Czy wizja Jackowskiego, to ostrzeżenie dla Jeffa Bezosa…?

Kategorie: 

Źródło: businessinsider

Krzysztof Jackowski, to postać dość kontrowersyjna. Z jednej strony liczne sukcesy w poszukiwaniu zaginionych, co poświadcza policja w całej Polsce, z drugiej, próby lansowania się na „nowego Nostradamusa” w mediach. Choć nie wszystkie prognozy się sprawdziły, część można uznać za trafną. Czy wobec tego jego kolejna wizja, może być ostrzeżeniem dla szefa Amazon - Jeffa Bezosa?

Kilka dni temu świat obiegła informacja o tym, że Jeff Bezos wraz z bratem oraz osobą, która wylicytuje bilet na specjalnej aukcji, odbędą na pokładzie statku New Shepard, pierwszy suborbitalny turystyczny lot w Kosmos. Zwycięzca aukcji wylicytował swoje miejsce obok drugiego najbogatszego człowieka świata za 28 milionów dolarów.

 

Lot zaplanowany jest na 20 lipca, w 52. rocznicę lądowania na Księżycu misji Apollo 11. Wydarzenie to już na serio zapoczątkuje erę prywatnych komercyjnych podróży kosmicznych. Tymczasem, Krzysztof Jackowski, w swojej wizji z 11 czerwca ostrzega:

Człowiek, albo dwóch, albo trzech ludzi w czymś metalowym...żyją, nie mogą z tego wyjść, jest walka z czasem o ich życie. Kojarzy mi się coś prostokątnego, metalowego. Jedna, dwie lub trzy osoby są w tym czymś, walka z czasem, żeby ich uratować. Nie wiem, do czego to przykleić, ale zobaczymy...

Oczywiście sprawa nie musi dotyczyć akurat lotu w Kosmos Jeffa Bezosa, ale jeśli jednak dotyczy, to będzie to oznaczało spore problemy szefa Amazon i jego towarzyszy. Ostatnim potwierdzeniem skuteczności niektórych prognoz Jackowskiego, ma być spoliczkowanie Emmanuela Macrona. Polski jasnowidz wspominał przed tym zajściem, że prezydent Francji zostanie publicznie upokorzony. Może jednak na wszelki wypadek, trzeba tę wizję przekazać panu Bezosowi?

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Julka

Z jednej strony liczne

Z jednej strony liczne sukcesy w poszukiwaniu zaginionych, co poświadcza policja w całej Polsce

Kłamiesz. Nie ma żadnych sukcesów, a policja niczego takiego nie poświadcza, a wręcz przeciwnie. Jackowski to mitoman i szarlatan, w dodatku alkoholik, a każdy alkoholik to złodziej.

Portret użytkownika Ash

Widzę że glupolstwo dalej się

Widzę że glupolstwo dalej się szerzy ma innymmedium. Kozera się osmiesza artykułami na podstawie bredni Jackowskiego a taki zacofany dureń jak ty nie wierzy w satelity, gps, łaziki marsjańskie, międzynarodową stację kosmiczną. 21wiek a dla ciebie ziemia jest płaska a kosmos to mistyfikacja xD 

 

Skomentuj