Czy ludzkość stała się zbyt sceptyczna by uwierzyć w Obcych?

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Istnieje wiele dowodów na poparcie teorii, które sugerują, że ściśle tajne, programy kosmiczne bazujące na implementacji obcej technologii do ziemskich maszyn to nie bajki, a skrywana od lat rzeczywistość. Jednak czy istnienie tajnego programu badawczego bazującego na technologii z pojazdów UFO nie jest aż zbyt niedorzeczne? Cóż, prawda jest taka, że ​​istnieje wiele dowodów na to, że rzeczywistość może nas mocno zaskoczyć.

 

Tylko w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat wiele osób włączając w to naukowców, byłych astronautów i urzędników wojskowych wysokiej rangi opowiadało o UFO a nawet wkładzie istot pozaziemskich w rozwój ziemskiej technologii. Oczywiście odrzucenie tych zeznań i przypisanie ich w całości domniemanej chorobie psychicznej jest prostsze niż uwierzenie choćby i na moment, że zagadnienia związane z UFO i kosmitami to coś innego niż zwyczajny żart.

Jednym z najlepszych przykładów ludzi, którzy chcący lub nie podpowiedzieli nam prawdziwą naturę badań prowadzonych na naszej najbliższej przestrzeni kosmicznej jest dr Farouk El Baz, naukowiec NASA, który wprost powiedział, że:

"Nie każde odkrycie zostało ogłoszone".

Oczywiście, każdy zdaje sobie chyba sprawę z tego, że technologia udostępniona dla ogółu społeczeństwa a ta należąca do armii to dwie różne bajki. Niemniej w tym konkretnym przypadku naukowiec odnosił się bezpośrednio do kwestii odkryć, a to daje nam już duże pole do interpretacji.

Społeczeństwo pozostaje z reguły ostrożne i sceptyczne, jeśli chodzi o pozaziemskie życie, a co dopiero inteligentną cywilizację odwiedzających nas istot z innego miejsca we wszechświecie. Czemu? Głównie z powodu naszej popkultury, która "zaindukowała" w naszych głowach obraz małych zielonych ludzików w latających spodkach jako coś groteskowego. Całości tematu nie pomaga systematyczny wzrost ilości fałszywych obserwacji UFO umieszczanych w internecie.

Jednak przed odrzuceniem teorii o UFO, warto znać przynajmniej kilka przykładów wysokich rangą ludzi, którzy wypowiadali się na te tematy i definitywnie nie mieli tutaj nic do zyskania:

Były Szef CIA, Roscoe Hillenkoetter w 1960 roku w wypowiedzi dla gazety New York Times stwierdził, że:

"Wyżsi rangą oficerowie sił powietrznych są poważnie zaniepokojeni UFO. Ale z uwagi na potrzebę zachowania tajemnicy służbowej i oszczędzenia sobie śmieszności, obywatele mają uwierzyć, że nieznane obiekty latające są zwyczajnym nonsensem. "

Kolejna postać, Prof. Hermann Oberth niemiecki ekspert w dziedzinie rakiet uważany za ojca technologii rakietowej i podróży kosmicznych. W 1955 roku został zaproszony przez Dr. Wernhera von Brauna do Stanów Zjednoczonych, gdzie współpracował z Wojskową Agencją Pocisków Balistycznych i NASA. Pewnego razu w czasie rozmowy powiedział:

"Moja teza jest taka, że ​​latające spodki są prawdziwe i że te kosmiczne statki pochodzą z innego układu słonecznego. Myślę, że możliwe iż są one obsługiwane przez inteligentnych "obserwatorów", którzy są przedstawicielami rasy, która mogła badać Ziemię przez wieki. Myślę, że prawdopodobnie zostali oni wysłani do prowadzenia systematycznych, badań zakrojonych na szeroką skalę."

 

Podobnie uważał zresztą zmarły w tym roku amerykański astronauta Edgar Mitchell. Był to jedyny astronauta, który kiedykolwiek wypowiadał się na tematy związane z UFO i jednocześnie twierdził, że jest w 90% pewny że zagadkowe pojazdy obserwowane od połowy lat 40 są pilotowane przez istoty z innych planet. Zgodnie z jego słowami:

Nie jesteśmy sami we wszechświecie. Oni towarzyszą nam przez bardzo długi czas ...

W przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, naprawde wielu z wysokich rangą urzędników wypowiadało się na temat UFO, włączając w to amerykańskiego prezydenta Jimmiego Cartera. Jak jednak nam wiadomo tego typu relacje z reguły nie otrzymują zbyt wiele uwagi. Biorąc więc na wzgląd niewiarygodną wręcz skalę sceptycyzmu odnośnie spraw związanych z UFO i istotami pozaziemskimi warto zadać sobie pytanie; Jaki rodzaj dowodów byłby wystarczający, by przekonać ludzi do istnienia UFO?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Realista

wiekszośc ludzi to idioci

wiekszośc ludzi to idioci jakbys mu napluł w twarz to by sie zastanawial jak to jest że pada bez chmur ... nie uwierzą w ufo mimo piktogramów i spodków filmów oraz innych dowodów ale na slowo wierza w nauki mahometa jezusa i innych kolejna żecz ktora mnie zastanawia czy syn cieśli z judei potrafił czytac i pisać oraz dlaczego akceptuja nauki pedofila budda pewnie był na "sterydach" itp itd ... wracając do tematu mam stare zdjecie z koncówki 90 tych od wtedy jestem swiadom ich istnienia nie ujawnią sie dlaczego masz dziewczyne pewnie sra w gacie na widok pajaka ... co dopiero jakby miała pogadać z 2 metrowym szarakiem po angielsku !!!

Portret użytkownika Mieciu

Tobie jak naplują w twarz to

Tobie jak naplują w twarz to zastanawiasz się czy to czasem nie robota kosmitów. Wierzysz w bzdury zwane nauką kreowane na bierząco przez żydowske elity, a ciężko Ci uwierzyć w coś co zostało spisane zanim pojawiły się te wszystkie teorie spiskowe. Gratulacje geniuszu.

Portret użytkownika Vilgefortz

Nie rozumiem dlaczego tak

Nie rozumiem dlaczego tak wszyscy upierają się przy ufo z innej planety czy wnętrza naszej. Ufo znaczy tyle co niezydentyfikowany obiekt latający, jednakże dlaczego odmawia się ludziom zdolności skonstruowania samodzielnie takich obiektów? Dlazego musi to być zapożyczona technologia od kogoś a nie nasza rodzima. Ludzkość jest znacznie mądrzejsza niż nam się wydaje. Jak wiele odkryć jest chowanych przed ogółem? Wychodzą na światło dzienne po latach, kiedy władcom świata wyda się, że ludzie do nich dorośli. Ile jest takich, których w ogóle nie wdrożono albo są taką otoczone tajemnicą, że obrastają legendami (vide odkrycia Nicoli Tesli)? W takich latających spodkach pewnie rozmowia się po angielsku a na ramionach mają naszytą, znaną wszystkim flagę z gwiazdami. Przecież rządzącym łatwiej jest powiedzieć, nawet gdzieś między wierszami, że to jakaś "obca" technologia, niż powiedzieć, że technologicznie tak wyprzedzamy inne kraje, że możecie nas w tyłek cmoknąć.

R.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To, że  mocarstwa naszej

To, że  mocarstwa naszej cywilizacji wykorzystują technologię innej, nie ulega wątpliwości, jednakże nie obcej, tylko nieznanej nam rodzimej, żyjącej i tworzącej swoje technologiczne protezy we wnętrzu pustej Ziemi...

 Ta cywilizacja nas się obawia. Ich populacja to zaledwie kilka tysięcy osobników a nas jest jak powiadają 7 mld...

 Dlatego proces depopulacji ludzkiej cywilizacji z ich punktu widzenia jest nieuchronny..

 Rzecz w tym, że nasza populacja to 99% debili i prędzej uwierzą w międzygalaktyczne stwory, niż w to, że gdyby sie wszyscy zjednoczyli w wiedzy, która posiadam, te demony z wnętrza Ziemi zostałyby zlikwidowane a tak bezkarnie nas wybiją do 500 mln..

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika zibi1973

To już poszło do piachu 300

To już poszło do piachu 300 mil ? ,stan był 7,3 mil,widać że nieźle się zabrali,ostatnio wioślarka weszła na most w Poznaniu i spadła, o 5 rano chciało jej się skakać,nie miała lepszej godziny, dziwne coś to,może by było wyjście z sytuacji,po prostu życie potraktować jak powietrze,tak sobie na pstryk,odejść,nie żebym namawiał do samobójstwa,może by inaczej podchodzili do życia z braku niewolników  może jakaś zmiana nastała,mam coś ciekawego dla niedowiarków,jakiś tam przestępca ukręca kajdanki,i nie łańcuszek a zawias  te masywne kajdanki made in USA, to musi być siła,czy siłownik 10 tonowy dałby sobie radę,myślę żeby miał ciężko do tego gość wszedł po ścianie jak spider,man i uciekł , śliczna bajeczka nadaje się na dziewiętnastą, może Sandrax się odniesie,kupić bajkę nie kupić http://www.fotosik.pl/zdjecie/059ae5487b3c3055 fotka dla pamięci,a tu filmik jak Hulk rozprawił się z kajdanami http://wp.tv/i,uciekl-z-policyjnego-pokoju-przesluchan-wszystko-nagrala-kamera,mid,1988670,cid,4051,klip.html?_ticrsn=3&ticaid=617b49

Portret użytkownika sandrax

Bajeczki ci tatuś opowiada

Bajeczki ci tatuś opowiada,elo fajniutko.Mnie jednak bardziej interesuje czy już przechodzisz mutacje głosu,ponieważ niewiem jaką lektue ci polecić.Z Pana kleksa juz wyrosłeś,czy jeszcze byś sie załapał?A takie kajdanki kupisz na kiermaszu gdzieś na wiosce,obok betonowego dużego budynku z kolorowymi oknami.Czasem tam są skupiska opętanych inaczej,tak to tam sie udaj i zakup owe kajdanki.Zakuj sie w nie,uwolnij i nagraj zarazem.Zostaniesz lokalną gwiazdą,gdy wrzucisz to na fejsika,a koledzy ogłoszą że jesteś debeściak z 5tej A

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

 Nie sil się na inteligencję

 Nie sil się na inteligencję ułomny w myśleniu produkcie czytania ze zrozumieniem. Twoje "ja" kręci się widocznie wokół "debeściaków", "fejsika" i ukrytych fantazji seksualnych w kajdankach...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika sandrax

Mimo że jesteś "znawcą

Mimo że jesteś "znawcą"każdego tematu i szczekasz praktycznie na każdego,zrób może jakis mały bilans,podsumowanie tego skowytu.Znalazła sie chociaż jedna osoba którą przekonałeś do swoich fantazji,dziadek?módl sie lepiej żeby zus nie upadł,bo wtedy nawet michy z karmą ci do budy nikt nie podrzuci.I co z tych fantazji,jak i tak stoisz w sklepie w kolejce po skrawki z odrzutu hemicznego żarła zawiniętego w folie,po czym w kwadracie już drążycmi pazurkami segregujesz ten syf żeby nie uronić żadnego okrucha z zieloną pleśnią.W tej chwili czas nie jest najlepszym twoim sprzymierzeńcem.Ocknij sie dziadek,myśl że nie dostąpisz zbawienia może całkiem odebrać ci rozum,którego już i tak za wiele nie zostało.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Patafianie ja nie potrzebuję

Patafianie ja nie potrzebuję ZUS-u osiołku... Ty musisz sobie umysłowa niedojdo na ten ZUS pracować przez lata... Dziadek, późno niedojrzały osiołku, ma jakiś dorobek i to poza netem a ty nic nigdy nie osiągniesz poza obciąganiem jonta... albo i nie tylko...

 Aaaa.... Szczekam tylko do kundli, czyli mową w ich języku... I widać skutkuje, skoro mi skowyczysz w odpowiedzi...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Tiqsi.W

Wydaje Ci sie..,wszystko

Wydaje Ci sie..,wszystko idzie do przodu prawidłowo,nawet idealnie:)depopulacje muszą byc ponieważ człowiek nie ma naturalnego wroga:) jak by nie było systemu na pieniądzu ,wojen itd..to masz przeludnienie i 0 rozwoju.Bo wszystko by zleniwiało i z dziczało,a to nie o to chodzi.. a tak to zmusza czlowieka do poznawania swiata i rozwoju poszczegolnych jednostek.Człowiek bedzie eksperymentował,geny sie ciagle zmieniają:)Nie bez powodu na tej planecie jestesmy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nic podobnego. Model

Nic podobnego. Model pieniądza to kościec niepokoju i wojen, skoków demografiznych i ludobójstw. A po chuj nam rozwój? Byłeś kiedyś w australijskim buszu, albo afrykanskim, czy Am,Płd?

Plemiona,które tam żyją wg harmonogramu przyrody i naturalnych praw nie mają problemów demograficznych i cywilizacyjnych.

Ich problemem jest jedynie "nasza" cywilizacja burząca naturalny od wieków ich porządek rzeczy..

Teraz to naturalnie byłoby trudno sie cofnąć, alenie kituj takich kocopołów...

Tę naszą cudną, cywilizację stworzyło pustynne plemię, zwące się żydami, leniwe, pazerne i chciwe. Nie ciesz się internetem, telefonem komórkowymi podróżami kosmicznymi bo to i tak nie dla ciebie tylko dla nich.

Zamiast samochodu ( który oczywiście uwielbiam) zadowoliłbym się dobrą kobyłą i zamioast kupić padlinę w biedronce, wolałbym sobie upolować zająca oszczepem,lub łukiem.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika NN

Jaki rodzaj dowodów moim

Jaki rodzaj dowodów moim zdaniem taki że ląduje albo zawisa taki obiekt nad stolicą np usa wszyscy filmują idzie transmisja na cały świat i już cała planeta jest świadoma tego proste ale ufonauci zapewne boja się że tą manifestacją moga nam zaszkodzić - tysiące zawałów serca na świecie, zamieszki a nawet konflikty zbrojne po ujawnieniu.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Ale naiwny jesteś..

Ale naiwny jesteś.. Udokumentowane, brutalne porwania przez "UFO" zaświadczają jedynie, że jesteśmy dla nich bydłem, które hodują dla własnego egoistycznego pożytku..

 Dlatego wkurwia mnie każdy idiota, który z nadzieją w pysku oczekuje Zbawiciela...

 Akurat by sie przejmowali naszymi zawałami...

 Oni sie nie ujawniają tylko z tego powodu, który wyżej gdzieś przedstawiłem. Ich jest mało (kilka tysięcy) i gdyby ludzie zorientowali się czym oni są i gdzie przebywają, to by był ich koniec!

 Wiedząc jak pazerni są żydzi na władzę i kasę, skorumpowali ich swoimi technologiami i napuszczają na siebie od zarania dziejów...  Przed Potopem ludzi i ludzkich hybryd było już 12 mld i nie mieli wyjścia jak urządzić nam tę kąpiel...

 Dlatego badania Antarktydy i Arktyki są owiane tajemnicą, nikt tam nie ma dostępu, bo tam są wrota do wnętrza Ziemi i ich marnej demonicznmej cywilizacji.

 Te demoniczne stwory usilnie prowadzą badania nad stworzeniem hybrydy ludzkiej z własną osobowością, gdyż ich ciała ulegają galopującej degeneracji.

Utrzymuje je przy życiu technologia i nasza energia życia, która jest "zasysana" podczas wszelkich zbrodni, wojen, ludobójstw i pomorów.

A religie, które zostały "napisane" są elementem władzy skonstruowanym dla ułatwienia hodowlanego naszego gatunku.. "skłóć (dziel) i rządź"

 Wystarczy wziąść to wszystko do kupy i skojarzyć a status ludzkości jest wtedy krystalicznie przejrzysty...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika lipka

Na co ludzkość jest

Na co ludzkość jest przygotowana? Na nic. Pojedyncze jednostki są świadome ale zbyt wiele ludzi jest nieświadomych świata i raczkują jak dzieci.

A teraz jeden cytat: "...nawet zwykłe anioły stróże nadzorujące ludzi i spisujące ich uczynki, myśli oraz słowa, wiedzą o każdym człowieku dużo więcej niż on sam o sobie, gdyż mają dostęp do wszystkich poprzednich wcieleń oraz nawet do prapoczątku istnienia człowieka jako idei, jako stworzonej duszy. Niemniej wykonują należycie swoje obowiązki w zakresie jaki im wyznaczyły wyższe istoty, a człowiekowi nie udzielą żadnej informacji jaka nie jest dla niego przeznaczona czy dozwolona..."- Kronika Akaszy.

Dlaczego coś jest ukrywane (?) a inne mądrości często nie przeznaczone dla ludzi są ujawniane (!). Jest to sprzeczność interesów czy zagubienie istot wyższych w wydawaniu poleceń stróżom nadzorującym ludzi.

Skomentuj