Czyżby rozwiązano tajemnicę Piramid? Nowe badania mogą zmienić oblicze współczesnej nauki!

Kategorie: 

Źródło: http://pixabay.com, YouTube

Kiedy mówimy o piramidach, myślimy natychmiast o Egipcie, płaskowyżu Giza i trzech piramidach na obrzeżach Kairu. Jednak mało kto wie, że w samej Ameryce Środkowej jest ponad 1000 piramid. W Chinach znajduje się ich 300, a w Sudanie ponad 200. Egipt ma ich tylko około 120! Ważne jednak jest to, że nie wiemy do końća po co powstawały te budowle. Podstawowa hipoteza zakłąda, ze były to miejsca pochówku, ale są też inne ekscytujące hipotezy.

 

Bez względu na to, w którą stronę spojrzymy, znajdziemy piramidy rozproszone po całym świecie. Jednak dlaczego akurat takiego kształtu enigmatyczne struktury znajdują się na całej planecie? Dlaczego mają je prawie wszystkie starożytne cywilizacje, Majowie, Aztekowie, kultury preinkaskie, starożytni Chińczycy i wielu innych. Co więcej, nie wiadmo z jakiego powodu tak wiele piramid na całym świecie ma tak bardzo do siebie podobną do konstrukcję. Czy to możliwe jest, że służyły one zupełnie innemu celowi niż pochówek?

 

Pewien ukraiński naukowiec uważa, że ​​w końcu rozwiązał zagadkę kryjącą się za piramidami oraz twierdzi, że teraz rozumie, jakie było ich przeznaczenie. Dr Volodymyr Krashnoholovets, fizyk z Ukrainy, który spędził dekadę budując i badając piramidy, od dawna fascynuje się tymi starożytnymi budowlami.

Mężczyzna stworzył pod Moskwą piramidę o wysokości ponad 40 metrów. Uważa on, że pozwoliło mu to zrozumieć działanie i szczególną moc, jaką są obdarzone piramidy. Oto jego podsumowanie odkryć dotyczących tych specjalnych właściwości:

 1. Poprawiony układ immunologiczny organizmów (zwiększony skład leukocytów we krwi).
 2. Poprawiona regeneracja tkanek.
 3. Nasiona przechowywane w piramidzie przez 1 do 5 dni wykazywały wzrost wydajności o 30%-100%
 4. Wkrótce po budowie piramidy odnotowano wyraźny wzrost poziomu ozonu nad tym obszarem.
 5. Aktywność sejsmiczna w pobliżu obszarów badań piramidy zmniejszyła się pod względem intensywności i wielkości.
 6. Pogoda również wydaje się być lepsza w pobliżu piramid.
 7. Piramidy zbudowane w południowej Rosji (Baszkirii) okazały się mieć pozytywny wpływ na wydobycie ropy naftowej, a olej stał się mniej lepki o 30%.  Wydajność szybów naftowych wzrosła zgodnie z testami przeprowadzonymi przez Moskiewską Akademię Nafty i Gazu.
 8. Przeprowadzono badanie na 5000 więźniach, którzy spożyli sól i pieprz, które zostały wystawione na działanie pola energetycznego piramidy. Badani wykazywali znacznie mniejszy wskaźnik przemocy, a ogólne zachowanie uległo znacznej poprawie.
 9. Standardowe testy hodowli tkankowej wykazały wzrost przeżywalności tkanki komórkowej po infekcji wirusami i bakteriami.
 10. Substancje radioaktywne wykazują obniżony poziom promieniowania wewnątrz piramidy.
 11. Istnieją doniesienia o spontanicznym ładowaniu kondensatorów.
 12. Fizycy zaobserwowali znaczące zmiany progów temperatury nadprzewodnictwa oraz właściwości półprzewodnikowych i węglowych nanomateriałów.
 13. Woda wewnątrz piramidy pozostaje w stanie ciekłym do minus 40 stopni Celsjusza, ale zamarza natychmiast, jeśli zostanie ruszona w jakikolwiek sposób.

Wszystkie wyżej wymienione odkrycia dokonane przez dr. Wołodymyra Krashnoholowiec są wyjaśnione w filmie autorstwa badacza Davida Wilcocka. Czy to możliwe, że piramidy nie były używane jako grobowce w czasach starożytnych? Być może te majestatyczne starożytne budowle – rozproszone po całym świecie – mają inny cel, który nie został jeszcze dokładnie zbadany.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika D.J.

Co za brednie .... Fakt

Co za brednie .... Fakt czeski naukowiec w latach chyba '80 udowodnił parę niewyjaśnionych właściwości piramid ,ale czarując społeczność o cudownych efektach piramid bierze się chyba z pytań raczej społeczeństwa dlaczego Putin buduje sobie piramidę kiedy ludzie nie mają pieniędzy na jedzenie... Bo jak wciąż wszyscy wiedzą wielką  piramida wciąż stoi i nie można powiedzieć że Kair stoi dostatkiem wszystkiego

 

 

Skomentuj