Czy na Marsie nadal może istnieć życie?

Kategorie: 

Źródło:

Na Marsie zauważono ponownie niezwykłą anomalię. Tym razem na jednym z nadesłanych obrazów powierzchni czerwonego globu odkryto kształt przypominający jaszczurkę. Zdjęcie przedstawiające rzekome stworzenie kryjące się w norze nadesłał niedawno łazik Curiosity.

 

Fotografia została wykonana za pomocą urządzenia Mastcam: Right (MAST_RIGHT) znajdującego się na pokładzie Curiosity i zostało wykonane dokładnie dnia Sol 1438 czyli według ziemskiego czasu uniwersalnego 22 sierpnia 2016 roku.

Trzeba przypomnieć, że to nie jest pierwszy raz gdy na powierzchni Marsa widziano stworzenie podobne do jaszczurki. To znalezisko jest chyba jednak najbardziej dziwaczne, ponieważ nie wygląda jak typowa pareidolia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Bo jakby były inne formy

Bo jakby były inne formy życia inteligentnego, to byśmy byli ich niewolnikami ( a może własnie jesteśmy?); albo by nas nie było wcale ( a może własnie się to zbliża??) Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Stahu

Tak sie zastanawiam dlaczego

Tak sie zastanawiam dlaczego nie zrobia ponownie zdiecia tego samego miejsca po np. 24h i bedzie wiadomo czy to cos sie poruszylo czy nie i sprawa bedzie zalatwiona.

jak sie poruszylo lub zmienilo miejsce to mamy cos zywego a jak nadal stoi w tym samym miejscu to tylko zwykla skala.

Serio tak ciezko to wykonac ?

Portret użytkownika Romek

Na większości planet we

Na większości planet we Wszechświecie istnieje prawie na pewno życie mikrobiologiczne, na pewno po powieszchni chodzi coś na wzór mrówek itp. a na planetach gdzie są oceany coś na pewno pływa.

Nie trzeba być Astrofizykiem i miec teleskop żeby takie żeczy przypuszczać.

Portret użytkownika upadly anioł

przestanie juz z tym marsem!

przestanie juz z tym marsem! na sile chcecie tym nas marsem zabawiac???? nie ma takiej planety i nigdy nie bylo. Najpierw pokazcie ze potraficie sie wydostac z tej płaskiej planety.... raczej to nie mozliwe majac "klosz" nad ziemią ale moze kiedys..... w roku 9056 albo i później.....

Portret użytkownika Van Helsing

A na lewo od jaszczura widac

A na lewo od jaszczura widac ogromna ludzka twarz z profilu jak by krzyczala z bolu. Niestety ludzki mozg jest tak skonstruowany ze nowe obrazy porownuje do tych ktore zna. Stad te matki boskie na szybach lub drzewach, czlowiek wszedzie widzi twarze... To tak jak ktos wyksztalcony technicznie ma oko wyczulone na wszelkie linie prostopadle ,rownolegle i zaraz wyczuje anomalie w niezgodnych katach.

Skomentuj