Czy Maryja Panna objawi się w krótce wiernym w Bawarii?

Kategorie: 

Źródło: https://www.vanguardngr.com/2018/03/virgin-mary-appear-bavaria/

Maryja Panna, pachnąca różami, ma się wkrótce ukazać w małej kaplicy św. Wawrzyńca w Unterflossing w Bawarii. Wierni zgromadzą się przy obiekcie 17 marca br. przed godziną 15:30. Czy jednak rzeczywiście dojdzie do spotkania z tą mityczną postacią?

Zapowiedź tego niezwykłego zdarzenia pochodzi od Ottona Massziego, który kilka lat temu kupił i odremontował na własny koszt kaplicę 100 dusz. Masszi, pracuje jako inżynier w Monachium, ale jest także organistą i kierownikiem chóru w kilku parafiach. To właśnie on twierdzi, że widział matkę Boską. Mężczyzna opisuje ją jako kobietę z brązowymi włosami w niebieskiej aksamitnej szacie. Zgodnie z jego słowami:

„To, czy stanie się ona miejscem pielgrzymek, czy też nie, nie ma dla mnie znaczenia" – tłumaczy Masszi. Dziewica pojawiła się tutaj dwukrotnie w przeszłości, ostatnio we wrześniu.

Setki pielgrzymek przyjeżdżają tam wraz z samozwańczym prorokiem Salvatorem Caputa. Niektórzy z nich są przekonani, że obecność Maryi da się wyczuć.

„To był niezaprzeczalny zapach róż" - mówi Erich Neumann, przewodniczący stowarzyszenia przyjaciół kaplicy św. Wawrzyńca, który zorganizował spotkanie.

Archidiecezja Monachium i Freising, pod jurysdykcją której znajduje się Unterflossing, powstrzymuje się od komentowania zjawiska, choć trwa obecnie ożywiona dyskusja wśród wiernych. Wieść o cudzie szybko rozchodzi się po świecie. Arcybiskup polecił swoim duchownym, aby nie angażowali się w zamieszenia wokół kaplicy i nie legitymizowali zjawiska.

 

Wcześniej ojciec Armin Thaller, miejscowy ksiądz, utrzymywał dystans, twierdząc, że kościół najpierw musi dokładnie zbadać sprawę. Mówił o „chodzeniu po linii tak ostrej, że można było pociąć sobie nogi na kawałki". Relacje z objawień maryjnych nie są niczym niezwykłym wśród pobożnych katolików. Niektóre z bardziej znanych miały miejsce w Lourdes we Francji w 1858 r. Potem odnotowane serię w Fatimie w Portugalii, gdzie Matka Jezusa objawiła się w 1917 roku. Inne miejsca, w których prawdopodobnie pojawiła się Dziewica to Guadelupe w Meksyku i Filipov w Czechach. Nawet jeśli te objawienia są uznane przez Kościół, oznacza to jedynie, że nie kłócą się one z wiarą.

 

Wierni nie są zmuszani do wierzenia w tym zakresie. Rodzi się tylko pytanie, dlaczego Maryja ma pojawić się w Unterflossing, a nie w innym miejscu? Jest kilka teorii na temat. Pierwsza to, że Benedykt XVI, emerytowany od pięciu lat papież, urodził się około 30 kilometrów od Unterflossing i chodził do szkoły w tej okolicy. Niedaleko zlokalizowany jest również Altoetting ze słynną Czarną Madonną z XIV wieku, do którego zmierzają pielgrzymki. Z kolei Masszi uważa, że Matka Boża po prostu zdecydowała się objawić w mocno katolickiej Górnej Bawarii. Poprzednio próbowała w miejscu, gdzie była niemile widziana – w prywatnej kaplicy rolnika w Walpertskirchen (wizytom wiernych sprzeciwił się syn rolnika i rozganiał grupy pielgrzymów).

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika 28/10

Dlaczego ta objawiona postać

Dlaczego ta objawiona postać miałaby pachnąć różami? Dlaczego zapachy kwiatów?

Ano po to, aby nie wyczuć prawdziwego fetoru, aby go zamaskować. Kwiaty i róże są wykorzystywane w rytuałach różnych sekt na ludziach i służą do kradzenia powłoki cielesnej człowieka i przenoszenia jej na istotę pochodzącą z ciemnej strony. Dla istot z ciemnej strony jest to świecące 'ubranko'. Dla okradzionej ofiary ciemne 'ubranko'.

