Czy Księżyc zmienił swoją orbitę i czeka nas apokalipsa?

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Powstała nowa teoria końca świata. Apokalipsę ma wywołać Księżyc, który według niektórych źródeł w październiku tego roku doświadczył zderzenia z ogromną asteroidą.

 

Siła zderzenia była rzekomo tak duża, że zmianie uległa trajektoria Księżyca, a to niesie ze sobą poważne konsekwencje dla Ziemi i naszego życia na niej. Przede wszystkim zmienią się regularne dotychczas pływy oceaniczne. Może to spowodować wielkiempowodzie obszarów przybrzeżnych. 

Zwolennicy tej najnowszej teorii o końcu świata zwracają również uwagę, że bez odpowiedniego oddziaływania grawitacyjnego Ziemia może się pochylić względem swej osi, co może wywołać nawet zlodowacenie. Z pewnością brak Księżyca we właściwym miejscu skutkowałby dramatycznymi zmianami klimatu. 

Przewiduje się, że czapy lodowe na biegunach będą rosły, a na równiku stanie się tak gorąco, że zniknie stamtąd większość mieszkających tam gatunków. Inne sugerowane skutki to wpływ na długość dnia i nocy i czas trwania tak zwanego miesiąca księżycowego, co biorąc pod uwagę ewentualną zmianę trajektorii Księżyca, wydaje się być skutkiem, który będzie można zobaczyć najszybciej. 

 

Na razie nie wiadomo nic na temat szczegółów tej rzekomej kosmicznej kolizji Księżyca i trudno uwierzyć, żeby mogła ona pozostać niezauważona. Asteroida, nawet kilkukilometrowa, nie jest w stanie zmienić orbity Księżyca. Musiałby to być obiekt przynajmniej wielkości małych planet karłowatych. 

Z pewnością zderzenie Księżyca z dużą asteroidą dałoby się zaobserwować z Ziemi i to nawet wtedy gdyby do kolizji doszło na niewidocznej z Ziemi części tarczy księżycowej. Ilość pyłu jaki wzbiłby się po takim zdarzeniu musiałaby być tak duża, że widać byłoby to nawet za pomocą amatorskich teleskopów. 

 

Fakty są jednak takie, że czegoś takiego nie zaobserwowano. Jednak pewne jest to, że Księżyc rzeczywiście oddala się od Ziemi. Tylko, że jest to ogólnie przyjęta wiedza naukowa, a nie skutek zderzenia z dużą asteroidą. 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika rico5

skała kilkumetrowa miała

skała kilkumetrowa miała spowodować odchył orbity naszego satelity hmm, to dlaczego jak uderzyły zbiorniki paliwowe NASZA w latach 60' powodując trzęsienie globu i wywołując falę akustyczną wewnątrz, to nic się nie stało? ściema i tyle

 

Portret użytkownika keri

Księżyc jest czymś innym niż

Księżyc jest czymś innym niż kamieniami kosmicznymi sklejonymi do kupy na skutek kręcenia się.

Czas obiegu księżyca wokół Ziemi wynosi  27,3 dnia.
Miesiąc księżycowy to okres pomiędzy dwiema tymi samymi fazami Księżyca i wynosi 29,5 dnia.
Nikt nie pyta, co się dzieje przez dwa dni brakujące do miesiąca księżycowego?
Te dwa brakujące dni wskazują, że księżyc nie jest naturalny.
Księżyc bowiem obiega Ziemię przez 27,3 dnia, a potem ponad dwa dni ustawia się do pozycji początkowej. Ktoś taki ruch uważa za naturalny?

Portret użytkownika Kmieciu

Wiecie... jakby tak Księżyc

Wiecie... jakby tak Księżyc nagle (podkreślenie że nagle czyli nie stopniowo przez 10 mln lat) zmienił orbitę, to (katastroficzne) skutki wpływów grawitacyjnych byłyby odczuwalne najpóźniej po 24 h (oczywiście to wynika z praw, wzorów i stałych fizycznych opracowanych przez bezduszną naukę od Szatana, która ośmiela się udowadniać co innego niż w Biblijej stoi, więc ja rozumię, że można nie dowierzać), więc... znowu jakieś świry sieją panikę? Nie, żaden ancykryst nie sprzedał Księżycowi buta, żeby nim Jezus wracający kryształowym Jaruzelemem z Syriusza w pysk dostał, więc śpijcie spokojnie w swoich szlafmycach z folii aluminiowej...

 

Portret użytkownika Znawca

Moim zdaniem apokalipsa

Moim zdaniem apokalipsa oznacza sytuację w której Obcy zmieniają tak cywilizację ludzi, że po tej zmianie ludzkość będzie podobna do cywilizacji Obcych ! Po zmianie ludzie będą się rozmnażać za pomocą probówek i innych wynalazków oraz powstaną nowe istoty genetyczne.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To kłamstwo. Księżyc zderzył

To kłamstwo. Księżyc zderzył się z wielką asteroidą w październiku 2012 r. Od tego czasu fazy księzyca są inne i inaczej on wygląda. Księżyc posiada otoczkę gazów, lub pyłów, zmieniających ostrość jego widzenia i inaczej "pochylony" jest w swoich 3/4 bryły

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem apokalipsa się

Moim zdaniem apokalipsa się zaczyna, jest wiele znaków ją potwierdzających, ale dokładnie nie wiadomo w którym momencie się znajdujemy, przykładowo widać wyraznie, że młodzi ludzie zaczynają potwierdzać przepowiednię świętego Nila. Nadejście Antychrysta. Proroctwo św. Nila: "Ludzie po 1900 roku, w połowie XX stulecia, zmienią się nie do poznania. Kiedy nadejdzie czas nadejścia Antychrysta, cielesne namiętności zaćmią umysły ludzi, hańba i bezprawie będzie rosnąć w siłę. Wtedy to świat będzie się zmieniać nie do poznania. Wygląd ludzi się zmieni tak, że nie można będzie odróżnić mężczyzn od kobiet, z powodu bezwstydności w ubiorze i uczesaniu. Ludzie ci będą okrutni i podobni do dzikich zwierząt z powodu pokus Antychrysta. Nie będzie żądnego szacunku dla rodziców i starszych ludzi, miłość będzie gasnąć, a katoliccy duchowni, biskupi i księża, będą stawać się próżnymi ludźmi, zupełnie nie odróżniającymi prawdy od fałszu. W tym czasie zmieni się moralność i tradycje chrześcijan i Kościoła. Ludzie porzucą skromność, i zapanuje rozwiązłość. Kłamstwo i chciwość przybierze wielkie rozmiary, a biada tym co gromadzą skarby. Żądza, cudzołóstwo, homoseksualizm, tajemne niegodziwości i zbrodnia zapanują w społeczności. W tym czasie, który nadejdzie, z powodu ogromu tych wielkich zbrodni i rozwiązłości, ludzie zostaną pozbawieni łaski Ducha Świętego, jaką otrzymali na Chrzcie świętym, a także wyrzutów sumienia. Domy Boże będą pozbawione bogobojnych i pobożnych duszpasterzy, i biada chrześcijanom jacy pozostaną na świecie w tym czasie. Wielu zupełnie straci Wiarę, ponieważ nie znajdą nikogo, kto by im pokazał światło prawdziwej wiedzy. Wtedy to będą się oni separować od świata w święte „okopy” w poszukiwaniu ulgi w ich duchowych cierpieniach, ale wszędzie będą napotykać przeszkody i ograniczenia. I wszystko to będzie wynikać z faktu, że Antychryst będzie chciał być panem ponad wszystkim i stanie się władcą całego świata, i będzie czynić „cuda” i znaki kłamliwe. Udzieli też nieszczęśliwemu człowiekowi zdeprawowanej inteligencji tak, że odkryje on sposób w jaki jeden człowiek będzie mógł prowadzić rozmowę z innym z jednego końca ziemi do drugiego. W tym czasie ludzie będą latać jak ptaki i docierać do dna morskiego jak ryby. I kiedy dokonają tego wszystkiego, ci nieszczęśliwi ludzie będą wieść życie w wygodach nie wiedząc, biedne dusze, że jest to oszustwo Antychrysta. I co jest świętokradztwem – Antychryst tak napełni naukę próżnością, że zboczy ona z prawdziwej drogi i spowoduje, że ludzie stracą wiarę w istnienie Boga i w tajemnicę Trójcy Przenajświętszej.Wtedy to dobry Bóg zobaczy upadek ludzkiego rodu i skróci te dni przez wzgląd na tych niewielu, którzy będą zbawieni, ponieważ nieprzyjaciel stara się wprowadzić w błąd (jeżeli to możliwe) nawet i wybranych (1)… Wtedy to miecz kary nagle się ukarze i zgładzi bezbożnika(2) i jego pachołków (3).

Diaboliczna asymilacja Polaków do zachodniej cywilizacji demonicznej - Z pomocą Boga obronimy się

https://www.youtube.com/watch?v=bg9yRwgzhJo

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kmieciu

Ej, a jak się utracywa łaskę

Ej, a jak się utracywa łaskę Ducha Świętego, jaką otrzymałem na Chrzcie Świętym? Tzn. tak żeby na papierze to mieć? Bo do apostazji mi potrzebne, piekielnie trudno się wymotać ze szponów sekty gender satanistów (faceci w sukienkach i to czarnych, jak zuooo...), do której nie pamiętam żebym się zapisywał, a mimo to w niej jestem Sad ...

 

Portret użytkownika jaa

A, Sodoma i Gomora to były

A, Sodoma i Gomora to były wczoraj, tak? Ludzie wciąż żyli tak, że można by ich za brak tak zwanych norm moralnych wybić w jeden dzień. Ale, wiadomo, że nie wszyscy. Niby czemu Bóg miałby czekać aż skala zjawiska obejmie kilka miliardów ludzi? Bo lubi wybijać większą ilość? Bo, chyba nie tylko samego Antychrysta, cokolwiek by miało znaczyć to określenie i, jego pomocników, zgładzi, tylko też ludzi? A, gdyby do tego dodać, że choćby sto lat temu kąpiel w morzu w takich strojach jak dzisiaj to był czyn nieobyczajny, a, kilkaset lat wcześniej seks był przez prześcieradło, do tego można by też uznać, że jeżdżenie samochodem zamiast na osłach, jedzenie mięsa w piątki i wiele innych rzeczy, które dwieście lat temy były niemożliwe i, ogólnie całe obecne życie jest antyboskie. tenże Bóg to będzie działał w każdym zakątku ziemi, czy tylko w wybranym państwie? Bo, jednak nie każdy musi mieć pojęcie, że to robi Bóg, a, nie jakiś uzurpator. Bo, skąd ludzie mieliby wiedzieć, że to Bóg? Przecież nigdy go nie widzieli więc nie będą umieli stwierdzić, że to właśnie jest Bóg.

Strony

Skomentuj