Czy obcy zainteresowali się Teslą Roadster wystrzeloną w przestrzeń kosmiczną?

Kategorie: 

Źródło: YouTube/VIGILANT ANGEL, YouTube/SpaceX

Przed paroma dniami, firma SpaceX za pomocą rakiety Falcon wystrzeliła w kosmos samochód Tesla Roadster. Livestream, oraz nagrania samochodu robią furorę w internecie, jednak zdaniem części z obserwatorów, rakieta Elona Musk'a mogła zainteresować sobą przedstawicieli obcych cywilizacji.

Czerwony kabriolet Tesla Roadster został wystrzelony przez rakietę Falcon Heavy z Centrum Kosmicznego im. Kennedy'ego w Cape Canaveral. Falcon Heavy został wystrzelony w kierunku Marsa choć nie była to faktyczna misja mająca za cel dotarcie na Czerwoną Planetę, a jedynie pokaz możliwości jakie stają przed organizatorami kosmicznych misji.

Internauci obserwujący transmisję zwrócili jednak uwagę na tajemnicze obiekty, które pojawiły się obok samochodu. Niektórzy uważają, że mogą one stanowić ślady obcych, którzy zainteresowali się Teslą wystrzeloną w kosmos. Na nagraniu widać przelatujące z dużą prędkością świetliste obiekty. Czy jednak samochód poruszający się w przestrzeni kosmicznej mógł przyciągnąć uwagę pozaziemskich istot?

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tomasz26

''takie pierdoły powinni

''takie pierdoły powinni wkładać do płatków śniadaniowych..jak czytam newsy od disneya o kosmosach, satelitach, asteroidach .. to już mnie to nie śmieszy .na początku. tak teraz widzę w tym ze systemowi bardzo zależy na zidioceniu mas ..to jest ich priorytet

Portret użytkownika buzyn

Sam Musk o tym mówił. To jest

Sam Musk o tym mówił. To jest samochód stworozny na ziemskie warunki - w kosmosie w skrajnych temperaturach - próżni  - wystawiony na promieniowanie słoneczne po postu łuszczy sie lakier /tapicerka/tekstylia itd itp - bez grawitacji to wszystko lata bez ładu i składu.... zastanówcie sie czasami co piszecie. 

Portret użytkownika b@ron

właśnie nabyłem nową kosiarkę

właśnie nabyłem nową kosiarkę spalinową i zastanawiam się czy nie wystrzelić starej w stronę marsa ... obcy się jeszcze bardziej powinni zainteresować a ludzkość nie powinna na tym poprzestawać i wszystkie te samochody którym teraz zabiera się dowody za wysoką emisję spalin, powinna wysyłać w kosmos ... może zainteresuje się tym jakiś obcy kolekcjoner ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kolo21

Wachę chcieli ściągnąć sobie.

Wachę chcieli ściągnąć sobie. A tak serio to cosmic bubbble, czyli pęcherzyki powietrza pod wodą. Czy ta NASA nie potrafi coś porządnie zrobić? Jak nie płetwonurek w kosmosie, to astronauta macha nogami żeby szybciej płynąć w przestrzeni basenowej, gościu na linach przelatuję na ISS, albo jaszczurka na kamieniu na Marso-Islandi. Zawsze cos spier...ą Czekam na wielkie show odkrycie kart przez nich.

kolo21

Strony

Skomentuj