Portret użytkownika Bell

 Nie pamietam, zeby Baca byl

 Nie pamietam, zeby Baca byl w moim typie kiedykolwiek. Sa inni madrzejsi  i milsi.

Ja nie rzucam sie na cokolwiek i kiedykolwiek. Baca nie ma pojecia o religii ,ale zawsze i wszedzie wszystkich atakuje.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Błagam cie na "najświętsza

Błagam cie na "najświętsza dziwicę" nie módl sie  za nas! Modlitwa naiwnych głupców jest niebezpieczna i szkodliwa, co widać po tylu wymodlonych przez idiotów nieszczęść tego narodu!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Iza

Nieszczęścia tego narodu, a w

Nieszczęścia tego narodu, a w zasadzie całej Europy, są od chwili osiedlenia się przybyszów z Afryki, których przygarnął krótkowzroczny król chociaż wypędzano ich ze wszystkich krajów, które potem tonęły we krwi wojennej albo od zarazy. Teraz ta obca tkanka tak się scaliła z tubylcami, że jest nie do odróżnienia zewnętrznie ale wewnętrznie to dalej pustynna dzicz.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Po punktacji wypowiedzi,

Po punktacji wypowiedzi, stwierdzam, że koniec Polski jest przesądzony. Stada baranów pracowicie na to zapracowały. Cóż wiara w bzdury może zrobić ze społeczeństwa...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Alien9174

..

..
54 Przyszedłszy do swego miasta rodzinnego, nauczał ich w synagodze, tak że byli zdumieni i pytali: «Skąd u Niego ta mądrość i cuda? 55 Czyż nie jest On synem cieśli? Czy Jego Matce nie jest na imię Mariam16, a Jego braciom17 Jakub, Józef, Szymon i Juda? 56 Także Jego siostry czy nie żyją wszystkie u nas? Skądże więc ma to wszystko?» 57 I powątpiewali o Nim. A Jezus rzekł do nich: «Tylko w swojej ojczyźnie i w swoim domu może być prorok lekceważony». 58 I niewiele zdziałał tam cudów, z powodu ich niedowiarstwa. Ew. Mat. 13

 

Portret użytkownika mordulec

Oooo klasyk. Ktoś tam

Oooo klasyk. Ktoś tam krzyknie, że maryja przyjdzie. Oczywiście wali tłum pielgrzymów, a jak pielgrzymi to i datki Smile I tak się robi byznes. Oto właśnie koczownicza myśl ekonomiczna, goje zawsze się dają na to złapać Smile

Portret użytkownika baca

maryja stara panna, 2 tysiące

maryja stara panna, 2 tysiące lat i chłopa nie potrafi znaleźć, podryw zaczęła jeszcze w Afryce, potem przedostała się przez Gigraltar i molestowała młodzież w Portugalii... obecnie napastuje starego organistę z bawarii...

niedługo zaatakuje Sosnowiec - bo wyszło mi że z prędkością lodowca przemieszcza się uporczywie na zachód - ale bez paniki, jest jeszcze trochę czasu aby ewakuować domy starców...

Portret użytkownika Samanta

Miało być śmiesznie, wyszło

Miało być śmiesznie, wyszło żałośnie, a wręcz podle. Poprawiasz sobie samoocenę depcząc świętości wielu ludzi? Jeżeli tak, to faktycznie masz wyjątkowe kłopoty z komplekasami. Obserwuję Twoje posty od długiego czasu i stwierdzam, że albo masz narcystyczne lub psychopatyczne zaburzenia osobowości albo jesteś zwykłym ......(nie będę zniżać się do twojego poziomu)

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

NIE LUDZI TYLKO BARANÓW O

NIE LUDZI TYLKO BARANÓW O WYPRANYCH UMYSŁACH.

