Czy wrak znaleziony w Australii to rozbity statek obcych?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziennikarze Daily Star opublikowali tajemnicze zdjęcie, które, zdaniem niektórych ekspertów, dowodzi istnienia cywilizacji pozaziemskich. Mieszkaniec Australii twierdzi, że posiada fotografie, przedstawiające prawdziwy statek kosmitów, który rozbił się w Australii.

 

Jeśli wierzyć słowom młodego mężczyzny, zdjęcia otrzymał od przyjaciela, który mieszka tuż obok tajemniczego miejsca. Na kanale YouTube o nazwie "thirdphaseofmoon" przeprowadzono nawet transmisję na żywo z miejsca znaleziska. Jej zapis obejrzało już ponad 80 tys. osób.

 

Eksperci planują zbadanie obiektu, aby dowiedzieć się w szczególności, jakie promieniowanie pochodzi od UFO. Jeśli latająca maszyna jest naprawdę zbudowana przez kosmitów, to muszą być widoczne na niej jakieś konkretne ślady.

 

Ufolodzy zauważyli, że statki obcych pojawiają się ostatnio na Ziemi dość regularnie, co w pewnym stopniu wskazuje na istnienie pozaziemskich cywilizacji.Poniżej znajduje się nagranie z ciekawym wywiadem na ten temat.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Ten portal jest jak

Ten portal jest jak brazylijska nowela... można tu nie zaglądać kilka lat a po wejściu i tak ma się wrażenie że "to było wczoraj".  Sezon ogórkowy na Antypodach uważam za otwarty.

Portret użytkownika spacepol

A gdzie wy tu film widzicie.

A gdzie wy tu film widzicie. Dwa zdjęcia do tego przerobione w programie graficznym. 
Ot i tak właśnie świat podziwia fiutka autora tego zdjęcia i zachwyca się nim jak kosmicznym znaleziskiem. 
Buahahaha!

Strony

Skomentuj