David Icke został wyśmiany w trakcie wywiadu w programie TODAY

Kategorie: 

Źródło: TODAY

Kilka dni temu, w programie telewizji śniadaniowej TODAY gościem był znany przez wielu propagator teorii o reptilianach, David Icke. Jak nie trudno się domyślić program ten w dużej mierze przypominał publiczny lincz niż rzeczywistą rzeczową dyskusję na temat obcych.

 

Nie twierdze oczywiście, że teorie Davida Icke'a są dla mnie w 100% przekonywujące, niemniej wiele z ich elementów jest definitywnie warte uwagi, lub przynajmniej dogłębnej analizy. Tymczasem, podejście prezenterów było karygodne, gdyż nie tylko wprost wyśmiewali oni gościa swojego programu, ale na dodatek wyraźnie nie mieli najmniejszej chęci słuchać tego co miał on do powiedzenia.

W takich momentach przypomina mi się kultowy już cytat Ghandiego:

Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

Trudno powiedzieć czy David Icke ma rację co do tego co wygłasza na swoich spotkaniach, ale takie zachowanie mediów sugeruje, że definitywnie jest na dobrej drodze.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)Komentarze

Portret użytkownika MR Universal

Oni śmieją się bo wiedzą że

Oni śmieją się bo wiedzą że nie ma żadnej konspiracji ,A ludzie są poprostu tępakami  .

Oko Na Piramidzie oznacza Wszechświat A ten wszechświat został zilustrowany w formie oka . I umieszczony Na piramidzie ,która symbolizuje ducha . I to właśnie wszechświat ,jest jedynym bezimiennym bezosobowym Bogiem I Prawem . I Nie istanieje żaden inny Bóg z imieniem ktośtam .https://naforum.zapodaj.net/96c184e0a60b.jpg.html

Spójrzcie sobie na zdjęcie UNIVERSUM Wygląda identycznie Jak Oko , i dlatego Tak został zilustrowany na piramidzie w formie oka  .

Więcej info link;

http://davidicke.pl/forum/lucyfer-to-jezus-a-ra-to-raziel-jedna-i-ta-sama-osoba-t15432.html

Sprawa wygląda tak ,że każdy wyznawca jakiejś-tam wiary , jest zwykłym  Satanistą czyli ofiarą jakiegoś-tam patologicznego systemu , Natomiast oni wierzą w Boga Prawdziwego .

A Obcy  reprezentują to prawo , i oni ustalają tu warunki ,Rząd  w tym przypadku jest ich siłą robotniczą i nie ma zbyt dużo do gadania , gdzieś tam kiedyś  słyszałem że w latach 80-tych Rząd Uk albo USA Pertraktował z nimi Warunki Apokalipsy . Jak widać oni są dogadani na grubo Wstecz.

I to  obcy chcą by wprowadzono na ziemi wiarę w Boga Jedynego . I Raczej nie wejdą w oficjalny kontakt Z Ludzkością ,dopuki Nie zostanie wprowadzona jedna Globalna Prawdziwa Religia .

W związku z tym David Gatke o kosmitach powinien zostawić sobie na puzniej .

Ponieważ Ludzie jescze nie wiedzą w co wierzą . A Oni być może niechcą żebyśmy wiedzieli .

I Napewno Będą takich delikwentów szykanować .

Portret użytkownika Reksio

David Icke ....... koleś

David Icke ....... koleś który bawi się w okultyzm z kolegą szamanem z Afryki, do tego mason, uważa się się za zbawiciela. Jego książki drogie jak ....., fajnie się czyta, ale jego dzieła potwierdzają, że jest zabawką w rękach...

