Czy Stany Zjednoczone posiadają tajną flotę kosmiczną?

Kategorie: 

Źródło: 123rf

W ostatnich latach, pojawiło się wielu wysokich rangą urzędników państwowych, wypowiadających się na temat UFO i kłamst opowiadanych dzisiejszemu społeczeństwu. W takim momencie, większość osób uznaje to pewnie za wierutną bzdurę, ale niewielu z nas zdaje sobie sprawę z dość interesujących faktów na ten temat. Przykładowo, według wielu doniesień, US Navy i NASA mają w pełni operacyjną kosmiczną flotę.

 

Cała historia domniemanej floty USA rozpoczęła się w marcu 2002 roku. Szkocki hacker Gary McKinnon w dość krótkim odstępie czasu zdołał włamać się do komputerów amerykańskiej Armii, Sił Powietrznych, Marynarki wojennej oraz NASA. Jak sam twierdzi szukał informacji o ukrywanych dowodach na istnienie darmowej energii oraz UFO. To, co odkrył doprowadziło do tego, że w USA ciąży na nim wyrok 70 lat pozbawienia wolności, a Amerykanie już 11 lat próbują dokonać jego ekstradycji. Co takiego odkrył McKinnon, że USA ściga go tak zajadle?

Jak sam powiedział :

    "Przeszukiwałem dokumenty i znalazłem plik w Excellu, który zawierał tabelkę nazwaną "Pozaziemscy oficerowie". Były na niej rangi, imiona oraz znaczniki wedle których byli oni przeznaczeni do "transferu materiału" pomiędzy statkami"

Tego typu relacje są wspierane przez wysokich rangą urzędników państw, takich jak choćby Były Szef CIA, Roscoe Hillenkoetter, który w 1960 roku w wypowiedzi dla gazety New York Times stwierdził, że:

    "Wyżsi rangą oficerowie sił powietrznych są poważnie zaniepokojeni UFO. Ale z uwagi na potrzebę zachowania tajemnicy służbowej i oszczędzenia sobie śmieszności, obywatele mają uwierzyć, że nieznane obiekty latające są zwyczajnym nonsensem. "

Kolejnym tego typu przykładem może być wspominany przezemnie wielokrotnie Paul Hellyer, były minister obrony narodowej Kanady, człowiek odpowiedzialny za połączenie kanadyjskich Sił Lotniczych, Piechoty i Marynarki wojennej w jedną zjednoczoną organizację, zwaną Canadian Forces. To między innymi za jego sprawą, historie na temat UFO są traktowane nie tylko jako czcza gadanina. Zgodnie z jedną z jego wypowiedzi:

    "Kilkadziesiąt lat temu, przybysze z innych planet ostrzegli nas o tym, gdzie się zbliżamy i zaoferowali pomoc. Ale zamiast tego, niektórzy z nas zinterpretowali ich wizyty jako zagrożenie i postanowili najpierw strzelać a dopiero potem zadawać pytania ... miliardy, a mam na myśli setki miliardów dolarów wydano na projekty, o których zarówno Kongres i Głównodowodzący Siłami Zbrojnymi nie zostali poinformowani"

Idąc dalej, Dr Brian O'Leary, były astronauta NASA, twierdził, że:

    "Istnieje wiele dowodów na to, że podejmowano próby kontaktu i że dawne cywilizacje były monitorowanie przez bardzo długi czas[...] Ci goście korzystają z technologii świadomości, używają toroidów, współbieżnych dysków magnetycznych dla swoich układów napędowych, które wydają się być wspólnym mianownikiem zjawiska UFO.".

Podobnie uważał zresztą zmarły w ubiegłym roku amerykański astronauta Edgar Mitchell. Był to jedyny astronauta, który kiedykolwiek wypowiadał się na tematy związane z UFO i jednocześnie twierdził, że jest w 90% pewny że zagadkowe pojazdy obserwowane od połowy lat 40 są pilotowane przez istoty z innych planet. Ponadto, dążył on do ujawnienia prawdy na temat niezidentyfikowanych obiektów latających, a dzięki współpracy z ówczesnym doradcą prezydenta Stanów Zjednoczonych Johnem Podestą miał nawet spotkać się z prezydentem Barackiem Obamą i osobiście spróbować przekonać go do ujawnienia prawdy na ten temat.

