Czy słowiański mag Radomir, rzeczywiście obudzi się z tysiącletniego snu?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziewięć lat temu znaleziono ciało ludzkie w Iranie, które zachowało swoją biologiczną aktywność przez tysiące lat. Następnie media odkryły, że osoba ta nosiła imię Radomir. Radomir był szamanem. Nie udało się uzyskać więcej wiadomości na ten temat.

 

Przez te wszystkie lata władze nie mogły ujawniać żadnych informacji o tajemniczym człowieku, ale ostatnio zakaz ten został zniesiony. Naukowiec Walery Chudinow, który osobiście badał ciało, powiedział, że dziewięć lat temu na jednej z działek planowano zbudować budynek. Budowniczowie po wykopaniu dołów pod fundamenty odkryli ruiny starożytnego miasta.

 

Wśród nich znaleziono trzy sarkofagi, w jednym leżał Radomir i kilka przedmiotów, w tym złote księgi, figurki i mapa ziem tamtych czasów. Profesor badał ciało i doszedł do wniosku, że ma ono około tysiąca lat. Mimo tak zaawansowanego wieku mag pozostaje biologicznie aktywny.

Walery uważa, że ciało przeszło w etap zawieszonej animacji. Od czasu do czasu guru słowiańskie daje oznaki życia, a to trwa już od kilku lat. Może Radomir ożyje. Według legendy na Ziemi pochowano czterech magów. Kiedy oni wszyscy powstaną, świat zmieni się na lepsze.

 

Legenda o Radomirze vel Jaromirze, bo tak się o nim wypowiada literatura rosyjskojęzyczna, jest znana od dawna. Jednak gdy legendy zaczynają się potwierdzać to już zupełnie coś innego. Zwłoki maga Radomira, które zostały rzekomo odnalezione w Iranie, mogą być rzeczywiście sensacją archeologiczną, ale fakt, że do dzisiaj słyszało o tym tak mało osób świadczy o tym, że moóżna to równiez traktować jak liczne sekcje zwłok obcych z Rosewell.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Coolay

No muszę powiedzieć, że

No muszę powiedzieć, że dyskusja roawinęła się ciekawie, sporo różnych spojrzeń, na różne w zasadzie kwestie, ja generalnie jestem Danikenowcem, żeby nie było Erich naukowcem nie jest, opiera swe wywody głównie na pracach innych "wielkich", ale obserwuje świat, podróżuje, czasami fantazja go ponosi, ale ja mu to wybaczam. Wracając jednak do kwestii Żydów zauważcie ciekawą rzecz, rzekomo jako naród przeszli wiele, ok tego im nikt nie odbiera, począwszy od biblijnych tragedii po dziś dzień, ale do jasnej cholery oni są wszędzie, na całym globie, niekończąca się nacja. Polacy też są wszędzie, ale zważywszy, że sporo jest pochodzenia żydowskiego, to tylko polepsza im średnią, hmmm zastanawiające Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj