Czy na Marsie nadal może istnieć życie?

Kategorie: 

Źródło:

Na Marsie zauważono ponownie niezwykłą anomalię. Tym razem na jednym z nadesłanych obrazów powierzchni czerwonego globu odkryto kształt przypominający jaszczurkę. Zdjęcie przedstawiające rzekome stworzenie kryjące się w norze nadesłał niedawno łazik Curiosity.

 

Fotografia została wykonana za pomocą urządzenia Mastcam: Right (MAST_RIGHT) znajdującego się na pokładzie Curiosity i zostało wykonane dokładnie dnia Sol 1438 czyli według ziemskiego czasu uniwersalnego 22 sierpnia 2016 roku.

Trzeba przypomnieć, że to nie jest pierwszy raz gdy na powierzchni Marsa widziano stworzenie podobne do jaszczurki. To znalezisko jest chyba jednak najbardziej dziwaczne, ponieważ nie wygląda jak typowa pareidolia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Bo jakby były inne formy

Bo jakby były inne formy życia inteligentnego, to byśmy byli ich niewolnikami ( a może własnie jesteśmy?); albo by nas nie było wcale ( a może własnie się to zbliża??) Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Stahu

Tak sie zastanawiam dlaczego

Tak sie zastanawiam dlaczego nie zrobia ponownie zdiecia tego samego miejsca po np. 24h i bedzie wiadomo czy to cos sie poruszylo czy nie i sprawa bedzie zalatwiona.

jak sie poruszylo lub zmienilo miejsce to mamy cos zywego a jak nadal stoi w tym samym miejscu to tylko zwykla skala.

Serio tak ciezko to wykonac ?

Strony

Skomentuj