Czy ludzie mogą zmienić przeznaczenie? (Część 2)

Kategorie: 

Źródło: Internet

W poprzedniej części w/w tematu mogliście przeczytać jego ogólny zarys. W tej części (mam nadzieje ostatniej) przedstawię mnóstwo argumentów i dowodów odnoszących się do tego wątku. Będzie to dłuższy artykuł i mam nadzieję, że sprawi, iż otworzy umysł ludziom, którzy jak każdy są owładnięci życiem materialnym, a nie chcą być tylko owieczką w stadzie.

 

Przed rozpoczęciem chciałbym przypomnieć, o czym była część pierwsza. W części pierwszej pisałem o jedynym bezkonfliktowym rozwiązaniu dotyczącym następujących spraw: teatr w wykonaniu Boga i Syndykatu, niesprawiedliwość, manipulacja, inwigilacja, zakłamanie, cierpienie, sprawienie by 3 wojna światowa a tym samym przepowiednie, proroctwa, apokalipsa św. Jana by nigdy się nie spełniły!

 

Nie patrzmy ślepo w wiarę. My, zwykli ludzie jesteśmy w stanie zmienić nasze przeznaczenie i udowodnić Bogu i Syndykatowi, że jesteśmy kimś więcej niż tylko zwykłymi ludźmi. Przecież nie chcemy by nasze pokolenia żyły tak jak my! Poniżej napiszę specjalnie dla Was kilka faktów, o których mnóstwo osób nie wie, ponieważ jest ślepo zapatrzona w media.

 

Zacznijmy od demokracji. Demokracji nie ma. Przykład? Ludzie głosują. Głosy są potem unieważniane albo lądują w śmietniku. Kolejna rzecz: władza jest odgórnie ustalana. Powiem więcej. Donald Tusk nie nazywa się Tusk a Tusg. Dlaczego? Odtajnione archiwa niemieckie wskazują, że jego dziadek służył w niemieckiej armii i nie ma zbyt czystej kartoteki. Obecnie wszystkie zdjęcia i dokumenty zniknęły z wyszukiwarki Google. Dlaczego?

 

Widocznie było to narzucone odgórnie. Były prezydent Aleksander Kwaśniewski nazywa się Izaak Stolzman. Przykładów jest jeszcze więcej. Jesteśmy okłamywali od wielu lat. W Niemczech też nie jest za wesoło, ponieważ jak wynika z dokumentów osobistego lekarza Adolfa Hitlera, Angela Merkel jest córką samego Fuhrera. Nawet ułożenie jej rąk podczas rozmów jest takie samo jak u Hitlera.

 

Myślicie, że taka kobieta by rządziła Niemcami bez konkretnego pochodzenia? Wątpię. Jak  jest w innych krajach? Trochę inaczej. Tutaj chodzi o główne kraje,  decydujące i znajdujące się w centrum wydarzeń. A co z Putinem? Jego dziadek pracował dla Stalina. Tego dowiedziałem się niedawno oglądając film dokumentalny emitowany na stacji TVP. Pracował dla KGB a potem awansowali go do stanowiska premiera.

 

Demokracja? Nie ma żadnej demokracji. Kolejna sprawa, a mianowicie katastrofa samolotu z elitą Polski w Smoleńsku. To była ustalona gra. Na pokładzie znajdował się trotyl. Świadkowie, którzy widzieli to zdarzenie powiedzieli, że zostali wysadzeni a niektórzy sądzą, że zestrzeleni… Ale co robił trotyl na pokładzie? Gdy media i inne organy zaczęły to nagłaśniać, Rosjanie zaczęli wymieniać oświetlenie na lotnisku w Smoleńsku a co więcej zabrali czarne skrzynki, mimo, że to my powinniśmy od razu je otrzymać.

 

Pewna osoba udostępniła w serwisie YouTube materiał z miejsca katastrofy. Po dokładnej analizie filmu i poprawieniu jakości dźwięku w/w filmu, możemy usłyszeć głosy Polaków z samolotu, którzy wołają o pomoc… Słychać strzały… To było jedno wielkie morderstwo. Co ciekawe, Polak przebywający za granicą w Niemczech otrzymał SMS-a od nieznajomej osoby o treści informującej o tej katastrofie dokładnie w momencie zdarzenia… I co dalej? Gdyby to Amerykanom się zdarzyło to pewnie całe wojsko by się tam zleciało… Ale nie nasze… sprzedane…

 

Kolejna wielka sprawa – afera taśmowa. Pewna gazeta posiadająca te materiały zaczęła udostępniać je w sieci… aż do momentu, gdy na tą gazetę nałożono karę w wysokości 1 mln zł… Dlaczego? Żeby się uspokoili. Nie musieli ich likwidować, tzn. tych osób.  Być może były tam materiały dotyczące katastrofy w Smoleńsku… i wielu innych rzeczy.

