Czy Michael Jackson żyje? Pojawiły się dowody, że mógł wziąć udział w weselu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niekwestionowany król popu Michael Jackson został zauważony w 2017 roku na ślubie swojego siostrzeńca. Legendarny piosenkarz wystąpił w specjalnym przebraniu, aby pozostać incognito.

W sieci pojawił się film z uroczystości weselnej siostrzeńca Michaela Jacksona - Siggy'ego Jacksona. Siggy, syn Jackie Jacksona - brata Michaela, ożenił się z Toye Parker. Ceremonia rodzinna odbyła się pod koniec września w Encino (Kalifornia).

Oglądając nagranie, lojalni miłośnicy króla popu zauważyli wśród wszystkich członków rodziny dziwnego Jacksona – bardzo nieporęcznego człowieka. Fani odkryli podobieństwo nieznanego z postacią z filmu Ghosts, którego w 1996 roku zagrał sam Michael.

Podobieństwa między tajemniczym gościem, a królem popkultury nie da się zakwestionować. Fani, których zdaniem Michel sfingował swoją śmierć, uważają, że był on obecny na ślubie swoich krewnych.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Karel The Priest

Super - wystapił w przebraniu

Super - wystapił w przebraniu aby pozostać incognito - trup- w przebraniu -ale jaja - tutuł i reszta artykułu - dzisus - brak logicznej spójności - skoro umarł a wystąpił -nie no gratulujemy .Pozatym on jest taki majkel jak ja jestem czarny .Kurna szkoda papieru bym rzekł gdyby to nie było www Smile Fajny portal jest , a staje się "pudelek" Smile Jakbym ciulstwa chciał poczytać to tam będe właził - really ? tematy paranormalne i tak są wypierane lub celowo fałszowane - a tu pudelek z dupy majkel is alive a ja jestem czarny i mam półmetrowego chója . Pozdrawiam 

Strony

Skomentuj