Czy w maju Rzym zniknie z powierzchni Ziemi?

Kategorie: 

Źródło: tg

W dwudziestym wieku żył we Włoszech niejaki Rafael Bendandi - autor niektórych geologicznych i astronomicznych teorii, które były postrzegane przez społeczeństwo oraz naukowców bardzo poważnie. Przypuszczenia mężczyzny dotyczyły zjawisk niebywale trudnych do przewidzenia, a konkretnie trzęsień ziemi. Jego proroctwo względem Wiecznego Miasta jest przerażające, bo sugeruje, że Rzym za kilkanaście dni zostanie dotknięty katastrofalnym trzęsieniem ziemi. 

 

Bendandi w jakiś sposób przewidział jedno z trzęsień ziemi z dokładnością do jednego dnia. Co zaskakujące, absolutnie wszystkie jego prognozy się spełniały, co skłoniło Włochów do ponownego przemyślenia ich stosunku do naukowca. Przed śmiercią Rafael zostawił testament, w którym wskazał, że Rzym zniknie z powierzchni Ziemi 11 maja. Dokładny rok zdarzenia nie został jednak określony, więc niektórzy Włosi opuszczają miasto w przeddzień tej niefortunnej daty.

 

Przez siedem lat proroctwo się nie spełniło (od 2011 r.). Być może w tym roku będzie inaczej? Jeden bardzo wierzący człowiek, którego dane nie zostały ujawnione, miał wizję związaną ze zniszczeniem Rzymu. Rzym zniknie z powierzchni ziemi, zgodnie z przewidywaniami, w tym roku.

Warto zauważyć, że katastrofa nie może się zdarzyć dokładnie 11 maja oraz w dniu Pięćdziesiątnicy (siódma niedziela po Wielkanocy). Tak więc możliwe jest, że zniszczenie nastąpi 20 maja, zgodnie z kalendarzem katolickim, a 27 z prawosławnym. Włosi są obecnie w panice. Wielu z nich w ostatnich dniach aktywnie angażuje się w dyskusje na różnych forach i portalach społecznościowych.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (3 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zenek ;)

W tytule jest błąd to NIE

W tytule jest błąd to NIE RZYM zniknie tylko CENTRALA TURBOKATOLSTWA wraz z otaczającym ją latyfundią romańską . Zagłada Rzymu jak i innym PLUGAWYCH ośrodków szerzenia kultów nierządnych tj maryjnych jest ZAPISANA w Apokalipsie.... więc to PAPE TURBOKATOLI pochłonie ziemia wraz z całym dworem..... a już czas wybił.... na to zdażenie jak i porwanie do szeolu (piekła) wszelkich wyznawców jezuska/ maschiacha/ innej biblijnej rogacizny...

Portret użytkownika baca

no to pozamiatane

no to pozamiatane

skoro "jeden głeboko wierzący człowiek miał wizję" ale utajnił dane osobowe to na pewno znajdzie się drugi głęboko wierzący człowiek, który uwierzy że pierwszy glęboko wierzący człowiek miał wizję... to działa jak epidemia zombie bowiem trzeci i czwarty głęboko wierzące człowieki na pewno uwirzą że drugi i trzeci głęboko wierzący ludzie uwierzyli że pierwszy głęboko wierzący człowiek miał wizję...

a jak już wszyscy głeboko wierzący wszystkim głęboko wierzącym uwierzą ten pierwszy głęboko wierzący człowiek ujawni swoje dane i w to że to był Jasiu Fasola żaden głęboko wierzacy mu nie uwierzy....

Portret użytkownika Piotrek

Bendandi odkrył i zrozumiał

Bendandi odkrył i zrozumiał zasady funkcjonowania Eteru substancji pierwotnej tworzącej świat przez strumienie Eteru w kosmosie, który to Eter unosi kulki (planety/gwiazdy) daje im kierunek płynięcia w Ksomosie (do Dorado na pólnoc ) oraz je obraca po prostu utrzymuje cały kosmos. Przez CERN Eter zwany jest antymaterią z powodu jego ciężko do określenia strumieni drobin magnetycznych (przelatuje przez wszystko) aczkolwiek czym wiecej elektronów ma atom trochę trudniej (mniejsza prędkość przelotu). Krążące planety każda wg swojego ruchu ustawiają się co chwilę w różnych konfiguracjach i stwarzają linie proste jak kaze dwa punkty z geometrii wykreślnej, ale najważniejsze są trzy planety w koniunkcji i w tym księżyc najbliższe ciało niebieskie Ziemii. Jesli trzy obiekty komsiczne ustawia się w koninkcję to zmieniaja częsciwow zasady płubięcia Eteru w tym rejonie. Eter i tak wypełnia cały kosmos jest go 95% a tzw. materii twardej (nas) tylko 5%. Jeśli ktoś wźmie wahadło i poleje go wodą to pod kulką utworzy się grubszy strumień wody , która przylepi sie do kulki i utworzy ten strumień, ale jesli damy na sznurku trzy kulki to pod ostatnia utworzy sie zbiorczy strumień dość spory. Strumień eteru (antymaterii) to GRAWITACJA (taka woda kosmiczna , która płynąc do środka Ziemi DOPYCHA nas do Ziemi przez te atomy cięższe dopycha i skały i i wszystko co zwie  się skorupą Ziemi ! A więc gdy od koniunkcji jest zwiększony strumień Eteru od trzech obiektów kosicznych w jedcnej lini to spod Księzyca płynie do Ziemi zwiększony strumien grawitacji i NACISKA ponad normę skorupe Ziemi jak palcem piłkę. Wtedy na łaczeniach tektonicznych moga być ruchy w zalezności jak duże obiekty ponad Księżycem są w koniunkcji np. Jowisz Saturn skupi pod spodem dużo Eteru i to połynie na Księzyc i prosto w Ziemię , gdy w koninkcji jest Słońce to widać CIEŃ nacisku dodatkowego strumienia grawitacji , nasi oraojcowie mieli rację , ze tam gdzie zaćmienie mogą być trzęsienia Ziemi TO NIE JEST ZABOBON ! Dzisiaj można zrobić super program komputerowy wskazujący na wszelkie konunkcje planet w pobliżu Ziemi I ze Słońcem i księzycem i BEZ , znając mapę łaczeń płyt tektonicznych można wyprzedzać informować ludzi. A to już ogromny problem dla etyki obecnej cywilizacji bo są tacy co wiedzą dla siebie, ale nia są to prości ludzie. FAKTEM jest, że nikt tego oficjalne nie robi. Zasady eteru, posługiwanie się nim, jego wykorzystanie i znajomość zjawisk była znana wszystkim cywilizacjom tylko nie TEJ !!! Smutne ! Dziekuję za zrozumienie.           

Portret użytkownika MKs

Na jakiej podstawie autor

Na jakiej podstawie autor napisał zdanie: "Warto zauważyć, że katastrofa nie może się zdarzyć dokładnie 11 maja oraz w dniu Pięćdziesiątnicy (siódma niedziela po Wielkanocy)."?

Strony

Skomentuj