Czy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Podczas holokaustu miało zostać zamordowanych 6 milionów Żydów. Wielu ludzi podważa tą liczbę, ale nie będziemy się tym tu teraz zajmować. Jest coś o wiele ważniejszego niż spekulacje nad tym ilu zostało okrutnie uśmierconych w niemieckich obozach zagłady. Należy pamiętać o równoczesnym ludobójstwie Romów oraz masowych mordach na etnicznych Polakach i radzieckich jeńcach wojennych, prowadzonych przez hitlerowską bestię. Dziwnym "zbiegiem okoliczności" zagłada Żydów, w większości, przeprowadzona została na okupowanych przez III Rzeszę ziemiach polskich !

 

Stanowiła, łącznie z zagładą Romów i Polaków, bezprecedensową próbę wymordowania całych narodów przy użyciu metod przemysłowych, która nigdy wcześniej nie była przeprowadzona w takiej skali. Dla nas Polaków, powtórzmy: ten "dziwny zbieg okoliczności", powinien być przyczyną, by się zastanowić nad przyszłością, czy aby "przypadkiem", nie jest szykowany kolejny masowy, i jeszcze większy mord !

Jesteśmy zapewniani przez medialne koncerny NWO, że nikt, nigdy, nie odważy się ponownie na taką zbrodnię. Tego typu zapewnienia nie są warte złamanego grosza. Mocarstwa szykują się do wielkiej wojny. Chiny są w szale kopania podziemnych miast, gigantycznych schronów, tak samo Rosja i USA. Trwa wyścig budowania monstrualnej wielkości bunkrów. Równocześnie w tym samym czasie społeczni inżynierowie sprowadzają do Europy ogromne ilości wyznawców Allaha, w terminologii duchowej można śmiało nazwać to islamskim wojskiem. Wszystko zmierza do konkretnego kulminacyjnego momentu. Każde mocarstwo już niedługo stworzy własną Sztuczną Inteligencję, a te zaczną między sobą rywalizować.

Któregoś dnia może się okazać, że w pewnych rejonach, w których do tej pory istniała cywilizacja chrześcijańska władzę przejmą islamiści. Już w 2014 amerykański Nesweek pisał: „Żydów w Europie nie atakuje się dziś dlatego, że popierają Izrael. Ich atakuje się dlatego, że są Żydami”. W miejscowości Liege w Belgii właściciel popularnej kawiarni wywiesił niedawno tabliczkę: „Psy mile widziane. Żydzi nie”. Można by tak cytować bez końca. Fala pogromów w zachodniej Europie już niedługo może stać się rzeczą powszednią. Należy podkreślić jedną rzecz, my się tu nie zastanawiamy nad winą, czy niewiną Żydów, ale nad możliwym nadchodzącym nowym holokaustem. Dlaczego ?

Bo zawsze gdy morduje się Żydów, sytuacja chrześcijan jest podobna ! Jest w tej całej sytuacji pewien tajemniczy, albo bardzo ukrywany element, wyłuszczył go znany analityk marksizmu Kszysztof Karoń. Ktoś, pewne mało rozpoznane grupy - struktury zła - starają się tak programować masy społeczne, by te nienawidziły Żydów ! Najważniejsza jest sama nienawiść, która wyłącza racjonalne myślenie. To samo zrobiono za czasów Hitlera, wyłączono ludziom umysły, nie potrafili rozsądnie myśleć.

Wielka hitlerowska sekta nazistów wychodowała okultystyczną armię ciemności. Krzysztof Karoń w swoich analizach podkreśla, że na terenie Polski możemy obserwować pewien etap wywoływania społecznej nienawiści, zogniskowanej na Żydach. Jeśli spojrzeć pod tym względem na sytuację globalną, to któregoś dnia może okazać się, jest to bardziej niż prawdopodobne, że zacznie się nowy żydowski "Shoah-holokaust".

Ktoś może określić takie teorie jako czcze gadanie, jednak sytuacja społeczeństw rozwija się dynamicznie, co pokazują dobrze ukrywane policyjne statystyki, a jako chrześcijanie dodatkowo wierzymy w biblijne przepowiednie, jedna z nich, według iterpretacji najwybitniejszych biblistów, przykładowo Chucka Misslera, mówi nam o przyszłym jeszcze okrutniejszym ludobójstwie Narodu Wybranego.

Prorok Zachariasz w swojej Księdze miał zapisać, iż w przyszłości dwie trzecie całej populacji Żydów zostanie uśmiercona ! "W całym kraju - wyrocznia Pana - dwie części zginą i śmierć poniosą, trzecia część tylko ocaleje." Ks. Zachariasza 13:8 Analizując zdarzenia jakie mają miejsce w USA i zachodniej UE oraz plany technokratycznej elity, pogrążonej całkowicie w okultystycznych praktykach, można uznać werset z Księgi Zachariasza za wysoce prawdopodobny. Aby jeszcze lepiej to naświetlić, cały ten "dziwny zbieg okoliczności", wystarczy przypomnieć sytuację tuż sprzed II Wojny Światowej i porównać ją do dzisiejszej. Struktury zła usilnie pracują nad ponownym globalnym wyłączeniem ludzkich rozumów, nad wyelimonowaniem zdrowego rozsądku !

Analogie...

W roku 2008 została wydana książka pt.: "Stowarzyszenie Vril"(ang. "The VRIL Society"), jej autor, holenderski historyk Theo Paijmans, przedstawia dokumenty wspomnianej w tytule organizacji, w nich mają pojawiać się informacje o zaawansowanych technicznie szkicach pojazdów UFO. Były cenną wiedzą jaką dysponowało przedwojenne "Stowarzyszenie Vril", "Thule" i wreszcie sami naziści. Tuż przed wybuchem II Wojny Światowej na terenie Niemiec miało miejsce spotkanie dwóch okultystek, należących do tajnej grupy germańskich czarownic, kobiety zabrały się razem z nazistowskimi inżynierami do obrzędu, ten miał na celu okultystyczny rytuał łączności z istotami UFO, podobno wcześniej wspomniane panie nawiązały kontakt z istotami z galaktyki "Aldebaran"(zdjęcie bardzo długowłosej pani)

Jeszcze przed tymi wydarzeniami miały przekazać nazistom plany pojazdów NOL, spisane przez czarownice były w języku sumeryjskim i staroniemieckim. Plany wehikułów UFO były tak dziwne, albo zaawansowane, że "Towarzystwo Vril" musiało stosować do ich opisu mętne słownictwo ezoteryczne, nigdzie indziej i nigdy wcześniej nie występujące. Wiadomo również, że ścisła kadra SS "musiała" uczestniczyć w duchowych obrzędach wywoływania duchów niemieckich praprzodków, a części udało się nawiązać kontakt z "kosmitami" oraz Atlantami. Ktoś nie będący w temacie może to wszystko wyśmiać, w takim przypadku osobę taką można uznać za nowicjusza, profana albo ignoranta.(U dołu czarownice Vril !)

Od tysięcy lat ludzkość stara się nawiązać(nawiązuje) kontakt z istotami innowymiarowymi, z aniołami, z demonami, duchami, bogami i z Bogiem. Skupiając się tylko na ostatnich 400-300 latach wydawać się może, że takich prób jest coraz więcej. Hitlerowcy postawili wszystko na jedną ezoteryczną kartę, i nie była to karta chrześcijańska. Sam Hitler przyznawał się do jakieś tajemniczej potężnej duchowej siły, bez której nie mógłby prowadzić swojej walki, ani dojść do władzy. Wspominał o Lucyferze.

Hitlerowskie kierownictwo było jednym wielkim wyznaniowym zlepkiem wszelakich możliwych prądów New Age ! Najbardziej pociągała ich mityczna Atlantyda. Dziś jest podobnie. Szczyty globalnej władzy są w rękach ludzi wierzących w Abaddona, inaczej Apollyona. Tak jak Hitlerowcy, tak dzisiejsi globaliści wierzą w istoty UFO, kontaktują się z nimi. Najbardziej zaawansowaną UFOgrupą, wylęgarnią globalnych kadr, jest ufonautyczna organizacja "Kościoła scjentologów", budująca na pustyni lądowiska dla NOL-i.

To tam od samego początku wpaja się adeptom czysto ufonautyczną historię ludzkości.  Tam też wierzy się w nadchodzącą erę genetycznie projektowanej nowej "ludzkiej" rasy. W dzisiejszych czasach "nowoczesności i postępu", coraz bardziej rozwiniętej inżynierii genetycznej, zaległe plany Hitlera, by skonstuować nową rasę panów stają się w pełni możliwe. Od kilkudziesięciu lat słyszymy o pozyskaniu przez rządy rozbitych pojazdów "kosmitów", to dzięki nim, a dokładniej "inżynieri odwrotnej", ludzkość miała dokonać szeregu odkryć. (Fotografia - Ci z Paperclip wymyślili dziwne studyjne lądowanie na Księżycu ?)

To też miało przyczynić się do budowy pierwszych ludzkich prototypów tego typu urządzeń. Tajne i mniej tajne towarzystwa od wieków prowadzą telepatyczny kontakt z tzw. "kosmitami", te dzisiejsze i coraz bardziej "nowoczesne", przygotowują ludzkość do przybycia na Ziemię ich "zbawiciela", który poprowadzi armię ciemności do ostatecznej bitwy między siłami dobra i zła, w której hordy szatana zetrą się z anielskimi hufcami pod wodzą Chrystusa w zażartej walce pod Har-Magedonem.

Przygotowania do tego etapu idą pełną parą. Wpierw należy tak ograniczyć wolność słowa, by ludzie nie mogli się dowiedzieć jak wygląda prawdziwa sytuacja, jaka jest prawda. 20 czerwca 2018 Parlament Europejski odrzucił pierwszą postulowaną przez Komisję Europejską zmianę w prawie autorskim, ale już 12 września 2018 ponownie zajmie się kontrowersyjną dyrektywą, mającą za cel cenzurę internetu. Starają się wszystkie swoje cele osiągać małymi kroczkami, tak by masy się nie spostrzegły do czego to wszystko prowadzi. Realizowany jest ściśle tajny globalny plan depopulacji (w tym nowego holokaustu - Ks. Zachariasza 13:8), harmonogram nowych hitlerowców NWO jest bardzo napięty. Do roku 2030 chcą wprowadzić szereg "nowoczesnych ulepszeń", ludzkość ma zostać asymilowana do cywilizacji ufonautycznej w momencie upragnionego stopienia się ze sztuczną inteligencją, jest to kodowane nazwą "Technologicznej osobliwości", albo z jęż. ang. "singularity".

(zdjęcie - Lądowisko UFO zrobione przez scientologów)

W związku z tym, światową sytuację jaka się wyłania na horyzoncie, można opisywać na różne sposoby. Sami globaliści, ich elita, należy do usilnie skrywanej organizacji okultystycznej, do antykościoła. Wierzą w istoty duchowe, w ufonautów, w duchy. Te stworzenia kontaktują się z nimi w ich ośrodkach, podczas duchowych rytuałów.  W opini licznej grupy specjalistów, jednym z najbardziej okultystycznych państw jest USA. To tam ma obecnie miejsce największa i najokrutniejsza duchowa bitwa. Od jej rezultatów zależy los świata i Polski. Chociaż Donald Trump nie jest święty, to musi zmagać się z czystym duchowym złem.

W celu obalenia jego rządów i zablokowania kolejnej kadencji nowi hitlerowcy rozpoczęli akcję cenzury totalnej. Wpier zablokowano głównego antyenwuowca Alexa Jonesa. Jego programy zniknęły z wszystkich większych platform ! Doszło do tego, że zablokowano nawet smarfonową aplikację INFOWARS.COM. To jest już jawne pogwałcenie konstytucji Stanów Zjednoczonych ! Wielkie medialne koncerny odwołują się przy tym do prawa własności, ale "zapominają" o prawie do wolności słowa, a te jest zapisane w dokumencie nadrzędnym, ono nie koliduje z prawem do własności, albo do tzw. wewnętrznej polityki danego medium.

W 2018 roku w USA rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie - faza konstrukcji społeczeństwa post chrześcijańskiego, jest to kolejny szczebel drabiny wyznawców Abaddona-Apollyona, przybliżanie się do wprowadzania śmiercionośnej Agendy 2030, przywoływania "Sidiousa". To w niej proponuje się, już oficjalnie, stworzenie nowej ludzkiej, genetycznie zaprojektowanej, rasy nadludzi - panów, nowego gestapo-GMO. Duchy które wcześniej zamieszkiwały w ciałach hitlerowców przeniosły się obecnie, albo weszły w ciała innej elity. Z historii wiemy, że hitlerowska śmietanka, ich większa część, zaraz po zakończeniu wojny uciekła do USA, a z nimi, jak twierdzi większa część amerykańskich biblistów, przedostały się tam określone duchy, te same, które wcześniej weszły w SS-manów.

("Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w "elity"). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie.")

Nawet jeśli Trump przetrwa atak sił zła i zostanie powtórnie wybrany, to chwila ta będzie trwała jedynie 4 lata. Co się stanie po jego kadencji ? Jest wysoce prawdopodobne, że część elit i zbrojeniówka popiera Trumpa, mogą jednak chcieć wywołać wojnę światową, tak by utrzymać dominację, zamiast oddać  władzę na rzecz Chin, jak tego pragnie globalna mafia filantropów. Część Amerykanów podejrzewa bardzo grozny spisek. Coś większego od wydarzeń z 11 września 2001 Mówi się nawet o odpaleniu bomby atomowej na terenie USA, lub czymś podobnym. Jeżeli starać się powiązać takich romiarów "Fałszywą Flagę"(ang. "Fals Flag") z jakimś urywkiem Biblii, a Sany Zjednoczone jako jedną z głów bestii, to właściwym może być ten z Apokalipsa św. Jana 13:3 "I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona".

Takich rozmiarów "Fałszywa Flaga" będzie odpowiednikiem "Podpalenia Reichstagu", po tym wszystko potoczyć się może analogicznie do sytuacji z 27 lutego 1933 roku, kiedy Hitler zaatakował Budynek parlamentu Rzeszy. Wówczas ludność Niemiec straciła wszelkie prawa, tak samo ma wyglądać sytuacja narodzin Nowego Wspaniałego Świata, kiedy dla własnego bezpieczeństwa wszyscy zostaną zaczipowani.

Jaka powinna być nasza odpowiedz na tak wielkie zagrożenie ? Wszystko wskazuje, że najbardziej wpływa na okultystów, wszewlkiej maści masonów-iluminatów i całą resztę, uwikłanych w smoczy New Age globalistów - Maryja Dziewica: „I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwa Jezusa” (Ap 12, 17).  Lucyfer prowadzi walkę na ziemi, kierując swój gniew przeciw Niewieście i Jej potomstwu.

Wielowiekowa tradycja utożsamia Niewiastę z Apokalipsy oraz z Protoewangelii — tak nazywamy werset piętnasty rozdziału trzeciego Księgi Rodzaju — z Maryją, matką Jezusa z Nazaretu. Zwycięska Niewiasta z Apokalipsy w sztuce chrześcijańskiej jest ukazywana jako pogromczyni szatana, depcząca głowę węża. Ale w rzeczywistości, również według słów Pisma Świętego, to Jezus, czyli „potomstwo Niewiasty”, miażdży głowę szatanowi. Czytamy w Księdze Rodzaju: „Położę nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę (Bóg wydaje wyrok na węża kusiciela), między twoje potomstwo i jej potomstwo; ona zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz jej piętę”. Tak brzmi tekst hebrajski. Tłumaczenie greckie, nazywane Septuagintą, umieszczało w tym miejscu zaimek męski, czyli dokładne odniesienie do Mesjasza: „On zmiażdży ci głowę”.

W mroku tajnych stowarzyszeń Stowarzyszenia nazistowskiego okultyzmu Lektor Pl - POLECAMY, bo szybko ten film zablokują !

Karoń u Roli o mierzeniu zawartości faszyzmu w faszyście i nowych roszczeniach żydowskich!