Przykłady można mnożyć i nie wykluczone, że kiedyś się za to zabiorę jednak dziś skupmy się na samym temaci kosmicznej floty. To co najbardziej odrzuca w koncepcji flotylli statków orbitującej wokół naszej planety to nierealistyczność takiego przedsięwzięcia, która wpajana jest nam od pierwszych lat edukacji. Nie da się ukryć, że społeczeństwo woli wierzyć, że rząd nie okłamywałby ich w tak ważnych przecież sprawach jak istnienie życia na innych planetach a nawet próbach komunikacji z nami. Jednak prawda jest smutna, a przykłady osób takich jak Gary McKinnon, Edgar Mitchell, Roscoe Hillenkoetter, Paul Hellyer i wielu wielu innych whistleblowerów to albo dowód na rządową konspirację o niewyobrażalnej skali, albo zwyczajną chorobę psychiczną jak chcieli by uważać sceptycy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika monlight

Benet ty z ironia i trolem

Benet ty z ironia i trolem czy powaga ? buahaha Biggrin jakies zródełka ? ta kometka na 16 lutego ? Nie wiem czy sie obawiac czy nie ale w dziecinstwie mialem sen gdzie zalalo cale wybrzeze u mnie w miescie a ze mieszkam na wyspie to tym bardziej prze... czyli cale polskie wybrzeze wielka wykuusita Tsunamka piekna a zaraz przerazajaca jesli pie.lnie kometa kolo Angli to wszystko sie zgadza ze elitki do schronkow a wybrzeza na zatracanie na ten czas zwijacc do szczecina buhaha.

Portret użytkownika Kimbur

UFO - nie istnieje.

UFO - nie istnieje.

NWO - nie istnieje.

Rząd światowy - nie istnieje.

Spiski - nie istnieją.

Chemtraile - nie istnieją.

A ja mam ino halucynacje. czyli żyję jednak w matriksie.

Portret użytkownika Marek - czyli ten co Boga poznał osobiscie

"Ci goście korzystają z

"Ci goście korzystają z technologii świadomości,"- tego się obawiałem - transer swiadomości - to dlatego Obct jeszcze nie podbili Ziemi !!! NIE WIEDZĄ JAK OBEJŚĆ ZABEZPIECZENIA !!!- Dlatego znikają ludzie - by ustalić jak przeprowadzić "udany"transwer swiadomośći.

Portret użytkownika Syrius Marco

Najciekawszy komentarz i

Najciekawszy komentarz i dosyć ciekawe spostrzenie. Nie wiem czy chcą podbić, bo to marnacja... Żaden szanujący organizm tego nie zrobi jeśli nie walczy stricte o przetrwanie. Zasimilować, wydaje mi się bliższe ich koncepcji. 

 

Portret użytkownika monlight

Baca ty tak na serio ?

Baca ty tak na serio ? Pólkowniku GRU chce ci oswiadczyc ze bardzo krotko wzrocznie wyciagasz wnioski na temat ras panstw itd.Twierdzisz ze jak oficjalnie USA- UNITED SATANIC OF AMERICA jest na skraju bankructwa ze program kosmiczny zastygl to niema mozliwosci rozwiniecia technologi pozykanej nawet od demonów ? Alez oczywiscie ze jest.Wojko ma do cywilizacji 100 albo 150 lat do przodu w rozwoju technologi.Sam widzialem obiekt i mam dwoch swiadków ktory przeczyl prawa fizyki i nazywa sie tr-3b tak widzialem manewr ktory potrafi wykonac najlepsze jest to ze jest bezszelstny i przeczy prawa fizyki!Czy uwazasz ze rzady na swiecie nie maja swoich prawdziwych panów po za kurtyna iluzji która papka jest w tv oczywiscie ze maja czarne rządy operacje technologie i bazy podziemne w sumei to miasta na calym swiecie sie łacza wielka jedna aglomeracje drugiego swiata tego pod nami.Czemu tego nie ujawniaja bo spikują przeciwko ludzkosci z taka technologia za jakby Bogami tak sie w sumie uwazaja ale to ich zwiedzie skurwy... .Ostatnia rzecz to ze ty nie doswiadczyles i nie miales uraczyc technologi nieostepnej w naszym aspekcie zycia niewidocznej dla twoich slepych gałek ocznych nie znaczy ze inni tego nie doswiadczyli,po za tym facet o cczym my polemizujemy chlopie mnogosc przypadkow zaobserwowania tej technologi przez naocznych swiadkow daje do myslenia.I wcale nie twierdz ze operauja nimi rasy gwiezdne nie nie to jest zmyłka to ludzie przejeli i zbudowali wlasne konstrukty tych urządzen.I zastanów sie nad skokiem cywilizacyjnym technologi po 11>2001 co sie wtedy zaczelo dzia na swiecie pelna iniwigilacja i monitoring na kazdej ulicy ? Wielki Brat patrzy to jest juz OBÓz koncetracyjny z neokomunizmie.A i popieram goscia od komentarza gdzie wymienia jednostki ktora w tym uczestnicza solar warden itd pozdrawiam ciebie i twoj otwarty umysł nie negujacy tego ze jak czlowiek nie widzi i nie doswiadcza to nie isteniej dana rzecz nie kazdemu dane to bylo.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika b@ron

1- pojedź na wyspę

1- pojedź na wyspę wielkanocną i sobie udowodnisz że jest...