Wasza wiara, w niepokalnie poczetą, wieczną dziewicę; przyjmującego ponownie ciało fekalne zmartwychwstałego,ukrywającego sie przed ludźmi ( za wyjątkiem swoich apostołów Lol  ), ze strachu, że go znów ukatrupią i bedzie musiał znów przyjąć ciało fekalne?, wsłuchiwanie się w słowa owego zbawcy, co napisane były 300 lat po jego śmierci ( co do słowa zapamiętane przez pisarczyków) przynosza hańbę ludzkiemu rodzajowi! Obrażacie tymi gusłami i przyjęciem kłamstwa za prawde samego Boga, który obdarzył was nie bez powodu inteligencją i zdolnością myślenia, byście odkryli jego istotę!

Zaprawdę powiadam wam bałbochwalcy, że Piekło będzie waszym domem, za zagłuszenie boskiego głosu sobie a zawierzenie słowu pisanemu przez człowieka o niecnych intencjach!

 Nie godnym jest, by wasz strach przed piekłem za wszystkie niecne uczynki i postępowania, za które otrzymujecie "rozgrzeszenia" a za które wasz "zbawca", byście swoje niecności czynili dalej, fiknął w kalendarz,  wpływał na rozwój świadomości ludzkich społeczeństw!

I wasze gusła, tworzą klimat bezradności w obliczu chmur zbierających się nad naszym narodem od czasu, gdy ta piekielna religia poróżniła nas z braćmi a oddała pod panowanie węża!

P.S. ów jezus został wzięty po zmartwychwstaniu do "nieba"... To dobre zakonczeńczenie tej powiastki, bo inaczej trudno byłoby opisywać jego dalsze dzieje, starość , demncję,,, konieczność używania pieluszek i postępującą utratę pamięci, co, kiedy mówił i czym naiwnym truł dupe...

 

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Samanta

Nigdy nie zrozumiem tej

Nigdy nie zrozumiem tej zajadliwości z jaką ludzie rzekomo niewierzący obrażają chrześcijaństwo i Jezusa. Powinno być wam wszystko jedno. Jakoś na smoki, krasnoludki i elfy nie reagujecie tak alergicznie, choć to niby też tylko bajka i mit. Mnie to tylko utwierdza w przekonaniu, że widocznie jest coś na rzeczy....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

biedny mocherowy bereciku...

biedny mocherowy bereciku... Pijesz do mnie? A czy ty rozumiesz róznicę pomiędzy wiarą a wiedzą? Nie jestem "wierzący", tylko "wiedzący" o Bogu a ponieważ wiem o Bogu, to szystkie zasrane jezuski i maryjki wsadźcie sobie w dupę, bo owe potworki z Bogiem nic nie mają wspólnego, tylko z Szatanem, który pod karą unicestwienia duszy każe nazywac sie Bogiem...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Nowak

Człowieku co ty bredzisz

Człowieku co ty bredzisz domyślam się że jesteś atejstą zagłubionym w tym świeće  ale szanuj chociasz ludzi ,a tak naprawde to jak to jest żyć w nic niewierząc, jaki to ma sęs według ciebie ,chyba jesteś płytko myślącom istotom ,żyjesz tu i teraz jak zwierze kture ponoć jest nieświadome i ma tylko insktynkt uciekaj albo giń ,dlamnie jesteś w sferze moralnym i duchowym że tak powiem nierozwiniętym zerem i niechc cię obrarzać tylko zastanuw się głęboko nad sęsem życia ,Pozdrawiam 

 

Portret użytkownika Nowak

Nie każdy jest tak

Nie każdy jest tak wykształcony jak ty ,ja miałem ciężki start w życiu ale radzę sobie mam właśnie firmę własny dom dwoje wspaniałych dzieci oraz wspaniałom żonę ,ja nie miałem tzw. zawodu synek tatusia ,studia itp. ale jestem dumny z siebie i dlaczego dodałem bez znania ortografia 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Jesteś niedorozwiniety, czy

Jesteś niedorozwiniety, czy ślepy? Gdzie z moich wpisów wydedukowałeś swoim zgalareciałym rozumkiem, że jestem ateistą? Dla mnie Bóg nie jest kwestią wiary, lecz wiedzy. Wasza wiara gówno jest warta, bo zmienna jak horagiewka a u tych zaślepionych - chorobą psychiczną...

 Bóg w moim  rozumieniu tej wiedzy nie ma nic wspólnego z słowem pisanym o nim i słowem mówionym..

 Potwierdzasz mi swoim analfabetyzmem, jaka ciemną masę stanowią wierni KK

...Angelus Maximus Rex

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj