Demon uchwycony na filmie z wizyty Baracka Obamy w Kenii

Kategorie: 

Internet

Barack Obama wielokrotnie był już podejrzewany o konszachty z diabłem, a dziwne zdarzenia z jego okolicy stały się obiektem zainteresowania wielu internautów. Niektórzy z nich zwracają uwagę na to, że bardzo często podczas przemówień prezydentowi siadają na czole muchy (skąd wziął się przydomek Władca Much). Inni na atakujące go w czasie czytania bajek dzieciom pszczoły. Szczytem inwencji twóczej jest jednak powiązanie Obamy z postacią Szatana z miniserii kanału History pt. Biblia.

 

Na fali takich spekulacji pojawia się poniższy film, na którym tuż po opuszczeniu pokładu Air Force One prezydent USA wyrusza przywitać się z oficjelami rządu Kenii. W pewnym momencie obraz w okolicy prezydenta Obamy ulega zakłóceniom i wtedy po chwili przez ekran przemyka szary kształt, który zdaniem niektórych przypomina w pewnym sensie człowieka.

Warto zauważyć, że tuż przed pojawieniem się szarego kształtu słuchać głuchy odgłos jak gdyby coś uderzyło w mikrofon. Nie wykluczone, że to właśnie ten odgłos może być jedyną poszlaką co do pochodzenia obiektu. Mimo wszystko edytor, który sprawdzał to nagranie wyraził się o nim w taki sposób.

Z punktu widzenia edytorstwa, to mógł być poprostu jakiś błąd. Mimo wszystko nie ma żadnego logicznego wyjaśnienia na to dlaczego ten błąd miałby mieć miejsce skoro cała reszta video zdaje się być w porządku. Kształt wygląda jak coś nie z tego świata ale jestem pewien że wyobraźnia każdego człowieka sama podpowie mu co tu widzi.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Io600

Admin zatrudnił gościa, który

Admin zatrudnił gościa, który w jakimś Adobie od efektów wideo teraz będzie dodawał jakieś swoje graficzki i robił sensację. Niestety efekt jest mizerny i to bardzo. W ogóle połączenie jakiegoś efektu komputerowego z hipotezą o Obamie jest błędem logicznym, a oczernianie człowieka w ten sposób może się nawet skończyć sprawą karną, bo to jest wykorzystywanie wizerunku osoby znanej. Jak już chcesz robić ludziom wodę w mózgu i udowadniać po swojemu, że światem rządzi szatan, to znajdź rzetelne dowody, a nie twórz taniej sensacji.

Strony

Skomentuj