Czy prostokątny, różowy księżyc może być sygnałem od tajemniczych sił z obcych światów?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W amerykańskim stanie Maine obserwowano niezwykłe zjawisko nad Casco Bay. Mężczyzna, który chciał nakręcić wschód księżyca, nie mógł uwierzyć w to, co ujrzał. Dziwny księżyc miał kształt prostokąta.

 

 

„Księżyc był jak góra lodowa” - mówi naoczny świadek zdarzenia. W celu rozwikłania zagadkowego incydentu głos zabrali meteorolodzy.

 

Wyjaśnili, że „lodowa góra księżycowa” jest iluzją, wyświetlaną na tle księżyca, która jest możliwa dzięki połączeniu ciepłych i zimnych mas powietrza. Inwersja temperatury może prowadzić do fałszywych złudzeń i innych zniekształceń wizualnych. Oczywiście, wielu świadków nie zgadza się z wersją synoptyków, wierząc, że jest to efekt, mający znamiona obcego pochodzenia.

 

Fotografię księżyca, wyglądającego, jak bryła lodu, wykonał John Stetson z klubu astronomicznego Southern Maine Community College.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mike

Jakoś tak mniej więcej w

Jakoś tak mniej więcej w zeszłym tygodniu w tym dniu, kiedy księżyc był większy niż zwykle o czym informowały poniekąd media, widziałem niemal kropka w kropkę podobny widok i ...po minucie niezwykle tajemnicze zjawisko zwane "chmury" odsłoniło piękną kolistą tarczę księżyca Smile ...naprawdę nie widzicie, że zdjęcie jest zrobione w znaczym zoomie a chmury są dla was tylko wymyśloną przez światowe rządy na czele z NASA przykrywką dla "tajemniczych sił z obcych światów" ? Biggrin

Portret użytkownika pilippek

sądzisz ze meteorolodzy i

sądzisz ze meteorolodzy i "nałókofccy" jak zwykle kłamią?:) 

bo wiesz, jakby ksiezyc rzeeczywiscie byl w tedy prostokątny ( xD ) to by wszyscy go takiego widzieli a nie tylko jeden typ w jednym miejscu Smile

Skomentuj