Czy nadciąga biblijna apokalipsa?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Portal "ZmianyNaZiemi", dziesiątego października 2020, podał informację o wprowadzaniu globalnego "certyfikatu zdrowia", bez którego nie będzie można podróżować, a za jakiś czas i kupować. Zbliżamy się do wypełnienia biblijnej przepowiedni "znamienia bestii 666". Jak czytamy we wspomnianym tekście: "Każdy podróżny, który będzie chciał opuścić kraj, będzie musiał najpierw odwiedzić certyfikowaną placówkę badawczą Covid-19. Następnie ona prześle wyniki do aplikacji CommonPass za pośrednictwem smartfona."

Sytuacja globalnego zamieszania Covid-19 staje się coraz bardziej "czytelna", oczywiście jest ona "czytelna" dla ludzi, którzy choć troszkę wiedzą o "kościele wolnomurarskim", "świątyni masońskiej" czczącej (kosmiczne) duchy, inaczej nazywanej "lożą braterstwa iluminackiego". Na całym świecie, ale głównie w państwach tzw. zachodu tajne bractwa prześcigają się w zaprowadzaniu Nowego Porządku Światowego "ordo ab chao", nazywanego coraz częściej: "szczepionkowym znamieniem bestii 666".

W doklejonym do tego artykułu filmie możecie zobaczyć służby bestii 666, które zabrały się za religijnych rabinów z Izraela. Relacja Rabina Zev Porata jest wstrząsająca ! Okazuje się, że gorliwi wyznawcy medycznego totalitaryzmu nie odpuszczą i rabinom. Nasłano na nich odpowiednie służby, wyciągają z domów, z synagog i pałują. Jeżeli tak dalej sytuacja będzie się rozwijała, to możemy oczekiwać tego samego i w innych państwach, w Polsce również.

Już teraz w wywiadach prasowych premier Morawiecki unika odpowiedzi na pytanie, czy szczepionka na Covid-19 będzie obowiązkowa ! Znaczy będzie obowiązkowa, a kto się nie podporządkuje bestii 666 zoistanie wtrącony do więzienia, albo zamknięty w transhumanistycznym geccie, coś na wzór chińskiego państwa policyjnego. Możemy także domniemywać o pojawieniu się nowych służb typu ORMO-UB-SB, zainstalowanych przez globalny reżim komunistycznego rządu światowego ONZ, ilu "Polaków" się zaciągnie ?!

By jeszcze szybciej zaprowadzić nowy porządek ordo ab chao ktoś naciska biskupa Frańciszka więc paież Frańciszek w pażdzierniku 2020 wydał nowę encyklikę o "Braterstwie loży wolnomurarskiej". Wszystko to znakomicie jest podsumowane w Biblii słowami z Księgi Koheleta 3:15 „…To, co jest, już było, a to, co ma być kiedyś, już jest; Bóg przywraca to, co przeminęło…”

W coraz liczniejszych katolickich publikacjach zwraca się uwagę na tajemniczo brzmiącą nazwę nowej encykliki papieża Frańciszka. Chodzi do dokument "Fratelli tutti", swoją nazwą, ale zwłaszcza zawartością nawiązujący do zawołania wolnomurarzy, chodzi o tzw. ich specjalne "braterstwo". Na stronie "Wielkiego wschodu" czytamy: "Istotą wolnomularstwa jest Braterstwo oraz Równość(...)W nawiązaniu do swojej niezwykle starej tradycji, wolnomularstwo posługuje się zestawem wieloznacznych alegorii i symboli, przekazywanych od pokoleń przez kolejnych Mistrzów. Symbole te w znakomitej większości nawiązują do historii masonerii jako cechu kamieniarskiego - stąd obecność cyrkli, węgielnic, pionów i poziomic."

Należy to kolejny raz mocno podkreślić, wolni murarze spotykają się w swoich kościołach, albo jak je nazywają w ich własnym języku: "świątyniach", czyli "Lożach" by czcić duchy, albo kosmicznych braci", stąd ciągle słyszymy u nich mowę o tzw. "braterstwie" !

Wracając do encykliki "Fratelli tutti" powinniśmy napisać o korzeniach wyboru biskupa Bergolio na urząd biskupa Rzymu. Większość ludzi obeznanych z tematyką wie, że Bergolia wybrano w tajnym porozumieniu iluminatów loży "Sankt Gallen" więc logicznym jest uznanie go za ich agentem. Badając temat tajnych kościołów cyrklowych, lub bardziej poprawnie "wolnomurarskich świątyń", dowiadujemy się, że czczą w nich jakieś bezcielesne istoty, chodzi o wspomnianych "kosmicznych braci - ufonautów" ! Jest to zgodne w 100% z ich doktryną "bafometa", istoty hybrydy - bezpłciowca, mieszańca cech żeńskich i męskich, ale i zwierzęcych !

To znowu jest cechą szczególną, albo  wprost ideologią całej zachodniej cywilizacji okultystyczno-technokratycznej, starającej się stworzyć nadczłowieka hybrydalnego(ufonauty LGBT), a dokładniej półboga - Antychrysta, opisanego przez wolnych murarzy różnymi tajemnymi symbolami.

Nie ulega wątpliwości, że coraz trudniej się nam skoncentrować, żyjemy coraz szybciej, oddziaływają na nas coraz liczniejsze i silniejsze bodźce wszelkich przekaźników medialnych, dlatego dla zwykłych chrześcijan nazwa encykliki papieża Frańciszka wydaje się czymś normalnym, jednak dla obeznanych z sytuacją w Watykanie jest oczywistym znakiem-symbolem, skierowanym do masonów: "W Watykanie, na samej górze, mamy swojego człowieka" !

Cywilizacja technokratyczna okultystów z uporem używa pojęć (na przykład prawica i lewica), które przestały cokolwiek znaczyć. Widzimy jak całe państwa zostały opętane przez garstkę agentów Nowego Porządku Światowego, w tym coraz silniej i w Polsce, gdzie myśli się, albo i wprowadza się prawa zwierząt. Pisaliśmy o tym już w roku 2015 w tekście "Każdy ma prawo być człowiekiem ? Globalne plany UFO-nautów i UFO-sonów ?", chodzi o prawne przekształcenie cywilizacji chrześcijańskiej w coś, co będzie przypominało cywilizację ufonautyczną hybryd, opisywanąw raportach ufologów.

Dalekosiężne plany masonerii mówią o produkowaniu istot humanoidalnych - ufonatów, w które będzie można "ładować-upload-ować" wszelką jaźń-dusze. Będzie także można produkować żywych trupów, a z nich pobierać części zamienne dla ludzi, którzy będą w stanie krytycznym-umierać. Dlatego już teraz w roku 2020 przepycha się prawodastwo nakierowane na modyfikację ludzkiej moralności, rezultatem ma być stworzenie "Nowego Wspaniałego Człowieka GMO", będącego pośrednikiem pomiędzy "bogami-ufonautami", a rządem światowym "ordo ab chao".

Aby do tego doprowadzić należy zaszczepić w ludzkości pojęcie "braterstwa" z "kosmiczną federacją Crispr Cas9". Temu właśnie służy nazwa encykliki papieża. Biskup Rzymu, będący przedstawicielem światowego rządu NWO na chrześcijaństwo, jest narzędziem wdrażania "międzygalaktycznej duchowości planetarnej", o której wspominał w innym swoim dokumencie. W Izraelu służby globalnego rządu nie zasypują gruszek w popiele, co możecie zobaczyć w załączonym tu filmie !

W Izraelu biją rabinów za brak posłuszeństwa bestii 666, papież wydaje encyklikę braterstwa loży 666

https://youtu.be/6SgUrH05M58

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

"Włoska agencja informacyjna

"Włoska agencja informacyjna SIR 8 października tego roku opublikowała następującej treści komunikat: W najbliższy czwartek, 15 października o godzinie 14:30, papież Franciszek powróci do tematu edukacji, a uczyni to poprzez przesłanie wideo, które odtworzone zostanie w trakcie wydarzenia na Papieskim Uniwersytecie Laterańskim, promowanym przez Kongregację Edukacji Katolickiej, a dedykowanym szczególnie światu akademickiemu. Wydarzenie – jak informują jego organizatorzy – będzie można śledzić on-line […]. W swoim przesłaniu papież Franciszek zaproponuje wszystkim osobom dobrej woli przyłączenie się do „Global Compact on Education”, paktu mającego „wytworzyć zmianę na skalę planetarną, żeby edukacja wytwarzała braterstwo, pokój i sprawiedliwość. To tym bardziej potrzebne i palące w obecnym czasie naznaczonym pandemią”.

Jak dodawała włoska agencja, komentarz do przesłania Franciszka zaprezentuje dyrektor generalna UNESCO, marokańska Żydówka z Francji, Audrey Azoulay. Ze strony katolickiej przedsięwzięciu patronować będą kardynał Giuseppe Versaldi, prefekt Kongregacji Nauki Katolickiej, a także abp Angelo Vincenzo Zani, sekretarz tejże Kongregacji. Obecni będą też przedstawiciele innych włoskich uczelni oraz studenci."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj