Czy ktoś celowo dąży do urzeczywistnienia przepowiedni Baby Wangi?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jeszcze w latach 80 ubiegłego wieku słynna bułgarska jasnowidzka Baba Wanga twierdziła, że III wojna światowa nadejdzie po upadku Syrii. Mając to na uwadze, ludzie wierzący w prawdziwość jej przepowiedni patrzyli z niepokojem na sytuację na Bliskim Wschoddzie już od samego początku konfliktu jaki rozgrywa się w tym państwie. Teraz gdy oliwy do ognia dolał atak Izraela na wzgórza Golan i zbrojna odpowiedź Asada, wiele wskazuje na to, że jej wizja może się jeszcze spełnić.

Jak wiadomo sytuacja w Syrii jest bardzo skomplikowana. Trwająca w tym kraju od kilku lat wojna domowa jest cały czas podsycana, a  gdy tylko okazuje się że wojska rządowe w Syrii osiągają przewagę, od razu pojawia się jakaś prowokacja, która jest przedstawiana jako pretekst do wsparcia przeciwników prezydenta Asada. Tym razem, chodzi o walkę o wzgórza Golan i brak chęci pomocy Syryjskiemu satrapie przez Władimira Putina. Jeżeli więc do konfliktu włączą się Stany Zjednoczone, nawet połączone siły Iranu i Syrii mogą nie wystarczyć aby uchronić kraj przed dosłownym upadkiem.

Jak wielokrotnie wspominałem, Baba Wanga uważała, że III wojna światowa nadejdzie, gdy tylko upadnie Syria. Nie wiadomo czy będzie to bezpośrednio związane z wybuchem wojny, ale zgodnie z proroctwem Wangi, w roku upadku Syrii nastąpi radykalna zmiana która doprowadzi do wybuchu tego konfliktu.Teraz, gdy widzimy ostatnie prowokacje i zakusy państw zachodnich w Syrii warto przypomnieć sobie te słowa.

"Często pytają mnie kiedy przyjdzie czas. Odpowiadam im, jeszcze nie teraz. Jeszcze nie upadła Syria! Syria padnie u stóp zwycięzcy, ale zwycięzca nim nie będzie" - odpowiedziała nagabywana o apokalipsę Baba Wanga

Oczywiście nie wszystkie z jej przepowiednii spełniały się w 100 procentach, a niektóre takie jak zapowiedź zniszczenia półkuli północnej, które miało uczynić ją niezdatną do zamieszkania nie spełniło się wcale. Jednak nawet jeśli uznamy, że wszelkie predykcje Wangi, które sprawdziły się w rzeczywistości nie są wizją przyszłości a poprostu ślepym trafem, fakt że jej skuteczność jest określana w około 80 procentach wydaje się imponujący.

Jest to tym bardziej ciekawe, że w latach 90 nic nie zapowiadało wybuchu syryjskiego konfliktu. Cała sprawa jest na tyle niepokojąca, że już kilka razy wiele wskazywało na to że Syria zbliża się już do czasu pokoju jednak za każdym razem dochodziło do kolejnych prowokacji które dodatkowo zaogniały konflikt. Zupełnie jakby komuś zależało na spełnieniu się wizji bułgarskiej jasnowidzki.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika prawdomówny

Co Twoja wypowiedź wnosi do

Co Twoja wypowiedź wnosi do tematu?

Jaki jest sens jakiegokowiek wypowiadania się, jeśli tylko zaśmiecasz miejsce.

Napisz coś, co będzie interesujące i na temat, a nie rób z siebie klauna.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj