Czy Polska w 2017 roku będze płonąć?

Kategorie: 

http://www.proroctwa.com/images/stop1.jpg

"Odkąd król polski Jan II Kazimierz (1648-68) ogłosił Królowę Niebios "Królową Polski". Historyk katolicki Malachi Martin napisał, że zawarty z nią pakt "nigdy nie został odwołany, ani odrzucony przez naród polski, rząd polski, katolicki czy komunistyczny, od 1655 roku." Odtąd, na Polskę spadły trzy rozbiory, przetoczyły się przez nią dwie światowe wojny, dotknęły ją nazistowskie zbrodnie, stalinowskie czystki i inne plagi"

Między innymi potop szwedzki 1655-1660 w którym zginęło 4,4 mln Polaków i stracono wielkie dobra materialne i majątki,spalono 188 miast i 168 wsi zniszczono 81 zamków 136 kościołów i 89 pałaców. Przy obronie klasztoru w Częstochowie żadnego cudu nie było:

"Królowa" nie zdołała powstrzymać dalszej fali zbrodni i łupiestwa pomimo licznych błagań, modlitw, litanii, różańców i procesji. Dalej na Polskę spadły trzy rozbiory , dwie wojny światowe. Nawet po 2 wojnie fala zbrodni nie ustała, prześladowania UB,stalinowskie czystki, Polak zabijał Polaka,

Teraz mamy neo kolonię,  wciąż biedę i ciężką pracę za niską płacę dla większości Polaków, zabijanie Polski i Polaków wysokimi podatkami i kosztami pracy (ZUS 1100 zł/mc), masowy exodus za chlebem naszych rodaków, samobójstwa z biedy itd ale może być jeszcze gorzej.

"W starożytności Królową Niebios czczono pod różnymi imionami (Asztarte, Artemida, Izyda, Isztar, Diana Efeska). Kiedy chrześcijaństwo stało się religią państwową, poganie zaczęli masowo wchodzić do Kościoła wnosząc ze sobą wiele niebiblijnych wierzeń. Wśród nich kult Królowej Niebios, który ci nie w pełni nawróceni ludzie, przenieśli na Marię, matkę Pana Jezusa. Stary Testament oraz liczne wykopaliska z terenu Bliskiego Wschodu dowodzą ponad wszelką wątpliwość, że kult Królowej Niebios istniał na wiele wieków przed narodzinami Marii. Już w czasach proroka Jeremiasza, a więc w VI wieku przed Chrystusem, Bóg przestrzegał swoich wyznawców przed oddawaniem czci istocie, która przyjmuje postać Królowej Niebios:

"Ty zaś nie wstawiaj się za tym narodem, nie zanoś za niego błagań ani modłów, ani też nie nalegaj na Mnie, bo cię nie wysłucham. Czy nie widzisz, co czynią w miastach Judy i na ulicach Jerozolimy? Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla "Królowej Nieba", a nadto wylewają ofiary z płynów dla obcych bogów, by Mnie obrażać. Czy Mnie obrażają - wyrocznia Pana - czy raczej siebie samych, na własną hańbę?"  Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Oto mój gniew zawzięty wyleje się na to miejsce, na ludzi i na bydło, na drzewa polne i na płody rolne - płonąć będzie i nie zgaśnie.(Jer.7:16-20)."

Czy Polska znów będzie płonąć w 2017 roku jak w czasie potopu szwedzkiego? Dlaczego w 2017 ? Ponieważ:

"Sejm ustanowił w czwartek (15.12.2016) rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej. Za podjęciem uchwały głosowało 349 posłów; 30 było przeciw, 24 wstrzymało się od głosu. W uchwale Sejmu przypomniano, że 8 września 2017 roku przypada 300. rocznica koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski koronami papieża Klemensa XI.

"Sejm Rzeczypospolitej Polskiej przekonany o szczególnym znaczeniu kultu maryjnego dla naszej Ojczyzny nie tylko w aspekcie religijnym, ale i społecznym, patriotycznym oraz kulturowym, ustanawia rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej" - czytamy w uchwale.

"PIS rzuca na Polskę klątwę; Sejm ustanowił w czwartek rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej.:"

Przecież obraz matki Boskiej Częstochowskiej nie jest obrazem Maryi, matki Jezusa lecz jest w rzeczywistości obrazem afrykańskiej czarownicy. Jaka kara jeszcze może spotkać kraj w którym bojaźń przed Bogiem-Stwórcą jest okazywana poprzez bałwochwalstwo  i koronację obrazu czarownicy woodu z Afryki ?

"I rzekł Pan: Ponieważ ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim,dlatego też Ja będę nadal dziwnie postępował z tym ludem, cudownie i dziwnie, i zginie mądrość jego mędrców, a rozum jego rozumnych będzie się chował w ukryciu." Iz 29,13

Czy od czwartku  15.12.2016 rozum rozumnych tego kraju schował się w ukryciu i zginęła mądrość jego mędrców?:

"Chaos w Sejmie i protest opozycji.Burzliwe obrady Sejmu to w Polsce norma, ale to, co działo się w polskim parlamencie 16 grudnia 2016 roku, to nowa jakość chaosu"

Jak wy sądzicie jaka kara jeszcze  słusznie spadnie na nasz kraj w 2017 roku za uchwalenie rocznicy koronacji  "królowej nieba" i bałwochwalstwo rządzących oprócz schowania ich rozumu w ukryciu?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)



Komentarze

Portret użytkownika hyh

mało tego czeka Polske

mało tego czeka Polske jeszcze swiatowa stolica NWO i duchowa swiatynia z przepisem , ktory ma sciagac do nas wyznawcow z calego swiata , a polski  jezyk ma byc znany tym pielgrzymom na wszystkich uczelniach swiata...

 

Portret użytkownika malarz

Warto dodać, że obraz z

Warto dodać, że obraz z upływem czasu ulegał systematycznemu procesowi niszczenia, który wymagał licznych konserwacji i rewaloryzacji, a ciemny koloryt malowidła jest skutkiem ściemniałej warstwy werniksu.  A wiec autor chyba o tym nie wiedział.

Portret użytkownika Lolek

W Częstochowie modlą się do

W Częstochowie modlą się do "matki boskiej" (wymyślonej postaci), a nawet Bóg nie cierpi udawanej pobożności. Nikt nie zasługuje na oddawanie mu czci, bo wszyscy ludzie są równi. Kościół powiernik nie Boga tylko szatana, bo zabił Chrystusa i wydał swoje prawa. Każdy człowiek potrafi odróżniać dobro od zła. Mojżesz to oszust na miarę swoich czasów, bo gdyby Bóg dał ludziom przykazania byłyby uniwersalne jak: równość, wolność, miłość itp. o czym mówił Chrystus P.S. ta szkarada z obrazu mogła być podłą suką.

Portret użytkownika Dagli

Sorry bardzo ale zwalanie

Sorry bardzo ale zwalanie odpowiedzialności za wszystkie niepowodzenia narodu na Maryję to  głupota i ciemnogród. Równie dobrze można tą winę zwalić na niewidzialne UFO albo Chupacabre. Każdy sam odpowiada za swoje czyny - indywidalnie i zbiorowo jako społeczeństwo  po przez nasze wybory. 

Portret użytkownika aniol

Zgadzam sie ze Marie

Zgadzam sie ze Marie ustanowiono boginka przenoszac ja z innych kultow zgadzam sie ze kult obrazow i figur to balwochwalstwo ale nie sadze nieszczescia naszego narodu sa zwiazane z jakims kultem tylko biora sie z tego ze nasi rzadzacy od wiekow do tej pory byli i sa sprzedajni a my jako narod klotliw i zawistni i stad kiedys i teraz biora sie nasze  nieszczescia.

Portret użytkownika arof

Taaa... a najbardziej za

Taaa... a najbardziej za swoje czyny odpowiadają molestowane, lub maltretowane niemowlęta, tabuny umierających z głodu dzieciaków z Trzeciego Świata, nieuleczalnie chorzy, cywilne ofiary wojen itp. Weź się chłopie ogarnij i rusz głową, zamiast bezmyślnie cytować klechów, którzy właśnie tak tłumaczą ciemnocie brak interwencji bożej we wszelkich nieszczęściach. Normalnie kupa śmiechu. Z jednym się jednak zgodzę - czczenie jakiegokolwiek obrazu na pewno nie jest przyczyną opisanych przez autora zdarzeń  - to tak, jakby sympatia do SpongeBoba miała wpływać na zbiory herbaty w Indiach.

Portret użytkownika anya67

Witam .. odniosę sie tak

Witam .. odniosę sie tak szybciutko do tego "cudownego obrazu" ... mieszkam i pracuję w Angli i ostatnio kilka pracujących wraz ze mną  pielęgniarek pochodzących z Afryki bardzo mnie zaskoczyło . Otóż wybierały sie one całą zorganizowana grupą (ponad 30 osób) do Częstochowy aby pomodlić sie przed obrazem ICH KRÓLOWEJ ... powiem uczciwie szczęka mi opadła , wywiązała się pomiędzy nami dyskusja i była ona zaskakująca ... potwierdziły się wszystkie przeczytane wcześniej i tu i na innych stronach teorie odnośnie Afrykańskiej Królowej ! To jest ICH CZRNA MADONNA ... co my czcimy w tej naszej Polsce ? dodam tylko , że wyżej wspomiane kobiety  były wielce zaskoczone gdy powiedziałam , że my Polacy czcimy ten obraz i uważamy ją za naszą opiekunkę .. coś tam sobie pomiędzy sobą poszeptały w swoim języku dziwnie mi sie przyglądając .... 

Laszka

Portret użytkownika Jaroslaw

Dlaczego rozum rządzących był

Dlaczego rozum rządzących był w ukryciu kiedy sprzedawali banki polskie i polskie cementownie i cały polski przemysł :
http://www.bibula.com/?p=34409
http://okres-prl.blog.onet.pl/2012/03/26/polska-sprzedana-bez-wojny-sabotaz-zbrodnia/

Teraz  Polak który nie pracuje w budżetówce i ma dojścia do budżetówki ani  do kasy z uni europejskiej albo do państwowych dużych przetargów musi pracować na świecówkach w zachodnich montowniach poprzez  agencje pracy na najniższej krajowej bez żadnej stabilności  i przyszłości albo emigrować z  Polski w której rozum rozumnych rządzących jest schowany w ukryciu z powodu bałwochwalstwa (kultu obrazu na którym jest namalowana czarnoskóra czarownica z Afryki )i tułać się za granicą i  tam tracić zdrowie  i życie w ciężkiej pracy.

Dlaczego Polska jest tak biedna że nie może obniżyć podatków? Dlaczego dalej musi zabijać własnych obywateli podwyżkami podatków wysokim ZUSem. Dlaczego Anglia ma własny przemysł i może sobie pozwolić na ZUS w wysokości 10 funtów czyli 50 zl na mc. Co by się stało jakby ZUS w Polsce wynosił tyle co Anglii czyli w przeliczeniu 10 zl na mc.? Polska przy sławnej na świecie przedsiębiorczości mogłaby się stać superpotęgą. Wiedza o tym zachodnie firmy dlatego nie pozwolą Polsce na zmniejszenie obowiązkowej comiesięcznej składki ZUS (1200 zł niezależnie od tego czy cokolwiek się zarobiło w danym miesiącu) choćby o złotówkę. Polska ma być dalej zarzynana i wyludniania wysokimi składkami ZUS i nowymi wysokimi podatkami.
W myśl zasady:

Król umacnia kraj prawem; kto ściąga wiele podatków, niszczy go.Przyp Salomona 29,4

Ile nowych podatków i podwyżek szykuje nam PIS przekonamy się już w styczniu (prąd, gaz, paliwo ,30% ubezpieczenia samochodów,  inflacja itd)
Czyli PIS będzie dalej zarzynał Polskę i Polaków poprzez podwyżki i nowe podatki i a ani jednego podatku i ani jednej daniny nie zniesie i nie zmniejszy aby dalej zażynać  polską gospodarkę i Polaków.
Z tego powodu będą liczne protesty w Polsce i przed sejmem także rolników (podwyżka o 30  % OC i cen paliw i inne nowe podatki np od wody,gruntów uderzą także w rolników)
Każdy rzad od 1989 roku przed wyborami obiecuje obniżki podatków a po wyborach robi odwrotnie.Wystarczyłoby parę prostych zmian w prawie aby Polska mogła stać się potężnym krajem o czym mówił Max Kolonko:
Poland Superpower - Polska może być supermocarstwem - Max Kolonko Mówi Jak Jest:
https://www.youtube.com/watch?v=eH4ra2lMbpg
Czyli głównie obniżenie podatków (podatki obniżyły ostatnio Rosja i Rumunia) i wprowadzenie jednego podatku liniowego, jednomandatowe okręgi wyborcze JOWY czyli głosowanie na ludzi zamiast na partie, likwidacja zbędnego senatu i trybunału konstytucyjnego, powołanie niezależnego wybieranego przez naród sądu najwyższego likwidacja liczby posłów itd:
https://www.youtube.com/watch?v=eH4ra2lMbpg
Ale jak wiemy z powodu bałwochwalstwa i kultu "królowej Nieba" rozum polskich rządzących schował sie w ukryciu i nie mają oni ani odwagi ani rozumu aby wprowadzić dobrą i pozytywną zmianę a poza tym  nadzorcy neo koloni zwanej Polską nie pozwolą na takie zmiany w polskim prawie aby Polska nie stała się czymś  więcej niż ich neo kolonią (montownią)

Portret użytkownika hektor

He he ach te kłótnie zdrajców

He he ach te kłótnie zdrajców wyznawców semickiej mitologii są bezcenne.Jak nisko trzeba upaść by wyznawać bożków pustynnych pastuchów,bronić ich totalnie obcej dla nas kultury,niewolnictwo umysłowe spod bandery judeo-chrześcijaństwa,duchowe pejsy.

Portret użytkownika Bushi

Ja powiem tak: od momentu

Ja powiem tak: od momentu kiedy kompletnie zerwałem z kultem maryjnym i wywaliłem z domu wszelkie  figury, obrazki i inne dewocjonalia związane z tym demonicznym kultem w moim domu zagościł spokój. Jest to dla mnie niezbity dowód na to że objawienia maryjne mają zawsze charakter i źródło demoniczne. To tezwidnicze duchy które zapowiadał Jan , te miały się objawiać w czasachkońca i tak się dzieje. Cała Polska pogrążona jest w mroku właśnie z powodu bałwochwalstwa i innych grzechów jakie nasz naród dokonywał  nieświadomie przeciwko Najwyższemu. Wzywam was katolicy:  przestańcie  czcić  "Maryję" i oddajcie we właściwy spsoób cześć Bogu oraz jego  Synowi  Chrystusowi.

Portret użytkownika Outcast

Jasne a jedyna słuszna

Jasne a jedyna słuszna religia to ś.J

Czemu nie mówicie ludziom o tym ,że według waszej wiary do nieba będzie wzięta tylko określona liczba wyznawców??? A liczba wyznawców ś.J już 3 czy 4 krotnie ją przewyższyła????

Ile to już końców świata ogłaszaliście???? Chodzicie po domach i tylko ludzi wkurzacie!!!

Czemu nie mówicie wporst ,że płacicie za "strażnice " i należy ją wykupić podkreślam należy a kasa spływa do centrali???

Portret użytkownika Sio

Istnienie świętych to ściema,

Istnienie świętych to ściema, której celem jest aby człowiek czuł się gorszy. Maryja matka Jezusa to tylko jedno z jej wielu wcieleń i to wcale nie najlepszych i nie najgorszych. Nikogo ponad nami nie ma. Są natomiast ludzie, którzy dysponują środkami i to nas różni. W świecie duchowym obecnie nie ma co szukać bo jest pełne szumowin i dennych aniołów niżej nie warto zaglądać a sam Bóg jest poza tym całym teatrem.

W tym świecie nikt Go nie znajdzie bo fizycznie nie istnieje.

Portret użytkownika arof

Kimbur - skolonializowania

Kimbur - skolonializowania gospodarczego?? Kto tu się naćpał, ja pytam? Szczególnie śmieszy mnie to wymachiwanie szabelką przez ludzi mieszkających po prawej stronie Wisły (gdyż tam właśnie najbardziej widać takie zachowania), gdzie oprócz lasów i odrobiny węgla brunatnego raczej nic nie mają. Ja wiem, że większość ludzi w tym kraju woli dogmaty od argumentów, więc właściwie tylko dla zasady napiszę, iż NIE JESTEŚMY I NIE BĘDZIEMY POTĘGĄ, która może być niezależna gospodarczo. I nie chodzi tu nawet o przemysł, ale o surowce naturalne, których mamy jak na lekarstwo. Chwilami myślę, że granica UE na Wiśle załatwiłaby sprawę. I jakoś nazwa tego nowego, lewobrzeżnego tworu nie byłaby dla mnie ważna, grunt, żeby można się było realizować w miejscu zamieszkania i nie narażać się na niewybredne opinie odnośnie Polaków. W przeciwnym wypadku ta katolicko-pisowska Polska pierwszego sortu doprowadzi do tego, że nawet kolonią nie będziemy.

Portret użytkownika złoza metali

Złoża metali w okolicach

Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich)
Zasobność – 1 500 000 000 ton rudy (1,5 mld ton);
Wartość samego tytanu to 355 000 000 000 $ (355 mld $). Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 $ (bilion $).
W USA mówią trylion dolarów, bowiem Anglosasi na miliard mówią bilion.
Złoża wysokiej jakości węgla kamiennego na Lubelszczyźnie. Węgiel „zanieczyszczony” jest złotem
Zasobność – 40 000 000 000 ton (40 mld ton);
Wartość – 4 800 000 000 000 $ (4 800 mld $ = 4,8 biliona $).
RAZEM (podsumowując tylko wartość tytanu ze złoża pod Suwałkami) 5 847 020 000 000 $ (5 847,02 mld $ = 5,847 biliona / w USA 5,847 tryliona $)
Jednak to nie wszystko!!!
Polska w całości leży na ogromnym złożu ropy i gazu (w dodatku daleko wychodzącym w polski szelf bałtycki), bowiem twór geologiczny skał porowatych, który jest jak gąbka nasączony gazem i ropą, zaczynający się w Zatoce Perskiej, a kończący w Morzu Północnym pomiędzy Szkocją i Norwegią osiąga swoją kumulację właśnie w Polsce! Tylko, że to ogromne złoże znajduje się na głębokości 5 km – Polska zachodnia i północna i 7 km – Polska południowo-wschodnia. Te głęboko położone złoża szacowane są na 650 mld ton, co daje 4764,50 mld baryłek. Złoża Arabii Saudyjskiej oszacowane są na 265 mld baryłek!!! Eksploatacja głębokich złóż jest dzisiaj z punktu widzenia technicznego możliwa. Wartość tej ropy, biorąc pod uwagę obecne ceny wynosi – 300 163,5 mld $, czyli 300,1635 biliona $ (w USA 300,1635 trylionów $).

Portret użytkownika arof

Dane są szacunkowe, do tego

Dane są szacunkowe, do tego istnieje coś takiego, jak opłacalność eksploatacji złoża - czyli bierz pod uwagę stosunek ceny wydobycia jednostki danego minerału do ceny, którą za tą jednostkę można uzyskać na rynku. Wlicz w to kwestię kompletnego braku infrastruktury do eksploatacji tych złóż. Do tego szykujemy się do przełomu energetycznego, mającego na celu rezygnację z węgla, ropy i produktów ropopochodnych, jako paliwa. Nawet biorąc pod uwagę dyletanctwo i opieszałość naszych rządzących, o ile wydobycie by się opłaciło - zaraz stałaby kolejka zagranicznych inwestorów.

Portret użytkownika Kmieciu

Opłacalność eksploatacji

Opłacalność eksploatacji złoża nie istnieje w Polsce w ogóle, skądże, dlatego koniecznym jest wygaszenie jak najszybciej wszystkich kopalni lub zezwalanie tylko na eksploatację "złoża drugiego po lewej", które jest uboższe w czystą rudę (węgiel czy co innego), a złoża "trzeciego po prawej", bogatego kak czort absolutnie verboten nein wolno - ale jeśli tylko Szwaby czy Amierikancy zaczynają "wyrażać zainteresowanie" to "opłacalność" NAGLE rośnie od 0% do 1000% i koncesję na w/w "złoże trzecie po prawej" (które również NAGLE wolno naruszyć) należy koniecznie "gościom" dać, najlepiej za bezdurno lub z dopłatą...!

 

 

Portret użytkownika Kobieta

Zgadzam się w pełni z autorem

Zgadzam się w pełni z autorem artykułu. I dodam coś jeszcze.

W XVII wieku Hiszpania oddała się pod opiekę Matce Boskiej Niepokalanego Poczęcia. Zaczęły powstawać bardzo liczne obrazy, malowane m.in. przez Murilla, pokazujące Marię z księżycem u stóp, z koroną z 12 gwiazd - tak, to dokładnie z Apokalipsy Św. Jana - biblijną niewiastę odczytano błędnie jako Marię i tak pokazywano. Ubogi lud, nadmiernie uciskany podatkami i potęgą duchowieństwa, czcił żarliwie te obrazy... 

I tak z supermocarstwa Hiszpania zaczęła spadać na dno: klęski w wojnie z Francją Ludwika XIV, wojny o sukcesję, utrata statusu imperium kolonialnego, XX-wieczni dyktatorzy, wojna domowa...  A dzisiaj? Chyba nie trzeba komentarza. Od XVII wieku upadek państwa był wręcz przerażający.

 

I jeszcze dla wielbicieli kultu obrazów.

Chyba wszyscy kojarzycie wizerunek Chrustusa z delikatną twarzą, gestem blogosławieństwa i długimi włosami? 

Ten schemat najprawdopodobniej wprowadził Leonardo da Vinci. Zidentyfikowano niedawno jego obraz "Zbawiciel Świata" tak właśnie wyglądający... Ale prawa jest taka, że do postaci Chrystusa pozował Cezary Borgia - syn papieża Aleksandra VI. Obaj reprezentowali ostatnie, ohydne dno moralności ludzkiej...

 

Trzeba czegoś więcej? To są Wasze obrazy. Zastanówcie się, czyje wizerunki pojawiają się za każdym razem w Waszej wyobraźni, wbite tam od lat, kiedy myślicie o Jezusie, Marii  itd. 

Bóg w swojej doskonałości dał zakaz czynienia wizerunków i oddawania im hołdu. Ne miał racji? A ludzie modlą się tak naprawdę do... Borgii... Ohyda! A Matkami Boskimi są kochanki malarzy. Historycy sztuki wiele Wam mogą o tym opowiedzieć... Ale czy posłuchacie?

Portret użytkownika Meg

Zgadzam się z Tobą. A

Zgadzam się z Tobą. A zaprzeczają tak oczywistym prawdom tylko Ci, którzy nie znają Pisma Świetego.

Dodam, że mie jestem ś.J, A.D.7, protestantką, baptystką itp. Jestem chrześcijanką. 

Portret użytkownika arof

Moje domysły są takie, że

Moje domysły są takie, że obraz ten został specjalnie spreparowany przez kk pod kątem "nawracania" murzynów, przedstawiając postaci akceptowalne przez owych murzynów. Uprzedzam, to tylko moje dywagacje, nie wiem czy i na ile słuszne.

Portret użytkownika arof

PiotrM - czytaj ze

PiotrM - czytaj ze zrozumieniem. Autor nikogo nie porównuje, tłumaczy natomiast, że obraz Matki Boskiej Częstochowskiej nie przedstawia Maryi, a czarownicę voodoo, którą jakimś sposobem w przeszłości źle zinterpretowano. To chyba zupełnie logiczne, że ktoś nie może być jednocześnie czarny i biały. 

Portret użytkownika pmpoznan

To co się dzieje w naszym

To co się dzieje w naszym kraju, to głupota... nie sądziłem że tak się to wszystko że tak powiem nie potoczy a stoczy... do rynsztoka. Będą jeszcze z tego takie jaja że my się w papcie nie zmieścimy.

Portret użytkownika Kimbur

Szanownego Autora pogięło

Szanownego Autora pogięło (dopalacze czy TVN?) czy może jego rozum przestał być ukrywany? A może uważa, że TW Bolek wpiął w klapę Tę, którą szanuje? 

Nieszczęściem Polski są ludzie, którzy pragną Jej nieistnienia - z nazwiska wymienić możemy Komorowskiego, Petru, Wałęsy, Tuska, Kopacz, Lubnauer i ich zgrai okrzykniętej skrótem KOD. To są aktualni podpalacze! W ich rękach oręż - media i pieniądze sorosów. To oni są beneficjentami skolonizowania gospodarczego Polski i tę kolonizację pragną doprowadzić do końca by nazwa Polska przestała być używana.

Portret użytkownika Ufo

Przecież nikt z katolików nie

Przecież nikt z katolików nie czyni z Matki Boskiej boga,jest jedną ze świętych i tych mających ze względów oczywistych szczególne miejsce u Boga.Mówimy przecież "Matko Boża módl się za nami..."do Boga. Więc nie rozumiem autora tego paszkwilu, i z jakiej sekty się wywodzi.

Portret użytkownika znig

 "Matko Boża módl się za nami

 "Matko Boża módl się za nami..."do Boga. Jestem "drobny robaczek" i czegoś nie rozumiem.Kto stworzył Swiat?Matka Boża urodziła Boga-prawda?To znaczy Swiat już był stworzony.To znaczy Ona stworzyła siebie,boga,świat i .....Czy to tak było?

 

IXPP

Portret użytkownika Homo sapiens

Z całtym szacunkiem dla

Z całym szacunkiem dla autora, ale są to oskarżenia protestntów względem Maryi, matki Jezusa, tak jakby Maryja za pozwoleniem Jezusa nie mogła czynić cudów ? Powtarzane zarzuty bez pokrycia. Zresztą to nie wina Maryi te rozbiory i te nieszczęścia, ale, i tu uwaga, od mniej więcej  1655 roku Polska została włączona potajemnymi paktami do strefy tajnych stowarzyszeń ! Najpierw niemieckich ! a potem i innych państw iluminackich ! Przeczytajcie sobie dokładnie książkę "Baśń jak Niedzwiedz część II" !

http://popotopie.blogspot.com/2015/05/polskie-elity-ufologiczne-w-kontekscie.html

(...)Nie będę się tu rozpisywał o prowadzonej wojnie protestancko katolickiej. Osobiście podoba mi się opis genezy tego ruchu zawarty w książce Gabriela Maciejewskiego, opowiadam się w tym względzie za twierdzeniami tego słynnego polskiego pisarza historyka, że ruch protestancki jest specjalnie wyprodukowaną niemiecką bronią, wymyśloną przez niemieckich masonów ! Zresztą pomijam fakt, że to z czym miał walczyć, było dziełem samych Niemców ! Proszę pamiętać, że mam na myśli ruch, a nie chrześcijan protestantów, często wspaniałych ludzi ! (Więcej w tym temacie, o genezie niemieckiej walki z europejskim chrześcijaństwem w znakomitej pozycji wspomnianego autora pt.: "Baśń jak niedzwiedz, część II(...)

Winą należy obarczać prawdziwe siły zła towarzystw lucyfera a nie Maryję ! Proszę sprawdzić tekst pt.: "Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?" Gdy w wieku 15 i 16 nastąpił atak zła na Polskę, wtedy przybywa Maryja Dziewica !

http://popotopie.blogspot.com/2016/12/polska-przyszosc-czy-sowianie.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Jaroslaw

Z całym szacunkiem dla Homo

Z całym szacunkiem dla Homo sapiens nie obarczam winą bogobojnej Maryi która oczywiście nie była i nie jest dziewicą (w ewangeliach jest mowa o rodzonych braciach Jezusa).Winą obarczam ciemnotę duchową narodu Polskiego jesli choci o znajomość Boga i Biblii. Polacy klękają przed kawałkiem drewna "Będę oddawał pokłon kawałkowi drzewa" Iz 44,18:

http://www.zbawienie.com/balwochwalstwo.htm

Maryia matka Jezusa była bogbojna i wiedziała że cześć i chwałę należy okazywac tylko Bogu Stwórcy,że tylko jemu należy oddać pokłoni nie chciałaby aby ją wielbiono w jakikolwiek sposób po jej śmieci i wiedziała o potępionym w Biblii kulcie Królowej Nieba http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

Królowa Niebios przyczyną olbrzymich nieszczęść:

http://www.zbawienie.com/krolowa-niebios.htm

Kult Królowej Niebios narzucony polskiemu społeczeństwu jest jedyną przyczyną nieszczęść, jakie spadły na nasz kraj. Kraje, które mu hołdują (Polska, Hiszpania, Portugalia, Ameryka Łacińska) przez wiele wieków klepały biedę, która ominęła kraje, które odrzuciły kult Królowej Niebios (np. Wielka Brytania, Niemcy, Skandynawia, Szwajcaria, USA). Przy czym nie chodzi tylko o biedę w sensie ekonomicznym, lecz przede wszystkim w duchowym, gdy idzie o znajomość Boga i Jego Słowa.

http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

 

Portret użytkownika Kimbur

Niewielu mamy rycerzy, Homo's

Niewielu mamy rycerzy, Homo's, oj niewielu. I oby znaleźli się tacy, którzy mogą i chcą... 

Tu przypomnę dowcip o rycerzach, który mieli ratować wioski przed smokiem (może niezbyt dokładnie, ale idzie mi o sedno).

W okolicach smok grasował. Wieśniacy zebrali się i mówią: Trzeba się ratować, może rycerze nam pomogą!

Poszli do pierwszego i proszą: smok pożera, ratuj nas! Rycerz pomyślał i mówi: Poczekajcie, namyślę się, przygotuję i za dwa tygodnie dam odpowiedź.

Poszli do drugiego, bo smok działał i przerażenie siał; ten drugi: Poczekajcie, namyślę się, przygotuję, za tydzień dam odpowiedź.

Wieśniacy nie mogli czekać, poszli więc do trzeciego. Rycerz ten, od razu, założyl zbroję, wsiadł na konia i mówi: Tu nie ma co się namyślać, tu trzeba spier...ać!!!

Skomentuj