Czy zjawisko fal księżycowych dowodzi, że ziemski satelita jest hologramem?

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Wśród licznych teorii spiskowych, na które można się natknąć w Internecie, jest jedna na tyle niezwykła, że warto się nad nią na chwilę zatrzymać. Chodzi o tak zwane fale księżycowe, czyli rzekome zakłócenia hologramu zwanego Księżycem.

 

Po raz pierwszy niezwykłą księżycową falę zaobserwowano w 2012 roku. Od tego czasu anomalię tą nagrano dziesięciokrotnie. Wszystkie filmy znajdują się w serwisie YouTube. Ostatni przypadek miał miejsce na początku lutego bieżącego roku i zostało to sfilmowane w Berlinie przez jednego z niemieckich internautów, który podzielił się nagraniem.

 

Według zwolenników tej teorii spiskowej, to, co wydaje nam się być Księżycem, jest w istocie hologramem. Dowodzić mają temu pewne niedoskonałości, które są podobno do zauważenia nawet za pomocą prostego sprzętu obserwacyjnego. Trudno uchwycić to gołym okiem, bo mało kto ma zwyczaj patrzyć w niebo, ale wystarczy teleskop i smartfon, aby samemu spróbować uchwycić ten fenomen.

 

Oczywiście najłatwiej wytłumaczyć takie anomalie jakimiś zakłóceniami urządzenia nagrywającego Księżyc, w tym wypadku aparatów cyfrowych. Jednak tego typu zakłócenia byłyby raczej typowe dla sprzętu analogowego, nie zdarzają się w czasach cyfrowych. Podobne "fale" można był kiedyś zobaczyć na złej jakości monitorach kineskopowych. Zwolennicy tej teorii twierdzą, że takie nietypowe zakłócenie świadczy o tym, że Księżyc jest w istocie projekcją.

 

Nie wiadomo po co właściwie ktoś miałby sobie zadać tyle trudu, chyba, że celem jest ukrycie czegoś znajdującego się na powierzchni Księżyca, przed ludzkością. Możliwe też, że celem są testy technologii mające na celu przygotowanie w przyszłości jakiegoś obfitującego w holograficzne sztuczki ogólnoświatowego przedstawienia.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

O, tak! Na pewno Księżyc

O, tak! Na pewno Księżyc hologramem jest! Na hologramie wylądowali, o hologram rozbili lądownik czy co tam mieli, po hologramie jeździł Łunochod itp. - po prostu głupota ludzka w przeciwieństwie do Wszechświata nie ma granic...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika vlad108

Zaobserwował moment zmiany

Zaobserwował moment zmiany urządzenia nadawczego, doskonalenie technologii, może w kontekście "przedstawienia" które jest szykowane? Przepływ informacji i globalna wioska ma swoje konsekwencje, również dla imitatorów iluzji. Technologii nie da się „oszukać”, dlatego zrobią w odpowiednim czasie „przebiegunowanie” lub inną apokalipsę o.O

Portret użytkownika vlad108

Zaobserwował moment zmiany

Zaobserwował moment zmiany urządzenia nadawczego, doskonalenie technologii, może w kontekście "przedstawienia" które jest szykowane? Przepływ informacji i globalna wioska ma swoje konsekwencje, również dla imitatorów iluzji. Technologii nie da się „oszukać”, dlatego zrobią w odpowiednim czasie „przebiegunowanie” lub inną apokalipsę o.O

Portret użytkownika H.R.

Temat na pierwszy rzut o ka

Temat na pierwszy rzut o ka idiotyczny, do tego wyprodukowany przez analfabetów nie znajacych fizyki. Ale .... . Jest jedno ALE. Hologram to jedno, a Księżyc, to drugie. Istnienie hologramu wcale nie oznacza nieistnienie Księżyca. To może oznaczać jedynie przykrycie hologramem czegoś, czego postronne osoby nie powinny widzieć. Wówczas pogodzimy istnienie hologramu i fałszywego wizerunku przynajmniej części Księżyca z zasadami fizyki i oddziaływaniem masy naszego satelity na nasz glob. Takiej wersji nie da się wykluczyć i nie można powiedzieć, że jest błędna. Tym bardziej, że wcale nie jest powiedziane, że na powierzchni naszej Ziemi nie mamy do czynienia z takimim samymi hologramami przykrywającymi np. eksploatowane wyrobiska wielkich rozmiarów. A autorami tych hologramów na Księżycu i na Ziemi są ci sami eksploatorzy z kosmosu. Kiedyś przy jakiejś okazji pisałem już o tych ziemskich hologramach. Dlaczego więc nie miałoby ich być na Księżycu?

Portret użytkownika Muten Roshi

Przepraszam, ale to ja

Przepraszam, ale to ja zniszczyłem księżyc podczas finałowej walki z Goku gdy ten pod jego wpływem przemienił się w Ozaru .... nie miałem wyboru, przepraszam. 

Portret użytkownika Muten Roshi

Przecie jak ogólnie wiadomo

Przecie jak ogólnie wiadomo księżyc został zniszczony podczas finałowej walki na turnieju gdy goku przemienił się pod jego wpływem w ozaru !! od tamtego czasu księżyc nie istnieje, więc stworzono jego hologram! 

Portret użytkownika WEREDNA

Wg. mnie zjawisko moze

Wg. mnie zjawisko moze pochodzic od fal energetycznych powstajacych wskutek wyrzutow plazmy lub tez bardziej odleglych eksplozji w przestrzeni kosmicznej. Watpie w zaklucenia wywolane sprzetem, ze wzgledu na osoby, ktore rzekomo zaobserwowaly przez czysty okular omawiane zjawisko, a cieple powietrze z kaloryfera byloby ewentualnie widziane jako  jedna fala po calej powierzchni obrazu, lecz nie tylko faldujaca optycznie powierzchnie satelity.

Strony

Skomentuj