Czy pozaziemskie pochodzenie Jezusa potwierdzają starożytne freski?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ateiści zawsze wierzyli, że Bóg nie istnieje i stale prowadzą gorące dyskusje z wierzącymi. Badacze przedstawiają własną wersję dotyczącą pozaziemskiego pochodzenia Jezusa, potwierdzoną jednak przez starożytne freski i ikony.

 

Zwykli ludzie próbują znaleźć kompromisy i odkryć prawdę, ale często docierają do nich takie wiadomości, że nawet w najstraszniejszych snach nie pojawiają się one u naukowców. Dlatego wielu ludzi nie wątpi, że Chrystus naprawdę istniał w prawdziwym życiu, ale nie był osobą, ponieważ przybył tu z innej planety. Najbardziej zatwardziali ufolodzy od dawna próbują stworzyć nową wiarę, ale nie ma co iść tą drogą. Ważne jest, aby zrozumieć tę kwestię i rozważyć wszystkie fakty, które są dostępne w historii.

 

Na początek powinniśmy starannie rozważyć sytuację z gwiazdą betlejemską, która tak jasno świeciła na niebie, że Mędrcy natychmiast ujrzeli drogę do narodzonego Zbawiciela. Ponadto, gwiazda pojawiła się dwa razy przed ich oczami, po czym nikt inny jej nie widział. To dało początek wersji statku kosmitów, za pośrednictwem którego dziecko trafiło do świat ludzi.

Następnie w Biblii jest wiele wzmianek o cudach dokonanych przez Jezusa w trakcie dorastania, gdzie mowa jest nawet o zmartwychwstaniu człowieka. Takie umiejętności są charakterystyczne dla przedstawicieli wielkich cywilizacji, jednak Chrystus nie pokazywał swoich zdolności każdemu mieszkańcowi naszej planety.

 

Powrócił do życia, ukazując się tylko trzem osobom, gdy znajdował się w stanie śmierci klinicznej. Powołał dwóch apostołów Piotra i Pawła, którzy prawidłowo wykorzystali wiedzę otrzymaną od nauczyciela. Muzeum Pensylwanii i Biblioteka Morgana posiadają starożytne manuskrypty opisujące pozaziemskie pochodzenie Pana, do którego dostęp jest zabroniony, chociaż w biblijnych pismach o tajemniczych przedmiotach przypominających humanoidalne statki znajduje się wiele raportów.

Freski z klasztoru Wysokie Decani

W latach sześćdziesiątych jugosłowiański student Alexander Paunovicz zdołał sfotografować unikatowe freski klasztoru Wysokie Decani, które znajdują się na wysokości 15 metrów. W Kosowie jest to najstarszy budynek chrześcijan, zbudowanym na polecenie króla Stefana Urosza III Deczańskiego w 1327 roku. Na szczęście sanktuarium przetrwało po wydarzeniach wojennych, a zdjęcia wywołały sensację w środowisku naukowym.

Tam wyraźnie widać urządzenia z pilotami w środku, latające jedno po drugim, a nad aniołami święte aureole. Poniżej znajdują się przestraszeni ludzi, zakrywają twarze dłońmi od jasnych błysków. Pośrodku panelu znajduje się postać ukrzyżowanego Chrystusa, a za nim inny obraz, w którym zaprasza on jedną osobę, aby wraz z nim odbyła wycieczkę do nieba w rakiecie. Na obrazie widać nowoczesny warsztat z niezbędnymi narzędziami, których nie było w czternastym wieku. Jak tam się znalazły - nikt nie wie.

 

W Watykanie znajduje się fresk, na którym Matka Boska znajduje się w pobliżu grobu Syna, a UFO zwisa nad jej głową. Jezus – posłaniec z innego świata dał pozaziemskim gościom znak, że jest za wcześnie na nawiązanie kontaktu z ludźmi. Obcy doskonale wiedzą, co się dzieje na Ziemi i często nie chcąc uczestniczyć w takich wydarzeniach. Zbawiciel został wysłany do ziemian, aby ci nauczyli się żyć w zgodzie z naturą, a jego powrót będzie związany z punktem krytycznym, kiedy wiara całkowicie zastąpi wiedzę, aby przywrócić niezbędną równowagę.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Piotrek

W kościele św Małgorzaty w

W kościele św Małgorzaty w Nowym Sączu jest taki znak (wizerunek) na ołtarzu istoty o podobnym wyglądzie jak w tym artykule. Trzeba stanąć w odpowiedniej odległości aby to zobaczyć. To jest genialnie ukryte dla oczu nie wiem co decyduje, że to można widzieć lub nie ! Istota ma identyczne rysy twarzy ale ma piekną czapę oraz ubiór typu jak sutanna do ziemi. To może potwierdzać pewne domniemania podane w artykule.    

Portret użytkownika Krasula

co mówi wahadełko ekspertki

co mówi wahadełko ekspertki Pauliny *nie* wiasty Moskalik 2 lub 3 cz. filmu:

UWAGA!!!
ojcem Jezusa był... jednak Józef
Jezus i Maria Magdalena chodzili ze sobą, ale nie spali,  palić ale sie nie zaciagać, można i tak
Maria Magdaena nie była prostytutką, wrobili ją
Maria Magdalena miała tyko 11% demoniczności w sobie, natomast Jezus aż dwadzieścia kilka %, spowodowane to byłotym, że Jezus wydawał całą swoją energie na leczenie grzeszników, po prostu wolał grzeszników
Po prostu Pulina udowadnia tym filmem, że jest *nie* wiastą
Stopień demonizmu w Polsce, na świecie i wybranych jednostkach
https://www.youtube.com/watch?v=iAvBG0PywJM&t=19s

Portret użytkownika Terenia z Torunia

To jest nic innego jak tylko

To jest nic innego jak tylko tzw. antropomorficzne przedstawienie słońca i księżyca. Motyw bardzo popularny w średniowieczu podczas malowania sceny ukrzyżowania. Takich fresków jest pełno, które na pierwszy rzut oka przypominają jakieś ufo. Po lewej stronie mamy mężczyznę w kuli, czyli słońce (niegdyś interpretowane jako energie męska) po prawej stronie mamy kobietę w księżycu (czyli energia żeńska).

 

Portret użytkownika Epsilon Eridani

Mi się wydaję jednak że Bóg

Mi się wydaję jednak, że Bóg mógłby być kosmitą, natomiast Chrystus mógł być hybdrydą człowieka z kosmitą. Zrodzony z dziewicy Maryji. W laboratorium? mieszanie DNA?. Pytanie jakie się nasuwa - w starym testamencie Bóg wybierał z ludzi mesjaszy aby nauczali - np. Mojżesz itd. jest tego dużo. Dlaczego z tego zrezygnowano? Możliwe że właśnie chodziło o te moce (cuda) których człowieka nie można było nauczyć.

Portret użytkownika Atlantis

Odnośnie do teorii mówiących,

Odnośnie do teorii mówiących, że Jezus był kosmitą lub hybrydą człowieka z kosmitą. Jest "mały" dowód przeciwko temu. Jego uczniowie w imię Jego uzdrawiali ludzi i wyrzucali złe duchy. Jakby był kosmitą to byłoby niemożliwe w imię Jego czynienie takich cudów ponieważ tylko od Syna Bożego mógł zdarzyć się cud czynienia takich cudów.

Skomentuj