2- załóż sobie reklamówkę na łeb i zawiąż na szyi, po chwili poczujesz różnicę jak ci się tlen skończy... niech cię ktoś asekuruje przy tym doświadczeniu, żeby zejścia nie było...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Janusz z Gór

Widzę że admin usunął mój

Widzę że admin usunął mój post, więc w skrócie. Pytasz niby gdzie, to już ci mówię, po pierwsze skąd wiesz że istnieje wyspa wielkanocna, po drugie tlen przykładowy uduszenie się nie jest dowodem istnienia tlenu, co więcej ja prędzej udowodniem istnienie kosmosu niż ty tlenu.

Tak jak wykazałem wszystko (z małymi wyjątkami) bierzemy na słowo bo nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić dlatego twoje głupie pytania i knowania (choćby na temat kosmosu) są pozbawione sensu.

Lepiej nie odpisuj bo z postu na post coraz bardziej uświadamiasz mnie ze inteligencją i otwartością umysłu nie grzeszysz.

Portret użytkownika Janusz z Gór

No jak? Tu widać twoje

No jak? Tu widać twoje ograniczenie i hipokryzję. Skad wiesz że wyspa wielkanocna istnieje, bo wyczytałeś i oparłeś się na relacjach ludzi Ci całkiem nieznanych, gdybyś sam miał ją zdobyć z pewnością wiązało by się to z twoją porażką. A tlen ja prędzej udowodnię Ci istnienie kosmosu niż ty mi cząsteczki tlenu, cała nasza wiedza opiera się na odkryciach których w większości nie możemy sami sprawdzić, więc twoje kłamstwa i knowania na temat kosmosu są nieuzasadnione. 

Szkoda z tobą toczyć rozmowę gdyż uważam Ciebie za zwykłego internetowego trolla, do tego pozbawionego fundamentalnej wiedzy i otwartości umysłu.

Portret użytkownika b@ron

tak płakałeś, a masz obydwa

tak płakałeś, a masz obydwa swoje posty Smile wystarczyło poczekać... nie rozśmieszaj mnie z twoją "fundamentalną wiedzą" udajesz mądrego? no to proszę... wykaż się tą mądością a nie każ wierzyć ci na słowo, otóż tym postem pokazałeś swoje ograniczenie... twój problem polega na tym że nic nie udowadniasz, poprostu w głowie ci się nie mieści jak mogę nie ufać nauce i nie rozumiesz tego co ci napisałem... czy ty czy ja jeśli bedziemy ciekawi czy istnieje wyspa wielkanocna, całkiem realnie możemy to sprawdzić, wykupić bilet i poleciec tam... jeśli jej nie ma to tam nie dotrzemy... prawda że proste??? a co z kosmosem... polecimy sprawdzić czym jest ?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Sio

Wojsko ma niebywałą

Wojsko ma niebywałą technologię - 20 - 30 lat w przód jak nie więcej.

Mówi się o elitach a nie o gawiedzi ze wsi.

Te statki poruszają się niezgodnie z prawem fizyki.

Mój brat latał na migach i je widywał razem z kolegami.

Coś niesamowitego

 

Portret użytkownika Martin

Baca a co w takim razie

Baca a co w takim razie latalo kolo Capitolu i swiecilo na niebiesko w 1952? Jesli nie niemieckie vrille? I myslisz ze amerykanie ich nie przejeli w koncu i nie zbudowali chociazby tr-3b? Dlaczego uziemili SR71 blackbirda potym jak zdobyl kilka rekordow? Jaka armia,uziemia najlepszy samolot jaki ma? Ano taka, ktora najlepszy samolot ma schowany. Takze wiara w to ze szrot jakim jest F-35 jest "best they can do" jest raczej naiwna. Ergo powody do wiary w to ze usnavy ma jakis szwadron latajacych spodkow nie jest z scifi jak mowisz. A to ze do Polski wyslali w ramach wspierania wschodniej flanki nato mieso armatnie ktorecnie ogarnia drog to sie nie ma co dziwic. Zaprosil ich nasz nieomylny minister wraz ze swoim dziwmym rzecznikiem. To co mieli wyslac geniuszy z MIT w mundurach?

 

 

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Gdyby badacze ufo (wielkie

Gdyby badacze ufo (wielkie słowo "badacze"- bardziej skryby niebystre) nie byli takimi pierdołami, analfabetami technicznymi, mitomanami, łasymi na $ efekciarzami, czy w ogóle schizofrenikami - to sprawa już dawno by się wyjaśniła: "to jest ziemskie, to wojskowe, a temu można się bliżej przyjrzeć bo wyglada na eksperymentalne".
Ale że tak nie jest to tym cymbałom "badaczom" można podrzucić najdziksze rzeczy i oni sami to rozdmuchają tak, że wszelkie interesujące szczegóły znikną w rynsztoku cuchnących naiwnością bredni. I potem mamy marsjańskich superżołnierzy walących chemię do momentu zgonu w otoczeniu uduchowionych uzdrowicieli, a o tych wydarzeniach inni nawiedzeńcy napiszą kilka książek. Mamy pacanów "pilotów masjańskich statków" co się odrodzili na Ziemi i twierdzą, że jak się fioletem obłożysz to żaden kosmita ci nich.ja nie zrobi, no - chyba że ci co to żyją w podziemiach i się strzelali z takim grubasem jak im bazę nadłupał wiertłem. Inni w tv z mądrymi minami zaczną pierniczyc o infradźwiękowych skalarnych falach elektromagnetycznych co to mózgi przypalają, ale je pilotem można wyłączyć i o satelitach które można wyłączyć wystawiając świeczkę do okna...
Jakoś powoli mnie to wszystko przestaje bawić a zaczyna przerażać skalą naiwności.

 

Portret użytkownika baca

gdyby usa miało flotę

gdyby usa miało flotę kosmiczną to nie urządzano by lipnych przecieków dla gawiedzi ale by tą flotą zawojowano świat, Iran, Rosję i tak dalej.... i to już dawno dawno temu...

te pogłoski maja jedynie dać do myślenia gawiedzi spoza ameryki, ojoj ale ta ameryka ma potężny arsenał, ho ho ho...

lipa jednak z tą flotą bo prawda jest taka że amerykanie nie potrafią nawet normalnych statków kosmicznych zrobić - wszystkie silniki rakietowe kupuje nasa w Rosji... król jest nagi i spłukany... łazika nie potrafią poza ziemię wysłać a tu nagle cała flota....

flotę kosmiczną więc mają i to nawet wypasioną ale jedynie na filmach Dżordża Lukasa... przecież widać ich i co się okazuje... po europejskich drogach nie potrafią flotą ciężarówek ci afromurzyni jeździć i co chwilę gubią amunicję, banany albo mają jakieś dachowanie, oni nawet nie rozumieją europejskich znaków drogowych... a co dopiero instrukcję obsługi floty kosmicznej... ech już widzę tych czarniawych kowbojów jak się po układzie słonecznym zabijają... masakra... jeden murzyn za sterami a czterech usiłuje odpalić ufo na popych szamocząc się w próżni ze skafandrami... ciężko to sobie nawet wyobrazić...

Portret użytkownika sceptyyk

Baca, nie wymadrowywuj sie tu

Baca, nie wymadrowywuj sie tu, jesli mądre ludzie piszą, że hameryka ma flote kosmiczną lub galaktyczną to znaczy że ma.  Obejżyj jeszcze raz i uważnie filmy dżrdża , to Ci się optyka wyreguluje.   Pozdrówka   Smile

Portret użytkownika Edgier25ad

Po części masz rację ...też

Po części masz rację ...też zastanwiało mnie, gdzie podziała sie flota wahadłowców, a parę ich mieli i tylko idiota skasowałby je . Zniknęły ?   Chyba nie.  To co dzieje się tu na ziemi nie ma znaczenie z tym co może dziać się w przestrzeni . Wszystko jest na zasadzie "może" , ale dużo sie dzieje w ostanich latach - brakuje tylko potwierdzenia  .  Poczekamy - zobaczymy ??? 

 

Portret użytkownika Leon

baca szkoda że Ty weteran IM

baca szkoda że Ty weteran IM i znawca wszystkiego nie masz wiedzy o programach kosmicznych

 

   1.  Słoneczny Strażnik (Solar Warden)                                                                       
   2.  MKK - Międzyplanetarny Konglomerat Korporacyjny 
        (ICC - Interplanetary Corporate Conglomerate)
   3.   Ciemna Flota (Dark Fleet)
   4.  Wojskowe Czarne Operacje Tajnego Programu Kosmicznego
        (BlackOps Military Secret Space Program
   5.  Globalna Liga Narodów Galaktycznych
        (Global Galactic League of Nations)osmicznych
Wybrany przez obcych William Topkins
Porozmawiajmy.tv

Skomentuj