Czy wyrównanie osi kwazarów dowodzi, że Wszechświat jest symulacją?

Kategorie: 

Wizja artystyczna sieci kwazarów - Źródło: ESO / M. Kornmesser

Europejscy astrofizycy twierdzą, że osie obrotowe kwazarów, czyli odległych galaktyk z supermasywnymi czarnymi dziurami w centrum, są ułożone równolegle do siebie mimo bardzo dużych odległości, które ich od siebie dzielą. Odkrycie to oznacza, że kwazary mogą być częścią potężnej kosmicznej sieci.

 

Według naukowców, nowe odkrycie przyczyni się do badania natury i pochodzenia promieniowania kosmicznego. Poza tym pozwoli nam to lepiej zrozumieć, jak zbudowany jest wszechświat. Unikalne dane zgromadzono dzięki ogromnemu teleskopowi Very Large Telescope z Chile. Obserwacje prowadziła grupa naukowców z belgijskiego Uniwersytetu Liege.

Liderem zespołu badawczego był dr Damien Hutsemekers. Uczeni analizowali w sumie 93 kwazary. Okazało się, że bez względu na odległość pomiędzy tymi ogromnymi obiektami dochodzi do wyrównania osi obrotu dysków akrecyjnych supermasywnych czarnych dziur znajdujących się w centrum kwazarów.

 

Mimo, że kwazary są od siebie oddalone niekiedy o miliardy lat świetlnych od siebie, były one zorganizowane w coś w rodzaju międzygwiezdnej struktury. Oczekuje się, że odkrycie to stanie się polem do kolejnych, które pozwolą nam odkryć więcej tajemnic wszechświata.

Wyniki badań belgijskich naukowców opublikowano w czasopiśmie Astronomy & Astrophysics.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lekarz

Wiem ze leki

Wiem ze leki przeciwpsychotyczne sa niedoskonale ale umozliwiaja porozumienie sie z pacjentami i udzial tych ze ze spoleczenstwem.zachecam wiec aby nie odstawiac przepisanych lekow ! W razie potrzeby mozna tez udac sie na OSTRY DYZUR PSYCHIATRYCZNY ! Wasz zatroskany  lekarz ....

Portret użytkownika moon fake

Skoro kosmos jest elektryczny

Skoro kosmos jest elektryczny to czarne dziury są założeniem i to błędnym.Jeśli elektryczny to nie grawitacja i masa. Ustawienie kwazarów to żadne wyrównanie osi a pierwotne położenie galaktyk które wyzbyły się kwazarów ze środka albo raczej odwrotnie.Pózniej w miarę wzrostu utrzymują sie za pomocą krązenia pola magnetycznego. 

Portret użytkownika Jon Hukh scatognostycyzm

jak umierałem miałem 

jak umierałem miałem  przebłysk, ze wszystko jest iluzja na płaskiej sieci kwadratów z prądu...nie wiem czy to była prawda, ale podczas umierania kiedy odmówiłem jezusowi i zostałem potępiony głos zjawisk ostatecznych powiedizał "nie ma świata wszechświata istnieje tylko walka o dusze"...Podobna siec kwadratowych przecznic maja ulice w nowym jorku i monte video gdzie obelisk postawili, pewnie sie wzworowali.

Portret użytkownika eee

zawsze obrazowałem sobie

zawsze obrazowałem sobie Wszechświat jako granat rzucony przez kogoś w stronę wroga. Ten granat właśnie wybuchł a żaroodporne żyjątka na jednym z jego rozlatujących się kawałków ciężko myślą czy są Koroną Stworzenia czy tylko Pierwszym po Bogu. Niektóre z tych żyjątek właśnie coś bazgrolą na portalu InneMedium.

A na serio, koncepcja wszechświata elektrycznego wcale nie wyklucza jego istnienia w zewnętrznym ośrodku.

Portret użytkownika Korba102

Skoro kosmos jest elektryczny

Skoro kosmos jest elektryczny oraz wszytko to, co nas otacza to napięcie generewrowane musi mieć swój układ amplitudy osi czasu w poziome 0 

Napięcie statyczne ciał niebieskich zależne jest od ładunku własnego. Efekt wyładowania elektrostatycznego mamy podczas przekraczania warstw atmosfery małych wielości meteorytów, które tak naprawdę rozpadają się na skutego wyładowania lub zwarcia dwóch wiązek statycznych naszej planety orawaz własnej obiektu lub ciała przekraczającego nasze napięcie planety 

Dlatego ja uważam, że żadne duże ciało niebieskie nie mogło uderzyć w ziemię mało tego nigdy nie było zagłady życia na ziemię na skutek kolizji, a następstwem tego kataklizmu większego ciała niebieskiego ponieważ ładunki tych ciał odpychają  się. 

Mars oraz jego wielki krater sięgający około 7 do tys m w głąb struktury ziemi został wytworzony na wskutek potężnego wyładowania napięcia siegajacego około kilku mld Volt układ taki został wywołany w laboratorium astrofizyków parę lat temu, że w wyniku ich badań potwierdzić mogło moje tezy które glosilem na forum około 15 lat temu, że świat to potencjał napięć ekektrostatycznych połączonych sobą energetycznie wązkami silnych pół elektrycznych 

Centralne pole morficzne tworzy rzbe ciała oraz niszczy je na podobnej zasadzie,  jak w przypadku burzy słonecznej 

Strony

Skomentuj