Czy UFO i „kosmici” podróżują w czasie?

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Podstawową kontrowersją, jaka pojawiła się wokół zjawiska UFO, było zawsze to, czym w ogóle jest to zjawisko. Dla niektórych są to eksperymentalne samoloty testowane przez rząd. Dla innych są to statki kosmiczne obcych cywilizacji z kosmosu, którzy przybyli tu ze swoimi tajemniczymi misjami. Innym pomysłem jest to, że są to obiekty międzywymiarowe poruszające się po moście między rzeczywistościami z jakiegoś równoległego wymiaru. To jednak nie wszystkie teorie i coraz więcej uwagi poświęca się temu, że kosmici mogą być ludźmi z przyszłości.

 

Jednym z pomysłów dotyczących pochodzenia UFO i spotkań z kosmitami jest to, że wcale nie są to kosmici z innej planety lub innego wymiaru, ale my sami. Pomysł ten w zasadzie sprowadza się do faktu, że te stworzenia to ludzie z przyszłości. Jednym z głównych orędowników tej teorii w ostatnich latach jest Michael Masters, profesor antropologii biologicznej w Montana Institute of Technology, który fascynował się UFO od czasu, gdy jego ojciec zetknął się z nimi w dzieciństwie.

 

Przez całą swoją karierę antropologa prowadził prawdziwe badania naukowe nad zjawiskiem UFO, czego kulminacją była książka "Zidentyfikowane obiekty latające: interdyscyplinarne podejście naukowe do zjawiska UFO".  Jednym z obszarów, który Masters uznał za szczególnie ekscytujący, był pomysł, że „kosmici” mogą w rzeczywistości być ludźmi z odległej przyszłości. I wykorzystuje swoją wiedzę o ewolucji człowieka, aby poprzeć to twierdzenie.

Wiele doniesień o kosmitach przedstawia „szaraków”, być może najczęstszy rodzaj spotykanych istot. Te stworzenia są zwykle opisywane jako szczupłe, dwunożne, bezwłose, z powiększoną czaszką, małymi ustami i szczękami, małymi nosami i bardzo dużymi oczami. Wszystko jest bardzo podobne do ludzi, biorąc pod uwagę, że gdyby przybyli z innej planety, wydaje się mało prawdopodobne, aby byli tacy jak my. Wręcz przeciwnie, Mistrzowie i inni zwolennicy jego teorii uważają, że taki wygląd jest bardziej zgodny z trendami i wzorcami ewolucji człowieka w całej naszej historii na tej planecie.

 

Rzeczywiście, jeśli spojrzymy na proponowaną ścieżkę ewolucji człowieka w przyszłości, możemy założyć, że będziemy mieli bezwłose, większe głowy, aby zwiększyć objętość mózgu, mniejsze otwory ustne i wiele innych cech tych tak zwanych kosmitów. W rzeczywistości, jeśli spojrzysz na te przewidywane zmiany i szybko wyobrazisz sobie współczesnego człowieka symulującego te zmiany, w pewnym momencie znajdziesz stworzenie bardzo podobne do „szaraków” widzianych w UFO. Jest to całkiem logiczne założenie. W końcu wydaje się bardziej prawdopodobne, że wyewoluujemy, aby stać się takimi jak oni, niż że całkowicie obcy gatunek z innego świata ewoluuje, aby stać się takimi jak my.

 

W tym samym czasie, gdy ewoluujemy w tę formę, nasza technologia również wykona skok, być może w pewnym momencie pojawi się zdolność podróżowania w czasie, a przy tych fantastycznych maszynach i obcym wyglądzie będzie całkiem naturalne dla osoby dojść do wniosku, że widzi kosmitów, a nie podróżników w czasie. Wszystko to wygląda jak coś prosto z science fiction, ale znowu pomysł, że kosmici odwiedzają Ziemię z kosmosu, wiele lat świetlnych stąd i w morzu gwiazd. Według Mistrza idea podróżnika w czasie jest w rzeczywistości bardziej racjonalnym wyjaśnieniem UFO, prostszą możliwością niż założenie, że cywilizacje kosmiczne istnieją i nas odwiedzają.

 

Jeśli będziemy nadal ewoluować tak, jak ewoluowaliśmy przez sześć do siedmiu milionów lat, odkąd po raz pierwszy chodziliśmy w pozycji pionowej, nasza neurocranium – górna część czaszki i mózg – będzie nadal rosnąć i stawać się coraz bardziej zaokrąglona. Jeśli ten trend utrzyma się w przyszłości, prawdopodobnie będziemy wyglądać bardzo podobnie do tego, co jest powszechnie opisywane w raportach o UFO.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika piotrek

Zakładając że inna gęstość

Zakładając że inna gęstość ciemnej materii np. czym bliżej Saggitariusa jest centrum naszej galaktyki tym wieksza gęstość ciemnej materii tym wolniej płynie czas jednoczeńśie podczas czasu Ziemskiego tj. 30 naszych dni to jeden dzień istot bliżej centrum galaktyki itd..to nie jes tproblem żeby wyższe istoty partycypowały w nasz świat muszą się przyspieszyć do czasu naszego życia żeby z nami roamwiać i nas rozumieć ale oni to potrafią nie bez szkody więc stosują w prostych misjach roboty szaraki ! obszary życia w Galaktyce są w tym samym czasie ale z innymi prędkościami .   

Skomentuj