Czy w prowincji Manitoba w Kanadzie doszło do katastrofy UFO?

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

W sieci pojawiły się liczne informacje wskazujące na to, że na tafli zamarzniętego o tej porze roku jeziora Winnipeg rozbił się niezidentyfikowany obiekt latający. Tuszowaniem tego zdarzenia zajął się już podobno kanadyjski rząd.

 

Z informacji dostępnych w serwisie Twitter i Facebook można oszacować, że zdarzenie miało miejsce 19 lutego, w okolicy miejscowości Jackhead w Manitoba. W pozyskiwanie wraku zaangażowano oczywiście kanadyjską armię.

Wojskowe ciężarówki w okolicy rzekomej katastrofy UFO - źródło: twitter

Cały teren wokół miejsca rzekomej katastrofy UFO otoczono szczelnym kordonem utrudniając tym samem przedostanie się tam cywilnych świadków. Władze kanadyjskie zarządziły też zupełny zakaz informowania o tej sprawie w mediach, obejmuje on również aktywność urzędników w serwisach społecznościowych.

Rzekome miejsce katastrofy - źródło: facebook

Oficjalne informacje ze strony kanadyjskiego wojska są takie, że operacja w okolicy jeziora Winnipeg była tylko testem sprawności bojowej w sytuacjach awaryjnych, takich jak na przykład katastrofa lotnicza. To rzekomo scenariusz ćwiczeń miał zrobić takie zamieszanie.

 

Wojskowe ciężarówki w okolicy jeziora Winnieg - źródło: twitter

 

 

Źródła:

http://earthweareone.com/ufo-crash-lands-in-canada-government-cover-up-a...

http://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/ufo-near-jackhead-it-s-actually-a...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika wiesiek

pracowałem tam z Januszem

pracowałem tam z Januszem dorywczo sprzatalismy magazyn kazali nam w tym dniu zrobić miejsce na specjalny złom takie tam szorowania jakimiś dziwnymi płynami podłogi no i na koniec przebrać się w dziwne ciuchy takie co nie przepuszczaly powietrza rozładować ciężarówkę wyciagalismy dziwne kawałki metalu strasznie miękkiego i lekkiego na koniec nas spryskali takim przenośnym prysznicem tera jestem pijany i jak byście chcieli wiedzieć to zapraszam serdecznie do dyskusji pozdrawiam

Portret użytkownika zielonawyspa

Może i nie ściema ale jeżeli

Może i nie ściema ale jeżeli prawda to pewnie wszyscy w tym regionie już zostali poddani dzxiałani tajnych energii ufoli ! Oni się żywią nami !
Doskonale jest nam wiadomym z niezliczonych rzeczywistych przypadków, że zło zawsze podszywa się pod dobro. Wiemy więc z doświadczenia, że szatańskość zawsze imituje dobro aby oszukać naiwnych ludzi. Dla przykładu bandyci którzy chcą zwabić podróżnika aby go obrabować, początkowo udają że są przyjaciółmi którzy zamierzają dopomóc lub pokazać coś interesującego. Oszuści którzy zamierzają wycyganić czyjeś pieniądze, najpierw udają że jakoby zamierzają dać temu komuś pieniądze oraz dopomóc tej osobie. Złodzieje którzy zamierzają kogoś okraść, najpierw dają doskonałe oferty swoim przyszłym ofiarom. Najróżniejsi dyktatorzy i tyrani zawsze wmawiają swoim narodom że wszystko co czynią jest dla dobra owych narodów. Itd., itp. Zasada jest więc tutaj taka, że "diabeł zawsze podszywa się pod anioła", oraz że zło zawsze udaje że jest odwrotnością tego czym jest ono naprawdę. W przeciwnym przypadku nikt nie dałby się nabrać na dane oszustwo. Nie wolno więc nam się dziwić, że dokładnie ta sama zasada używana jest przez UFOnautów. Faktycznie bowiem na przekór że UFOnauci są "diabłami" (jak to formalnie jest udowodnione obok), w rzeczywistości przez cały czas podszywają się pod "aniołów" oraz pod inne święte osoby.
 
Podsumujmy teraz fakty. (1) Dowiedziona jako niezawodna i wielokrotnie sprawdzona w działaniu naukowa metodologia "porównywania atrybutów" konklusywnie udowadnia nam że "religijne diabły to dzisiejsi UFOnauci". (2) Badania powodów obecności UFOnautów na Ziemi ujawniają, że te istoty przybywaja na naszą planetę aby rabować ludzi z surowców biologicznych. (3) Badania filozofii UFOnautów ujawniają że owe istoty wyznają odmianę ogromnie niszczycielskiej, niemoralnej i ateistycznej filozofii, w podrozdziale JD2.4 monografii [1/4] nazywanej "szatańskim pasożytnictwem". (4) Empiryczne obserwacje ludzi uprowadzanych na pokłady UFO ujawniają, że wielu UFOnautów wygląda tak identycznie do ludzi, że na ulicy, w biurze, ani w telewizji nie jesteśmy stanie ich od siebie odróżnić. (5) Zarówno ludowa tradycja "podmieńców", jak i najnowsze obserwacje empiryczne opisywane na stronie ludobójcy, ujawniają, że aby lepiej zniewalać i sabotażować ludzkość UFOnauci udający ludzi zostają naszymi przywódcami, przełożonymi, oraz kolegami w pracy. Wszystkie te fakty razem wzięte wprowadzają cały szereg ogromnie istotnych następstw dla naszej cywilizacji. Wyliczmy więc tutaj najważniejsze z tych następstw:
       #1. Wszystko to co religie dotychczas nakazywały nam przyjmować na wiarę, totalizm zaczyna obecnie udowadniać metodami naukowymi, że jest to obiektywna prawda. Innymi słowami totalizm zamienia wiarę we wiedzę (jak wiadomo, zawsze można przestać wierzyć, jednak nigdy nie przestaje się wiedzieć). I tak totalizm udowodnił już że Bóg z całą pewnością istnieje (po szczegóły patrz strona o nazwie god_pl.htm).

Portret użytkownika Cabaj

1710 roku powstał obraz pt.

1710 roku powstał obraz pt. Chrzest Chrystusa. Na niebie zamiast synogarlicy, która jest znakiem Ducha Świętego, Arent de Gelder namalował emitujący dziwne światło obiekt w kształcie dysku. Dodajmy, że w wieku XVIII UFO było pojęciem jeszcze nikomu nieznanym. 

W obawie przed wypaczeniem zasad doktrynalnych wiary, przez wieki Kościół robił wszystko, by wypaczyć sens ksiąg starożytnych. W efekcie skutecznie zatarto zapisane tam informacje, w których bogów i półbogów niejednokrotnie opisywano jako... istoty nadprzyrodzone posiadające umiejętności i wiedzę technologiczną przewyższającą osiągnięcia ówczesnych cywilizacji Wschodu i Zachodu. Literatura wedyjska opisuje wprost latające wozy, które mogą przemieszczać się na wybrane odległości za pomocą silników emitujących impulsy. Sumeryjczycy, Egipcjanie i Majowe wielokrotnie notowali w swych księgach informacje o budzących strach maszynach pływających, które przemieszczają się po morzach, nie wykorzystując siły wiatru.

Portret użytkownika kuzYn

  cytat "Dodajmy, że w wieku

 
cytat
"Dodajmy, że w wieku XVIII UFO było pojęciem jeszcze nikomu nieznanym."
 

No właśnie. Dlaczego w takim razie na wielu obrazach z tamtego okresu widnieją podobne  obiekty ?
Może po prostu dla autorów symbolizowały Boga, oko boga, trójcę świętą , itd  ...   i wcale nie chodziło o materialne statki na niebie, ale o symbolikę ?
Albo były tak powszechne, ze umieszczano je na obrazach tak jak dodaje się chmurkę, drzewko , czy ptaka.
Jeśli tak to z kolei pisano by chyba o tym częściej, i cała literatura średniowieczna naszpikowana była by podobnymi opisami takich pojazdów.

 

 
 

 

Portret użytkownika baca

żeby sie moglo gdzieś rozbić

żeby sie moglo gdzieś rozbić ufo pozaziemskie to by najpierw musialo istnieć jakieś ufo pozaziemskie...
niestety póki co o niczym takim nikomu nie wiadomo... z pozaziemskich istot to jest na razie tylko gadzina jehowa no i jej hologramiki: matka-boska-maryja-wieczna-panna-dziewica-ładna-jak-z-obrazka-no-bo-siem-nie-starzeje... i dzieciątko-niepokalane-i-starsze-na-oko-od-własnej-matki-wychowane-w-stajni-w-betlejem... no ale oni zstępują na ziemię i wniebowstąpują w ogóle bez pojazdu... chyba mają za stajenką wyczarterowany autobus bo do zwyklego ufo by nie weszli razem ze swoim zapleczem technicznym...
szaraki latają pojazdami ufo, tak to prawda ale inna prawda jest taka że z braku miejsca na szafy oni latają na golasa...

Portret użytkownika benet

 o boże ile minusów  jako

 o boże ile minusów Smile  jako pokutę wybrałem sobie pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, tam jest obraz matki boskiej maryji ładnej jak z obrazka, która trzyma na rękach dzieciątko wychowane w stajni ... pójdę i pomodlę się do tego obrazu Smile

Portret użytkownika benet

mada  Taką pielgrzymkę za

mada  Taką pielgrzymkę za wszystkie intrygi i nieprzyzwoity jęzor (ale nie nago co by niezdrowa podnieta w nim powstała) powinien odbyć największy pieniacz IM, a kto to taki ? wiem... ale nie powiem ;-)... a dlaczego on? bo wiara czyni czuba Biggrin
 

Portret użytkownika mada

                      benet,

                      benet, akurat ten osobnik powinien "pielgrzymować" do nieco innej instytucji (i faktycznie - nie nago, ale w gustownym kaftaniku), choć przypuszczam, że ani tu, ani tam cudu by i tak nie było... Smile
 
                     

Portret użytkownika Juszka1980OGL

ty kmiotku gów.. wiesz i tak

ty kmiotku gów.. wiesz i tak zostanie do ostatnich dni twojej egzystencji, sądząc po lizusostwie tyłka pastucha baranów widać że tak samo masz mierne życie jak on, ale tak jest nieszczęścia życiowe się przyciągają. 
Mamusia na pewno była by z ciebie dumna synusia na ministranta z pewnocią słała a teraz gieroj netowy antykościołowy bo to modne, rzygam takimi jak ty, pozerami za 5 groszy.

Portret użytkownika eat

Bacusiu Prawda jest trochę

Bacusiu
Prawda jest trochę inna. Pozaziemskie statki są ale z herbem Światosia, Losia i Rusosia. Czyś ty się opił dziś Ruskim Standardem? Coś, tak, jakoś? A może z rańca słoneczko nie zaświeciło na portrecik Putinka ( dzidzię) koło łóżeczka.
Juz nie rajcuj sie tymi żydkami bo zaczyna to byc niestrawialne. A jak masz boleści to do Doniecka do swoich braci słowiańców. Tam Czarnoróg, a nawet Radogost robią w gacie ... ops, a do nieba to potrafią bez autobusa. Tak bez niczego.
Я надеюсь, что вы старательно учить, потому что какое-то время .... будет братья uauauauauauaua

Portret użytkownika kirgar

Chłopie skończ już z tymi

Chłopie skończ już z tymi wypocinami, bo ani to śmieszne ani mądre.., i nie traktuj tego jako hejtu jakiegoś, zacznij pisać coś innego bo to juz nikogo nie bawi chyba co robisz. Ten kpiarsko, jajcarsko, jarmarczny styl jest żałosny po prostu.

Portret użytkownika zibi1973

Nie wiem czy słabo widać,czy

Nie wiem czy słabo widać,czy brak regulacji monitorka w tył,że tyle minusików,może zabolała prawda,jeszcze raz oznaczę tą klatkę stop z filmu                                                                                                                                                                                                                       http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c52fda678b511a6e.html

Portret użytkownika pasjonat

W prowincji odkryto dopiero

W prowincji odkryto dopiero Gimpa i stado ciemniakow na ktorych da sie zarobić. Jak ufo, to powinno latac Smile inaczej to niezidentyfikowany obiekt leżący. Ta piramida budzi politowanie wieksze niz twórczosc admina i tallinna razem wzięte.
 
"delivered" doklejone chamsko w ms paint jak i cała reszta... dziwic sie ze polacy w tvn wierza, spiski smolenskie. Admin wstydu nie masz ..tak zapuscic wlasny portal, zero sprawdzenia podane dalej....
 

 
 
 
Kanadyjskie wojsko uzywa ciezarowek takich jak USA - Mercedesa i Oshkosh HET  a to sa ciezarówki fiata - IVECO ew MVL po kominach sadzac
 
 

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Zadna cisza masz kanal gostka

Zadna cisza masz kanal gostka - kierownika wyprawy, na YT i tam szukaj informacji. Formacje skalna potwierdzilo juz kilka centrow badawczych w tym skandynawskie. Wydawal bys kupe kasy na kilka kamieni na dnie morza ? Watpie.
 
Ciekawostka: ta formacja ma szanse odzyc bo od jakiegos czasu skandynawia wypietrza sie dosc widocznie 5 mm od 2010 roku

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Q...

Nie mam kanału gostka. Ale

Nie mam kanału gostka. Ale jak będę chciał to na pewno znajdę. To może to być hucpa dla podkręcenia nastroju tajemniczości.  Ale nawet jeśli to zwykła skałka, np. po jakimś wulkanie, to warta  jest nawet zmierzenia suwmiarką, bo jest intrygująca. Wyraźnie (może nie dla wszystkich)  widoczne jest że jesteśmy atakowani celową propagandą "ujawniania" "prawdy" o istnieniu "opcych". Byle tylko uwierzyć że to oni byli "stwórcami" i żadnego Stwórcy nie było i nie ma.   Tym bardziej takie coś powinno być zbadane oficjalnie, by nie nakręcać tej spiralki.

Portret użytkownika niebieski52

Byl film dok. szwedzki na

Byl film dok. szwedzki na temat bałtyckiego UFO. Badaczom zabroniono zbliżać się w rejon znaleziska a akwen jest cały czas patrolowany przez marynarkę szwedzką i grożą ostrzelaniem każdemu co się zbliża w rejon.

Portret użytkownika pasjonat

Podam Ci jeszcze jeden fakt

Podam Ci jeszcze jeden fakt ktory nagięto, silne promieniowanie, wg miernika kotwica dostała 450 uS
od tego czasu minelo prawie 4 lata. Bałtyk powinien byc martwy.
W jakim celu wiec trwa zbiorka pieniedzy na nastepne badania ?
 
he latest lab test results made by Archaeological Science at the Weizmann Institute, indicate that a piece which was recovered by divers from the circle anomaly is made of Limonite and Goethite. These materials are part of the Iron oxides/hydroxide family. The tests were performed by a method called ‘Infrared Spectroscopy’.
 
The graph should be read as follows:
a= The black powder, originally a piece broken off by a diver, directly off the circle anomaly
b= Another solid piece broken off by a diver, directly off the circle anomaly
c= Comparison to a “pure” Limonite
Weizmann Institute’s opinion is that it is strange to find these materials in a structure like this. The opinion is that these materials would most likely be found in a modern construction, such as on a ship wreck in this case.
 

 

 
serio przypomina Ci to na wytworach grafików ? przeciez rok temu mowiono ze ruscy i amerykanie to wylowili
 

Myślę, więc jestem...

Skomentuj