Czy pierwszy człowiek w kosmosie nawiązał kontakt z Obcymi?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pierwszy kosmonauta Ziemi Jurij Gagarin, miał rzekomo nawiązać kontakt z kosmitami, a nawet zgłosił to przywódcom Związku Radzieckiego. Podobno to właśnie oni zadecydowali aby przemilczeć spotkanie astronauty z przedstawicielami obcej cywilizacji.

Uważa się, że sporządzony przez Jurija Gagarina raport, dotyczący niezidentyfikowanej obecności w kosmosie, był przyczyną jego śmierci albo porwania przez UFO. Interesowało się tym kierownictwo ZSRR i Stanów Zjednoczonych. Przez wiele lat pojawiały się nawet głosy, że zagadkowa śmierć Gagarina w wypadku lotniczym mogła być spowodowana przez posiadaną przez niego wiedzę. Dla jednych

 

Oczywiście wszystkie te informacje są bardzo sprzeczne, jak wszystko związane z kosmitami i badaniami przestrzeni kosmicznej. Na przykład nawet misje księżycowe Amerykanów są poddawane poważnym wątpliwościom, a nawet kpinie. I są ku temu poważne powody, ale nikt tak naprawdę nie wie, dlaczego Amerykanie zachowują się tak, jakby nigdzie nie lecieli. Stanowisko ZSRR, której przywództwo nigdy nie podważyło prawdziwości lotów amerykańskich astronautów na Księżyc, również nie jest jasne w tym przypadku. Obecna władza Rosji skromnie milczy na ten temat. Dlaczego?

 

W tej kwestii nic nie jest proste. ZSRR prawdopodobnie osiągnął Księżyc nawet, jeśli nie było tam żadnego Rosjanina, a amerykańscy astronauci podjęli jakieś spotkania z obcymi. Po tych wydarzeniach obie misje z jakiś powodów zostały przerwane i są ściśle tajne na wieki. Stąd najwyraźniej hollywoodzkie filmy, dotyczące amerykańskich misji księżycowych, które tak lubią wyśmiewać ufologów. Konieczne jest założenie, że obecne materiały fotograficzne i wideo nie są dostępne, lub po prostu nie można ich pokazać.

 

Doktor filozofii, niestrudzony badacz wszystkiego, co wykracza poza zwykłą wyobraźnię, Władimir Szemszuk powiedział, że „Amerykanie byli na Księżycu i spotkali się z bardziej zaawansowaną cywilizacją. Dlatego Stany Zjednoczone szybko przerwały swój program i wciąż milczą na ten temat, szczególnie poprzez prowadzenie tak interesującej polityki, abyście mogli wierzyć lub wyśmiewać wszystkie misje księżycowe”.

 

Księżyc jest fantastycznie chroniony przed promieniowaniem słonecznym, chociaż nie ma atmosfery, takiej jak na Ziemi, ocalającej życie. Być może satelita naszej planety został stworzony sztucznie, a tym ciałem niebieskim rządzi bardziej rozwinięta cywilizacja ...

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Seba

Ksiezyc jako sztuczny

Ksiezyc jako sztuczny satelita zostal wybudowany w celu ochrony Ziemii gdyby asteroida miala kolizyjny kurs z Ziemia. Pozostaje tajamnica jak ustawic naszego satelite na drodze komety.

 

Portret użytkownika magra

Gagarin nigdy nie był w

Gagarin nigdy nie był w kosmosie.Pierwszym człowiekiem w kosmosie miał być Iljuszyn,syn inżyniera Iljuszyna tego od IŁ-ów.Spalił się żywcem podczas prób.Myślicie że reżim sowiecki na pierwszą misję kosmiczną wysłał by kaprala(taki był stopień Gagarina).To był tylko pożyteczny idiota dlatego tak szybko się go pozbyli jak już przestał być potrzebny.Są też dowody na to,że nie był w kosmosie,a cała akcja była mistyfikacją.

Portret użytkownika mks73

Gagarin był pierwszym

Gagarin był pierwszym kosmonautą, który żywy powrócił na Ziemię z przestrzni kosmicznej. Jego poprzednicy (N.N.) podczas nieudanych prób mieli do wyboru: strzelić sobie kulkę w głowę, albo zażyć truciznę.

Portret użytkownika ono mat opeja

Ad. 1. Taaa, kobece przyplywy

Ad. 1. Taaa, kobece przyplywy i odplywy w pelni i pomiedzy cyklami.. Shok

Ad. 2. Natura to nie czlowiek. Nie zyjemy zgodnie z naturalnym cyklem Ziemi. Zyjemy tetnem Wyscigu Szurow... rrrrrrrwa mac, od Rana, do Nocy. Byle by placili, albo bylo na chleb.

 

Portret użytkownika Kimbur

Miał rzekomo nawiązać - to co

Miał rzekomo nawiązać - to co innego niż: rzekomo nawiązał. Bo "miał nawiązać" oznacza pewien rodzaj zobowiązania. Rzekomo oznacza podejrzenie, że niekoniecznie stwierdzenie jest prawdą. Czy to tak trudno zrozumieć i napisać z sensem?

Portret użytkownika mumei

Witam

Witam

Księżyc jest tak naprawdę arką stworzoną aby przenieść się ze zniszczonej w wyniku wielkiej wojny planety Maldek (pas planetoid). Wewnątrz znajduje się nieaktywna już zaawansowana technologia którą stworzyli starożytni budowniczy. To było dawno temu. Wojna prawdopodobnie wybuchła po połączeniu się dwóch układów słonecznych. Istnieje teoria która mówi że Ziemia krążyła wokół Saturna. Wtedy miał miejsce potop.

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/74-kult-mierci-saturna/324-kult-mierci-saturna-cz-1.html

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Księżyc niewątpliwie jest

Księżyc niewątpliwie jest dziwnym obiektem. Jego dziwność jest wyrażona specyficznym wpływem na przebieg i rozwój życia na Ziemi.

1.Menstruacje kobiet ściśle związane z fazą księżyca a własciwie ich zdolność do zapłodnienia (pełnia). Ciekawe jest, że własnie przy pełni wg mojej wiedzy wszystkie są "gotowe" do tego wydarzenia... Smile

2. Funkcje życiowe mikroorganizmów oraz wszelkiej innej  flory i fauny, ich wzrosty i fazy spokoju, również związane ściśle z fazami księżyca.

 Niewątpliwie ten wpływ nie jest przypadkowy i był inny w okresie ziemskim, kiedy Księżyca nie było...

 Sądzę, że ta pozostałość planety NIBIRU jakim jest Księżyc stanowiło "prom ratunkowy" naszych Stwórców.., o roli "wieży strzelniczej", co by żaden człowiek nie opuścił naszego układu gwiezdnego...

"Strażnicy" naszej cywilizacji  precyzyjnie kontrolujący nasz rozwój wypełniają swoją rolę znakomicie...

 Wszyscy jesteśmy głupcami i nie wiemy nic...

 

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Dotta

Ja pierdziu, wiedzialam ze z

Ja pierdziu, wiedzialam ze z ciebie maksymalny dureń ale ze az tak? Czyli wg ciebie wszystkie kobiety na terenie gdzie akurat jest pelnia, maja dni plodne, nawet te ktore sa w trakcie miesiaczke? Chyba nie wytrzymam

 

Strony

Skomentuj