Czy w prowincji Manitoba w Kanadzie doszło do katastrofy UFO?

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

W sieci pojawiły się liczne informacje wskazujące na to, że na tafli zamarzniętego o tej porze roku jeziora Winnipeg rozbił się niezidentyfikowany obiekt latający. Tuszowaniem tego zdarzenia zajął się już podobno kanadyjski rząd.

 

Z informacji dostępnych w serwisie Twitter i Facebook można oszacować, że zdarzenie miało miejsce 19 lutego, w okolicy miejscowości Jackhead w Manitoba. W pozyskiwanie wraku zaangażowano oczywiście kanadyjską armię.

[ibimage==24071==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wojskowe ciężarówki w okolicy rzekomej katastrofy UFO - źródło: twitter

Cały teren wokół miejsca rzekomej katastrofy UFO otoczono szczelnym kordonem utrudniając tym samem przedostanie się tam cywilnych świadków. Władze kanadyjskie zarządziły też zupełny zakaz informowania o tej sprawie w mediach, obejmuje on również aktywność urzędników w serwisach społecznościowych.

[ibimage==24072==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Rzekome miejsce katastrofy - źródło: facebook

Oficjalne informacje ze strony kanadyjskiego wojska są takie, że operacja w okolicy jeziora Winnipeg była tylko testem sprawności bojowej w sytuacjach awaryjnych, takich jak na przykład katastrofa lotnicza. To rzekomo scenariusz ćwiczeń miał zrobić takie zamieszanie.

 

[ibimage==24074==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wojskowe ciężarówki w okolicy jeziora Winnieg - źródło: twitter

 

 

Źródła:

http://earthweareone.com/ufo-crash-lands-in-canada-government-cover-up-a...

http://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/ufo-near-jackhead-it-s-actually-a...

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wiesiek

pracowałem tam z Januszem

pracowałem tam z Januszem dorywczo sprzatalismy magazyn kazali nam w tym dniu zrobić miejsce na specjalny złom takie tam szorowania jakimiś dziwnymi płynami podłogi no i na koniec przebrać się w dziwne ciuchy takie co nie przepuszczaly powietrza rozładować ciężarówkę wyciagalismy dziwne kawałki metalu strasznie miękkiego i lekkiego na koniec nas spryskali takim przenośnym prysznicem tera jestem pijany i jak byście chcieli wiedzieć to zapraszam serdecznie do dyskusji pozdrawiam

Portret użytkownika zielonawyspa

Może i nie ściema ale jeżeli

Może i nie ściema ale jeżeli prawda to pewnie wszyscy w tym regionie już zostali poddani dzxiałani tajnych energii ufoli ! Oni się żywią nami !
Doskonale jest nam wiadomym z niezliczonych rzeczywistych przypadków, że zło zawsze podszywa się pod dobro. Wiemy więc z doświadczenia, że szatańskość zawsze imituje dobro aby oszukać naiwnych ludzi. Dla przykładu bandyci którzy chcą zwabić podróżnika aby go obrabować, początkowo udają że są przyjaciółmi którzy zamierzają dopomóc lub pokazać coś interesującego. Oszuści którzy zamierzają wycyganić czyjeś pieniądze, najpierw udają że jakoby zamierzają dać temu komuś pieniądze oraz dopomóc tej osobie. Złodzieje którzy zamierzają kogoś okraść, najpierw dają doskonałe oferty swoim przyszłym ofiarom. Najróżniejsi dyktatorzy i tyrani zawsze wmawiają swoim narodom że wszystko co czynią jest dla dobra owych narodów. Itd., itp. Zasada jest więc tutaj taka, że "diabeł zawsze podszywa się pod anioła", oraz że zło zawsze udaje że jest odwrotnością tego czym jest ono naprawdę. W przeciwnym przypadku nikt nie dałby się nabrać na dane oszustwo. Nie wolno więc nam się dziwić, że dokładnie ta sama zasada używana jest przez UFOnautów. Faktycznie bowiem na przekór że UFOnauci są "diabłami" (jak to formalnie jest udowodnione obok), w rzeczywistości przez cały czas podszywają się pod "aniołów" oraz pod inne święte osoby.
 
Podsumujmy teraz fakty. (1) Dowiedziona jako niezawodna i wielokrotnie sprawdzona w działaniu naukowa metodologia "porównywania atrybutów" konklusywnie udowadnia nam że "religijne diabły to dzisiejsi UFOnauci". (2) Badania powodów obecności UFOnautów na Ziemi ujawniają, że te istoty przybywaja na naszą planetę aby rabować ludzi z surowców biologicznych. (3) Badania filozofii UFOnautów ujawniają że owe istoty wyznają odmianę ogromnie niszczycielskiej, niemoralnej i ateistycznej filozofii, w podrozdziale JD2.4 monografii [1/4] nazywanej "szatańskim pasożytnictwem". (4) Empiryczne obserwacje ludzi uprowadzanych na pokłady UFO ujawniają, że wielu UFOnautów wygląda tak identycznie do ludzi, że na ulicy, w biurze, ani w telewizji nie jesteśmy stanie ich od siebie odróżnić. (5) Zarówno ludowa tradycja "podmieńców", jak i najnowsze obserwacje empiryczne opisywane na stronie ludobójcy, ujawniają, że aby lepiej zniewalać i sabotażować ludzkość UFOnauci udający ludzi zostają naszymi przywódcami, przełożonymi, oraz kolegami w pracy. Wszystkie te fakty razem wzięte wprowadzają cały szereg ogromnie istotnych następstw dla naszej cywilizacji. Wyliczmy więc tutaj najważniejsze z tych następstw:
       #1. Wszystko to co religie dotychczas nakazywały nam przyjmować na wiarę, totalizm zaczyna obecnie udowadniać metodami naukowymi, że jest to obiektywna prawda. Innymi słowami totalizm zamienia wiarę we wiedzę (jak wiadomo, zawsze można przestać wierzyć, jednak nigdy nie przestaje się wiedzieć). I tak totalizm udowodnił już że Bóg z całą pewnością istnieje (po szczegóły patrz strona o nazwie god_pl.htm).

Portret użytkownika Cabaj

1710 roku powstał obraz pt.

1710 roku powstał obraz pt. Chrzest Chrystusa. Na niebie zamiast synogarlicy, która jest znakiem Ducha Świętego, Arent de Gelder namalował emitujący dziwne światło obiekt w kształcie dysku. Dodajmy, że w wieku XVIII UFO było pojęciem jeszcze nikomu nieznanym. 

W obawie przed wypaczeniem zasad doktrynalnych wiary, przez wieki Kościół robił wszystko, by wypaczyć sens ksiąg starożytnych. W efekcie skutecznie zatarto zapisane tam informacje, w których bogów i półbogów niejednokrotnie opisywano jako... istoty nadprzyrodzone posiadające umiejętności i wiedzę technologiczną przewyższającą osiągnięcia ówczesnych cywilizacji Wschodu i Zachodu. Literatura wedyjska opisuje wprost latające wozy, które mogą przemieszczać się na wybrane odległości za pomocą silników emitujących impulsy. Sumeryjczycy, Egipcjanie i Majowe wielokrotnie notowali w swych księgach informacje o budzących strach maszynach pływających, które przemieszczają się po morzach, nie wykorzystując siły wiatru.

Portret użytkownika kuzYn

  cytat "Dodajmy, że w wieku

 
cytat
"Dodajmy, że w wieku XVIII UFO było pojęciem jeszcze nikomu nieznanym."
 

No właśnie. Dlaczego w takim razie na wielu obrazach z tamtego okresu widnieją podobne  obiekty ?
Może po prostu dla autorów symbolizowały Boga, oko boga, trójcę świętą , itd  ...   i wcale nie chodziło o materialne statki na niebie, ale o symbolikę ?
Albo były tak powszechne, ze umieszczano je na obrazach tak jak dodaje się chmurkę, drzewko , czy ptaka.
Jeśli tak to z kolei pisano by chyba o tym częściej, i cała literatura średniowieczna naszpikowana była by podobnymi opisami takich pojazdów.
[ibimage==24085==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 

 
 

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika baca

żeby sie moglo gdzieś rozbić

żeby sie moglo gdzieś rozbić ufo pozaziemskie to by najpierw musialo istnieć jakieś ufo pozaziemskie...
niestety póki co o niczym takim nikomu nie wiadomo... z pozaziemskich istot to jest na razie tylko gadzina jehowa no i jej hologramiki: matka-boska-maryja-wieczna-panna-dziewica-ładna-jak-z-obrazka-no-bo-siem-nie-starzeje... i dzieciątko-niepokalane-i-starsze-na-oko-od-własnej-matki-wychowane-w-stajni-w-betlejem... no ale oni zstępują na ziemię i wniebowstąpują w ogóle bez pojazdu... chyba mają za stajenką wyczarterowany autobus bo do zwyklego ufo by nie weszli razem ze swoim zapleczem technicznym...
szaraki latają pojazdami ufo, tak to prawda ale inna prawda jest taka że z braku miejsca na szafy oni latają na golasa...

Strony

Skomentuj