Czy UFO interesuje się ziemską bronią jądrową?

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Czy UFO lub jak nazywa je amerykańska armia UAP, są w stanie dezaktywować pociski nuklearne. Liczne opowieści na ten temat, sugerują, że kosmici posiadają takie możliwości. Niedawno pojawiły się pogłoski że wojskowi w Stanach Zjednoczonych, świadomie zatajają jeden z takich incydentów.

 

W Stanach Zjednoczonych dochodzilo do zdarzeń, w których UFO/UAP ingerowały i faktycznie wyłączały konkretne pociski nuklearne. Jednym z najsłynniejszych przypadków tego typu, był incydent z 1967 roku, kiedy to sparaliżowano instalacje atomowe w Bazie Sił Powietrznych Malmstrom w Montanie.

Były kapitan Sił Powietrznych Robert Salas twierdzi, że urzędnicy Pentagonu skłamali, mówiąc, że nie mają informacji o tajemniczym incydencie z UFO, które dezaktywowało amerykańskie pociski nuklearne w 1967 roku. Urzędnicy wywiadu Scott Bray i Ronald Moultrie mieli ponoć oszukać podkomisję Izby Reprezentantów podczas pierwszego publicznego przesłuchania dotyczącego UFO od ponad 50 lat. Zapytany o incydent, Bray powiedział jedynie: 

„Te dane nie są w posiadaniu grupy zadaniowej UAP… Słyszałem historie, lecz nie widziałem oficjalnych danych na ten temat.”

Tymczasem Salas w wywiadzie dla DailyMail, zgłosił że wielokrotnie rozmawiał o tym wydarzeniu z przedstawicielami wspomnianej grupy zadaniowej i to jeszcze w 2021 roku. Jedyna odpowiedź jaką otrzymał, brzmiała:

 „Już znamy twoją historię, więc o ile nie masz czegoś nowego, nie musimy słyszeć, więcej.”

Były kapitan Sił Powietrznych pełnił służbę w feralnej bazie w Malmstrom w marcu 1967 roku. Wówczas, przeleciała nad nią tajemnicza czerwona kula w kształcie spodka, a kilka sekund później zgasły klaksony i światła ostrzegawcze, ostrzegając, że bomby nuklearne stały się nieaktywne. W ciągu następnych kilku sekund USA straciło od sześciu do ośmiu pocisków.

 

Raport grupy zadaniowej UAP, przyznał że przynajmniej 144 z niewyjaśnionych spotkań z UFO, wymyka się logicznym wyjaśnieniom. Tego typu "przemilczenia" rodzą wnioski, że liczba ta została mocno zaniżona. Czy możliwym jest, że niezidentyfikowane obiekty latające, zakłócają działanie pocisków nuklearnych? Nie można wykluczyć, że gdy któregoś dnia jakiś szalony przywódca postanowi ponownie wykorzystać broń jądrową, przekonamy się o tym po raz kolejny.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj