Czy stworzenia Nefilim zostały odnalezione w Ameryce południowej ?

Kategorie: 

Źródło: hiddenincatours.com

Jak wszyscy wiemy w ostatnich dniach otrzymaliśmy nowego Papieża pochodzacego z Ameryki Południowej, dlatego możemy się zastanowić nad historią ludzkości opowiedzianą w Biblii, a tym co jest ukrywane przed nami w postaci znalezisk archeologicznych mających związek z relacją Biblijną. Ostatnim newsem jest film znanego badacza tak zwanych deformacji czaszek Brian'a Foerster'a,  znajdowanych na terenach wyżej wspomnianej Ameryki Południowej. 

 

Czy istota pokazana w tym filmie to dziecko "anielskie", czyli takie które pochodzi ze "związku" Anioła i człowieka ? ajnowszy film Birien'a Foerster'a tłumaczony na język polski.

Cechy anatomiczne tej hybrydy wskazują na autentyczny biologiczny wygląd tego dziecka, a nie celową deformację. Widać w tym okazie cechy anatomiczne, które odbiegają znacznie od tych przyjętych za normalne u człowieka. Większe oczodoły niż u ludzi wskazują na większe gałki oczne. Większa pojemność czaszki wskazuje na większy mózg a co za tym idzie na niezwykłe możliwości takiej istoty.

Tu standardowy wygląd czaszki człowieka

[ibimage==16859==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

poniżej inny okaz z setek znajdowanych na terenie Ameryku południowej...

 

[ibimage==16860==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==16293==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Czy większa mądrość i wiedza są odzwierciedleniem większego mózgu ? Czy jest to Biblijny przykład tzw. "gigantów" albo "olbrzymów" Część badaczy Pisma Świętego wskazuje na możliwość innego tłumaczenia tych zwrotów, a mianowicie jako tych, którzy cechowli się niezwykłymi zdolnościami intelektu, wiedzy i umiejętności w walce z Bogiem i dlatego nazwano ich "olbrzymami" lub "gigantami". Istnieje jednak ewentualność, iż jest to efekt zmiany warunków klimatycznych na ziemi czyli składu chemicznego atmosfery, tak jak dinozaury nie przetrwały zmian klimatycznych na ziemi popotopowej tak dany gatunek ludzi uratowanych po potopie nie mógł przetrwać w nowych warunkach ziemskiej pogody. Badania genotypu tych okazów są prowadzone w kilku różnych instytucjach naukowych USA by wyeliminować pomyłki lub fałszerstwa.

 

Tu widzimy Briena z niezwykłym okazem czaszki z Peru

[ibimage==16854==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jak wiemy w Ameryce południowej jest wiele piramid i innych tajemniczych konstrukcji megalitycznych. Od wielu lat pojawiają się pytania jak oni je skonstruowali, jakich mocy, czy urządzeń użyli by kilkudziesięciotonowe głazy dopasować do siebie z precyzją porównywalną tylko do precyzji piramid egipskich z Giza.

[ibimage==16857==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==16866==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Czy ci odmienni od nas ludzie z tak niezwykłymi możliwościami patrzyli na świat inaczej niż my ? Czy dla nich Ziemia była czymś innym niż dla nas ? Czy odbierali rzeczywistość inaczej ?,  czy mieli kontakt z innym światem ? Niezwykłość budowli i ich przeznaczenia wskazuje na tajemnice budowy anatomicznej tych istot i jest  kluczem do zrozumienia zagadki starodawnych cywilizacji.

 

Tu pozostałości tajemniczych  budowli i ich nieznanego zastosowania.

[ibimage==16855==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==16867==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Niezwykłością i jednocześnie tajemnicą jest znaleziona na tych terenach "misa" z hieroglifami sumeryjskimi ! Czy nauczycielami starodawnej cywilizacji budowniczych piramid w Ameryce nie były te same Istoty ocalełe z potopu  ?

[ibimage==16863==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==16864==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==16865==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Czekamy z niecierpliwością na wiadomości z Ameryki, które mogą się okazać tak szokujące, że wielu z nas nie będzie chciało ich zaakceptować. Ogrom ukrytych przed ludzkością artefaktów jest przygniatający i prowadzi do pytania: kiedy poznamy prawdziwe pochodzenie człowieka na Ziemi ? Czy oficjalne instytucje "naukowe" są przygotowane na takie odkrycia ? Czy archeolodzy, lekarze, biolodzy i inni naukowcy są w stanie zaakceptować te nowe rewelacje ?

 

[ibimage==16856==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Nie zapominajmy o kryształowych czaszkach z Ameryki południowej, których tajemnica wykonania nie daje się określić i wymyka wszelkim domysłom.

