Czy Polaków gromadzi się na wojnę w wielkim dniu ?

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Marsz Niepodległości jest uroczystością Polaków, nie jest imprezą rządową, tak jak by niektórzy tego chcieli. Ważne by rząd ochraniał takie święto, bo jest to właśnie święto nasze, jedyne tak duże, które po blietzkriegu z roku 1992 i następującym po nim rozbiorze, się ostało. Ostatnia wielka przegrana PiSowców, to sytuacja straszliwie niebezpieczna i dołująca. Warszawę oddano Sorosowi, a Gdańsk proniemieckiej szajce z "wielokontowcem" na jej czele, nie wspominając politycznej mafi z Łodzi.

Świat medialny psychomanipulacyjnych rozgłośni TV, gazet papierowych oraz całej reszty zagranicznej agentury (Nowego MkUltra) zamierza nas, jako społeczeństwo, tak przeflancować, że spora część polskojęzycznej ludności zamieni się z czasem w nowy gatunek europejskiego/światowego humanoida, jeśli nie powstrzymamy filantropowsko bolszewickiej zarazy, to i pojawią się humanoidzi LGBTQ (w internecie niektórzy zaczęli dodawać do ostatniej "Q" trzy litery "rwy"...), a przecież na horyzoncie widać inżynierię genetyczną, tzw. "nowoczesność ostateczną", mającą się rozprawić z niedobitkami polskiej cywilizacji człowieczej. "Nowoczesność Ostateczna" wśród Nowych Hitlerowców NWO jest tym samym, czym była z niemieckiego Wunderwaffe, oznaczająca zaawansowaną technologicznie tajną (ostateczną) broń o wielkiej sile, która będzie w stanie przechylić szalę zwycięstwa na stronę przegrywającej na wszystkich frontach III Rzeszy.

Jesteśmy obecnie światkami duchowej walki na wielu frontach, w USA, do niedawna bastionie cywilizacji chrześcijańskiej, trwa przerażająca bitwa z hordami okultysty "osiemnastomiliarderowca". Nawet jeśli Trump pozostanie prezydentem jeszcze 4 lata, to co się stanie z Polską po zakończeniu jego kadencji ? Przecież PiS istnieje tylko dzięki resztkom amerykańskiej chrześcijańskiej prawicy ! Gdyby władzę odzyskali lucyferiańscy ludożercy "Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć." 1 List św. Piotra 5:8, to obecne jeszcze "wolno" wdrażane w Polsce "NWO plus" przyspieszy do niebywałych prędkości. Wówczas zaczną nas "gromadzić..., zabiorą nam dusze i skierują do walki, obyśmy nie walczyli po stronie "ropuch" ! Tego właśnie musimy uniknąć !

To co możemy zrobić, co jeszcze możemy, to się jednoczyć. Niestety PiS cierpi i nie może znieść myśli, że ktoś z chrześcijańskiej prawicy mógłby się dostać do Sejmu. Gdyby zebrać wszystkie polsko i chrześcijańsko duchowe siły razem, to znaczy ONR, Ruch Narodowy, Korwina, może dużą częsć widzów "WRealu24", Kukiza, albo to co z niego pozostało, to mamy szansę na 7% do 9%, a to jest dużo. Czy znajdzie się w Polakach - chrześcijanach moc i chęci do chwilowej jedności ? Musimy się konsolidować, choćby tylko by przedrzeć się do Sejmu. Jeśli PiS się wyczerpie, albo rozleci, to "krążący opętańcy pożrą nas" w mgnieniu oka. Cała maszyneria jest już przygotowana, dochodzą jakieś informacje o "bezimiennym projekcie ustawy o zatrudnieniu obcokrajowców w polskiej policji". Tak samo bezimiennej jak ustawa 10666. W tej sytuacji wszyscy katolicy powinni chwycić za różaniec, jak o tym wspaniale opowiada pan Dybowski, to jest prawdziwa siła, która czyni cuda !

Na przestrzeni wieków Polacy stawiali opór, była to walka fizyczna i duchowa, jednak tym razem, zwłaszcza po roku 1992, atak polskojęzycznej okultystycznej ekipy od tajemnic - "Nierządnicy oddział polski", na nasze umysły, jest chyba najbardziej bezlitosny, w pierwszym etapie, tuż po okultystycznym Blitzkriegu z roku 92, mieliśmy przygotowania do ostatatecznego rozparcelowania państwa i przejęcia ludzkich "psyche" - ""strzeż się i pilnuj swojej duszy" - hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]". Gdyby dodać do tego wcześniejszą, wydaje się zwiadowczą, wizytę "duchów nieczystych jakby ropuch", prawdopodobnie tych z Apokalipsy 16:13-14, to sprawa nabiera rumieńców ! Polska kolejny raz okazuje się być centrum świata, wizytacja "jakby ropuch" może takie założenie potwierdzać, przynajmniej tak to wygląda z perspektywy biblijno-ufologicznej, tak to można odbierać.

Mało kto wie, że część polityków jest mocno nimi zainteresowana, a nawet silnie wierzy w nich. Przecież "nowoczesne, postępowe, poważne, poważane i dostojne" światowe elity są z nimi w kontakcie, dla zaznajominonych z tematem to oczywistość. Kto wyśmiewa takie rzekome "teorie" jest prostackim ignorantem, a w najwyższych sferach, tych najbardziej wtajemniczonych, tych z "Nierządnicy", nazywa się takie osoby "PROFANAMI" ! „A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6).

Polska została w pewnym sensie wywyższona, (prawdopodobnie) objawiły się nam istoty z Apokalipsy św. Jana ! Nie przypominam sobie ufonautów("potworaków" jak o nich mówił Wolski), którzy by bardziej odpowiadali biblijnemu rysopisowi, niż ci z roku 1978, kiedy "wzięli na pokład" rolnika Jana Wolskiego. Coś w tym musi być, można to odbierać na różne sposoby, albo jako ważny znak "a są to duchy czyniące znaki - demony, które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi, by ich zgromadzić na wojnę w wielkim dniu wszechmogącego Boga." Apokalipsa 16:14 Zresztą jak pamiętacie nawet pachniały odpowiednio do opisu z Apokalipsy: Świadek (Jan Wolski) stwierdził, że w pojeździe czuł ostry zapach , którym przesiąkła jego odzież. (zapach ten emanował z jego jesionki jeszcze kilka dni po incydencie). Badany człowiek (Jan Wolski) nie rozpoznał zapachu , stwierdził jednak,że kojarzył mu się z …siarką. Dodał także ,że zataił ten fakt przed swoją żoną , gdyż miewała ona częste bóle głowy i obawiał się ,że zapach jesionki mógłby spowodować u niej ból głowy. lub…że ona mogłaby tak uważać.

Jeśli przypadek Jana Wolskiego i istot "jakby ropuch", może przyczynić się do jeszcze większej wiary w Słowo Boga Wszechmogącego, w Biblię, to dlaczego nie mielibyśmy tego przyjąć do wiadomości ? Odrzucanie tak niebywałych znaków wydaje się błędem, natomiast powinny one nas skłonić do jeszcze większej modlitwy, do jeszcze większego zawierzenia siebie i Polski Jezusowi Chrystusowi, jedynemu Zbawicielowi ! Jemu niech będzie chwała na wieki wieków ! Amen.

Duchowe istoty z innego wymiaru "najdalszej północy" w oparciu o biblijną archeologię

https://youtu.be/m3Md8tyLkR4

Plany opetańców z Nowego Towarzystwa Vril a sprawa Polska

https://www.youtube.com/watch?v=1zU7lTkJ5g4

Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów - Polska kolejny raz najechana

https://www.youtube.com/watch?v=LE0ikIZWPRg

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Melas

Istoty jakby ropuchy .... To

Istoty jakby ropuchy .... To szaraki . Jak prosty rolnik miałby ich opisać skoro nigdy o nich nie słyszał ani nie widział??? Właśnie tak by ich określił...pokażcie mu szaraka to powie że go właśnie widział.... W apokalipsie mają brać udział ??? Być może o ile potencjał nuklearny bedie się rozwijał ... ostrzegał przed tym valiant thor. Jesteśmy częścią wielkiego eksperymentu  jesli nawalimy będzie reset.....tak jak było z wieloma innymi podobnie jak my rozwiniętym cywilizacjali. Za tysiąc lat nawet pierwiastki  promieniotworcze po nas nie zostania.....

Portret użytkownika wujek tomek

Homo, wybacz diagnozę ale

Homo, wybacz diagnozę ale jesteś erdolnięty. Szerzysz chore teorie spiskowe którymi jarają się przegrywy na zasiłkach i smutni emeryci pomiędzy mszą a zakupami w biedronce. Nie wiem czy już zauważyłeś ale takie poglądy są charakterystyczne właśnie dla ludzi o niskim IQ którymi łatwo sterować a im bardziej mroczną ciemnotę się im wciska tym bardziej jest dla nich prawdopodobna. Ciekawe jaką teorię wymyślisz na to że akurat w największych miastach pis przerżnął. Bo prawda jest taka że to są największe skupiska ludzi wykształconych o wyższym IQ. 

Portret użytkownika kaladan

są tylko bardziej

są tylko bardziej zdegeneralizowani , jeżeli wybiera się osoby które mają zarzuty prokurtorskie , nie wiedzą ile mają kont imieszkań , itd itd , .i ich się wybiera to coś z tymi ludzmi jest nie tak.

Portret użytkownika Homo sapiens

Sprawa jest jest bardzo

Sprawa jest jest bardzo poważna ! Jesteśmy wpychani na siłę w struktury systemu odsysu energii życiowej Unii diabolicznej Europejskiej masońskiej, dlatego powinniśmy się zjednoczyć i wybrać do Sejmu prawdziwych Polaków, a nie ludzi nalezących do Loży ! Aby to osiągnąć powinniśmy się dogadać i na czas wyborów zakopać topory wojenne, tak by Polacy weszli i zasiedli w ławach sejmowych, inaczej nas pożrą lucyferianie, w tym celu chrześcijanie powinni prosić Jezusa Chrystusa o Jego Miłosierdzie. Może się zlituje i doda nam sił duchowych, mocy by nie dać się strukturom zła ! 

Do tego tekstu proponuję nowy ważny film:

Plan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opętańcy - Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=ZT7XtkWMDrM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj