Czy mieszkańcy Australii to aktorzy podstawieni przez NASA?

Kategorie: 

Źródło:

Zwolennicy teorii płaskiej Ziemi twierdzą, że Australia jest jedną wielką mistyfikacją. Idea ta pojawiła się na ostatnim zgromadzeniu „płaskoziemców” w Birmingham, gdzie ponad 200 osób zebrało się, aby dyskutować o tym, że Ziemia jest płaska.

 

Nowa teoria tego osobliwego ruchu, mówi o tym, że istnienie Australii to mistyfikacja. Rzekomo, została ona stworzona po to, aby ówczesne społeczeństwo uwierzyło, że przestępcy wysłani na statkach z Wielkiej Brytanii zostali przesiedleni na nowy kontynent. Podczas gdy w "rzeczywistości" zostali oni utopieni, a istnienie Australii miało być przykrywką dla masowego morderstwa.

Zdaniem płaskoziemców kontynent nie istnieje, a Australijczycy są komputerowymi symulacjami, którymi steruje NASA. Wszystkie osoby, które kiedykolwiek były w Australii zostały przetransportowane na okoliczne wysepki lub części południowej Ameryki. Co więcej, zwolennicy kontrowersyjnej teorii twierdzą, że osoby, mieszkające na owych wysepkach to aktorzy wyszkoleni, aby udawać Australijczyków.

Konferencja w Birmingham skupiła ponad 200 płaskoziemców, z czego 9 osób wygłaszało swoje referaty. Jeden z nich – Dave Marsh, pracownik NHS, sugerował, że grawitacja nie istnieje, a jedyną prawdziwą siłą w przyrodzie jest elektromagnetyzm. NASA wielokrotnie udowodniła, że ​​Ziemia jest okrągła za pomocą GPS, satelitów i obrazów z kosmosu. Zwolennicy teorii płaskiej Ziemi uparcie twierdzą, że mają dowody na to, że agencje kosmiczne kłamią, a sferyczna Ziemia to wymysł, mający ukryć prawdę na temat naszego świata.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sio

A to łobuzy - powinni mi kasę

A to łobuzy - powinni mi kasę zwrócić za 6 miesięcy w Australii i 2,30 $ za chrupki,które kupiłem dla kangurów i strusi. Zeżarły razem z papierem. Czarną wdowę miałem pod łużkiem swoim. A teraz się okazuje, że to była symulacja po to żeby mnie z kasy wytrzepać i oszukać.

Portret użytkownika Austryjak

Nie do końca rozumiem motyw

Nie do końca rozumiem motyw jaki mają "płaskoziemcy" dlaczego ludzkość jest oszukiwana przez NASA i inne wiodące organizacje. Jakie to ma znaczenie czy Ziemia jest sferą czy jest płaska, jest trójkątem i leży na 3 żółwiach. Zastanawia mnie w czym tkwi ich problem? Wink Odnośnie Austrii faktycznie tam każdy vw ma swoją krowę. . 

Portret użytkownika hyh

Ma to duze znaczenie jaka

Ma to duze znaczenie jaka jest Ziemia i dlatego tak chca za wszelka cene obalic ,ze jest okragla

1) z punktu widzenia religii zaprzeczyc ,ze Bog stworzyl Ziemie

2) z punktu widzenia kontroli nad Ziemia ,ze jestesmy pod kloszem i nie mozemy jej opuscic

3) z punktu widzenia biologii ,ze Ziemia sama powstala w wyniku wspanialej ingerencji ewolucji bedac plaskim talerzem

4) z punktu widzenia UFO skoro ZIemia jest plaska to i UFO jest jej stworzycielem bo tez maja plaskie talerze

5) i moze sie przydac wiara w plaska ZIemie jak by doszlo do jakiejs inwazji czy tez udowodnienia ze Jankesi nie dotarli na Ksiezyc bo mozna wcisnac ludziom teorie ze nie chca nas wypuscic z plaskiej Ziemi w kosmos ze tworzy sie klosz nie do przebicia.. itd

 

Portret użytkownika Kmieciu

Niedorozwoje z płaskimi

Niedorozwoje z płaskimi mózgami z kolei nie istnieją dla Australijczyków (podobnie zresztą jak dla wszystkich innych poczytalnych ludzi - patrz komentarz na obrazku), więc wychodzi remis Blum 3 ... 

 

Strony

Skomentuj