Czy Księżyc może być hologramem?

Kategorie: 

Źródło: własne

Od kilku tygodni po sieci krąży nagranie sugerujące, że to, co uważamy za namacalne ciało niebieskie zwane Księżycem jest w istocie wielkim hologramem. Dowodzić mają tego nietypowe falowe anomalie.

 

Pojawiały się już różne, najbardziej fantastyczne teorie, z Księżycem w roli głównej, ale ta, które bryluje ostatnio przebija je wszystkie. Według niej Księżyc jest tylko hologramem.

 

Dowodzić mają tego liczne zdjęcia dokonywane za pomocą wielu teleskopów i przyczepionych do nich aparatów fotograficznych. Jako koronny dowód traktowane jest tak zwane falowanie powierzchni zaobserwowane wielokrotnie. Zwolennicy tej teorii spiskowej twierdza, że to wskazuje na to, że Księżyc nie jest rzeczywistym tworem tylko hologramem.

 

Według tej teorii fakt, że widzimy ciągle tylko jedną stronę Księżyca jest dowodem na to, że starano się uprościć całe przedsięwzięcie. Traktowane jest to jak oszczędność zasobów. Druga teoria zakłada, że na orbicie rzeczywiście znajduje się obiekt odpowiadający wymiarami Księżycowi, ale to, co widzimy to tylko skrywający go hologram.

 

Jako dodatkowy dowód przedstawia się też kilka ogólnie znanych faktów, jak ten, że ludzkość rezygnuje od dawna z wysyłania jakichkolwiek sond na Księżyc i skupia się na Marsie. Wydaje się to przecież nielogiczne, ale przy założenie, że znajduje się tam rzeczywiście cos innego niż widzimy, może skłonić do innego spojrzenia na to zagadnienie.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika robertcb

Każdy może sam sprawdzić i na

Każdy może sam sprawdzić i na własne uszy się przekonać że Księżyc jest realnym obiektem.
Nalezy wysłać sygnał radiowy w kierunku Księżyca i po 2,5 sekundach usłyszy się echo.
Należy tylko przejść się do klubu krótkofalarskiego który specjalizuje się w takich łącznościach.
Wpiszcie w google: eme echo

Portret użytkownika H.R.

To nieco porażające, że w XXI

To nieco porażające, że w XXI stuleciu, ludzie rzekomo wykształceni, potrafią wymyślać takie farmazony na temat Księżyca. Zupełnie, jakby nie chodzili do szkoły. A co w takim razie mogą powiedzieć o pływach morskich, o zmianach pogody zależnie od fazy Księżyca, o wzroście, lub spadku żerności zwierząt zależnie od fazy satelity, czy fatamorgana byłaby w stanie swoją nieistniejącą masą stabilizować położenie ziemskiej osi obrotu w przestrzeni, co mogą rzec nt. zniekształcania obrazu w teleskopie optycznym z powodu falowania ziemskiej atmosfery??? Co powiedzą na temat elektryczności? Czy napewno istnieje??? Co powiedzą o szkole i czy warto było rzucać na nią kamieniami, zamiast do niej chodzić??? Drogi autorze, nie zajmuj się "naukowymi" opracowaniami jakichś buszmenów, bo to nie przysporzy ci powagi. Proszę.

Portret użytkownika konter

hehe, elektryczność?! nagroda

hehe, elektryczność?! nagroda nobla zostanie przyznana osobie, która opisze istotę elektryczności, jak dotąd nie znamy jej i nie chodzi tu o włożenie palców do gniazdka żeby udowodnić że coś „kopie” ale chodzi o całą istotę co i jak i skąd, najbliżej był Tesla ale przeszkodzono jemu.

Portret użytkownika pixel

Pływy morskie są spowodowane

Pływy morskie są spowodowane grawitacją. Jeśli za hologramem Księżyca kryje się obiekt o podobnej wielkości to również może grawitacyjnie oddziaływać na wodę na Ziemi. Nie wiem co ma faza księżyca do pogody. Żeby w 100% zrozumieć powód zmiany zachowania zwierząt musiałbyś z nimi porozmawiać, obserwacje mogą być błędnie interpretowane. Następna rzecz również dotyczy grawitacji którą opisałem na początku. Dalej to ty już chyba jedziesz na twardych proszkach.

Portret użytkownika heddon

Kolejna teoria spiskowa

Kolejna teoria spiskowa powstała ze zwykłej głupoty - braku wiedzy, niedouczenia oraz ogólnego zidiocenia. kiedys ludzie zabierali głos, kiedy mieli wiedzę na temat. kto był niekumaty, ten się nie odzywał

Strony

Skomentuj