Czy obce cywilizacje wysysają energie gwiazd?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Szwedzcy naukowcy zakończyli badania, których celem było zidentyfikowanie cech historycznych i statystycznych rozgwieżdżonego nieba. Naukowcy zbadali problem utraty jasności gwiazd dochodząc tym samym do bardzo interesujących rezultatów.

Profesor Beatrice Villarol, która kierowała grupą ekspertów w dziedzinie astrofizyki, doszła do wniosku, że nie wszystkie gwiazdy gasną na „własne życzenie”. Tylko niewielka część ciał kosmicznych blednie w sposób naturalny. Pojawiła się nawet sugestia, że to przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji niszczą gwiazdy, znajdujące się na ich drodze. Powyższe wnioski wyciągnięto na podstawie działalności astronautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ang. International Space Station, ISS).

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika xyz

Co Wy za bzdury opowiadacie!

Co Wy za bzdury opowiadacie! Niebieskie gwiazdy mają nakrótszy okres trwania i umierają śmiercią naturalną - później są pomarańczowe. To że coś nagle znika nie oznacza, że "porawało je UFO" hahaha. Gwiazda taka zapada się tworząc czarną dziurę... 

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Pewnie to obcy "zgasili"

Pewnie to obcy "zgasili" zgasłą 2-3 lata temu na moich oczach (sic!!!) gwiazdę Omikron Aquilae z gwiazdozbioru Orła. Zgasła jak wyłączona latarka/spalona żarówka i do dziś pewnie jej nie ma, w każdym razie jesienią, kiedy w/w gwiazdozbiór jest widoczny, nadal jej nie było... Dla zwykłego, nie wyposażonego w silny teleskop zjadacza chleba "zgasła" tak dokumentnie, że nawet przez lornetkę 8x30 nie było jej widać, choć jeszcze przed chwilą pięknie gołym okiem była widoczna. W chwili obecnej gw. ten pewnie z powodu wysokiej ściany lasu nie jest u mnie widoczny...Może ktoś mający dostęp do większych niż lornetka aparatów zechciałby zerknąć i napisać, czy nadal jej nie widać czy może znów ona świeci?

Portret użytkownika angelus

No i mamy twardy dowód na

No i mamy twardy dowód na istnienie innych poza ziemską, cywilizacji kosmicznych. Jak ginie jakaś gwiazda, to winne sa ufoludki. To jest dowód, na który tak długo oczekiwaliśmy... buhahhahhhahha...!!

Portret użytkownika nikt-xxx

Coś mi tu nie gra logicznie.

Coś mi tu nie gra logicznie. Jeśli już opracowałbym techniki pozwalające wysysać istniejące gwiazdy, to moja ambicja sięgnęłaby grubo dalej: "Po co mi te marne świeczki? Spróbuję zrobić coś lepszego!".

Portret użytkownika pilippek

"Okazuje się, że to

"Okazuje się, że to przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji niszczą gwiazdy, znajdujące się na ich drodze. Powyższe wnioski wyciągnięto na podstawie działalności astronautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ang. International Space Station, ISS). "

i wszystko jasne Biggrin to oficjalnie kosmici istnieją. harde stwierdzenie, mnie przekonuje. 

Portret użytkownika evdi

Aj tam...tallin pewnie znowu

Aj tam...tallin pewnie znowu coś pokręcił

To jakiś spóźniony prima aprilis?
Czy szanowny Autor mógłby podać źródło tej sensacji?
A pani naukowiec, na którą się powołujesz nazywa się Beatriz Villarroel
Resztę pewnie też coś pokręciłeś Biggrin

 

 

Skomentuj