 

Co na to ludzie? Nic się przecież nie stało. Nie ładnie podsłuchiwać innych. Rząd się już nakradł i już tego robić nie będą. Bzdura! Następny temat a dług Polski. Wiecie ile wynosi? 1 bilion złotych! O ile nie więcej. Na emerytury dzisiejszych ludzi brane są pożyczki! Kto nam je daje? Unia… I inne organizacje, uzależniając nas od nich. Ludzie wylatują za granicę, bo nie ma tam takiego… burdelu, jaki jest u nas. Sprawa zasiłków dla bezrobotnych… 700 zł netto… Wystarczy ledwo na czynsz, a jedzenie?

 

Następna mega duża sprawa. Edward Snowden, czyli amerykański demaskator, były pracownik CIA, który ujawnił tysiące poufnych, tajnych dokumentów NSA. Ujawnił on program inwigilacji PRISM, polegający na monitorowaniu na szeroką skalę m.in. kont poczty elektronicznej, połączeń telefonicznych VOIP oraz wszelkich informacji zawartych w serwisach społecznościowych. W 2013 otrzymał tymczasowy azyl w Rosji. Gdyby nie Edward, dalej żylibyśmy w zakłamaniu.

 

Przejdźmy to następnego etapu, jakim jest… Syndykat. Jest to pewna grupa ludzi, też zwykłych śmiertelników, którzy rządzą światem. Planują różne rzeczy, mówią krajom, co mają robić, czego nie mają robić itd. Wysługują się różnymi organizacjami. Unia Europejska to inwigilacja państw i projekt stworzenia wspólnego państwa. Wspólna waluta, wojsko, polityka itp. Nawet wiele ludzi tego nie wie a Polska podpisała umowę, na mocy której obce wojska mogą wkroczyć na tereny kraju RP za zgodą rządu w przypadku majdanu i innych tego typu wydarzeń. W innych krajach jest tak samo. Tego do publicznej wiadomości nie podano.

 

Mariusz Max Kolonko, polski dziennikarz obecnie przebywający na terenie USA, dowiedział się o tym i nagłośnił tą sprawę w Internecie. Ludzie żyją dokładnie według schematów jakie ustalił Syndykat. Ludzie są tak zajęci materialnym życiem, że nie mają ochoty i czasu rozmyślać o przyszłości. Ci, którzy próbowali coś zmienić zostali zlikwidowani albo przekupieni. Syndykat i ludzie im podporządkowani zaczęli ośmieszać ludzi próbujących zmienić świat. To stała się ich nowa strategia. Nie tylko sprawy materialne są ważne a nasza przyszłość. Co się z nią wiąże?

 

Apokalipsa św. Jana, proroctwa, przepowiednie… i wciąż istniejąca inwigilacja, niesprawiedliwość, cierpienie, manipulacja… Cały ten teatrzyk będzie trwał nadal… A gdzie jest Bóg? Dużo osób uważa, że nas obserwuje w ukryciu albo, że odszedł. Jeśli życie po śmierci jest prawdziwe… Chociaż kilka dowodów na to mamy: przy śmierci ubywa nam 21g masy ciała; doświadczenia osób przeżywających własną śmierć-kliniczną, objawienia maryjne, świadectwo Jezusa Chrystusa.

 

Pomyślmy o przyszłości ludzi tu i teraz. Ale jest na to rozwiązanie i to takie, które nie krzywdzi innych a konkretnie to zaprzestanie tworzenia nowego pokolenia. Co na to Syndykat? Może nas zacząć przekupywać, dawać pieniądze na dzieci byśmy tylko tworzyli nowe owieczki do ich stada… Uważam, że ludzie mogą zmienić swoje przeznaczenie. Ludzie zasługują na coś więcej. Rozpowszechniajcie to rozwiązanie, a możemy zmienić nasze przeznaczenie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sio

Masz rację z jednej strony

Masz rację z jednej strony pacal.
Urzędy, religie itd to pasożyty tylko spróbuj żyć bez policjii np - każda gnida ci wejdzie do domu i okradnie chociaż więksi złodzieje zasiadają w garniturkach i okradają legalnie.
Jak przewrócisz się na ulicy i złamiesz nogę to jak to nazwiesz? Wypadkiem, niezdarnością - czym?
Nie masz wpływu na pewne zdarzenia - na wiele masz.
Rzeczy już zaistniały i tyle i możesz podejść do nich z psychologicznego punktu widzenia, możesz obwiniać społeczeństwo ale i tak sam jesteś odpowiedzialny za swoje życie obojętnie w jakiej rzeczywistości się znajdziesz. Jak oddajesz się systemowi to twój wybór ale jak nie to możesz nawet zginąć jak u kmerów,komunistów czy faszystów.
To jest właśnie fatum - cokolwiek zrobisz - może się źle skończyć.
System tutaj oparty jest na zasadach mniejszego zła.

Portret użytkownika El Koto

Co ty piszesz? Biedne

Co ty piszesz? Biedne dziecko. Edward Snowden pracuje dla fundacji Rockefellera. Te przecieki są robione celowo.
Oni posługują się zaawansowanym nieznanym jeszcze nam ludziom systemem polityczno społecznym. Widziałem to raz, to jest przestrzenne jak hologram (Podobne do Eneagramu tylko oparte na sferze.) Wszystkie stare systemy sprawowania władzy typu piramida monarchia republika demokracja socjalizm itp są przestarzałe i zupełnie niewydolne przy tym ... nowym.

Portret użytkownika pasjonat

Cos tu nakreciłeś. Oj

Cos tu nakreciłeś. Oj nakręciłeś. Z faktów wnioskując gdzieś tylko o Tusku zahaczyłes o prawdę.
Ktoś taki jak Donald Tusk pojawił się z nikąd. Kiedyś skrzętnie notowano kto i kiedy się urodził a o Tusku nie ma ani słowa, dlatego też na podstawie braku dowodów na jego polskość naturalne jest wnioskowanie że został zasymilowany z polska ludnością jako potomek nazisty.
Ze Stoltzmanem prawodopodobne ale nie konca wiarygodne. Jego stary od zawsze był znany jako Kwaśniewski.
Tupolew i trotyl ? Putin mistrz rozgrywki.
- celowe utrudnienie sledztwa, zacynowanie trumien, umycie kadłuba i szczątków dolalo tylko oliwy do ognia i zrealizowało zamierzenie putka o jeszcze bardziej podzielonym społeczeństwie i politykach. ciemaniki poprostu wierza w to co on sobie zamierzyl. Nie trzeba tu niczego ukrywać skoro sa jasne bledy pilotów i rutyna. Skompromitowany Macierewicz juz wymyslal bombe cisnieniowa, wiazke lasera sztuczne zamglenie, impuls magnetyczny, ten wypadek poprostu zdarzyl sie w takim czasie i miejscu i bezlitosnie obnazył brak przygotowania pilotow.
 
Syndykat ? Człowiek od zawsze stosował podział hierarchiczny i ci nizej mieli zawsze ciezej.
Stek domyslow, kazdy probujacy zmienic swiat niech zacznie od siebie prosta regula niemozliwa do spelnienia.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Nie ma absolutnie zadnych

Nie ma absolutnie zadnych powtorze, zadnych dowodów na to ze Merkel jest potomkiem hitlera.
Mozna to wierzyc lub nie.
Skad masz dowody na wysadzenie samolotu ? Nawet nasz wywiad nie jest w stanie tego zweryfikowac.
Byc przekonanym ze cos jest prawda, a znać prawde to dwa różne stwierdzenia, wg mnie nijak nie jestes w stanie być pewien pochodzenia Merkel, sladów trotylu, etc. To sa domysły i sprawy w toku.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Israfel

No to zaryzykuj i udostępnij.

No to zaryzykuj i udostępnij. Może nikt nie usunie :D.
 
Czekam na:
1. Akt urodzenia Angeli,
2. Akt urodzenia Donalda, o nazwisku Tusg Blum 3
3. Akt urodzenia ojca Kwaśniewskiego,
4. Dokument potwierdzający ślady trotylu na wraku,

Portret użytkownika debet

Po kim jak po kim ale po

Po kim jak po kim ale po tobie takiego rozczarowania się nie spodziewałem bawisz się w klausa czy co wzbudziłeś moje zaufanie po świetnym artykule na temat Coral Castle wyjaśniającym wszystko chyba się zbyt dużo racjonalisty naczytałeś którego założyciele nie mają nic wspólnego z racjonalizmem

Portret użytkownika pasjonat

Dochodzimy do czasow kiedy

Dochodzimy do czasow kiedy kazdego wkurza jakies zafalszowanie historii, o kazdym mozna powiedziec wszystko, palnac, bez podawania dowodow i swiat sie kreci. Czy aby nie z takimi rzeczami hipotetycznie ma walczyc ten portal ?
Dokumenty usunieto, jakis Polak w niemczech dostal sms - ale zadnych konkretów. lista 1000 zydow: Conhe, Goldberg, Lewartow, Stoltzman... to sa akcje ktore ledwo w bani sie mieszcza. Myslisz ze zadne media w Polsce by nie podchwycily afer z usuwaniem dokumentow ? Zadne media nie podjely by dzialania wiedzac ze Kaczynskiego stracono ?

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj