Czy Polska w 2017 roku będze płonąć?

Kategorie: 

http://www.proroctwa.com/images/stop1.jpg

"Odkąd król polski Jan II Kazimierz (1648-68) ogłosił Królowę Niebios "Królową Polski". Historyk katolicki Malachi Martin napisał, że zawarty z nią pakt "nigdy nie został odwołany, ani odrzucony przez naród polski, rząd polski, katolicki czy komunistyczny, od 1655 roku." Odtąd, na Polskę spadły trzy rozbiory, przetoczyły się przez nią dwie światowe wojny, dotknęły ją nazistowskie zbrodnie, stalinowskie czystki i inne plagi"

Między innymi potop szwedzki 1655-1660 w którym zginęło 4,4 mln Polaków i stracono wielkie dobra materialne i majątki,spalono 188 miast i 168 wsi zniszczono 81 zamków 136 kościołów i 89 pałaców. Przy obronie klasztoru w Częstochowie żadnego cudu nie było:

"Królowa" nie zdołała powstrzymać dalszej fali zbrodni i łupiestwa pomimo licznych błagań, modlitw, litanii, różańców i procesji. Dalej na Polskę spadły trzy rozbiory , dwie wojny światowe. Nawet po 2 wojnie fala zbrodni nie ustała, prześladowania UB,stalinowskie czystki, Polak zabijał Polaka,

Teraz mamy neo kolonię,  wciąż biedę i ciężką pracę za niską płacę dla większości Polaków, zabijanie Polski i Polaków wysokimi podatkami i kosztami pracy (ZUS 1100 zł/mc), masowy exodus za chlebem naszych rodaków, samobójstwa z biedy itd ale może być jeszcze gorzej.

"W starożytności Królową Niebios czczono pod różnymi imionami (Asztarte, Artemida, Izyda, Isztar, Diana Efeska). Kiedy chrześcijaństwo stało się religią państwową, poganie zaczęli masowo wchodzić do Kościoła wnosząc ze sobą wiele niebiblijnych wierzeń. Wśród nich kult Królowej Niebios, który ci nie w pełni nawróceni ludzie, przenieśli na Marię, matkę Pana Jezusa. Stary Testament oraz liczne wykopaliska z terenu Bliskiego Wschodu dowodzą ponad wszelką wątpliwość, że kult Królowej Niebios istniał na wiele wieków przed narodzinami Marii. Już w czasach proroka Jeremiasza, a więc w VI wieku przed Chrystusem, Bóg przestrzegał swoich wyznawców przed oddawaniem czci istocie, która przyjmuje postać Królowej Niebios:

"Ty zaś nie wstawiaj się za tym narodem, nie zanoś za niego błagań ani modłów, ani też nie nalegaj na Mnie, bo cię nie wysłucham. Czy nie widzisz, co czynią w miastach Judy i na ulicach Jerozolimy? Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla "Królowej Nieba", a nadto wylewają ofiary z płynów dla obcych bogów, by Mnie obrażać. Czy Mnie obrażają - wyrocznia Pana - czy raczej siebie samych, na własną hańbę?"  Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Oto mój gniew zawzięty wyleje się na to miejsce, na ludzi i na bydło, na drzewa polne i na płody rolne - płonąć będzie i nie zgaśnie.(Jer.7:16-20)."

Czy Polska znów będzie płonąć w 2017 roku jak w czasie potopu szwedzkiego? Dlaczego w 2017 ? Ponieważ:

"Sejm ustanowił w czwartek (15.12.2016) rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej. Za podjęciem uchwały głosowało 349 posłów; 30 było przeciw, 24 wstrzymało się od głosu. W uchwale Sejmu przypomniano, że 8 września 2017 roku przypada 300. rocznica koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski koronami papieża Klemensa XI.

"Sejm Rzeczypospolitej Polskiej przekonany o szczególnym znaczeniu kultu maryjnego dla naszej Ojczyzny nie tylko w aspekcie religijnym, ale i społecznym, patriotycznym oraz kulturowym, ustanawia rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej" - czytamy w uchwale.

"PIS rzuca na Polskę klątwę; Sejm ustanowił w czwartek rok 2017 Rokiem 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej.:"

Przecież obraz matki Boskiej Częstochowskiej nie jest obrazem Maryi, matki Jezusa lecz jest w rzeczywistości obrazem afrykańskiej czarownicy. Jaka kara jeszcze może spotkać kraj w którym bojaźń przed Bogiem-Stwórcą jest okazywana poprzez bałwochwalstwo  i koronację obrazu czarownicy woodu z Afryki ?

"I rzekł Pan: Ponieważ ten lud zbliża się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi wargami, a jego serce jest daleko ode mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest wyuczonym przepisem ludzkim,dlatego też Ja będę nadal dziwnie postępował z tym ludem, cudownie i dziwnie, i zginie mądrość jego mędrców, a rozum jego rozumnych będzie się chował w ukryciu." Iz 29,13

Czy od czwartku  15.12.2016 rozum rozumnych tego kraju schował się w ukryciu i zginęła mądrość jego mędrców?:

"Chaos w Sejmie i protest opozycji.Burzliwe obrady Sejmu to w Polsce norma, ale to, co działo się w polskim parlamencie 16 grudnia 2016 roku, to nowa jakość chaosu"

Jak wy sądzicie jaka kara jeszcze  słusznie spadnie na nasz kraj w 2017 roku za uchwalenie rocznicy koronacji  "królowej nieba" i bałwochwalstwo rządzących oprócz schowania ich rozumu w ukryciu?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika hyh

mało tego czeka Polske

mało tego czeka Polske jeszcze swiatowa stolica NWO i duchowa swiatynia z przepisem , ktory ma sciagac do nas wyznawcow z calego swiata , a polski  jezyk ma byc znany tym pielgrzymom na wszystkich uczelniach swiata...

 

Portret użytkownika malarz

Warto dodać, że obraz z

Warto dodać, że obraz z upływem czasu ulegał systematycznemu procesowi niszczenia, który wymagał licznych konserwacji i rewaloryzacji, a ciemny koloryt malowidła jest skutkiem ściemniałej warstwy werniksu.  A wiec autor chyba o tym nie wiedział.

Portret użytkownika Lolek

W Częstochowie modlą się do

W Częstochowie modlą się do "matki boskiej" (wymyślonej postaci), a nawet Bóg nie cierpi udawanej pobożności. Nikt nie zasługuje na oddawanie mu czci, bo wszyscy ludzie są równi. Kościół powiernik nie Boga tylko szatana, bo zabił Chrystusa i wydał swoje prawa. Każdy człowiek potrafi odróżniać dobro od zła. Mojżesz to oszust na miarę swoich czasów, bo gdyby Bóg dał ludziom przykazania byłyby uniwersalne jak: równość, wolność, miłość itp. o czym mówił Chrystus P.S. ta szkarada z obrazu mogła być podłą suką.

Portret użytkownika Dagli

Sorry bardzo ale zwalanie

Sorry bardzo ale zwalanie odpowiedzialności za wszystkie niepowodzenia narodu na Maryję to  głupota i ciemnogród. Równie dobrze można tą winę zwalić na niewidzialne UFO albo Chupacabre. Każdy sam odpowiada za swoje czyny - indywidalnie i zbiorowo jako społeczeństwo  po przez nasze wybory. 

Portret użytkownika aniol

Zgadzam sie ze Marie

Zgadzam sie ze Marie ustanowiono boginka przenoszac ja z innych kultow zgadzam sie ze kult obrazow i figur to balwochwalstwo ale nie sadze nieszczescia naszego narodu sa zwiazane z jakims kultem tylko biora sie z tego ze nasi rzadzacy od wiekow do tej pory byli i sa sprzedajni a my jako narod klotliw i zawistni i stad kiedys i teraz biora sie nasze  nieszczescia.

Portret użytkownika arof

Taaa... a najbardziej za

Taaa... a najbardziej za swoje czyny odpowiadają molestowane, lub maltretowane niemowlęta, tabuny umierających z głodu dzieciaków z Trzeciego Świata, nieuleczalnie chorzy, cywilne ofiary wojen itp. Weź się chłopie ogarnij i rusz głową, zamiast bezmyślnie cytować klechów, którzy właśnie tak tłumaczą ciemnocie brak interwencji bożej we wszelkich nieszczęściach. Normalnie kupa śmiechu. Z jednym się jednak zgodzę - czczenie jakiegokolwiek obrazu na pewno nie jest przyczyną opisanych przez autora zdarzeń  - to tak, jakby sympatia do SpongeBoba miała wpływać na zbiory herbaty w Indiach.

Strony

Skomentuj