Czy mityczne krasnoludy, gobliny i elfy podróżują pojazdami UFO?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Badanie fenomenu UFO jest dla wielu uduchowionych ludzi doświadczeniem innego świata, a nawet kontaktu z inteligencją, no właśnie, z jaką ? Z tego świata, z Ziemi, czy może ze jakiejś niewidocznej ufonautycznej strefy "śródziemia" (ang. Middle-earth) ? Jako ludzkość poszukujemy odpowiedzi na podstawowe pytania o pochodzenie naszej rasy, o początki cywilizacji, skąd się wzieliśmy. Sama ufologia nie może odpowiedzieć na takie pytania, jednak połączona z zakazaną archeologią zbliża się do zródła. Gdy dodamy do tego Biblię sprawy zaczynają nabierać rumieńców.

Cywilizacje megalityczne musiały być bardzo dziwne. Nie jest wykluczone, a właściwie wiele na to wskazuje, że posługiwały się technologią Viman. Budowały tajemnicze urządzenia z głazów, kontaktowały się z istotami innowymiarowymi, a do tego wszystkiego żyły razem z malutkimi stworami, z wieloma ich odmianami, nie tylko z gigantami.

Wspomnieliśmy o ufologii. Gdy wertuje się raporty badaczy, to zauważamy w nich często, właściwie to bardzo często, istoty małego wzrostu, są tam opisy istot przypominające, albo mogące być zaliczonymi do postaci takich jak gobliny, gnomy, krasnale, elfy i inne dziwaczne karło podobne stwory. One są w pojazdach UFO, robią eksperymenty z ludzmi, przekazują przesłania, są też takie które mają szpony, albo bardzo długie "palce". Zapewne wszyscy słyszeli o spejalnej kategorii tych bytów: czupakabrze, ona też jest bardzo małego wzrostu. Ufologia jest pełna tego typu stworzeń, wystarczy wejść na stronę najlepszego polskiego ufologa Arkadiusza Miazgi, by zapoznać się z niezwykłymi relacjami, odsyłamy do cyklu artykułów pt.: "Magonia po Polsku – spotkania z niezwykłymi istotami".

Słyszeli państwo takie powiedzenie, zdaje się że świętego Augustyna: „Jeżeli Bóg w życiu jest na pierwszym miejscu, wszystko znajdzie się na właściwym miejscu” ? Moim zdanie to się także odnosi do świata UFO istot. Jeżeli Jezus jest na pierwszym Miejscu, to jakaś część tych stworzeń zaczyna być na swoim miejscu, skąd jeśli zajdzie potrzeba mogą nam pomagać, ale tak jak wspomniał święty, Bóg musi być najważniejszy.

Gdyby przyjąć trochę inny punkt widzenia na fenomen UFO, to można śmiało mówić o latających NOL-ach krasnoludów, goblinów i elfów. Podróżują za pomocą jakiejś "lokomocji", możliwe że nie jest to wcale technologia, tak jak ją rozumiemy my ludzie. Skąd się biorą te stwory i w jakim celu przybywają do świata ludzi ? No i czy przed potopem byliśmy z nimi w jakiejś komitywie ? Aby na to odpowiedzieć potrzeba więcej pracy z zakresu zakazanej archeologii.

 

Prawdziwe krasnoludy Tolkiena - Marzulli, Mathews, Jacobs

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dziwak

Widziałem kosmitę w

Widziałem kosmitę w kombinezonia ekspedientki z Biedronki! Myśle że to przebranie to skafander a sklep to tak naprawdę wielki statek kosmiczny na którym poddają nas eksperymentom oferując w zamian świeżaka. Fajna ta strona, tylu bzdur w postaci tak stężonej chyba nie ma nigdzie indziej. Życze wszystkim powodzenia w odkrywaniu "PRAWD"

Portret użytkownika WR

Biblia to raczej akt

Biblia to raczej akt oskarżenia dla ludzkości pokazuje życie Tego,który naucza,leczy.karmi,wskrzesza .I tych bojących się o swoje stołki i pozycję w hierarchi,czyniących wszystko by pozbawić go życia i doprowadzają do Tego . Podobnie jak widzimy to na przykładzie Tomka Komendy. 

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Homo sapiens

Zdaję sobie sprawę, że temat

Zdaję sobie sprawę, że temat goblinów jest skomplikowany, ale istnieje calkiem spora ilość raportów o tych istotach w statkach UFO. Jakaś część tych stworzeń nie musi być przychylna rasie ludzkiej, ale znowu inne mogą w pewnym zakresie pomagać, stąd słynne krasnale..., nad nimi mogą stać istoty które sterują politykami oraz banksterami, zresztą banksterzy wampiry sami przyznają się do kontaktu z nimi, jak pamiętacie z tego filmu:

Niewidoczne istoty sterujące światem

https://www.youtube.com/watch?v=_Kbm2OW7VwQ

Wiecie już że banksterzy i inne bandyckie organizacje NWO robią to co mają nakazane od tych istot, szkoda tylko że polskojęzyczne marionetki też w tym uczestniczą ! Niestety pod przykrywką bycia premierem sprowadzono do polski najgorszych wampirów ! Tu jest o tym

Nowi zaborcy Polski działają potajemnie, musimy walczyc z filantropowcami !

https://www.youtube.com/watch?v=PECFEr_6OAM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Alojzy

Naprawdę skundlenie i

Naprawdę skundlenie i sprzedajność ludzi da się wyjaśnić jedynie goblinami, krasnoludami, wampirami i innymi bajkami?
Naprawdę traktujesz łajdaków sprzedających kraj jako zniewolonych przez gobliny?! ... i z łapówkarzami i zdrajcami chcesz walczyć zwalczając ... wampiry i ufo?!
Gdybym był największym łajdakiem okradającym miliony ludzi to błogosławiłbym każdemu, kto publicznie odwróciłby uwagę ode mnie mówiąc: to nie on kradnie - to gobliny! A gdy już przestałbym pokładać się ze śmiechu to sam bym przyłączył się do chóru krzycząc: "gobliny was atakują a ufo okrada!".

"Niestety pod przykrywką bycia premierem sprowadzono do polski najgorszych wampirów ! Tu jest o tym...Nowi zaborcy Polski działają potajemnie, musimy walczyc z filantropowcami ! "

Gdybym był w zmowie z łotrami i złodziejami to właśnie tak bym mówił: "to nie my/oni! - to ufo".
Zastanów się co robisz - realni ludzie kradną realne pieniądze, a ty każesz się uganiać za ... wampirami wspieranymi przez gobliny.
Przecież za taką dywersję to goebbels by przyznawał najwyższe odznaczenia.

Portret użytkownika Delta

UFO nie jest juz zadnym

UFO nie jest juz zadnym fenomenem to namacalna materialna rzeczywistosc. Coraz wiecej ludzi widzialo i przezylo spotkanie. Co ma do tego Jesus i potop ? Mysle ze to ich jakos obeszlo. Niczego nie odkopiesz i do niczego nie dojdziesz ze swoim sposobem myslenia. Posluchaj Billy Meier'a ,tylko czy cos zrozumiesz ?

Portret użytkownika Śpiący

Bardzo ciekawy artykół...

Bardzo ciekawy artykół... Bardzo...

Nie raz ktoś w historii czy mitologi wspominał o erach świata.  Może my mamy którąś z kolei?

Np. na Marsie jest okres pomiędzy erami albo taka właśnie jest tam teraz era... Era resetu...

Portret użytkownika Alojzy

"Czy mityczne krasnoludy,

"Czy mityczne krasnoludy, gobliny i elfy podróżują pojazdami UFO?"

Potwierdzam - to jest prawda. Jestem goblinem i co łikend krasnoludy przylatują do mnie swoim ufo, zabierają mnie ze sobą i sobie latamy. Mało tego: całe osiedle goblinów co miesiąc robi ustawkę z sąsiednim osiedlem elfów. Sędziuje ufo.

Powiem szczerze: mam dylemat. Kiedyś myślałem, że takie bzdury piszą ludzie zanurzeni w szambo tzw. służb, celem zdezorientowania, przekierowania uwagi, zamazania rzeczywistości. Teraz zaczynam wierzyć, że cywilizacja pozwala utrzymać przy życiu wielu ludzi, których schizofrenia kiedyś by poprowadziła pod paszczę lwa i by był spokój.
Chłopie, ja mówię serio: albo masz potężne dowody na coś co odwróci losy ludzkości o 440 stopni, albo masz poważne problemy które sam na siebie z lubością sprowadzasz. Chyba, że robisz to dla popularności/pieniędzy - to wtedy ok (o ile  takie coś może być ok).
Ja kolejny raz apeluję: ludzie! Jeżeli macie prawa wyborcze to na litość boską (czy jakąkolwiek inną) zacznijcie, kuchnia, używać mózgu! Są tysiące ludzi na skraju schzorenii, więc do cholery, nie popychajcie ich w przepaść, bo oni później też będą głosować na podobnych sobie idiotów.
To by był super artykuł gdybyś notorycznie nie przekroczał pewnej linii którą trudno opisać, a o której istnieniu każdy dobrze wie.

Strony

Skomentuj