Czy to welociraptor? Kamera monitorująca sfilmowała małego dinozaura

Kategorie: 

Źródło: https://www.fox35orlando.com/news/video-florida-woman-says-she-spotted-a-baby-dinosaur-running-through-yard

Właścicielka domu na Florydzie wywołała debatę w mediach społecznościowych po tym, jak zasugerowała, że „mały dinozaur” przebiegł po jej trawniku w środku nocy.

Christina Ryan powiedziała, że jej kamera bezpieczeństwa zarejestrowała czarno - białe ujęcia dwunożnego stworzenia pędzącego obok jej domu w Palm Coast.

„Każde zwierzę, o którym możemy pomyśleć, będzie „chodzić”o 3:40 rano, nie pójdzie tą drogą” - powiedziała Ryan w wywiadzie dla FOX 35 News. "Może oglądałam Jurassic Park zbyt wiele razy, ale widzę tam jakiegoś dziwnego drapieżnika lub małego dinozaura!"

Próbując wyjaśnić, czym jest to dziwne zwierzę, Ryan zażartowała, że widzi je tylko jako prehistoryczne stworzenie. Zauważyła, że sposób, w jaki zwierzę „chodziło” na tylnych łapach, sprawia, że wygląda jak welociraptor.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nezłastrona

jakiś naćpany po imprezie

jakiś naćpany po imprezie gościu w szlafroku z miską na głowie biegnący do domu gdzieś niedaleko. Biegl szybko dlatego szlafrok przypomina ogon ale na głowie widać jakby coś metaloweg albo jakiś srebrny kubełek po magnagets.

Portret użytkownika Mikelis

Przyjrzyj się dokładnie.

Przyjrzyj się dokładnie. Zwierzak wydaje się być prawdziwy. I nie jest to nielotny ptak, gdyż nie mają one takiego "gadziego" ogona.

Szczerze mówiąc, bardzo ciekawy materiał nie tylko dla biologów.

Skomentuj