Czy wideo pochodzące z Kanady jest dowodem na istnienie Wielkiej Stopy?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wideo zarejestrowane w Kanadzie ukazuje tajemnicze stworzenie, które przez niektórych jest uważane za legendarną, mityczną Wielką Stopę.

Materiał opublikowany w serwisie YouTube został zarejestrowany w kanadyjskiej prowincji Saskatchewan. Na filmie można zauważyć dużą, ciemną postać, poruszającą się obok dużego krzaka nieopodal drogi. Jakość wideo nagranego telefonem komórkowym pozostawia dużo do życzenia, lecz mimo wszystko łatwo się zorientować, że mamy do czynienia z czymś niezwykłym.

Początkowo sylwetka bestii może sugerować, że na filmie widać niedźwiedzia, lecz ta opinia zostaje zakwestiowana, gdy stworzenie stoi wyprostowane. Warto zwrócić uwagę, że przez krótką chwilę dostrzec można ramię zwierzęcia, które kształtem przypomina kultową postać Wielkiej Stopy, zarejestrowaną w 1967 r. przez Rogera Pattersona i Roberta Gimlina.

Niezadowalająca jakość materiału z Kanady mimo wszystko pozostawia szerokie pole do własnej interpretacji. Użytkownicy są podzieleni – jedni podejrzewają, że stworzenie to faktycznie legendarna kryptyda człekokształtna; inni zaś upierają się, że zarejestrowano zwykłe zwierzę, np. niedźwiedzia. Jakie jest wasze zdanie po obejrzeniu filmu? Dajcie znać w komentarzach.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika hyh

ciekawe ze jak jest

ciekawe ze jak jest niedzwiedz to boja sie podjesc blizej co wyjasnia ten filmik a jak jest wielka stopa to zamiast podejsc i nagrac to zachowuja sie jakby to byl niedzwiedz czyli wielka stopa to niedzwiedz

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Cabaj

Na początku stawia kloca..

Na początku stawia kloca...wstaje i przypomina sobie że nie wytarł rowa....schyla sie..łapie garsciami trawe i podciera niechlujnie dwoma łapskami.A na końcu zapomniał że nie sciagnoł gaci i tak nerwowo sie rozgląda.

Portret użytkownika Kmieciu

Oj tam, to tylko wuja Zdzichu

Oj tam, to tylko wuja Zdzichu z Hameryki - uwierzył lokalnym łomoczącym Bibliami świrom w ten ich kretyncjonizm i odtąd ewolucja się go nie ima. A jak se golnie to już całkiem, bo z dwunożności na czworonożność (zygzakiem) przechodzi Blum 3 ...

 

Skomentuj