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Stado trzeba czasem

Stado trzeba czasem przetrzebić, jak mawiał pewien rabin. Albo w pełni jawne pochodzenie żydowskie co nie których naszych polityków. Dlaczego taki Wałęsa, albo Duda nie pozwie takiego portalu do sądu, oskarżając je o zniesławienie. Opcja 1 czują się tak pewni, że nikt im nie podskoczy. Opcja 2 robiona jest zasłona dymna, a cel jest zupełnie inny. I wojna wybuchła, gdyż żydzi chcieli podobno:) nowej ziemi od Ameryki, ale jej nie dostali. II wojna wybuchła z tego samego powodu, dostali Izrael. III wojna jak wybuchnie, może będzie chodzić o nową Kalifornie. Czyli nowy Izrael, czy Chazarie. Na terytorium, Krymu, Ukrainy i Polski. NWO i którym wszyscy wiedzą, ha ha ale tajne! A może to być zupełnie jeszcze co innego, bo skoro jest tajne, to nikt po za nimi nic nie wie. I nie wierzę, w zwierzenia jakiegoś finansisty, na temat obrzędów satanistycznych światowych elit bankowych. Sprzątli by go i po sprawie.  Ktoś rozwala K.Ś ktoś chce upadku Hoolywod. Ktoś chce upadku moralnego w Europie. Ktoś sieję zamęt i chaos gdzie sie tylko da. Antychryst? Czy jak go kto tam zwał.

A Donald Trup, jako bochater przeciwko ciemności ha ha. To masz nie zdrową wyobraźnie. To jak byś stwierdził, że Kaczyński jest nowym mesjaszem, a Beata jego matką bożą ha ha. Może za 50, 80 lat pokolenie które się narodzi, odkryję prawę tak jak my teraz.

kolo21

Portret użytkownika Homo sapiens

Nowi Hitlerowcy NWO wpadli

Nowi Hitlerowcy NWO wpadli właśnie na stary pomysł by wysyłać nieposłusznych do obozów zagłady ! "Aktywiści LGBT związani z Uniwersytetem Goldsmith w Londynie wpadli na pomysł, aby osoby odrzucające transseksualizm trafiały na 10 lat do obozów, gdzie będą łączyć pracę z resocjalizacją. Lewicowe środowisko jednocześnie zdecydowanie broni systemu penitencjarnego Związku Sowieckiego, a gułagi nazywa miejscami, gdzie prowadzono regularne zajęcia, kluby książki, grupy teatralne i inną działalności resocjalizacyjną dla przestępców.„Wyślij tych, którzy kwestionują transgenderyzm do gułagów, apeluje grupa studentów LGBT” – donosi anglojęzyczny portal „Breitbar.com”, opisując nową inicjatywę środowisk transseksualnych w Anglii. Jak pisze autor publikacji, według wpisów na jednym z portali społecznościowych Stowarzyszenie Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transseksualistów przy Uniwersytecie Goldsmith w Londynie zasugerowało, aby osoby kwestionujące transgenderyzm kierować do obozów na 10-letnią reedukację. Według środowiska LGBT przy londyńskim uniwersytecie, należy „zabić” idee nieprzychylne transgenderyzmowi. Na pytanie zadane na społecznościowym koncie, czy nie można „uciszyć” przeciwników LGBT odpisano, że „po prostu zostaną wysłani do gułagów”. http://www.pch24.pl/gulagi-dla-przeciwnikow-transgenderyzmu--oto-pomysly-londynskich--teczowych-aktywistow,63062,i.html#ixzz5SBYLn8pM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika lipka

Żydzi żydom zgotowali ten los

Żydzi żydom zgotowali ten los i nic się nie zmieniło. Nie potrafią żyć w zgodzie wśród ludzi, zawsze chcą dominować w każdym społeczeństwie, jeśli do tego dorzucić ich prowokacje, oszustwa, podstępne działanie, kłamstwa, nienawiść, zemstę, lichwę, zdradzieckość, obłudę, judzenie, krwawe rytuały- to można się domyślać czemu byli i są usuwani spośród społeczności na świecie. W końcu ile razy można wciąż komuś wierzyć gdy ten ktoś kłamie od wiek wieków i jeszcze uważa to za swoje największe osiągnięcie.

Żaden człowiek nie powinien być dyskryminowany ze względu na swoją religię jeśli ta religia nie wyrządza krzywdy innym wyznaniom, ale ich tłumaczenie własnego zła czynionego innym ludziom nakazem boskim czy przyzwoleniem samego boga, który oni realizują, jest wstrętne i upokarza samego tego ich boga a ich ukazuje jako bezmózgie maszynki w rękach kasty rabinów. To grzech, z którego nie potrafią się wyzwolić, to nie bóg wpajał im zło wobec ludzi ale to oni sami znaleźli powołanie do bycia złym i tym sposobem od stuleci realizują swoją zagładę bo jak długo będą ciemiężyć ludzi tak długo będą winni swojej zagłady.

Ludzie mają prawo się bronić a nawet muszą bo inaczej zostaną uznani za głupie zwierzęta niezdolne do obrony i złożone w krwawej ofierze wymyślonemu żydowskiemu bogu, który został wymyślony by utrzymać ciemny lud w posłuszeństwie. Pomimo swego dzisiaj wykształcenia żydzi dalej są ciemną masą nienawidzącą całego świata za swoją głupotę

 

Portret użytkownika ascendant 149

Zło nie będzie miało się czym

Zło nie będzie miało się czym karmić, gdy na Ziemi nie będzi już ani jednego człowieka. Ten czas jest przewidziany w ludzkiej egzystencji.

Niestety nikt nie zna tej daty. Może to i dobrze ... .

Wystarczy przestać się modlić na całej ziemi a nastanie natychmiast. Więc chyba jesteśmy im potrzebni. Cóż za paradoks. Wink

Portret użytkownika lipka

Ziemia należy do ludzi i

Ziemia należy do ludzi i nawet jak tu nie będzie jednej ludzkiej istoty ta Planeta dalej będzie należeć do ludzi bo to wynika z naszego umiejscowienia w Galaktyce. Zamiast modlitwy na przetrwanie stawiałabym raczej na wiedzę i obserwację przyrody by zrozumieć zmiany zachodzące na Ziemi.

Portret użytkownika Piotrek

Zgadzam się z każdym słowem

Zgadzam się z każdym słowem autora ! Ciemna Energia Życia istnieje jest sterowana i wykorzystywana do wspomnianego holokaustu. CI co nią umieją nią sterować i ja dzisiaj zastosować nie są chrześcijanami i swoją przewagę jako nadludzie wykorzystają z bezwzględną śmiertelną precycją wobec tych którzy są wg. nich na niższych poziomach laudzkości. Obecnie na przykład trwa wojna pogodowa nad Europą zresztą jak od dłuższego czasu ! Pewne siły chcą przed okresem zimowym ogrzewać Polskę i częśc Europy aby nie płacić jak najmniej obcym koncernom za paliwa grzewcze. Ale rządzący cimną materią spuścili zimny prysznic w ciągu trzech dni i przegonili tą sielankowa letnią pogodę sprowadzając zimno znad Arktyki aby Gazprom odniósł konkretne zyski. Ale Ci co już walczą z siłami zła zawalczą o kolejne lato tej jesieni co stanie się na Waszych oczach. Dobro wytwarza się ciężko i mozolnie ! Zło wprowadza się szybko i łatwo ! Taka jest różnica ! Wspomniałem tylko o wycinku holokaustu reszta jest w artykule za który dziękuje !    

Portret użytkownika Dr Piotr

Powiem tak, oby tym razem się

Powiem tak, oby tym razem się udało, żeby kolejnych poprawek nie było trzeba. Tylko znając prawdę, oni sami sobie robią ten holokaust, żeby potem robić kasę i kreować rzeczywistość pod siebie.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika adamsko4342521

Homo - jest taka sytuacja:

Homo - jest taka sytuacja: Przykładowy rok kalendarzowy ma 365 dni. W trakcie tego roku masz ileś tam świąt kościelnych nakazanych oraz nienakazanych które jednak są. Wszystkie z tych świąt to święta poświęcone Jezusowi oraz Matce Bożej. KTÓRE SPOŚRÓD WSZYSTKICH ŚWIĄT KOŚCIELNYCH POŚWIĘCONE JEST WYŁĄCZNIE BOGU KTÓRY TO WSZYSTKO ZAPOCZĄTKOWAŁ? Jeśli mam przykazanie: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną, to ja się pytam: DO KOGO JA MAM SIĘ MODLIĆ? DO JEZUSA, MARYI, JPII czy jeszcze kogoś tam?

Strony

Skomentuj