Portret użytkownika Paweł

Bardziej już uwierzę w

Bardziej już uwierzę w bliskie spotkania 3 stopnia które miały miejsce np we Francji w 1954 roku na przestrzeni paru miesięcy,wtedy było setki świadków,prości ludzie z prowincji widzieli materialne obiekty i ich załogantów,którzy raczej unikali bezpośredniego kontaktu...ale goście tego portaliku pewnie nic o tych wydarzeniach nie wiedzą tylko wierzą że np królowa Elżbieta jest jaszczurem haha bo Icke tak twierdzi

Portret użytkownika Mariusz bhbh

Jedynie kilka osób na świecie

Jedynie kilka osób na świecie mówiło o Reptilianach. Niektórzy pracowali w tajnych bazach z nimi, niektórzy dostali te informacje z czanelingów a David Icke twierdzi, że po prostu pewnego dnia poczuł, że to wie (jakby cała ta informacja  do niego spłynęła, tylko nie wiadomo skąd). W związku z tym jest to najmniej wiarygodne, natomiast on później zaczął badać informacje jakie dostał, dowiedział się wielu rzeczy, i powinien się koncentrować właśnie na nich, bo te badania to są dowody.

Portret użytkownika KubikCE-5

Od czego tu zacząć? ... Każdy

Od czego tu zacząć? ... Każdy ufolog posiada tak zwany "research" częstokroć takie właśnie badania trwają nawet 20-30 lat. Widać że prowadzący nie mają bladego pojęcia o tym czym dokładnie zajmuje sie David Icke. W tak krótkim programie nie ma żadnej możliwości aby wprowadzić widza w temat a co dopiero jeszcze wprowadzać dziennikarzy. Ludzie poświęcają nieraz całe swoje życie aby zdobywać informacje na temat życia pozaziemskiego i rozwiniętej technologii a totalni ignoranci nie biorą nawet tego pod uwagę. Jeśli nawet 5% informacji zdobytych przez każdego z takich ludzi to prawda to juz rodzi bardzo dużo pytań. Pytania tych dziennikarzy są poprostu próbą ośmieszenia nie tyle samego Davida ale raczej samego tematu ufo i ufologii. Szczególnie rozbrajające jest zachowanie dziennikarza, zero profesjonalizmu. Widać jak David Icke nie patrzy juz od pewnego momentu na samych prowadzących a unika ich wyśmiewających min. Wielkie dla niego brawa za to że zachował spokój i klasę. Łatwo odróżnic zamknięte umysły od tych otwartych... 

Portret użytkownika Panjesz

polowa komentujących tu

polowa komentujących tu tubylców ze swoim pseudo naukowym bełkotem oprawionym w filozoficzny śmietnik  poparty super prawdziwymi naukowcami z YouTube i blogów nawiedzonych alkoholików powinna zostać wysłana to takich programów, aczkolwiek ja zrobiłbym z tego teleturniej z super nagroda dla zwycięzcy, bonem do kauflanda i lobotomia na raty 0%

 

Portret użytkownika Raffi5000

Duzo sie naczytalem jego

Duzo sie naczytalem jego felietonow, artykulow i ksiazek. Nie wynika z nich, by facet czerpal informacje i temat z palca. To zbyt obszernie jest rozpracowane i spojne z wieloma innymi tematami i faktami. Moze i mowi czasem zbyt szczerze, co mysli, ale zdaje sie, ze nie ma czasem wyboru. Temat jest rozwojowy i powijakach, wiec dla calkiem sporej liczby osob budzi mieszane emocje, a nawet smiech. W przeszlosci z wielu pionierow sie smiano, a dzis kozystamy z ich odkryc na porzadku dziennym. Wiele przykladow by tu dawac...no ok, chociarz jeden - bracia Wright. Poza tym, jest tu tez pewien element, ktorego dopuszczali sie jesli chodzi o Philla Schneidera. Tez smiali sie, ponizali, az w koncu zlikwidowali. 