[ibimage==16862==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Tutaj link do oryginalnej strony http://hiddenincatours.com/

 

Czy video które zamieścił admin jakiś czas temu, a przedstawiające "dwie istoty" wlatujące do wnętrza Słońca to istoty anielskie, które się opiekują Ziemią i jej mieszkańcami ?  Miejmy nadzieję, że kiedyś się dowiemy. Film do obejrzenia tutaj http://innemedium.pl/wiadomosc/dziura-koronalna-w-ksztalcie-litery-v-sloncu

 

Dla tych,którzy by się chcieli zaznajomić bardziej z Aniołami i tematyką poruszaną w tym artykule odsyłam do znanego filmu wspaniałego badacza Chucka Mislera, zamieszczonego na Youtube o tytule 

Return of The Nephilim

(Film niezwykle interesujący od odcinka 6)

Chuck Missler - Return of The Nephilim 1/11 (napisy PL)

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka1980OGL

W tamtym roku spełniłem jedno

W tamtym roku spełniłem jedno ze swoich marzeń i pojechaliśmy z partnerką do Boliwi i Peru, i właśnie Puma Punku najważniejsze miejsce jak dla mnie pokazujące że w przeszłości ludzie tacy jak nam się przedstawia w książkach nie mogli by zrobić czegoś tak wspaniałego i niesamowitego. Uważam (moje osobiste zdanie) że żeby stworzyć takie cuda wielokrotnie przewyższające techniką budowlaną ( a conieco się na tym znam :P) kunsztem dokładnośćia i rozmachem budowle Egiptu czy Tajskie nie stworzyli ludzie. Do tego artefakty plemion mające po parę tyś lat z metali których stworzenie nie jest latwe dziś a co dopiero wtedy. Opowieści zapisane na skałach sprzed tysiecy lat o ludziach białych, dziwnych zwierzętach itd...
W stolicy Boliwi można w muzeum ogladać te czaszki niesamowite i tłumaczenie ze to przez obwiazywanie jest tak samo śmieszne jak kabaret Neonówka występujący na pogrzebie. tylko nieliczni i najbardziej zawzieci  biolodzy wierzą jeszcze w te brednie
pozdrawiam Juszka  ps ciekawy temat.

Portret użytkownika TERMINATORUS

Jestem daleki od większości

Jestem daleki od większości rzeczy przedstawianych na tej stronce jak i podobnych. Ale jedna rzecz mnie śmieszny: twierdzenie, że te monumenty postawili dawni, prymitywni ludzie - wg konwencjonalnej nauki. To jest kpina.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie... to postawili

Nie... to postawili przedpotopowi ludzie, którzy na starej Ziemi posiadali takie warunki, że ich umysły posiadały zdolności telekinetyczne o różnym stopniu mocy. Obecnie te zdolności pozostały w fazie szczątkowej u wyjątkowych osobnikaów. Megality i inne budowle megalityczne były montowane jak również ( Ameryka południowa, Indie) obrabiane termcznie i telekinetycznie, doprowadzane do stanu plastycznego bloki skalne..
 Wielcy Budowniczy tych czasów posiadale te moce wyjątkowo potężne. Biblijne przekazy o stworzeniu człowieka sugerują, iz został on stworzony na "obraz i podobieństwo" a więc nie tylko pod względem fizycznego wyglądu, ale równiez mocy intelektu i zdolnoiści umysłu. Ja bym sie  nie śmiał, gdyz wszelkie badania obecnie polegające na rozwoju roslin i zwierząt w warunkach wysokiej zawartości tlenu ( ok. 40%) oraz w potęznym polu magnetycznym ( Ziemioa przed potopem wskutek jednolitości skorupy posuadała 20x większe ple magnetyczne) wskazują, że rozwój ten jest szkująco bujny.
 Jest nie budzącym watpliwości fakt, że ziemia kiedyś nie była popękana jak obecnie i stanowiła jednolitą skorupę a i z właśności ferromagnetyków wynika, że pole magnetyczne jednorodnych ferromagnetyków jest wieloktotnie większe, niz sproszkowanych. Drdukcją nalezy dojść do wniosku, że nie ma powodu śmiac się z pewnych wypowiedzi. - pozdrawiam

Portret użytkownika wredny_ryj

Od wielkości mózgu nie zależy

Od wielkości mózgu nie zależy czy jest ktoś mądry czy głupi ... można mieć DUŻY mózg, ale "gąbczasty" - czyli debil ... można mieć mały mózg, ale MOCNO "pofałdowany" - geniusz (?) ...
Reasumują:
Im bardziej mózg "pofałdowany" tym jego właściciel bardziej "inteligentny".
 

Portret użytkownika baca

Homoś rewelacja! ten kędzior

Homoś rewelacja!
ten kędzior na tej twojej fotce, tam pod "ścianą płaczu" to chyba Donald Tusk z browarem w ręku - wiadomo że kiedy jeszcze nie był powołany do władzy to aby związać koniec z końcem ocieplał budynki i chyba stąd taki zamyśłony, bo z jego przenikliwą inteligencją nie marnował czasu tylko zastanawiał się zapewne czy Puma Punku dałoby się obłozyć styropianem i jakoś ocieplić...
zadowolona mina zdradza że Słońce Peru właśnie dostało olśnienia i już wie jak zorganizowac front robót, uporać się z rusztowaniem czyli, że ma juz pełną koncepcję...

Strony

Skomentuj