Czy UFO pobierało energię z linii geomantycznych?

Kategorie: 

Źródło: UFO OVER LONDON

W czerwcu 2019 roku badacz zjawiska UFO z kanału UFO OVER LONDON uchwycił z balkonu na wysokości piątego piętra kilka ujęć nieba we wszystkich kierunkach. Po przejrzeniu nagrania zauważył on na jednym z nich ogromne UFO ukryte w formacji chmur.

Na filmie wyraźnie widać, że między chmurami pojawił się dziwny trójkąt. Świadek zdarzenia utrzymuje, że obiekt znajdował się bezpośrednio nad lecącą przez londyn linią geomantyczną stanowiącą część siatki, która ma okalać cały świat. Wielu badaczy zjawiska UFO twierdzi, że większość starożytnych budowli powstawała w miejscach przecięcia tej planetarnej sieci energetycznej. Przykładem takich konstrukcji są chociażby egipskie czy też azteckie piramidy.

Stąd też wzięły się sugestie że to rzekome UFO, w jakiś sposób, było w stanie zaczerpnąć energię tych linii do własnych potrzeb. Zapewne jest to jedynie przesadna fantazja badacza odpowiedzialnego za to odkrycie, ale czy aby na pewno? Większość obserwacji UFO ma miejsce w relatywnie losowych miejscach świata, które nie sprawiają wrażenia istotnych z perspektywy Obcej cywilizacji. Jeśli jednak dodamy do tego równania potencjalne źródło energii w postaci linii geomantycznych, to całość fenomenu UFO, nabiera zupełnie nowej optyki.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Z d... pobierało, a nie z

Z d... pobierało, a nie z żadnych linii g*wnomantycznych. Mantyczne jest jedynie sekciarskie mantyczenie o jakichś "liniach mocy", wymyślone 100 lat temu przez nawiedzonych fanów Bławatskiej i jej "teozofii". Ufokom byłoby chyba już łatwiej kraść prąd z linii wysokiego napięcia, a nie z piachu i kamerdolców.

 

Portret użytkownika H.R.

Ciągle słyszę nawiedzeńców

Ciągle słyszę nawiedzeńców bredzących coś o ,,siatce energetycznej" wokół Ziemi. Siatka, linie, punkty, wszystko to ,,energetyczne", a kosmici pobierali i pobierają z nich ,,energię. Może tak wreszcie ci ,,naukowcy od tej energii" raczą sprecyzować co to za rodzaj ,,energii"? Skoro energia, to da się określić jej rodzaj oraz jej parametry, źrodło, sposób jej powstawania itd. Więc czekam na odpowiedź, konkretnie, jaki to rodzaj energii? 

Portret użytkownika Piotrek

UFO czy bierze czy też

UFO czy bierze czy też poruszając sie po tych lniach "oszczędza" zagęszczoną ciemna materię w każdym razie na pewno jest nią napędzane poprzez zagęszczenie i wyrzucenie jak wodny skuter jet. Zagęszczone linie eteryczne sa skutkiem intereferancji fal kosmicznych tak samo jak tzw siatka szwajcarska znana radiestetom ta sama energia powoduje. Zagęszczenie na statku UFO uzyskuje się przez super wydajne wirówki "prawie " takie same jak do uzdatniania uranu żeby miał siłę się rozszczepiać w elektrowni atomowej. Elektrownia atomowa to wyższa cywilicacja napedza ja ciemna materia (eter) tyle tylko , że używamy materiałów groźnych dla zdrowia . W IFO wszystko jest bezpieczne !  

Skomentuj