Czy Obcy wydobywają energię ze Słońca?

Kategorie: 

Źródło: www.ancient-code.com/

Po raz kolejny pojawiły się opinie, że na zdjęciach Słońca wykonywanych przez satelity NASA, zostali uchwyceni Obcy, którzy używają naszej dziennej gwiazdy, jako kosmicznego punktu zasilania. W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele zdjęć dziwnych obiektów – niektórych wielkości Ziemi, które zdają się manipulować ziemskim Słońcem.

Łowcy UFO twierdzą, że na zdjęciach NASA widać statek kosmiczny wydobywający energię ze Słońca. Według nich, na otrzymanych obrazach widać nieznany obiekt „połączony” ze Słońcem za pomocą prostej linii, co ma dowodzić tego, że obce statki kosmiczne wykorzystują ziemskie Słońce jako kosmiczną stację paliwową.

Jednak inny ekspert od UFO, Nigel Watson, nie wierzy w przedstawioną teorię. „Mogą to być rozbłyski słoneczne, a domysły budzi jedynie zła jakość obrazu” – wypowiedział się w wywiadzie dla Daily News. 

W przeszłości publikowano już wiele nagrań i zdjęć sugerujących, że obce statki UFO używają Słońca jako stacji tankowania lub jako kosmicznej bramy. Fizyk Nassim Haramein uważa, że obce statki mogłyby wykorzystywać Słońce na różne sposoby, aby podróżować po Wszechświecie. Jednak wielu naukowców odmawia wzięcia pod uwagę opinii fizyka, ze względu na jego kontrowersyjne poglądy na temat UFO.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Orion

Ja rozumiem że statki i

Ja rozumiem że statki i kosmici istnieją Ale Jeśli pobierają ze Słońca energię musi ich chronić jakie pole i magazynowanie tej energii to nie takie proste....ogólnie jeśli to prawda to ich technologia musi być na bardzo wysokim poziomie bo jak wiem Słoneczko kilka stopni Ma;D;P

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj