Czy Lady Gaga sprzedała duszę bractwu Illuminatów?

Kategorie: 

Źródło: VEVO

Plotki o domniemanej współpracy znanej piosenkarki popowej Lady Gagi z bractwem Illuminatów, pojawiały się już wielokrotnie. Niemniej jednak, żadna z nich nie wywołała tak dużej burzy medialnej jak zaistniała przed tygodniem historia zgodnie z którą sama Lady Gaga przyznała się do zaprzedania duszy tajnej organizacji.

Tego typu relacje nie są niczym przesadnie nowym, a wielu przedstawicieli popkultury, aktorów czy reżyserów było oskarżanych o to samo. Zasadniczo, praktyka wyszukiwania powiązań Illuminatów z przedstawicielami kultury popularnej jest na tyle powszechne, że mało kto traktuje to poważnie. Tym bardziej zaskakuje fakt że jedna z przedstawicielek popkultury miałaby przyznać się do takich powiązań.

Informacja ta miała pojawić się po raz pierwszy w okolicach 22 września kiedy to miała miejsce premiera filmu dokumentalnego na temat życia Lady Gagi opublikowanego na platformie Netflix. Zgodnie z historią powielaną przez dziesiątki portali internetowych, piosenkarka miała przyznać się w nim do sprzedania swojej duszy wzamian za sławę i pieniądze. Domniemany członek ekipy filmowej w wywiadzie dla niejakiego Jay'a Greenberga, (publicysty pracującego dla portalu neon-nettle.com) zeznawał że fragment z wyznaniem piosenkarki miał zostać usunięty z ostatecznej wersji filmu.

Lady Gaga, miała opowiedziećw nim o tym jak została zrekrutowana w szeregi illuminatów oraz o konsekwencjach jej decyzji. Jak twierdzi:

Mężczyzna w garniturze, oparł się o ścianę, i powiedział do mnie: „Myślę, że możesz mieć wszystko czego chcesz: sławę, bogactwa, siłę. Czy tego chcesz?”. Spojrzałam na niego z ciekawością. Nie mogłam nic powiedzieć. Potem on po prostu wstał i zaśpiewał jedną z moich piosenek. To było nieziemskie. Patrzyłam na niego tak, jakby był ciemnym klejnotem, który wyłania  się z najgłębszego oceanu. Spojrzałam mu prosto w oczy i powiedziałam, że chcę tego wszystkiego.  

Temat stał się niesamowicie nośny i zainteresował sobą wiele portali anglojęzycznych oraz część z polskich. Spekulacje odnośnie możliwych związków illuminatów z innymi gwiazdami popkultury rozgorzały jak nigdy wcześniej. Sęk w tym, że żaden z portali nie poczuł się w odpowiedzialności do zweryfikowania danych podanych przez portal neon-nettle.com. Jak się okazuje już w tydzień po pojawieniu się tej plotki po raz pierwszy portal Gossipcop.com skontaktował się z bliskimi współpracownikami LadyGagi oraz przedstawicielami platformy Netflix którzy twierdzą że cała ta historia to jedna wielka bzdura.

Oczywiście są ludzie którzy mogą uznać to za próbę tuszowania prawdy i nie da się ukryć że ta możliwość pozostaje. Niemniej jednak, kwestia tego czy Lady Gaga sprzedała swoją duszę tajnej organizacji wzamian za pieniądze i sławę najprawdopodobniej nie zniknie szybko z przestrzeni medialnej. O tym jaka jest prawda musicie zadecydować sami do czego gorąco zachęcam.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Tam jest sodoma i gomora,

Tam jest sodoma i gomora, prawdziwa sodoma i gomora ! W historycznej Sodomie i Gomorze, jak o tym wspominają bibliści, miało miejsce seksualne kontaktowanie się z istotami anielskimi, niedozwolone. Elity chcą robić to samo i robią to samo co w starożytności. Tylko Pismo Święte jest natchnione, inne przekazy to podejrzane informacje. Na rycinie, którą ufolodzy uważają za UFO pokazany został Duch Święty i Maryja Dziewica, wspaniały cud.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kimbur

generalnie to wisi mi i

generalnie to wisi mi i powiewa ta gaga, nawet nie wiem co ona śpiewa, a to co słyszałem i widziałem przypadkowo to też mi bardzo wisi, więc jeśli jest ona dla kogoś idolem to olewam i ją i tych jej tak zwanych fanów, nie odmawiając im ekstazy

Portret użytkownika Kasia Kozłowska

Ja miałam z nimi doczynienia

Ja miałam z nimi doczynienia od dziecka mnie próbowali złamać, ale im się wyrwałam. I nie o iluminati tu chodzi a o szatanistów. Chętnie przekażę moją na ten temat wiedzę dla dobra ludzkosci, ale nie UWIERZYCIE. I TO WASZA STRATA.  Będziecie tylko bzdecić. A  dla poważnych zainteresowanych mój meil<[email protected]>

Strony

Skomentuj