Czy UFO to mogą być żywe istoty?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Istnieje wiele niewiadomych, które wciąż otaczają tajemnicę UFO. Po ostatnich przeciekach z Pentagonu i amerykańskich agencji wywiadowczych stało się jasne, że UFO „są prawdziwym zjawiskiem i stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego”. W tej chwili nie są znane ani pochodzenie, ani intencje tych dziwnych gości, którzy bezkarnie przelatują nad miastami i miasteczkami.

 

Teorie, że odwiedzają nas przedstawiciele wyższych ras lub podróżujący w naszych czasach ludzie z przyszłości, są już dobrze znane szerokiej publiczności, ale ostatnio coraz popularniejsza staje się nowa teoria. Próbuje pokazać, że rzekome UFO nie są wykonane z metalu, ale z materiału biologicznego, i że w rzeczywistości te tak zwane obiekty latające to nic innego jak nowe formy życia, które przybyły z kosmosu.

 

Kwestię istnienia tych kosmicznych istot poruszył już Charles Fort w swojej pracy The Book of the Damned z 1948 roku, a późniejsi pisarze tacy jak Ivan T. Sanderson, John Philip Bezos czy Trevor James Constableland stanowczo twierdzili, że istnieje ekosystem istot atmosferycznych o nieznanym pochodzeniu. Stworzenia o zdolnościach bioluminescencyjnych przypominające zwierzęta oceaniczne i morskie. Co ciekawe, wielu astronautów twierdzi, że obserwowało latawce świetlików lub coś podobnego do meduzy w głębinach kosmosu, czasami fotografując i filmując te dziwne formy życia, jak w przypadku Johna Glenna czy Franklina Musgrave'a.

Wielki odkrywca Andreas Faberkaiser (Złoty Medal i Narodowa Nagroda Astronomiczna) w swojej pracy „Clouds of Deception” opublikował rozdział zatytułowany „The Incredible Jellyfish of Space”, w którym ostrzega nas, że UFO to nowe formy życia, które przybywają na Ziemię. W 2022 roku David G. Roca (University of Alicante) opublikował książkę „La Biblia de las Ebas”, w której zapewnia, że ​​dziwne bioluminescencyjne formy życia kolonizują naszą atmosferę.

Te EBAS (Atmospheric Biological Entities) są odpowiedzialne za wiele anomalnych zjawisk, które są mylone z latającymi spodkami pochodzącymi z innych światów. Według tego autora, podobnie jak wielu innych, liczba zarejestrowanych zjawisk anomalnych będzie wzrastać coraz bardziej w miarę rozmnażania się tych stworzeń w naszej atmosferze, co doprowadzi do szeregu poważnych problemów w przyszłości.

 

Niezależni naukowcy, tacy jak Ruggiero Santilli, po badaniach nad antymaterią i przy pomocy teleskopów z soczewkami wklęsłymi, opublikowali dwa artykuły na temat istnienia nieznanych i inteligentnych istot w naszej atmosferze, ale nowożytna nauka zdecydowanier odrzuca istnienie tych tworów uważając opowieści o tym za nonsens.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj