Czy Ziemia to kosmiczne ZOO, a UFO to pojazdy naszych opiekunów?

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Słynny amerykański radioastronom John Ball, w 1973 roku stworzył hipotezę kosmicznego ZOO. Badacz zaproponował, że pozaziemskie cywilizacje są zawsze blisko nas, ale nie traktują ludzi jak równych sobie. Śledzą życie Ziemian, ponieważ nasza planeta jest miejscem ich eksperymentu badawczego.

 

Zgodnie z tą koncepcją, nasza planeta jest kosmicznym rezerwatem, w którym żyją zwierzęta z kilku sąsiednich galaktyk. Po zapełnieniu planetarnego zoo różnymi zwierzętami, niewidzialne humanoidy badają ich zachowanie, nie ingerując w wydarzenia z ich życia.

 

Jak pozostają poza naszym wzrokiem? Istnieje wiele możliwości, poczynając od niedostępnej dla ludzi bazy wewnątrz Ziemi lub na Księżycu, a kończąc na możliwości, że potencjalni Obcy nie zamieszkują tego samego wymiaru co my. Być może umysł Ziemian jest zbyt prymitywny, aby zawsze postrzegać superrozwinięte istoty z odległego kosmosu. Obserwacje UFO, to jeden z potencjalnych dowodów świadczących o istnieniu takich niebiańskich obserwatorów.

To jednak nie wszystko. Ludzkość od zarania dziejów stykała się z dziwnymi istotami, które zdawały się wnikać niepostrzeżenie do naszego otoczenia. Przez lata nazywano te stworzenia demonami, zmorami, diabłami a niedawno, szarakami. Co jeśli wszystkie te obserwacje były rezultatem obserwacji ludzi przez istoty pozaziemskie?

Źródło: InneMedium

Czy Ziemia jest kosmicznym rezerwatem? Nie wykluczone, że jeśli ludzkość zdoła opuścić swoją planetę i wyruszyć chociażby w kierunku Marsa, to już wkrótce dowiemy się prawdy. Kto wie, może nawet skłoni to naszych domniemanych obserwatorów, do przerwania obserwacji i przyjęcia ludzkości do grona zaawansowanych technicznie cywilizacji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

To jest temat rzeka, bo dla

To jest temat rzeka, bo dla sporej ilości fanów UFO takie wytłumaczenie jest sensowne, ale czy jest prawdziwe ?! Osobiście jestem zachwycony starożytnym wytłumaczeniem sytuacji na planecie Ziemia, które podaje Biblia ! Minowicie przekaz z Ks. Daniela !

Każdy interesujący się zagadką UFO, zdaje sobie sprawę, że cywilizacja Ziemian jest sterowana przez duchowe istoty. Najbardziej doniosłym urywkiem Biblii wskazującym na taki pogląd, jest ten z Księgi Daniela 10:2 Jest to jeden z ważniejszych opisów Istot Wyższych, mających nad nami pieczę. Wspomniana biblijna sytuacja eksponuje niewidoczną kontrolę Ziemi, to że jesteśmy pod kuratelą potężnych Istot duchowych, jesteśmy elementem większej rozgrywki sił kosmicznych-innowymiarowych !

" ...Lecz książę anielski królestwa perskiego sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni, lecz oto Michał, jeden z pierwszych książąt anielskich, przyszedł mi na pomoc, dlatego ja zostawiłem go tam przy księciu anielskim królestwa perskiego" Ks. Daniela 10:13 (Biblia Warszawska)

Blokada, zmagania trwały dwadzieścia jeden dni ! Dopiero anioł Michał utorował drogę do strefy Ziemi !

Przytoczmy tu jeszcze słowa znanego wszystkim francuskiego ufologa, dotyczące tajnych bractw które cały czas pracują razem z księciem królestwa perskiego, czyli iluminatów NWO. (...)Dr Jacques Vallee uważa, „iż istnienie zjawiska UFO można by przypisać szeroko zakrojonej akcji, mającej na celu manipulację masami i prowadzonej za pośrednictwem licznych środowisk towarzystw ufologicznych, których twórcy utrzymują, że nawiązali kontakt z cywilizacjami pozaziemskimi. (...) Po przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu, który zaprowadził go w poszukiwaniu Melchizedecha aż do tunelu paryskiego metra, nabrał głębokiego przekonania, że wszystkie tajemne sekty oraz ci wszyscy, którzy utrzymywali z nimi jakieś kontakty, wydają się manipulowani przez jedną i tę samą, centralną, bardzo bogatą i silną organizację ('apokaliptyczną bestię'), której celem jest zniszczenie zachodniej kultury i zastąpienie jej czymś w rodzaju dyktatury religijnej lub militarnej'.(...)

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj