Czy to zły znak, czy tylko głupi żart? Woda w fontannie w Kostaryce przybrała kolor krwi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ludzie są wystraszeni za sprawą dziwnego zjawiska, które powstało w Kostaryce. Woda w fontannie przybrała krwawo – czerwoną barwę.

 

 

Miejscowi uważają, że jest to zły znak i spodziewają się rozmaitych nieszczęść. Specjaliści także nie wiedzą, czego można spodziewać się po tym dziwnym wydarzeniu. Nie wiadomo, czy to efekt wysokich temperatur, czy celowe działanie jakiegoś dowcipnisia.

 

Wielu naocznych świadków twierdzi jednak, że jest to rodzaj ostrzeżenia o nadchodzącej ogólnoświatowej tragedii lub wielkiej katastrofie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

W Kostaryce? Pewnikiem

W Kostaryce? Pewnikiem Hamerykańce majo tam jakąś fabrykę badziewia i dziadostwa do wody spuszczają, bo tu dają w łapę komu trza i jest git, a w USrAelu opłaty klimatyczne od Greenpeace'u i normy euroamerykańskie by ich zjadły... Podobny przypadek w Chinach był, tylko tam fabryka ciuchów niebieski barwnik (do dżinsów?) puszczała (co mówi chińska galerianka? - Jak kupisz mi loda to zrobię ci dżinsy Blum 3 ). "Znak czasów" że myślołby kto, a nie wiedzioł...
 

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Mozliwe że są to jakieś

Mozliwe że są to jakieś sygnały nadchodzącej przemiany społeczeństw ufonautycznych, albo sytuacji opisanej w Apokalipsie św. Jana. Cywilizacja ufonautyczna bez Boga YHWH i Jego Syna Jezusa stacza się coraz bardziej ! Widać coraz większy odsys energii życiowej.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika czytelnik

Według informacji podanych w

Według informacji podanych w zagranicznych mediach za kolor wody odpowiadają glony. W sumie zgodził bym sie z tym gdzyż woda w fontannie płynie w obiegu zamkniętym, a jak od nowości nie były wymieniane filtry to glon sie zrobił.

Portret użytkownika pilipek

co ty, paranoiczne świrusy z

co ty, paranoiczne świrusy z tej strony bardziej sa przekonani interwencją ufo xd 

przylecieli - zmienili kolor wody w fontannie - polecieli 

albo sily wyzsze to zrobily

na tej stronie wygrywają zawsze najwieksze bzdury jako wyjasnienie, zdrowy rozsądek tutaj nie poplaca Smile

Skomentuj