Czy świat pozna prawdę o UFO, jeśli Hillary Clinton zostanie prezydentem USA?

Kategorie: 

Źródło: kadr z youtube.com
Hillary Clinton, kandydatka na prezydenta Stanów Zjednoczonych, jest gotowa odtajnić szereg materiałów dotyczących niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO), jeśli wygra wybory prezydenckie. Informację taką przekazał mediom John Podesta, szef sztabu wyborczego.

 
To już kolejna obietnica odtajnienia skrywanych od dekad tajemnic związanych z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.
„Rozmawiałem o tym z Hillary” - powiedział Podesta w wywiadzie udzielonym dziennikarzowi kanału KLAS-TV. „Myślę, że udało mi się ją przekonać, że należy odtajnić jak najwięcej dokumentów, ponieważ ludzie muszą poznać prawdę."
Należy zauważyć, że Podesta jest znanym zwolennikiem odtajnienia informacji niejawnych o UFO. On mówił o tym już w 1990, kiedy był szefem administracji prezydenta USA Billa Clintona. Podesta pracował u Baracka Obamy tylko rok na stanowisku doradcy. Żałuje, że nic w tej sprawie nie udało się zrobić do tej pory.
 

 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Przecież "krótkowłosy

Przecież "krótkowłosy podpalany" też ujawnienie obiecał, i co?! Dwie dekadencje upłynęły mu w Budzie Białego Baracku jak z bicza strzelił a obiecanego "objawienia" jak nie było tak nie ma!!!

Portret użytkownika zibi1973

A co ty będziesz mi mówił co

A co ty będziesz mi mówił co jest a czego nie ma,a co ci przeszkadza,co masz za problemy że sobie rysuje kwadraty,ktoś cie przysłał,nie chcesz,nie patrz,nie masz jakiegoś zajęcia idź na onet czy wp,dla ciebie świr dla innych może być deska ratunku,zależy ci żebym nie rysował kwadratów,wiesz co trzeba zrobić,wrzucić wsteczny bieg

Portret użytkownika Loopaman

Witam !To nie są zmarszczki

Witam !To nie są zmarszczki !Tym którzy nie przyswoili sobie jeszcze cech obcej rasy ,uświadomienie że te dziwne "zmarszczki " to efekt "stresu " reptyla ,który nie może całkowicie kontrolować swojej zmienno-ksztaltnosci pod obecność  ludzi zgromadzonych. Na każdym zdjęciu te zmarszczki wyglądają nieco inaczej ,proszę sprawdźcie sami..Do tego nierówne paski zamiast zierenic Itp itd ect 

Portret użytkownika Homo sapiens

Elity USA to w większości

Elity USA to w większości tajne stowarzyszenia, które są dosłownie kierowane przez UFO, to jak mają cokolwiek ujawnić, albo inaczej, mogą ujawnić to co chcą ufonauci, a to oznacza że to będzie kłamstwo albo manipulacja !

 
Wszyscy, którzy interesują się ufo słyszeli o projekcie "Blue Book", a kto wie z państwa jakie są konkluzje z tego raportu ? Oto wnioski:
 
"...Rather the government scientists, detectives, and researchers concluded that some sightings were real, but that the creatures being encountered were not beings from another planet but rather supernatural entities and most likely demonic. That's right: They concluded that UFO and aliens were demonic in origin. These conclusions didn't get a lot of press...."
 
Dla tych co nie znają angielskiego, to wnioski z tego najważniejszego i jednocześnie światowej klasy raportu, wskazują na to, że ufo to istoty demoniczne !
 

A co na to wszystko hinduizm ? Hinduizm opiera się generalnie na idei, że bogowie i demony egzystują na Ziemi walcząc o władzę ! Asurowie przypominają greckich tytanów, porównywani są czasem do chrześcijańskich upadłych aniołów ponieważ są także bytami duchowymi, o mocy mniejszej niż boska, ale większej niż moc ludzi. W mitologii indyjskiej asurowie ewoluowali z pozycji dobrych duchów/bogów do pozycji złych, lecz wciąż obdarzonych boskim potencjałem istot, których przeciwnikami są dewy, istoty nieposiadające ciał fizycznych, nadprzyrodzone byty, zwane także bogami lub półbogami. Także opowieści z Mahabharaty opisują bogów, którzy "wzięli" sobie ziemianki i spłodzili im dzieci, a te posiadać miały nadprzyrodzone właściwości ! Historia Ziemi i ludzi ją zamieszkujących jest tak szokująca, że wielu po prostu wypiera tą wiedzę, w wyniku czego woli trwać w matrixowym błogim stanie, zwanym "snem na jawie ewolucjonistycznej" ! Wielu woli wierzyć w ewolucję, zamiast w istoty nadprzyrodzone, a zwłaszcza Boga Stwórcę Ziemi, który zmaterializował tą planetę, a z tego powodu Aniołowie krzyczeli, ich krzyk był krzykiem radości, gdy się o tym dowiedzieli: "...i wszyscy synowie Boży krzyczeli z radości" (Hioba 38: 7); !

Bardzo ważny film, wiele nagrań ze zmieniającymi kształt ufo pojazdami/istotami !
UFO to demony z innego wymiaru

https://www.youtube.com/watch?v=hRzWrGw1oFM

 
W tym wszystkim tajemnicą i zarazem zbawieniem jest człowieczeństwo, prawdziwe czlowieczeństwo w kontakcie z Bogiem Izraela.

"Porwane czy asymilowane"
http://popotopie.blogspot.com/2015/11/porwane-czy-asymilowane.html
Kolejny ważny cytat z UFO raportu:

[...]Amy będąc w wieku czterech lat miała uczucie, że coś bliżej nieokreślonego ma na nią "wpływ". W wieku siedmiu lat poznała to nieco bliżej i określiła mianem "wielu w jednym", ponieważ słyszała mówiący do niej po cichu głos składający się z wielu głosów. Będąc nastolatką przechrzciła tę siłę na "Radę".

"Początkowo słyszałam tylko, jak rozmawiają między sobą. Kilka razy zwrócili się jednak do mnie, mówiąc szeptem, na przykład wtedy gdy powiedzieli mi, że wkrótce umrze moja matka (i rzeczywiście umarła), oraz w paru innych przypadkach dotyczących przyszłych zdarzeń (które się rzeczywiście wydarzyły)...

 

...Boję się" – odnotowała w swoim dzienniku w styczniu 1971 roku – "ponieważ coś nieznanego i potężnego ciągnie mnie ku sobie, nieustannie jestem zaskakiwana i pociągana. Jestem wciągana w stan lub na poziom umysłu, któremu nie mogę się przeciwstawić… i w końcu ulegnę, ale żeby nie zostać całkowicie wciągniętą, muszę się przygotować. Za każdym razem krzyczę: «Nie jestem gotowa, zostawcie mnie!» – i jeśli udaje mi się pomyśleć o czymś innym, to wszystko wraca do normy”. W innych miejscach pamiętnika pochodzących z tego samego okresu znajdują się następujące komentarze: „Wiem, że pewne rzeczy muszą być zrobione, i jak robot wykonuję rozkazy” – oraz: „Czuję się, jakbym była posłańcem. Zawsze znam cel, do którego mam zmierzać, ale nigdy nie udaje mi się go poznać".

 

Znaczna część wiedzy, którą otrzymała, nie była wyrażona za pomocą słów, lecz w formie obrazów i symboli. Było jednak jedno stwierdzenie, w którym słowa były wyraziste: "Ja jestem ja. Ja jestem wieloma. My jesteśmy wieloma. Ja nie jestem”[...]

 

 Jakiś wielobyt duchowy pokazuje się nam jako humanoidzi i stwarza dla siebie specjalne ciała lub przeprowadza inne eksperymenty na ludzkości ! Jako Polacy musimy się przeciwstawić ufonajezdzcom !
 

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj