Czym jest dziwny kulisty obiekt widywany w okolicy Słońca

Kategorie: 

Źródło: SDO/NASA

W ciągu ostatnich tygodni nie tylko zaobserwowano zdecydowany wzrost aktywności słonecznej, ale też ilości niezwykłych słonecznych anomalii. W ciągu dwóch dni, 10 i 14 marca 2022 roku w pobliżu Słońca została zarejestrowana gigantyczna ciemna kula, widoczna na zdjęciach z satelitów śledzących przestrzeń okołosłoneczną.

 

Obiekt był widoczny w koronagrafie LASCO C2, tylko przez kilka minut, ale był wyraźnie kulisty i widoczny w dwóch różnych miejscach w pobliżu Słońca przez cztery dni. Niektórzy sądzą, że może to być tajemnicza planeta X vel Nibiru, o której chyba wszyscy słyszeli.

Inna hipoteza zakłada, że to "coś" może wykorzystywać energię słoneczną do zasilania swoich systemów napędowych i wewnętrznych miast. Zaawansowana technologia obcych może tak dobrze ukryć przed ludzkością statek kosmiczny wielkości planety.  

 

Oczywiście oficjalne wytłumaczenie jest dalekie od tych teorii i zakłada, że dziwne sfere to błędy matrycy koronagrafu, albo plazma o innej temperaturze, która akurat stworzyła koluste struktury. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika moon fake

Bzdury z tym wykorzystywaniem

Bzdury z tym wykorzystywaniem energii słonecznej. Myślisz że o ile to kosmici, to muszą być takimi samymi durniami jak ty i ci co wierzą Einsteinowi? Zauważ że u nich nie ma takiego oszustwa  ani urzędów patentowych. Od razu mówię. Chore domniemania na podstawie chorej nauki od której jak widać na pewno nie jesteś wolny. Więc wymyśl coś trochę innego.

Skomentuj