 Sprawy poruszane przez Icke'a, oraz Philla Schneidera maja wspolny mianownik z innym ciekawym tematem, ktory jakos nie moze wykielkowac w duza sprawe, a to z racji ukladu amerykanskiej dyplomacji wraz z rumunska. Nie wiemy jeszcze o czym mowa ?? Prosze zatem sie zapoznac z ponizszym , a w razie niedosytu juz mozna brnac w wyszukiwarce po wiecej:
 

http://www.olabloga.pl/tajna-baza-obcych-w-gorach-bucegi

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Kimbur

To tak jak w TVN- zaprasza

To tak jak w TVN- zaprasza się gościa a przeciwko niemu wystawia ekipę trzykrotnie liczniejszą, sześciokrotnie więcej mówiącą i dziewięciokrotnie bardziej wiarygodną (bo się popierającą).

Portret użytkownika Cabaj

Racja...w końcu gdzieś muszą

Racja...w końcu gdzieś muszą go ośmieszyć...ale to dlatego że jest dla nich "niewygodny"W sumie...sam może być reptylem...nawet podobny.Krawaciarz co jakiś czas "suszy kły" jak kuglarz...sądzi że z każdego zrobi głupka...a robi tylko z siebie.

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

David Icke? I wszystko jassne

David Icke? I wszystko jassne kto w temacie obcych miesza, ajj wajjj ajjajajjj - toż to syn Narodu Wybranego Icchak! Jego pobratymiec już dostatecznie nam w religii namieszał więc proszę - bez jaj!!!

Portret użytkownika Paweł

No a gdzie dowody że

No a gdzie dowody że reptilianie istnieją?To jakaś nowa religia o obcych istotach,tak samo jak w latach 80 były szaraki,ciekawe co będzie za 20 lat,czy wy widzieliście na własne oczy szaraka albo reptilianina albo znacie kogoś osobiście kto ich widział?Ludzie w tych czasach są zagubieni i chcą wierzyć,a boga też nie ma

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

A nigdy nie dziwiłeś się, że

A nigdy nie dziwiłeś się, że ludzkość idzie drogą irracjonalną i na tą drogę jest prowadzona przez "kogoś"? Bóg nie ingeruje w ludzkie zycie,bo dał człowiekowi Wolną Wolę, lecz część populacji daje się zwieść i Wolna Wola ma kłopoty z wyborami...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika M

Powiedz mi , jak to jest ?

Powiedz mi , jak to jest ? Nie ingeruje ale jednak ingerował to czemu nagle przestał? Wolna wola ? "zabraniam wam jeść z tego drzewa inaczej was wywale z raju".
Ok bajka. 
Mówisz gdzieś, że upadłe anioły nie mają wolnej woli? to jakim cudem sie zbuntowały?

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nigdy nie ingerował. Nie myl

Nigdy nie ingerował. Nie myl biblijnej wersji Boga z prawdziwym. A prawdziwy Bóg to niematreialny inteligentny umysł o zdolnosci kreacji materii, w tłumaczeniu na ludzki język "stoliczku nakryj się".

Każdemuz nas zaimplantował w esenscji życia swój pierwiastek - duszę, czystą matyrycę z zapisanym multidekalogiem praw. 

Wskutek złej podpowiedzi zbuntowanego administratora ( "Anioła") człowiek o wybitnej inteligencji (stworzony na obraz i podobieństwo a nie dzikus biegający z gołymi jajajmi po Raju, jak indoktrynyje Biblia) tworzącego Anioła zaczął gmerać w w genetyce, co do której prawa autorskie mieli Aniołowie -Stwórcy. I to było owym "grzechem pierworodnym" - naruszenie praw autorskich projektanta...

 Pierwsi ludzie rozpoczęli eksperymenty genetyczne, które doprowadziły do zachwiania równowagi pomiędzy dobrem a złem. Zostali za to wygnani z Edenu - "miasta " Stwórców pod panowanie tym, którym ulegli sprzeniewierzającym się Stwórcom namowom ( "będziecie jako Bogowie").

"Aniołowie" nie mieli Wolnej Woli, czyli możliwości wyboru pomiędzy dobrem a złem, lecz miały świadomość swojego statusu!

Bunt wobec boskiego planu wynikał ze świadomości a nie z Wolnej Woli, czyli możliwości wyboru. To istotna różnica!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika sandrax

Nie odpowie ci bo nie wie

Nie odpowie ci bo nie wie,dziadeusz wyciąga króliki z kapelusza.Przeczytał jakąś powieść fantasy plus mity greckie i już fachura nie z tej ziemi.A ponad to nie przedstawia żadnych dowodów.Taki fejk-dziadek.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Wiesz co sandrax? Właściwie

Wiesz co sandrax? Właściwie to współczuję ci... W końcu to nie twoja wina, że miałeś niedorozwiniętych umysłowo rodziców... Czy przypadkiem nie byli PZPR-owskimi aparatczykami? A teraz, gdy samodzielne myślenie sprawia ci niewysłowione trudności, męczysz siebie i ludzi, którym myślenie logicznie abstarkcyjne tych trudności nie sprawia...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Isabella

Widzialam osobiscie

Widzialam osobiscie reptyliana , lacza sie oni z ludzmi, wchodza w nich i wowczas naprawde

u ludzi zmieniaja sie oczy na kocie.

Czulam szaraka  po zapachu.

Moj znajomy widzial  szaraka w swoim samochodzie, wystraszyl sie.

Wiecej nie wrocil.

Ludzie ktorzy nie maja ich genow czuja sie w ich obecnosci bardzo zle, jest im slabo, mdleja ,spada im cisnienie, zwracaja.

Portret użytkownika kedzia

Dziwne, że widzą i czują ich

Dziwne, że widzą i czują ich tylko wybrańcy... Nie twierdzę, że ich nie ma. Na pewno istnieją inne cywilizacje i nie twierdzę, że nie odwiedzają oni Ziemii. Ale dopóki nie będzie żadnych twardych dowodów to te historie pozostaną dla mnie w sferze si-fi. Możecie mówieć, że są nagrania, relacje świadków i inne chanellingi, ale to mnie jakoś nie przekonuje. Nie wiem, może za jakiś czas okaże się, że to Wy mieliście rację, wówczas uderzę się w pierś. Ale póki co, jedynymi zeznaniami naocznych świadków, w które mogę uwierzyć, są opowieści pilotów. Piloci przechodzą dziesiątki badań, więc wierzę, że nie są osobami chorymi psychicznie i ich osądy są raczej trzeźwe. A co do nagrań, to w czasach, kiedy większość z nas posiada telefony z dość dobrymi kamerami z całkiem niezłym zoomem, oczekiwałabym nagrań nieco lepszej jakości. A chanellingi to już dla mnie bujda na resorach...

Portret użytkownika Hektor

A co Ty robisz dla kasy?

A co Ty robisz dla kasy?

Żeby się wypwoiedzieć ma jego temat to rozsądny człowiek nawet krytyk zapoznałby się z jego książkami i badaniami. A Ty jesteś taką kopiarką od innych coś słyszałeś, ktoś coś palnął, Ty się podjarałeś i poparłeś, podtarłeś się Smile

Jesse Ventura został wynajęty, by go ośmieszyć. Jakbyś poszperał to sprawdź kto sposnorował Jessego w jego karierze. To taki typowy amerykański wojażka fajny dla mapetów takich jak Ty Pawełku. Pewnie masz już zwapnioną szysznkę od fluoru. Sam fakt, że ludzie chodzą na wybory do urn to już pokazuje jakimi są głupkami, bo nawet nie mają wyboru. Bo już sami za siebie się wybrali. Ty byś łyknął wszystko jak młody pelikan co powiedzą w TV albo jacyś naukowcy autorytety oczywiście z doktoratem. Ty pewnie jesteś bezmózgowcem, pewnie też to robisz dla kasy w obronie swego egozimu.

Portret użytkownika Sio

Ja nie widzę żeby go

Ja nie widzę żeby go wyśmiewano. Dawidowi się wydaje, że każdy powinien go traktować jak proroka. A ta kobieta zadawała mu konkretne pytania jak księżyc został ściąnięty. Ten młody żigolak natomiast zadał mu pytanie dlaczego trzeba płacić za brednie a nawet śmieci, które wypowiada. Sam natomiast bierze spore pieniądze z telewizji za brednie.

Dawid musi się nauczyć dystansu do siebie obojętnie czy ma racje czy nie

Portret użytkownika Mariusz bhbh

Od lat siedemdziesiątych XX

Od lat siedemdziesiątych XX wieku rząd USA dał olbrzymie pieniądze na tuszowanie i wyśmiewanie zjawiska pojawiania się statków pozaziemskich i społeczeństwo nadzwyczajnie łatwo uwierzyło w te brednie, zaczynając choćby od pojawienia się kilku widocznych gołym okiem statków pozaziemskich nad Waszyngtonem w 1952 roku. Mamy też disclosureproject.org który zebrał wielu świadków tych wydarzeń na wysokich stanowiskach. Zarządy stacji telewizyjnych dostają polecenie od rządu, z groźbą zamknięcia stacji, a dyrekcja przekazuje je dziennikarzom (dziennikarze nie myślą tylko zachowują się jak aktorzy, wypełniając otrzymane polecenie). Powodem tego jest wykrycie przez rząd że jesteśmy wykorzystywani przez Reptilian jako trzoda chlewna (drążą z nas negatywną energię) i rząd USA zamiast wyjawić to ludziom, zawarł z Reptilianami pakt, który daje (teoretycznie) ludziom u władzy pewne profity w porównaniu z tym, gdyby tego nie robili. Tak naprawdę te profity sa jedynie iluzoryczne; rząd działa podobnie do KAPO w obozach koncentracyjnych.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie wiem,. czy problem

Nie wiem,. czy problem Reptilian istnieje, czy nie. Osoboiście nie miałem z takim osobnikiem świadomej styczności. Ale gdy sobie porzypomne pewne zdarzenia moglem sie z nimi spotkać...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Mariusz bhbh

Bi sytuacja ludzi jest bardzo

Bi sytuacja ludzi jest bardzo podobna do krów umieszczonych w automatycznej stacji w której maszyny doją je i one nie mają kontaktu z człowiekiem. Tak samo ludzie nie mają kontaktu z rasą pozaziemską, która doi z nas energię. Ziemi została tak zaprojektowana, żeby warunki życia wywoływały zło w ludziach. Jak pomyślisz czy zrobisz coś złego, to ciebie otacza negatywna energia i ona jest pobierana z ciebie. Pobieranie tej energii nie przeszkadza ci. Natomiast ciężkie jest życie w takich warunkach, które stymulują powstawania zła. Uboga wyobraźnia ludzi powoduje, że nie myślą o tym, że żecie gdzie indziej jest lupełnie odmienne, gdzie ludzie nie walczą ze sobą tylko obcy ludzie pomagają sobie nawzajem bez żadania niczego w zamian, gdzie nie ma waluty, gdzie wszystko jest bezpłatne.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Całkowicie masz rację, ale

Całkowicie masz rację, ale nie zgadzam się, że "uboga wyobraźnia..."Wyobraźnia nie ma tu nic do rzeczy, tylko wiedza o tym wspaniałym świecie... A ona jest taka, że po za naszym światem tego pieknego nie ma bo już był... Teraz każdy z nas jest zdany na samego siebie, by z krętych ścieżek zła trafić do domu...

 I im prędzej sobie to uświadomoimy, tym prędzej trafimy na tę ścieżkę nie oglądając się na jakąkolwiek pomoc, czy opiekę z zewnątrz...

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj