Czy w podziemiach Watykanu ukryty jest „chronowizor”?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Kościół znany jest z gromadzenia wszelkich ludzkich tajemnic. Niektóre z nich są tak głębokie, że całkowicie znikają z pola widzenia. I jedyne, co pozostaje, to wierzyć w nie bądź uznać, że to nie może być prawda.

Do największych niewyjaśnionych spraw związanych z Watykanem należy bez wątpienia pogłoska o istnieniu urządzenia zwanego „chronowizorem”. Udział w jego zaprojektowaniu mieli ponoć tacy ludzie jak Enrico Fermi, Wernher von Braun, niejaki Pellegrino Ernetti czy Agostino Gemelli. Chronowizor pozwalał na oglądanie dowolnych wydarzeń z przeszłości w taki sposób, jak teraz oglądamy telewizję. Mógł on również rejestrować obrazy.

 

François Brune, który przyjaźnił się z Ernettim, twierdzi, że dowody na istnienie tego urządzenia zostały zniszczone, gdy papież Pius XII oraz Benito Mussolini, którzy uczestniczyli w tajnym pokazie w Archiwum Watykańskim uznali, że chronowizor stanowi wielkie zagrożenie dla ludzkości. Wszyscy zgromadzeni na pokazie otrzymali ostrzeżenie pod groźbą śmierci, aby to, co wydarzy się w Archiwum pod żadnym pozorem nie wyciekło do opinii publicznej.

Pellegrino Ernetii i domniemany "chronowizor"

 

Zmarły w 1992 roku Ernetti, twierdził, że za pomocą chronowizora mógł widzieć Jezusa podczas Ostatniej Wieczerzy, a nawet w trakcie ukrzyżowania czy też przemówienia Napoleona. Gdyby chronowizor stał się technologią tak powszechną jak wspomniany telewizor, nie byłoby już żadnych tajemnic przeszłości, czy to naukowych, politycznych, wojskowych, religijnych, ekonomicznych, czy też z życia prywatnego, które można by ukryć przed innymi.

 

Ernetti miał zamknąć „projekt Chronowizor” i powierzyć plany budowy tego urządzenia notariuszom w Szwajcarii i Japonii. Jednak, według Brune, jest całkiem możliwe, że Watykan nadal używa oryginału i wykorzystuje zdobytą w ten sposób wiedzę do kontrolowania biegu wydarzeń na świecie. Dodatkowo, jeśli to urządzenie istnieje, to najpewniej po dekadach od pierwszego pokazu zostało znacznie bardziej rozwinięte, więc jego potencjał może być o wiele większy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj