David Icke został wyśmiany w trakcie wywiadu w programie TODAY

Kategorie: 

Źródło: TODAY

Kilka dni temu, w programie telewizji śniadaniowej TODAY gościem był znany przez wielu propagator teorii o reptilianach, David Icke. Jak nie trudno się domyślić program ten w dużej mierze przypominał publiczny lincz niż rzeczywistą rzeczową dyskusję na temat obcych.

 

Nie twierdze oczywiście, że teorie Davida Icke'a są dla mnie w 100% przekonywujące, niemniej wiele z ich elementów jest definitywnie warte uwagi, lub przynajmniej dogłębnej analizy. Tymczasem, podejście prezenterów było karygodne, gdyż nie tylko wprost wyśmiewali oni gościa swojego programu, ale na dodatek wyraźnie nie mieli najmniejszej chęci słuchać tego co miał on do powiedzenia.

W takich momentach przypomina mi się kultowy już cytat Ghandiego:

Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz.

Trudno powiedzieć czy David Icke ma rację co do tego co wygłasza na swoich spotkaniach, ale takie zachowanie mediów sugeruje, że definitywnie jest na dobrej drodze.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MR Universal

Oni śmieją się bo wiedzą że

Oni śmieją się bo wiedzą że nie ma żadnej konspiracji ,A ludzie są poprostu tępakami  .

Oko Na Piramidzie oznacza Wszechświat A ten wszechświat został zilustrowany w formie oka . I umieszczony Na piramidzie ,która symbolizuje ducha . I to właśnie wszechświat ,jest jedynym bezimiennym bezosobowym Bogiem I Prawem . I Nie istanieje żaden inny Bóg z imieniem ktośtam .https://naforum.zapodaj.net/96c184e0a60b.jpg.html

Spójrzcie sobie na zdjęcie UNIVERSUM Wygląda identycznie Jak Oko , i dlatego Tak został zilustrowany na piramidzie w formie oka  .

Więcej info link;

http://davidicke.pl/forum/lucyfer-to-jezus-a-ra-to-raziel-jedna-i-ta-sama-osoba-t15432.html

Sprawa wygląda tak ,że każdy wyznawca jakiejś-tam wiary , jest zwykłym  Satanistą czyli ofiarą jakiegoś-tam patologicznego systemu , Natomiast oni wierzą w Boga Prawdziwego .

A Obcy  reprezentują to prawo , i oni ustalają tu warunki ,Rząd  w tym przypadku jest ich siłą robotniczą i nie ma zbyt dużo do gadania , gdzieś tam kiedyś  słyszałem że w latach 80-tych Rząd Uk albo USA Pertraktował z nimi Warunki Apokalipsy . Jak widać oni są dogadani na grubo Wstecz.

I to  obcy chcą by wprowadzono na ziemi wiarę w Boga Jedynego . I Raczej nie wejdą w oficjalny kontakt Z Ludzkością ,dopuki Nie zostanie wprowadzona jedna Globalna Prawdziwa Religia .

W związku z tym David Gatke o kosmitach powinien zostawić sobie na puzniej .

Ponieważ Ludzie jescze nie wiedzą w co wierzą . A Oni być może niechcą żebyśmy wiedzieli .

I Napewno Będą takich delikwentów szykanować .

Portret użytkownika Reksio

David Icke ....... koleś

David Icke ....... koleś który bawi się w okultyzm z kolegą szamanem z Afryki, do tego mason, uważa się się za zbawiciela. Jego książki drogie jak ....., fajnie się czyta, ale jego dzieła potwierdzają, że jest zabawką w rękach...

Portret użytkownika Paweł

Bardziej już uwierzę w

Bardziej już uwierzę w bliskie spotkania 3 stopnia które miały miejsce np we Francji w 1954 roku na przestrzeni paru miesięcy,wtedy było setki świadków,prości ludzie z prowincji widzieli materialne obiekty i ich załogantów,którzy raczej unikali bezpośredniego kontaktu...ale goście tego portaliku pewnie nic o tych wydarzeniach nie wiedzą tylko wierzą że np królowa Elżbieta jest jaszczurem haha bo Icke tak twierdzi

Portret użytkownika Mariusz bhbh

Jedynie kilka osób na świecie

Jedynie kilka osób na świecie mówiło o Reptilianach. Niektórzy pracowali w tajnych bazach z nimi, niektórzy dostali te informacje z czanelingów a David Icke twierdzi, że po prostu pewnego dnia poczuł, że to wie (jakby cała ta informacja  do niego spłynęła, tylko nie wiadomo skąd). W związku z tym jest to najmniej wiarygodne, natomiast on później zaczął badać informacje jakie dostał, dowiedział się wielu rzeczy, i powinien się koncentrować właśnie na nich, bo te badania to są dowody.

Portret użytkownika KubikCE-5

Od czego tu zacząć? ... Każdy

Od czego tu zacząć? ... Każdy ufolog posiada tak zwany "research" częstokroć takie właśnie badania trwają nawet 20-30 lat. Widać że prowadzący nie mają bladego pojęcia o tym czym dokładnie zajmuje sie David Icke. W tak krótkim programie nie ma żadnej możliwości aby wprowadzić widza w temat a co dopiero jeszcze wprowadzać dziennikarzy. Ludzie poświęcają nieraz całe swoje życie aby zdobywać informacje na temat życia pozaziemskiego i rozwiniętej technologii a totalni ignoranci nie biorą nawet tego pod uwagę. Jeśli nawet 5% informacji zdobytych przez każdego z takich ludzi to prawda to juz rodzi bardzo dużo pytań. Pytania tych dziennikarzy są poprostu próbą ośmieszenia nie tyle samego Davida ale raczej samego tematu ufo i ufologii. Szczególnie rozbrajające jest zachowanie dziennikarza, zero profesjonalizmu. Widać jak David Icke nie patrzy juz od pewnego momentu na samych prowadzących a unika ich wyśmiewających min. Wielkie dla niego brawa za to że zachował spokój i klasę. Łatwo odróżnic zamknięte umysły od tych otwartych... 

Portret użytkownika Panjesz

polowa komentujących tu

polowa komentujących tu tubylców ze swoim pseudo naukowym bełkotem oprawionym w filozoficzny śmietnik  poparty super prawdziwymi naukowcami z YouTube i blogów nawiedzonych alkoholików powinna zostać wysłana to takich programów, aczkolwiek ja zrobiłbym z tego teleturniej z super nagroda dla zwycięzcy, bonem do kauflanda i lobotomia na raty 0%

 

Strony

Skomentuj