Czy Lady Gaga sprzedała duszę bractwu Illuminatów?

Kategorie: 

Źródło: VEVO

Plotki o domniemanej współpracy znanej piosenkarki popowej Lady Gagi z bractwem Illuminatów, pojawiały się już wielokrotnie. Niemniej jednak, żadna z nich nie wywołała tak dużej burzy medialnej jak zaistniała przed tygodniem historia zgodnie z którą sama Lady Gaga przyznała się do zaprzedania duszy tajnej organizacji.

Tego typu relacje nie są niczym przesadnie nowym, a wielu przedstawicieli popkultury, aktorów czy reżyserów było oskarżanych o to samo. Zasadniczo, praktyka wyszukiwania powiązań Illuminatów z przedstawicielami kultury popularnej jest na tyle powszechne, że mało kto traktuje to poważnie. Tym bardziej zaskakuje fakt że jedna z przedstawicielek popkultury miałaby przyznać się do takich powiązań.

Informacja ta miała pojawić się po raz pierwszy w okolicach 22 września kiedy to miała miejsce premiera filmu dokumentalnego na temat życia Lady Gagi opublikowanego na platformie Netflix. Zgodnie z historią powielaną przez dziesiątki portali internetowych, piosenkarka miała przyznać się w nim do sprzedania swojej duszy wzamian za sławę i pieniądze. Domniemany członek ekipy filmowej w wywiadzie dla niejakiego Jay'a Greenberga, (publicysty pracującego dla portalu neon-nettle.com) zeznawał że fragment z wyznaniem piosenkarki miał zostać usunięty z ostatecznej wersji filmu.

Lady Gaga, miała opowiedziećw nim o tym jak została zrekrutowana w szeregi illuminatów oraz o konsekwencjach jej decyzji. Jak twierdzi:

Mężczyzna w garniturze, oparł się o ścianę, i powiedział do mnie: „Myślę, że możesz mieć wszystko czego chcesz: sławę, bogactwa, siłę. Czy tego chcesz?”. Spojrzałam na niego z ciekawością. Nie mogłam nic powiedzieć. Potem on po prostu wstał i zaśpiewał jedną z moich piosenek. To było nieziemskie. Patrzyłam na niego tak, jakby był ciemnym klejnotem, który wyłania  się z najgłębszego oceanu. Spojrzałam mu prosto w oczy i powiedziałam, że chcę tego wszystkiego.  

Temat stał się niesamowicie nośny i zainteresował sobą wiele portali anglojęzycznych oraz część z polskich. Spekulacje odnośnie możliwych związków illuminatów z innymi gwiazdami popkultury rozgorzały jak nigdy wcześniej. Sęk w tym, że żaden z portali nie poczuł się w odpowiedzialności do zweryfikowania danych podanych przez portal neon-nettle.com. Jak się okazuje już w tydzień po pojawieniu się tej plotki po raz pierwszy portal Gossipcop.com skontaktował się z bliskimi współpracownikami LadyGagi oraz przedstawicielami platformy Netflix którzy twierdzą że cała ta historia to jedna wielka bzdura.

Oczywiście są ludzie którzy mogą uznać to za próbę tuszowania prawdy i nie da się ukryć że ta możliwość pozostaje. Niemniej jednak, kwestia tego czy Lady Gaga sprzedała swoją duszę tajnej organizacji wzamian za pieniądze i sławę najprawdopodobniej nie zniknie szybko z przestrzeni medialnej. O tym jaka jest prawda musicie zadecydować sami do czego gorąco zachęcam.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Tam jest sodoma i gomora,

Tam jest sodoma i gomora, prawdziwa sodoma i gomora ! W historycznej Sodomie i Gomorze, jak o tym wspominają bibliści, miało miejsce seksualne kontaktowanie się z istotami anielskimi, niedozwolone. Elity chcą robić to samo i robią to samo co w starożytności. Tylko Pismo Święte jest natchnione, inne przekazy to podejrzane informacje. Na rycinie, którą ufolodzy uważają za UFO pokazany został Duch Święty i Maryja Dziewica, wspaniały cud.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kimbur

generalnie to wisi mi i

generalnie to wisi mi i powiewa ta gaga, nawet nie wiem co ona śpiewa, a to co słyszałem i widziałem przypadkowo to też mi bardzo wisi, więc jeśli jest ona dla kogoś idolem to olewam i ją i tych jej tak zwanych fanów, nie odmawiając im ekstazy

Portret użytkownika Kasia Kozłowska

Ja miałam z nimi doczynienia

Ja miałam z nimi doczynienia od dziecka mnie próbowali złamać, ale im się wyrwałam. I nie o iluminati tu chodzi a o szatanistów. Chętnie przekażę moją na ten temat wiedzę dla dobra ludzkosci, ale nie UWIERZYCIE. I TO WASZA STRATA.  Będziecie tylko bzdecić. A  dla poważnych zainteresowanych mój meil<[email protected]>

Portret użytkownika baca

lady zgaga zawsze była

lady zgaga zawsze była jebnięta... ale jaki debil kupił duszę tego tłustego wyjca adele?

na co komu dusze głupich babochłopów?

rozumiem oddać dusze za coś tam ale adele musiała do swojej duszy jeszcze z górką czymś dopłacić - pewnie tyle złota ile sama waży...

Portret użytkownika wyzwoliciel

To Ty nie wiesz, że Lady Gaga

To Ty nie wiesz, że Lady Gaga to przerobiony operacyjnie facet tranwestyta na kobietę. Całe to lobby iluminati obsadzone jest syjonistycznymi homoseksualistami i zwykłymi inteligentnymi sekciarzami. Mają ogromne, pieniądze, więc marzy im się tylko władza absolutna nad światem. A żeby tego dokonać trzeba połączyć siły z najbardziej wpływowymi ludźmi na świecie, nie tylko bogatymi, ale też zaangażowanymi politykami. Lub wykreowanie takich swoich polityków. Po to właśnie jest ta tajna organizacja Bilderberg. Dlatego też lobby homoseksualne ma taki wpływ w Hollywood i mediach, bajkach Disneya czy nowych serialach. 

Portret użytkownika Kmieciu

Odłożył kamerę, kazał się

Eee tam, zGaGa dramatyzuje - chodziło po prostu o znany rytuał dawania d... jakiemuś producentowi w branży filmowej / muzycznej przez kandydatkę na piz... yyy, gwiazdę Hebrajudu, czy tam Holyłudu. Jak u Mleczki: "Odłożył kamerę, kazał się  rozebrać i lansował mnie bez przerwy przez dwie godziny" Wink

 

 

Portret użytkownika Rumcajs

Nie wiem czy sprzedała duszę,

Nie wiem czy sprzedała duszę, ale dupę to sprzedała już dawno, a to pewniejsza droga do sławy i pieniędzy dla takich wywłok. Dla przypomnienia - obiecała każdemu facetowi który zagłosuje na Hilarę podczas ostatnich wyborów prezydenckich zrobienie "loda". Pewnie do dzisiaj ma odgniaty na kolanach...

Skomentuj