Czy zjawisko zwane potocznie „królestwem szczurów” zaobserwowane w Estonii jest zapowiedzią zbliżającej się zarazy?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przerażający widok tzw. „królestwa szczurów” jest, według wielu, zapowiedzią zbliżającej się zarazy. Zdarzenie zostało zarejestrowane w przydomowym kurniku w jednym w gospodarstw w Estonii.

 

„Niezwykle rzadkie” zjawisko występuje, gdy kilka szczurów splącze się ogonami, co uniemożliwia uwolnienie się zwierzętom.

 

Nagranie Johana Uibopuu pokazuje moment, w którym Estończyk wszedł do kurnika swojej mamy w okolicach Tartu w Estonii i ujrzał przerażający spektakl.

 

Na filmie można zobaczyć ponad tuzin gryzoni pełzających po ciałach swoich współtowarzyszy, usiłując się uwolnić i próbując uciec, ale ich wysiłki są daremne.

 

„W pełni wykorzystałem spokojny poranek w Tartu, kiedy moja mama zadzwoniła do mnie. Była ona bardzo zdenerwowana” — wyjaśnił Johan.

 

Według przesądów pojawienie się tak związanego stadka szczurów jest oznaką zbliżającej się zarazy, a matka Johana odkryła 13 splątanych gryzoni, czyli dodatkowo złowieszczą liczbę. Jeszcze gorszy był widok sklejonych biednych stworzeń.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Szku*rwamać, Tallin! "Król

Szku*rwamać, Tallin! "Król szczurów" nie "królestwo szczurów"! W dodatku poza wątpliwymi zapisami ze Średniowiecza nikt nigdy takiego tworu żywego nie spotkał - jedynie zdechłe. Z czego wniosek, że albo "król szczurów" to wyrok śmierci na daną grupę tych śmierdzieli i na pewno nie są w stanie na nic polować, albo to po prostu odwieczna ściema producentów "relikwii", "syren" i takich tam, robiona na zamówienie dla zabobonnej hołoty.

https://en.wikipedia.org/wiki/Rat_king

 

Skomentuj