Czy „zwierciadła Kozyriewa” mogą pomóc zdradzić tajemnice wszechświata?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Rosyjski uczony - Nikołaj Kozyriew - prawdopodobnie odkrył sposób w jaki możemy czerpać wiedzę z pola informacyjnego wypełniającego Kosmos. Co to może oznaczać?

Niemiecki fizyk Burkhard Heim opierając się na wynikach swoich dowodów doszedł do wniosku, że Wszechświat ma 12 wymiarów, a w jego wnętrzu istnieje obejmujące wszystkich i wszystko Pole Informacyjne. Zawiera ono w sobie wzory informacyjne wszystkich procesów fizycznych i mentalnych. Nie udało mu się jednak przeprowadzić praktycznych eksperymentów udowadniających jego teorię.

Istnienie Pola Informacyjnego prawdopodobnie potwierdzają jednak eksperymenty Nikołaja Kozyriewa. Chciał on sprawdzić czy czas można przekształcić w zagęszczoną energię, której potem można nadawać kierunek i odpowiednie działania do wykonania. Zbudował w tym celu specjalne zwierciadła, których konstrukcja składała się z aluminiowych płaszczyzn w kształcie cylindrycznej spirali. Miały one w środku umieszczony laser. Zwierciadła kondensowały i zaginały czasoprzestrzeń. Dokonywały modulacji czasu w postaci energii, którą następnie można było wysłać lub przekazać w formie wiadomości. Udało mu się z powodzeniem wykonać eksperyment z ich użyciem. Ze swojego laboratorium w Nowosybirsku, 18 grudnia 1991 roku, wysłał on wiadomość w postaci danych czasoprzestrzennych do Europy i Azji. Tam znajdowały się takie same zwierciadła, których konfiguracje były ustawione na odbieranie energii.

Eksperyment Kozyriewa potwierdził, że Ziemia jest otoczona polem informacyjnym, w którym dosłownie każde zdarzenie, od spadającej kropli deszczu, pojedynczego kichnięcia, przez tokijskiego taksówkarza po wybuch małego gejzeru w Islandii, jest zapisywane. Każda sekunda istnienia kogokolwiek i czegokolwiek jest trwale zapisana w nieskończonej bibliotece czasoprzestrzeni. Pole informacyjne otacza cały Wszechświat. Również Nikola Tesla twierdził, że  wszyscy jesteśmy otoczeni uniwersalnym rdzeniem wiedzy, do którego w każdej chwili możemy się podpiąć i z niego korzystać. Kolejnym etapem badań Kozyriewa była więc integracja ludzi z owym polem.

Postanowił on sprawdzić, jak ludzie będą reagowali na wpływ zwierciadła. Poprzez odpowiednią rozbudowę  urządzenia, zaczął manipulować energią czasu. Ludzie podczas eksperymentów doznawali przeróżnych wrażeń. Niektórzy odczuwali stan boskiej błogości i byli przepełnieni miłością. Inni opuszczali swoje ciało fizyczne i doświadczali rzeczywistości z poziomu czystej świadomości. Zarejestrowano przypadki telepatii, telekinezy, widzenia przeszłości oraz przyszłości. Część badanych doznała również samouzdrowienia. Będący pod wielkim wrażeniem rezultatów Kozyriew zaczął manipulować konfiguracją urządzenia, po to, by sprawdzić jak zachowają się badani, kiedy  ustawienia na energię pozytywną, zmieni się na negatywną.

 

Okazało się, że po zmianie, ludzie biorący udział w eksperymencie dostawali ataków paniki oraz niewytłumaczalnego lęku i strachu. Zwierciadła były skonfigurowane tak, aby wewnętrzny strach badanego kondensował się na ich granicy, eksponując ciemną stronę naszej natury. Kozyriew zauważył, iż ludzie doznają transformacji w czasie której czasoprzestrzeń zostaje przekształcona indywidualnie dla każdej osoby. Do dzisiaj używa się tych zwierciadeł w pracy z jednostkami o zaburzeniach psychosomatycznych. Poprzez zobrazowanie strachu pacjenci mogą lepiej zrozumieć swoje wewnętrzne problemy.

Eksperyment wykazał, że każdy z nas może w każdej chwili podpiąć się do uniwersalnego źródła nieskończonej wiedzy i korzystać z jego zasobów. Stosując zwierciadła Kozyriewa ludzkość może korzystać już dziś z wiedzy całego Wszechświata. Społeczeństwo jest jednak tak zmanipulowane przez zniewalający je system, że mało kto zwraca uwagę na odkrycie rosyjskiego uczonego.

Naukowcy pracujący ze zwierciadłami przyznawali, że tak naprawdę ich tajemnic, perspektyw i możliwości jeszcze nie odkryliśmy. Główny cel rozwoju ich idei, to stworzenie globalnego system kontaktu z kosmiczną świadomością. Zwierciadło Kozyriewa pokazało nam nowy sposób patrzenia na samo pojęcie czasu i przestrzeni. Badania wykazały, że sam czas jest subtelnym rodzajem nieznanej nam dotąd energii. Możemy go formować i modulować w dowolny sposób, otrzymując dzięki temu zadziwiające efekty.

Warto obejrzeć poniższy dokument poświęcony temu zagadnieniu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj