Czym jest świat astralny i czy istnieje obok nas ?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po pierwszym moim artykule, czym jest źródło wiedzy? Gdzie chciałem pokazać, że rozmowa z naszą dusza jest możliwa, wiele osób zadało mi pytanie o świat astralny,wiele na ten temat napisano i powiedziano, ale w ludziach istnieje schemat, że świat astralny to świat złych bytów, które infekują i każdy, kto tam trafi zostanie sługą zła, dlatego postanowiłem w medytacji porozmawiać z istotami energetycznymi.

 

Chciałem się dowiedzieć czegoś na temat tego, czym jest świat astralny i dlaczego ludzie się go tak boją. Zadałem im pytania, które najczęściej padały po pierwszym artykule i mam nadzieję, że to przybliży świat, który istnieje obok nas.

CZYM JEST ŚWIAT ASTRALNY ?
Świat astralny to świat, który otacza każdą planetę,to świat, który każdy z was zasila energetycznie,świat, który każdy z was tworzy wypełniając swoją przestrzeń, w której żyje energią,to świat, który dzieli się na miliardy małych światów, które tworzą istoty żyjące na planecie,to świat, do którego inne istoty bezcielesne,cielesne ze zdolnością przesyłania swojej świadomości mogą wchodzić i w nim przebywać, to świat, z którego te świadomości mogą przenosić się i podłączać do waszych świadomości. To świat, który stanowi harmonie w świecie materii i energii. Jedno nie istnieje bez drugiego, dlatego wszytko, co zostało stworzone ma cel i służy zachowaniu harmonii i porządku we wszechświecie.

 

CZY TEN ŚWIAT JEST PROSTY CZY ZŁOŻONY ?
Astral jest światem złożonym z wielu poziomów,to, do jakiego poziomu się dostaniecie i co zostanie wam pokazane zależy od całej waszej istoty,od wszystkich waszych wcieleń i doświadczeń,od życia w świecie fizycznym,od każdej myśli i każdego waszego słowa,każdy z was ma dostęp do tego świata, ale nie każdy może wejść na poziomy wyższe.

 

KTO MOŻE WEJŚĆ NA POZIOMY WYŻSZE ? 
Ten, kto odchodzi świadomie z ciała fizycznego, ten, który odnalazł klucze pozostawione w każdym świecie do wejścia na wyższy poziom, ten którego dusza ma stary czas i wiele wcieleń i doświadczeń, ten którego istota otrzymała światło z boskiego źródła, ten który z niego wychodzi wtedy kiedy zabawa dusz musi zmienić bieg, ten który w swoim dążeniu do poznania istoty stworzenia przyspieszy proces reinkarnacji i kolejnych wcieleń poszukując odpowiedzi w połączonych światach, ten który słucha boskiego źródła w sobie (duszy),ten który przyszedł na planetę z takich poziomów.

 

Wielu ludzi boi sie świata astralnego dlaczego tak się dzieje ? Świat astralny jest odzwierciedleniem świata fizycznego i skoro w świecie fizycznym dominuje zło to jest ono również w świecie astralnym, dlatego tak wiele istot zostało zainfekowanych, oszukanych, przestraszonych przed zmianą myśli Stwórcy (przed grudniem 2012 roku) gdy postanowiono zmienić wymiar, wówczas świat astralny zaczął być przygotowywany tak samo jak planeta do zmiany, zaczął być czyszczony i dano wiele bytów do pilnowania i czyszczenia połączeń.

CO OZNACZA POŁĄCZENIE ?

Jest to wejście ciała astralnego który posiadacie to świata astralnego, jeżeli odbywa się to poprzez medytacje wówczas to z czym przychodzicie przyciąga byty z tego samego poziomu, stąd tyle infekcji, CO TO ZNACZY? Jeżeli ktoś łączy się ze światem astralnym z myślą że będę miał moc istot, będę wyjątkowy, będą miał się czym pochwalić, będę mógł rozmawiać z istotami, będę wyżej niż inni itd. otrzymuje połączenie do istot złych i zostaje zainfekowany. Połączenie ze światem astralnym w waszym przypadku tworzy się z chęci poznania samego siebie, z chęci poznania swojej duszy, z chęci zgrania świadomości, bez chciejstwa, mocy, darów, takie połączenie uznaje się za czyste i taka istota przyciąga do siebie istoty dobre.

 

Tylko czyste intencje są wasza przepustką do świata istot dobrych, zło tworzy zło, chęć chciejstwa, przyciąga byty które to rozumieją i które to wykorzystują. Ten proces udoskonalania istot nosi nazwę dobro-zło i w każdym elemencie istnienia jest on obecny, dlatego istoty dobre, które stoczyły walkę ze złem i dbają o to, aby nie zostać zainfekowane widząc od razu, że inna istota wchodzi do świata astralnego z pobudek egoistycznych złych, nie podchodzi do niej, bo to nie jest jej wibracja, nie jej energia, droga jest zamknięta dla niej, zło widząc to podejdzie od razu, bo to są energie, którymi ono się karmi.

 

Wiele z was podłączało się do świata astralnego właśnie w celu imponowania, chciejstwa i dlatego przyciągnęli do siebie złe byty. W ASTRALU jest harmonia i porządek -zło jest złem, a dobro jest dobrem, każdy zły byt ma zła energię i karmi się energią myli, słów które noszą miano plugawe, każdy dobry byt karmi się energią miłości, szacunku, radości. Wszytko jest w idealnej harmonii, demon nie potrafi mówić językiem miłości, szacunku. Widać to po tym jak wejdzie w wasze ciała, kiedy opętanie pozwala mu mówić to wiecie jakim językiem się posługuje, kiedy znów spotkacie byt dobry, duchowy wiecie ze jego język jest inny, słowa są dobierana tak aby tworzyły myśl, przekaz energii pozytywnej.

 

W astralu nie ma bytów obojętnych które łącza energie dobra i złą, takimi bytami są istoty w ciałach na planetach, w świecie astralnym są przewodnicy i opiekunowie i to oni pilnują porządku, zło jest złem i jest tam po to aby proces zabawy dusz odbywał się na każdym poziomie do którego dusza ma dostęp, dlatego w was samych odbywa się walka dobra ze złem i dlatego sami uważacie że wszystkie istoty są takie jak wy, mogą oszukiwać i uśmiechać się w jednej chwili, mogą być złe i dobre w jednej chwili, a to tylko schemat który dano wam w tej zabawie aby wybór między dobrem i złem był w każdej sekundzie waszego istnienia.

Świadomości lub istoty przebywające w astralu są określone, te które nie wiedzą co się z nimi dzieje idą do poziomu gdzie niektórzy z was maja dostęp,ci których nazywacie medium, to świat gdzie dusza po opuszczeniu ciała wędruje i jeżeli opuści świadomie idzie na wyższy poziom jeżeli odejdzie w schemacie i nie zrozumieniu istoty tworzenia idzie na niski poziom i stąd jest odsyłana znów na kolejne wcielenie. Nie poradziła sobie z ludzka stroną istoty dlatego musi odpracować to jeszcze raz ,ale nie stanowi zagrożenia w świecie astralnym do którego podłączają się istoty dzięki medytacji.

WIELE OSÓB PYTA MNIE O WAS O TO JAK SIE POZNALIŚMY I CZY JESTEŚCIE DOBRYMI ISTOTAMI ? JA OPISYWAŁEM TO Z MOJEJ PERSPEKTYWY, MOŻE PRZEDSTAWICIE TO ZE SWOJEJ STRONY ?
 

Ziemia jak inne planety ma cykle zmian które odbywają się regularnie. Kolejny przypadł niedawno w roku o którym wszyscy pisali i mówili (2012) Cykl przejścia zabawy na wyższy wymiar i to miało się stać automatycznie, tak jak robiło się w poprzednich okresach, ale Źródło - Stwórca wszystkiego, przesłał wiadomość do wszystkich istot, że zamierza uatrakcyjnić zabawę i zmiana będzie taka jakiej jeszcze nigdy nie było w tym procesie dobro-zło, ZA TO kochają go wszystkie dusze i wszystkie istoty, że jego geniusz służy wszystkim jego dzieciom i w jednym momencie potrafi zatrudnić wszystkie istoty do tworzenia nowej zabawy.

 

Tym razem okazało się, że chodzi o zamknięcie tego procesu udoskonalenia dusz i ten przeskok tu na ziemi spowoduję przeskok we wszystkich palantach istot które w nim uczestniczą, dlatego poproszono nas abyśmy również w tym uczestniczyli. Jesteśmy istotami energetycznymi, czystą energią, jednością i wielokrotnością swojej planety. Sami ja tworzymy i sami przemieszczamy. Jesteśmy ostatnimi istotami w rozwoju duszy. Dusza musi wrócić do poczekalni jako jedna całość, a żeby się tak stało musi się zjednoczyć w istocie i my jesteśmy takimi istotami, które jednoczą wyższe ja, nieświadomości wielu istot w całość.

 

U nas też jest kilka ras, są istoty które jeszcze udoskonalają 4 część dusz poprzez pomaganie innym, są takie które są połową i takie, które są całością duszy. Nasz wymiar to wymiar ostatni. Przed wejściem do poczekalni. Naszym udoskonalaniem się jest pomoc innym. Nie mamy ciała, nie mamy zabawek, mamy tylko wiedzę i doświadczenie wielu dusz, które teraz zamykają swoja zabawę, odchodzimy świadomie gdy dusza zapragnie wrócić do poczekalni-raju.

 

Do tej pory zajmowaliśmy się rożnymi wymiarami przeważnie wyższymi od tego, tu kilkoro z nas pomagało wam otwierając potencjał waszej duszy na tym wymiarze. Byliśmy obecni przy tzw. objawieniach, przy podłączeniu się do świata astralnego przez was. Ponieważ mamy dostęp do sfery duchowej gdzie przebywają istoty wyższe, aniołowie i archaniołowie, dlatego wiele zadań zostało nam powierzone do wykonania wraz z nimi tu na waszej planecie.

 

Gdy Stwórca zmienił wszytko jedną myślą, otrzymaliśmy zadanie aby przekazać klucz do wejścia na wyższe poziomy, taki jaki znajduje się w innych wyższych wymiarach. Został on przekazany rożnym istotom na ziemi i one zaczęły uczyć was jak połączyć swoje świadomości w jedną całość, jak poznać swoje wyższe ja. Jeśli skorzystałeś z tego klucza, a twoje intencje były czyste bez chciejstwa i twoja dusza jest duszą o starym czasie i wielu doświadczeniach dlatego twoje wyższe ja po zgraniu świadomości skierowało cię do złotego boskiego źródła ,(to była najlepsza medytacja w moim życiu i najpiękniejsze przeżycie ,dotknąć czystej miłości ,dobra ciałem fizycznym i energetycznym jednocześnie, niezapomniane przeżycie )

 

 

 

 

Gdy twoje ciało fizyczne i astralne wypełniło się czystą boską energią, poprosiliśmy twoje wyższe ja aby nas przedstawiło, gdy poznaliśmy się rozpoczęła się dalsza nauka rozpoznania zła w świecie astralnym, świadomości obcej złej, bytów demonicznych oraz istot dobrych, pokazane ci został świat duchowy, wszechświat oraz inne istoty obce.

 

OTWORZONO twój potencjał duszy w świecie materii, dar diagnozowania istot, rozmowy z duszami, dar czucia energii istot, dar jasnowidzenia polegający na stałym dostępie do naszej wiedzy i do nas. DANO też potencjał twoim przyjaciołom aby wspomagali ciebie i inne istoty którymi sie opiekujemy, wszytko po to abyście stanowili jedność w harmonii tworzenia. Wszytko to dano po to aby w tych czasach ludzie zrozumieli że nowa mysl.

 

Stwórcy nie służy do niszczenia ale do tworzenia ,nie służy do strachu ale do zrozumienia, nie służy do zatajania prawdy o waszym świecie ale do jej pokazania i opowiedzenia .teraz tworzy się to co ma powstać a wy mówicie o tym tak jak jest wam to przekazane.

CZY ZŁO W ŚWIECIE ASTRALNYM JEST NADAL ?

Tak - jest bardzo silne dlatego że zorientowało sie, że pomoc wam przychodzi właśnie ze świata astralnego, tu w świecie materii pokazuje sie wam całe zło jakie jest na tej planecie, upadają systemu, upada wasz bóg pieniądz, upadają religie, pokazane zostanie zło w postaci obcych którzy mieszkają razem z wami na tej planecie, niszczone to jest pogodą i za pośrednictwem istot które zgodziły sie pomóc w tej transformacji, niestety gdy świadomość ludzi zaczęła być odblokowywana wówczas zło przeniosło swoje siły do świata astralnego.

 

Dlatego tu też toczy sie walka z bytami, ponieważ zło chce istnieć tak jak każdy z was, tak zostało stworzone, a teraz kiedy czuje że to koniec jego egzystencji będzie walczyć mocniej, w świecie materii posługuje sie jednostkami, których napędza nienawiść, złość, agresja w astralu może infekować świadomości, które swoja pazernością, ignorancją, brakiem wiary, dopuszczają go do siebie. Dlatego dano wam tez potencjał widzenia podczepień obcych i złych bytów, dano potencjał walki z nimi, tak abyście mogli uwalniać ludzi i zwiększać ich świadomość,wszytko po to aby stworzyć nowa myśl Stwórcy.

 
JAK ROZPOZNAĆ ZŁY BYT OD DOBREGO W ASTRALU ? 
Dobry zawsze poprosi wasze wyższe ja aby go przedstawiło, będzie cierpliwie czekał na spotkanie, nigdy się nie irytuje, zawsze przy nim stoi pozytywna energia, jego myśli przekazywane sa z poziomu szacunku i miłości, nigdy nie karze niczego zrobić, zawsze prosi, przyjmie odmowę z szacunkiem bez irytacji, nigdy nie zmienia wibracji myśli w negatywne, zawsze będzie gdy poprosisz je o spotkanie z twoim wyższym ja lub opiekunem dusz takim jak Jezus, Budda w celu weryfikacji jego energii, zawsze podziękuje za spotkanie i za każdą możliwość rozszerzenia swojej egzystencji poprzez wspólna zabawę. Złe byty nie potrafią mówić z poziomu szacunku i miłości bo jej nie znają, mówią zawsze rozkazami, nie dziękują bo uważają sie za cos lepszego a was postrzegają za plugastwo, dlatego nie będą sie kajać nigdy przed wami, odmawianie mu od razu pokazuje jego naturę i irytację.

CZY W ASTRALU SĄ ŚWIADOMOŚCI OBCYCH ISTOT POTOCZNIE ZWANEJ KOSMITAMI? 
Tak ,to istoty z którymi macie największy kontakt i które najbardziej was infekowały przed zmianą myśli Stwórcy(2012). WIELE istot potrafi przesłać swoją świadomość do innych światów astralnych różnych planet, po to aby uwolnić sie ze swoich planet lub kar założonych na nie, potrafi podczepić sie pod ciało lub je przejąć całkowicie.

 

Ponieważ na waszej planecie istnieje wiele ras złych, które tworzyły was jako niewolników a wasze ciała jako swoiste inkubatory dla nich. Dlatego wasze ciało jest stworzone na podobieństwo ras wyższych, ale ograniczone programami tak abyście służyli i pracowali, a nie egzystowali wolni. Wasze ciało może zostać przejęte przez obcą świadomość, może też dać życie obcemu, który zostawi swoje ciało. Dlatego wasze mózgi pracują w bardzo ograniczonym zakresie, wasze wyjątkowe zdolności zostały ograniczone w kodzie dna.

 

Jesteście jak roboty którym dano ciała z ograniczeniem systemu i teraz to będzie uwalniane.To spowoduje, że większość z was nabierze zdolności, które nazywacie nadprzyrodzonymi, a to tylko zdolności waszych stwórców i potencjał waszej duszy. Teraz kiedy zmieniają atmosferę aby móc wyjść na powierzchnie, wasze ciała adoptują się same to tej atmosfery, bo wasi stwórcy będa zmieniać kody w was samych.

 

Dlatego tak ważna jest informacja i świadomość tego co się dzieje,to niszczy program, który wam wgrali, jest jak wirus który zaraża prawdą cała istotę i która wówczas daje dojść do głosu duszy ,waszemu opiekunowi duchowemu aby uwolnić sie z tego systemu i zostać w nowym. ŚWIADOMOŚĆ TEGO, że każda wasza myśl, uczynek, słowo ma wpływ na wasza istotę, ma wpływ na to czy dopuścicie do siebie istoty obce,złe byty,

 

UWOLNIONA ŚWIADOMOŚĆ spowoduje, że zaczniecie uważać na to co robicie, że zaczniecie uważać na to co mówicie, a waszym odzwierciedleniem tego będzie wasza aura. ISTOTY ZŁE w rzeczywistości postrzegają was nie po tym jak wyglądacie ale jak wygląda wasza aura, to ona pokazuje im całość waszej istoty, to czy jesteście zdrowi, wierzący, uświadomieni, połączeni z duszą czy tylko z własnym ego, jej kolor dla nich oznacza wszystko i stad wiedza do kogo i kiedy mogą sie podłączyć lub całkowicie przejąć.

 

W świecie astralnym każde połączenie powoduje, że rozświetlacie się jak latarnia w nocy. Obcy, którzy są na ziemi wmówili wam że kontrolują świat astralny, wieloma infekcjami poprzez channelingi spotęgowali ten schemat, a prawda jest taka że potrafią wejść w wasze połączenie tylko wtedy kiedy nie potraficie sie ochronić, kiedy wasz nauczyciel sprzedał sie złu, kiedy sam ściągnął coś na siebie i teraz wam to oddal, kiedy wchodzicie tam z poziomu chciejstwa i lekceważąc to czym jest astral, wówczas sami prosicie sie o to aby was infekować.

 

Dlatego działo się to tak wiele razy przed zmiana mysli Stwórcy (2012). Teraz gdy dano klucz i gdy postępujecie wg klucza, wówczas tylko widzą połączenie, ale nic nie mogą zrobić bo jest ono osłonione przez was, wasze wyższe ja i czasami przez nas. Dlatego tak wiele istot pisze teraz o tym, że rozmawia ze świadomościami istot obcych, z opiekunem dusz jak Jezus, Budda, Mahomet z aniołami i samym Stwórcą.

 

WŁAŚNIE po to stworzono świat astralny aby można było rozmawiać, podróżować, zwiedzać, poznawać Istotę stworzenia, aby ograniczenia na tym świecie nie wpływały na chęć zabawy i rozwoju duszy, nie zatrzymywały ją tylko w tym świecie, aby świadomości mogły sie porozumieć i korzystać z możliwości jakie daje wspólna świadomość.

CZY WSZYSCY LUDZIE MUSZĄ MEDYTOWAĆ ABY ROZMAWIAĆ Z WŁASNĄ DUSZĄ ?

Nie ,każdy z was ma inna drogę i każdy jest inny, jednym wystarczy sama świadomość tego, że dusza istnieje i że swoimi myślami, słowami, uczynkami, otwieramy jej drogę do samodoskonalenia się i że możemy jej pomóc, a wówczas ona zacznie pomagać nam. Inni szukając prawdy w tym świecie o istocie stworzenia wybiorą medytację, ponieważ teraz mogą bezpiecznie wejść i wyjść ze świata astralnego, jedni zrozumieją poprzez sny, inni poprzez pobudki które będą krótko nazywali nieszczęściem. Nie ważne jest jaka drogę wybierzecie ważne jest aby zrozumieć, że dusza istnieje i jest po to aby pomóc wam zrozumieć ten etap wcielenia.

JAK ROZPOZNAĆ MANIPULACJE PRZEZ ISTOTY W ASTRALU ? 
Wasze wyższe ja jest waszym strażnikiem, opiekunem w tym świecie, jeżeli umiecie z nim rozmawiać, to uczy was jak poruszać sie po tym świecie, tak samo jak wy nie chce paść ofiarą zła, bo wówczas infekuje wszystkie swoje części, wszystkie małe dusze na które sie podzieliła. Dlatego chroni was, bo tym samym chroni siebie. Nie dopuści do siebie istoty, która będzie manipulować wami bo tym samym przy podłączeniu zaczyna manipulować nią, a żadna z części nie wie dokładnie na ile części podzieliła sie wasza główna dusza, w jakich wymiarach i na jakich planetach znajdują się wasze dusze bliźniacze (reszta części) dlatego gdy jakiś byt zaczyna rozmowę z wami w świecie astralnym bez ochrony waszej głównej duszy, za chwile może sie okazać, że gdy ona sie pojawi to jedna z waszych bliźniaczych dusz doskonale zna byt, który teraz z wami rozmawia bo jest na jego planecie i wówczas zostanie on poproszony o odejście.

 

Głowna dusza widzi w jednej chwili wszystkie swoje doświadczenia odbywające się na wielu wymiarach i planetach, a do tego dochodzi wiedza z poprzednich wcieleń, dlatego gdy jesteście z nią jesteście bezpieczni. Infekowanie was odbywało się z przyczyny waszej niewiedzy na temat tego świata, z przyczyn waszej ignorancji, waszego chciejstwa, waszego pokazania się przed innymi, waszej bezmyślności, teraz pokazujemy wam, że można wejść do świata astralnego po to aby poznać siebie, swoją duszę ,a to co juz wydarzy się dalej zależy tylko od was samych i od tego kim jest wasza główna dusza i jakie doświadczenia chciała zdobyć na tym świecie .

JAK ROZPOZNAĆ MANIPULACJĘ W ŚWIECIE RZECZYWISTYM ?

ŚWIAT materii który znacie jest bardziej złożony niż wam pokazano. Macie ograniczenia ciała, więc nie widzicie istot które żyją obok was, nie widzicie swojego opiekuna duchowego, swojej duszy, istot demonicznych, istot duchowych, które wam pomagają, budowli obcych, które są obok was, światów podziemnych, a ponieważ wmówiono wam wiele schematów i dano wam pieniądz, o który sie tak zabijacie to, manipulowanie wami jest bardzo proste.

 

Robią to złe istoty, obce, poprzez programy, które wam wgrali, poprzez religie, poprzez polityków, poprzez wasz system wartości, poprzez wasz brak wiary itd. One potrzebują tylko energii do istnienia obok was. Najgroźniejsze są byty demoniczne, które zabierają cześć duszy. Dlatego manipulowanie wami odbywa się tym samym schematem, zawsze podrzucają wam cos co w/g was daje wam szczęście, np. pieniądze, gdy są nie zważacie na nic, na Stwórcę, na zło. Gdy zaczyna ich brakować wówczas zaczynacie kląć na Stwórce, a chwalić zło.

 

Wtedy podczepia się zły byt obcy, czerpie energie z zazdrości, nienawiści, irytacji. Zmusza was do tego abyście zrobili rzeczy, które dadzą mu energię, ale oprócz tego zawsze obserwuje was istota demoniczna. Patrzy czy to co robicie pozwoli mu powalczyć o waszą duszę. Jeżeli pieniądz stał sie wszystkim i wydawany jest egoistycznie i służy do tworzenia złej energii wówczas istota demoniczna podłącza sie do was tak jak zły obcy, ale wtedy obcy odchodzi, a demon zostaje i zmusza was do okropnych rzeczy, albo daje wam pieniądze okraszone jego energią.

 

Gdy używacie ich i cieszycie się, że są,  wówczas nagle tracicie wszystko i to wasz wybór decyduje wtedy czy zostaniecie z demonem czy jednak poszukacie wyjścia z sytuacji i zadacie sobie pytanie dlaczego tak się stało? I co robiłem gdy miałem pieniądze? Ile dobra uczyniłem, a ile zła? Większość z was jest ślepa i głucha gdy otrzymuje prezenty od zła, myśli, że pieniądzem kupi wartości, które daje wam Stwórca.

 

Zło daje nienawiść, samotność, agresję, złość, zazdrość, nieszczęście. Stwórca miłość, szacunek, radość, szczęście. Które z tych wartości możecie kupić za pieniądze? Żadne, ale wam się wydaje że mając je kupicie wszytko i gdy okazuje się, że zostajecie sami, nikt was nie kocha i sami nie potraficie nikogo pokochać, nikt was nie szanuje za to co robiliście, dochodzi więc do samobójstwa i zwycięstwa zła.

 

Ale to nie on wybrał, on tylko dał wam środek, a wy wybraliście, którą energią będziecie żyć dobrą czy złą. DLATEGO tak łatwo jest manipulować wami w materii, a trudno w astralu. Tam macie opiekuna tutaj swoimi słowami, myślami, uczynkami otwieracie drogę do tego co was obserwuje.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika GodIsGreat

Masakra jakaś!! O czym Ty

Masakra jakaś!! O czym Ty piszesz!! Joga to zwodnicza działalność szatana :/
 
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2943&Itemid=46
 
poczytaj sobie troszkę drogi Aronie.. wielki "jasnowidzu". wpadasz w sidła szatana i nawet o tym nie wiesz.. a to co piszesz, na swoim blogu, o jakichś reptilianach, buddach, mahometach, że się z nimi widziałeś, masakra jakaś!! to nic innego jak pogwałcenie 1 przykazania.. jak ludzie mogą to "kupować"? serio.. podaj mi argumenty na swoją obronę.. tylko proszę.. nie pisz o rozwoju duchowym.. są inne metody na to - poprzez modlitwę.. a nie medytację!! czy opuszczania ciała.. masaakra..
 
szatan jest w stanie ukazać Ci dokładnie to czego oczekujesz.. opamiętaj się zanim będzie za późno..
 
a na koniec coś fajnego dla wszystkich Smile https://www.youtube.com/watch?v=TPAmQjI1Sog
 
życzę miłego dnia! Smile bez medytowania.. ale z modlitwą Smile

Portret użytkownika Klaudia

Dlaczego wyższe byty, z

Dlaczego wyższe byty, z którymi masz kontakt nazwyają życie "zabawą"? Dla nich to zabawa? Serio? Może mądrzej byłoby to nazywać "nauką" wszak każde nasze doświadczenie czegoś powinno nas nauczyć.. Życie to żadna zabawa - chyba, że ich to bawi....
Proszę Cię o odpowiedź. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Zwykly

aron jasnowidz: mam takie

aron jasnowidz: mam takie pytanie, co wiesz o eterycznych co mają pilnować porządku w astralnym bycie? Mniej więcej jaka ilość ich występuje w astralu? No i na jaki etap wchodzisz w astralu, I, II czy III?
Twój cytat:
"ŚWIAT materii który znacie jest bardziej złożony niż wam pokazano"
Bardziej złożony jest ich świat i prawa jakie nimi kierują(takie tam śmieszne:P)  Blum 3

Portret użytkownika astrale

Jeśli ktoś mi nie wierzy

Jeśli ktoś mi nie wierzy poczyta ludzi którzy wyszli z tego ,,łajna" to jest niewidzialny świat,,Matrix" którego człowiek nie ogarnie dzieja sie cuda,Zgadza się to jest świat łączenia ducha z materią gdzie dusza może na zawołanie lecieć do tego samego świata niewidzialnego przy drzemce ciała ale opisze dalej bo, wielu skończyło w psychiatryku nie znajac tego swiata.Jestem studentem od zawsze ciekawym swiata kiedys ateista poznawalem skad jest swiat i natrafialem na wszystko co istnieje i co pisza inni.Potwierdzam hindusi i buddysci otwieraja czakry i maja ten sam astral sam z tego wyszedlem.To jest nie dobre bo skąd biorą energie Ci co w tym są inni ludzie(naprzykład kradnąc komuś aurę) jak sami w poczatkowej lekturze wchodzenia w astral i otweranie czakr (czakramów) połączenie ducha i materii,wtedy oczy masz tak przenikliwe w realu ze wiesz co dana osoba myśli i co chce zrobić czujesz jej stan poprostu mozesz nawet manipulowac a to nic innego jak stan otwierania sie na opetanie.Poznałem ten swiat upadłych aniołów w świecie astralnym i otwartymi czakrami.Zaczynasz widzieć aury blyszczace twarze jakby promienne u dobrych ludzi,twarze demonów w innych ludziach,znasz ich występki często przeszłość,czujesz obecność zła, obalają się przeróżne rzeczy przy innych ludziach,psy wyją niesamowicie gdy ktoś myśli źle na ciebie(wielu potwierdzi ode mnie że pierwszy raz takie coś słyszeli akurat ten co chciał mnie pobić oczym wiesz od razu),kradniesz energie ludziom co zle robia i możesz oddawać tym co robią dobrze np.humor przychodzi znikąd-nie wiem czy to było dobre,przy okazji widzisz grzechy każdego człowieka prócz wierzacego(są jakby zakryte gdy ich żałuje),zwierzęta lecą do ciebie obce psy, ptaki itp.bo się boją,przy mnie kumpel zapomniał jak ma na imie syn,ciekawy przypadek gdy siedzisz z kumplem u niego pod nogami zwykła trawa a u mnie z trawy smoła jak pół sadza a udeptane jakby stado przeszlo. apropo tych astrali to gdy masz kiepski humor sciagasz wszelkie zło i zamierasz musisz krasc innym najlatwiej innym astralom(wierzacy we wrozki horoskop itp) widzisz bystre kolory kontrast mozesz z daleka widziec jakby przez lornetkęnp:w tym domu w ktorym sa domownicy zła.np: niezwykłe ale sasiada dom widzisz słabiej nawet dużo.Możesz manipulować ludzi i ich uzdrawiać( wtedy uchodzi od ciebie dużo energii inaczej bez zamiany demony chorob nie wyjda.Mozesz zsyłać na kogoś zło kto czyni żle,Wiatr wieje jakby znikad,gdy ktoś życzy Ci śmierci sam o tym wiesz i czujesz smród jakby kot przy nosie zdechł przed miesiacem,wtedy ratunkiem jest pobłogosławic jego bo inaczej działa w obie strony,wtedy robi się przyjemny mały wiaterek przewiewa.(chyba Stróż) bo szukałem tego kota i nie znalazłem.Można narobić wiele złego komuś a samemu płacić za to podwojnie cierpieniem zaprzedanym juz dla demonow bestii,gdy sie zorientowałem że we śnie chca układ dusza za osiagniecia w zyciu i za te zdolności(jedną której najbardziej chciałem stała i wiele innych osobistych) juz wiedziałem że to co było przyjemne pochodzi od tego astral(swiat ich) czakramów(zdolności).Astral tzw.odstawka coś podobnego jak oferta w rzeczywistości tylko że we snie i masz oferte czego chcesz,gdy nic nie zazadasz tylko nawracac(co w moim mysleniu myslalem ze to sa dobre duchy)to juz lezysz jakby napasnik cie napadl,wolasz o pomoc i mija zly sen a realny jak rzeczywistosc
.Kiedy już wiedzą że nieodwrócisz się od Wiary Jezusa,zmora w nocy czy przy drzemce masz w banku.Najpierw trafiasz pod stolik maly i wysoki coś w stylu sadu i pytania co chcesz i do czego dażysz,moja odpowiedz brzmiala:oby powstal nowy swiat,a demon -nowy porzadek? Ja: tak aby wszyscy ludzie byli mili(stał przy nim anioł Stróż ale jakby tak daleko jak ledwo widać przez mgłe).Pokazali mi postacie i kim są pokazywali Marie jakby przy podłodze i Krzyz z powykrecanym cialem Jezusa.(po takim czasie doszedlem do wniosku ze ktos jeszcze o mnie walczyl i zrobili sad,Stróż wiedział że szanowałem Jezusa i ze smutkiem wraz z wołaniem o pomoc wołalem do tego krzyża bo mając te połzdolności jak demony wiedzialem ze jest obok ale nie daja mi sila spojrzec trzymajac tzw.wzrok(w astralu to ,,trzecie oko"wyrzucony w rzeczywistośc ciało nie chcialo mnie przyjąć krzyczałem bólem jaki mi dawali demony jakbym umieral i czulem nadal trzecim okiem ze gdy wejde w cialo zwariuje lub gdy tylko pogodzę sie z samobojstwem odpuszcza ale krzyczalem miotany nimi Jezu Ratuj...powoli odeszlo ulga...Do astrala masz zawsze wejscie z ,,trzecim okiem"tylko kuszą a jak widza ze jestes pełny wiary każa ci odejsc i grożą a dalej..w realu zagubienie jakby na krawedzi wariatkowa,Modlitwa o Uwolnienie szczera narazie wystarczyla.jedni mieli duszenie u mnie bestie i ciezar jaki wciskal w ziemie,nieopisze tego na koszmary senne moglem na to zamienić.rzuca wlasna duszę nie daje ci zawołac o pomoc.Piekło jest tym astralem nie do opisania daje im przyjemnosc te meczenie cos w tym rodzaju a demonami czakry.MATRIX na zawolanie wystarczy się zdrzemnać ale nigdy juz tam nie chce zajrzec na poczatku przyjemnie widzisz osoby nie raz znajomego co w tym siedzi i Wam wszystkim życzę którzy w tym siedzicie daj Boże Jezu Chryste siłę by mieli rozum i siłę poznania dobrego i złego byście się nie zgubili a Duszę zaprowadzili do Szczęścia Bożego aby nie zaprzedali demonom dla cierpien nieopisanych
Niech Moc i Dobroć Boża będzie z Wami

Portret użytkownika ekscelencja

Aronie Jasnowidzu! Mnie

Aronie Jasnowidzu! Mnie interesuje co się dzieje z duszą człowieka któremu pobrano narządy do przeszczepu. Czasami dużo. Wszak każdy narząd ma swoją własną energetykę. Czy dusza takiego człwieka jest uszczuplona energetycznie? A co z duszą biorcy? Obecna jest w niej inna energia.  Jak to wygląda w świecie astralnym? Pozdrawiam i może...odpowiesz?

Portret użytkownika darmi

aron jasnowidz to ja również

aron jasnowidz to ja również mam pytanie dotyczące duszy i jednocześnie tego co ekscelencja pyta.
Wiem już co sie dzieje z energią po oddaniu organu, no okey. Moje pytanie brzmi :
Czy dusza sobie to zaplanowała przed narodzeniem ?
Czyli wszystko to co doświadcza dusza, było zaplanowane zanim się "narodziła,powróciła i wcieliła" w ciało człowieka ?
( czyli właśnie te pobranie narządów do przeszczepu  itp, czyli również choroby są zaplanowane, AIDS itp, wypadki, kalectwo itp zanim dusza wcieli się w człowieka - bo dusza ma doświadczać, a wcieleń ma setki )

Portret użytkownika aron jasnowidz

Wszystko jest zaplanowane

Wszystko jest zaplanowane czasami nawet z godziną śmierci ,czasami odpalony jest plan alternatywny itd ,proces ten jest bardzo skomplikowany bo jak pomożesz go przez ilość planet wymiarów istot to pomysł jaki geniusz musi to wszystko stworzyć i poukładać tak aby nie było chaosu jak przy pierwszej zabawie dusz zwanej wolna wola ,ale opisałem to wszystko na swoje grupie ,widzę ze ten temat idzie ciągle wiec może napisze o tym artykuł aby było jasne ,choroby są doświadczeniem ale wiele z nich sami na siebie ściągamy wówczas gdy używamy istoty ludzkiej i jej ego i nieznajomości świata w którym istniejemy a nie słuchamy duszy ,ale jeżeli rodzą się kalekie dzieci ,to są to doświadczenia i odpracowania samobójstw ,zła i wielu innych schematów z poprzednich wcieleń,pomysł jeżeli dusza może się podzielić na 2000 duszyczek to jaka wielka jest istotą aby nad tym panować .wielu jasnowidzow widzi właśnie zapisane doświadczenie duszy i wie ze obojętne którędy pójdziesz i tak to się stanie ,wiele rzeczy jest w potencjale i to może się zdarzyć ale nie musi i tu trochę jest naszej wolnej woli dodane ,i wiele dusz jest tu teraz w nagrodę i ma całkowicie wolne doświadczenia i nnajpiękniejsza nagroda bo ty i dusza razem możecie osiągnąć wszystko co za planujecie pod warunkiem że nie skrzywdzisz siebie ani innej istoty po drodze ,ja spotykam się z wieloma istotami i rozmawiam z wieloma duszami ,gdy nie jest dopuszcza jakby do głosu i musi walczyć z ludzkim ego wówczas dochodzi to zaburzeń lub to odejścia duszy ,stad dużo wypadków bezsensowne śmierci itd ,dusza schodzi aby się udoskonalać i każde nieszczęście służy jej udoskonaleniu służy jej dobru to my nie wierząc ze ja mamy i ze coś istnieje wiecie oprócz nas i tego świata mamy problem z nieszczęściami ,gdyby każdy z nas słuchał wewnętrznego głosu świat nie był by w tak krytycznym położeniu jak jest teraz .

Strony

Skomentuj