Czy można się obronić przed czarną magią

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Dookoła nas można znaleźć ludzi, którzy są współczesnymi wersjami średniowiecznych czarownic i czarnoksiężników. Niektórzy szkodzą celowo, inni robią to ponieważ przepełniają ich negatywne emocje takie jak nienawiść i zazdrość i czynią zło instynktownie. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że jesteśmy narażeni na działanie niebezpiecznych sił i jakoś próbować temu przeciwdziałać.

 

Czary działają tylko dlatego, że są formą modlitwy, zaklęcia rzeczywistości. Są tym skuteczniejsze im bardziej ktoś w nie wierzy. Znane są przypadki ludzi obdarzonych tak zwanym "złym okiem". Wystarczy, że taki delikwent popatrzy na nas lub bliską nam rzecz i jego spojrzenie niczym laserowe działo niszczy to w podejrzanych okolicznościach.

 

Czasami na swojej drodze życia spotykamy ludzi, którzy bardzo źle nam życzą, wręcz nas przeklinają. Nigdy nie można tego bagatelizować. Przekleństwo kogoś takiego potrafi być bardzo problematyczne i jest tym bardziej niekorzystne im bardziej wierzymy w jego moc sprawczą.

 

Są różne pradawne metody ustrzeżenia się przed złą magią. Niektóre z nich zakładają obronę za pomocą rozsypywania soli czy ziół. Niekiedy zaleca się specjalne preparowanie futryn drzwi z wykorzystaniem igieł albo ostrzy z noży, które mają odstraszać złe emocje.

 

Warto również pamiętać o kilku metodach neutralizacji złej energii, które może stosować każdy. Przede wszystkim trzeba być wdzięcznym za wszystko dobre, co zdarza się w twoim życiu. Już samo to i nie koncentrowanie się na niepowodzeniach spowoduje, że nasza rzeczywistość będzie w pewnym zakresie chroniona.

 

Oprócz tego, gdy jesteśmy pewni, że źli ludzie miotają na nas przekleństwa warto wyobrażać sobie wielką tarczę, która odbija wszelkie zło, niekoniecznie wracając je do adresata.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kysjon

Witam.trzeba sie obronic

Witam.trzeba sie obronic najpierw przed Maria Buccardi ...polecam poczytac o niej na necie...mysle ze        " mlot na czarownice " to nie jest pozbawiona sensu średniowieczna lektura lektura.

Portret użytkownika Alena

Ci ,którzy miotają

Ci ,którzy miotają przekleństwami i życzą innym żle  , muszą się spodziewać w swoim życiu ,tego samego ,  co życzą innym . Tak po prostu działa rzeczywistość w ,której egzystujemy .

Portret użytkownika gościnnie

Jednym ze sposobów

Jednym ze sposobów obrony,przed wszelkiego rodzaju urokami,jest absolutna niewiara w takie rzeczy.Ponieważ siłą klątwy jest strach ofiary reszta odbywa się w jej głowie.Z chwilą,gdy tylko nawet na moment zwątpimy w swoja pewność,że to nie możliwe stanie się rzeczywisością i wszystko zacznie sie zmieniać na gorsze.Tak jak bezinteresowne dobro wraca do darczyńcy,tak zło również,dlatego nie bez powodu mowi się,aby nie życzyć tego złego co dla nas nie miłe.

Portret użytkownika pilip

"Wystarczy, że taki delikwent

"Wystarczy, że taki delikwent popatrzy na nas lub bliską nam rzecz i jego spojrzenie niczym laserowe działo niszczy to w podejrzanych okolicznościach" moze masz na mysli Supermana lub Cyclops'a i ich laserowe oczy?;]

Portret użytkownika scolo

Stary sposób jest

Stary sposób jest najlepszy
 

Modlitwa do św. Michała Archanioła

 

EGZORCYZM PRYWATNY napisany przez papieża Leona XIII
Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen
Tłumaczenie:
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obro­ną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy; a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Portret użytkownika Alena

W tej modlitwie jest zawarte

W tej modlitwie jest zawarte na końcu życzenie szatanowi i innym duszom żle , co wg.mnie ,nie jest najlepszym rozwiązaniem. Rzeczywistość w ktorej egzystujemy  , działa bowiem w taki sposób ,że co innym życzymy , to do nas z czasem wróci . Tak więc sama modlitwa może pewnie pomóc ,natomiast  końcowe życzenie /w moim zrozumieniu otaczającej nas rzeczywistości/  zdecydowanie nie. Oczywiście nie jestem zwolenniczką niekomfortowych dla nas energiii i uważam ,że wiara w nie , tylko pogarsza sprawę , gdyż właśnie wtedy , dajemy im możliwość  , materializacji w naszym życiu .

Portret użytkownika Kazek12

Czary i czarna magia działaja

Czary i czarna magia działaja tylko wtedy gdy ja przyjmiemy i zaakceptujemy. W innym wypadku czary wracają do wysyłajacego te negatywne energie , mogąc spowodowac nawet smierć wysyłającego. Trzeba o tym pamietać, że każda myśl tworzy rzeczywistość , a ta rzeczywiostośc może byc dobra i zła, zależnie od rodzaju wysyłanych mysli, myslokształtów czy fal myslowych, w których żyjemy  i to od nas zalezy jakie mysli wysyłamy i jakie mysli zaakceptujemy.
Z tego płynie jeden zasxadniczy wniosek :  to my tworzymy rzeczywistość swoimi myślami i strzeżmny się abyu złe mysli do nas nie wróciły.

Portret użytkownika aron jasnowidz

poznałem wiele osób które

poznałem wiele osób które parało się czarna magią ,a teraz szukają swojej drogi i przebaczenia ,niestety zwykły człowiek który zyje w tym sysytemie nie jest przygotowany na atak ze strony zła ,nie potrafi też się obronić ,tarcza z luster odbjającej energie daje duzo ale każdy z magów ją rozbije ,fioletowa kula w której się zamkniemy daje mocna ochrone ale ta wizualizacja potrzebuje juz wiary i dośwaidczenia .Jedyny sposobem aby się ochronić jest wiara ,prawdziwa nie z doktryn religi ,jezeli człowiek wierzy ze istnieje dobro ,że istneją istoty które nas chronią ,istnieje geniusz który wszytko stworzył ,nie potrzebujemy wówczas religi ,mając w sercu czytą wiarę potrafimy sie obronić przed złem i klątwami ,zaklęciami w momencie ataku na nasza istotę .Silna i nie zachwiana wiara tworzy piekną przestrzeń w której sie poruszamy i do której maja dostep istoty duchowe,kiedy nastepuje atak poprzez zło wówczas autmatycznie każdy z nas woła Boga o pomoc ,cytuje modlitwe lub mantre która ma mu pomóc .Jednak nic co nie będzei okraszone prawdziwą wiarą nie uchroni nas od ataku ,gdy wezwiemy Chrystusa lub Boga na pomoc  i ich imiona coś dla nas znaczą i wierzymy że istnieją wówczas nasza przestrzen potęgowana jest przez ich enenrgie ,wiele osób z którymi rozmaiwałem ,które przezyły atak zła ,próbe wejścia zła w ich ciała mówiły zawsze to samo:" gdy zaczełem ze strachu wołać Boga o pomoc czułem kiedy dobro było koło mnie i kiedy dawało mi moc do walki,kiedy wypełniało mnie i usuwało infekcje zła" ,niestety wiele osób które w nic nie wierzą, twierdząc ze skoro nie wierze w boga ani w diabła to nic złego mnie nie spotka ,gdy padaja atakiem zła zostają opętani lub przejęci i nie pamiętają tego co robią gdy zło sie manifestuje ,czasami klatwa czy zło rzucone na nas jest tak silne że trzeba poszukac ludzi którzy potrafią to ściągnąć ,ale niestety ignorancja ludzka jest tak duża że tych ludzi jest bardzo trudno znależć poniewaz boją się oni wysmiania i linczowania ,teraz gdy opetań jest juz wiele ,kiedy widzi sie ze policja zabija w szpitalu opetanego człowieka ,kiedy ojciec nozem ugadza swojego syna nie wiedząc dlaczego to robi ,wiele tych osób które potrafią pomóc wyjda z ukrycia i będa pomagać ludziom .we wszechświecie istnieje harmonia więc jezeli jest czarna magia to też isntieje biała i ci co naprawdę jej uzywaja są czasami jedynmi osobami które moga pomóc ,widząc tyle zła na swiecie trzyba byc niespełna rozumu aby nie wierzyc w dobro i w geniusz tego kto stworzył to wszytko ,ale teraz zło będzie sie potęgowało bo musi zostac odprowadzone z tymi którzy go zasilają ,dlatego wiara czysta pomaga życ i chronić nas przed niespodziewanymi atakami.

Strony

Skomentuj