Demon uchwycony w amerykańskim szpitalu

Kategorie: 

Źródło: Internet

Powyższe zdjęcie bardzo szybko stało się tak zwanym viralem ,czyli rozprzestrzeniło się błyskawicznie po Internecie. Rzekomo przedstawia ono demona na łóżku szpitalnym.

 

Zdjęcie pojawiło się po raz pierwszy mniej więcej przed dwoma miesiącami i od tego czasu żyje swoim życiem. Nie jest ono zbyt wyraźne, ale jest to tłumaczone faktem, że został po prostu sfotografowany monitor, na którym ów niezwykły obraz dało się reprodukować za pomocą specjalistycznego magnetowidu nagrywającego sekwencje z danej kamery.

 

Informacje o złych duchach pojawiających się w szpitalach nie są takie rzadkie i można to tłumaczyć faktem, że jest to miejsce gdzie często decyduje się o życiu i śmierci. To zdjęcie podobno pochodzi z pokoju umierającego pacjenta. Postać, którą widać na zdjęciu odpowiada wyobrażeniu typowego demona. Istota wygląda bardzo nienaturalnie, nogi kończą sie czymś co może wyglądać jak kopyta.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Robert

No to ....... zastanowcie sie

No to ....... zastanowcie sie droga redakcjo co i jak jest ..... ? UFO jest czy Demony sa ? ... Jesli sa Demony to znaczy ze jest Szatan a jesli jest Szatan to i Pan Bog tez jest a jesli jest Pan Bog to czlowiek nie pochodzi od UFO tylko zostal stworzony przez Boga ..... , gdzie sie podzial ten gostek co wypisuje caly czas ze powstalismy od UFO .... ten z tym awatarem chodzacego ludzika w plaszczu rybackim z hakiem zamiast reki ??? ..... hahahahaha . pozdrawiam wszystkich .

Portret użytkownika ZADZIOR

"Robert(nie zarejestrowany),

"Robert(nie zarejestrowany), wt., 2014-02-11 07:42
No to ....... zastanowcie sie droga redakcjo co i jak jest ..... ? UFO jest czy Demony sa ? ... Jesli sa Demony to znaczy ze jest Szatan a jesli jest Szatan to i Pan Bog tez jest a jesli jest Pan Bog to czlowiek nie pochodzi od UFO tylko zostal stworzony przez Boga ..... , gdzie sie podzial ten gostek co wypisuje caly czas ze powstalismy od UFO .... ten z tym awatarem chodzacego ludzika w plaszczu rybackim z hakiem zamiast reki ??? ..... hahahahaha . pozdrawiam wszystkich ."

A pomyślałeś przez sekundę o tym, że ten Twój biblijny bożek stwórca (niekoniecznie stwórca wszystkiego) i cała jego kompania, która stworzyła człowieka to może być przedstawiciel obcej, wyższej rasy? Może stworzył na jakieś potrzeby gatunek ludzki? Wtedy masz obie "bajki" czyli biblię i kosmitów w jednym i nie trzeba się żreć kto ma rację.

Portret użytkownika Robert

A pomyslales przez sekunde ze

A pomyslales przez sekunde ze te twoje " rewelacje " sa smieszne i zalosne ??? Nie pomyslales przez sekunde ze zwiedzenie takich jak ty opisane w Biblii jako zwiedzenie przez antychrysta wlasnie dokonuje sie w tej chwili poprzez manipulowanie takimi " madralami "jaki ty ??? Czy widziales jakie prymitywne UFO latalo w latach 40 , 50 tych ??? kiedy to armia USA pracowala nad technologia antygrawitacyjna !!! aby zwiesc takich " madrych " jak ty !!!! zeby uwierzyli w bzdury ze Boga nie ma lub ze jest tylko jednym z UFOludkow ktorzy zyja na innej planecie .... zalosny jestes , wierzysz w gusla i zabobony a loty wychodzace z area 51 uwazasz za loty UFO z innej planety ..... . Radze Ci sie nawrocic , wyspowiadac i przeprosic Stworzyciela za slowo .... bozek za ktore jesli nie przeprosisz .... bedziesz przez Boga ukarany .

Portret użytkownika ZADZIOR

"a loty wychodzace z area 51

"a loty wychodzace z area 51 uwazasz za loty UFO z innej planety"

A czy ja GDZIEKOLWIEK napisałem cokolwiek o Obszarze 51?
Bo chyba masz coś pod kopułą, że zarzucasz jakimś własnym poglądem, który jeszcze komuś wpierasz na siłe, że coś o tym uważa.
Ale tak Ci pewnie wszystko wklepują w głowę od małego więc bierzesz przykład i robisz to samo.
Wpierasz komuś na siłe jakiś pogląd żeby mieć podstawę do argumentów.
TANIA szcztuczka.
Pozdro

Portret użytkownika ZADZIOR

A nie widzicie wszyscy, ze to

A nie widzicie wszyscy, ze to zdjęcie obrazu wyświetlanego na monitorze? I to jeszcze nie jakimś o wysokiej rozdzielczosci (zaokrąglone kąty) więc nie każdy ma możliwość zrobienia SZYBKO NA ZAWOŁANIE ostrego zdjęcia obrazu który sam w sobie nie jest dużej rozdzielczości...

Strony

Skomentuj