Dlaczego chrześcijanie tak bardzo boją się Krwawego Księżyca?

Kategorie: 

Źródło: tg

Prorocy Dnia Zagłady i chrześcijańscy kaznodzieje twierdzą, że lipcowe krwawe zaćmienie Księżyca jest niebiańskim znakiem z góry, mówiącym, że koniec świata jest nieunikniony. Wieczorem w piątek 27 lipca br. księżyc w pełni zniknie w cieniu Ziemi i ponownie pojawi się jako czerwony Krwawy Księżyc. Dziesiątki chrześcijańskich kaznodziejów konspirologów obserwujących ruch Księżyca interpretują to wydarzenie jako spełnienie biblijnego proroctwa.

 

Kaznodzieje końca czasów wskazują na Apokalipsę Św. Jana, która odnosi się do przemiany księżyca w krew, kiedy trzęsienia ziemi wstrząsają ziemią, a słońce staje się czarne. Twierdzą, że księżyc zmieni kolor na czerwony przed „wielkim i strasznym dniem Pana". Kaznodzieja Irvin Baxter mówi: „Bóg czasami używał gwiazd i niebios do wskazywania ludziom tego, co ich czeka”.

Porozmawiajmy teraz o przepowiedni  i o tym, jak księżyc zamienia się w krew. Księga Joela (2:30) mówi o czasach ostatecznych: „I pokażę znaki na niebie i na ziemi: krew, ogień i słupy dymu". (31): „Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew, przed przyjściem dnia Pańskiego, wielkiego i strasznego". Te same biblijne fragmenty cytował popularny pastor Paul Begley.

 

Według Pastleya Begleya, obecnie czekamy na powrót Mesjasza na końcu czasów. Powiedział w swojej ostatniej aktualizacji proroctwa o krwawym księżycu: „Te krwawe księżyce zawsze pojawiają się w ważne dni proroctwa. Dotychczas wszystkie krwawe księżyce pojawiały się w Święto Paschy i święto Tabernakulum”.

 

I co się działo między tymi wydarzeniami? W Izraelu na nowo wybuchła wojna. Co się teraz dzieje? Księżyc Niebieskiej Krwi w styczniu pokazał nam, że coś się stanie z Jerozolimą i z Izraelem w jej 70. roku. Ale co mówi nam ten Krwawy Księżyc? Czy to znak, że nastąpi pokój? Czy też spełni się biblijne przymierze?

 

A może to mówi nam o najbardziej brutalnej wojnie na Bliskim Wschodzie? Jeszcze nie wiadomo. Obserwujmy to, co dzieje się na Ziemi i korelujmy to z proroctwami biblijnymi. Być może żyjemy w dniach ostatecznych. Begley dodał, że wierzy, iż „coś biblijnego" powinno nastąpić przed drugim przyjściem Jezusa Chrystusa. Jednak większość chrześcijańskich teologów jest zgodna, że Biblia nie wskazuje czasu ani konkretnego dnia końca świata.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Madziunia

A tak na poważnie, to: czy

A tak na poważnie, to: czy Biblia faktycznie mówi o tym, że Pan Bóg czyli Bóg Adama stworzył Słońce i Księżyc?

Z opisu stworzenia nieba i ziemi wynika, że:

1/. cała Ziemia znajdują się pod wodą, a Duch Boży unosi się nad powierzchnią wód',

2/. następuje rozdzielenie wód i pojawia się sklepienie nazwane niebem między wodami,

3/. wody spod nieba zbierają się na jedno miejsce czyli zostają przeniesione spod nieba nad niebo; wody nad niebem, bo tylko tam są już teraz, zostają nazwne morzem. W morzu tym nad niebem zostają stworzone potwory itd.

4/. W niebie pod morzem zostają stworzone dwa światła i gwiazdy, co znaczy, że żadnych świateł nad morzem nie stworzył Pan Bóg czyli Bóg Adama.

5/. powstały po przeniesieniu wód zostaje prawidłowo nazwany suchy ląd, bo nie ma tam w ogóle wody stąd krajobraz w dniu stworzenia Adama bez deszczu, bez roślin, bez zwierząt, bo bez roślin nie mają co jeść. A dzień stworzenia Adama był podobno w ok. 3800 r p.n.e.

1 Moj. 2:5-7
5. A jeszcze nie było żadnego krzewu polnego na ziemi ani nie wyrosło żadne ziele polne [!!!!], bo Pan Bóg nie spuścił deszczu na ziemię [!!!!] i nie było człowieka, który by uprawiał rolę,
6. A tylko mgła [!!!!] wydobywała się z ziemi i zwilżała całą powierzchnię gleby,
7. Ukształtował Pan Bóg człowieka z prochu ziemi i tchnął w nozdrza jego dech życia. Wtedy stał się człowiek istotą żywą.
(BW)

Tak zastanawiałam się co zrobić z tym siedmiodniowym cyklem tworzenia i doszłam do wniosku, że w celu stworzenia Adama należy go umieścić właśnie w tym dniu, kiedy nie ma roślin i zwierząt, bo w innym wypadku nie wyjdzie Adam. Słaby ten świat Adama dlatego też pewnie był zupełnie sam i było mu źle.

1 Moj. 2:18
18. Potem rzekł Pan Bóg: Niedobrze jest człowiekowi, gdy jest sam. Uczynię mu pomoc odpowiednią dla niego.
(BW)

Wiadomo, pomoc nie udała się, bo uczynione specjalnie dla Adama zwierzęta nie chciały mu pomagać, a i Ewie wielkości Adama żebra też czegoś brakowało. Idąc od dnia stworzenia Adama, którego świat był zupełnie pusty pojawiają się dopiero drzewa i zwierzęta dla Adama, no i Ewa wielkości jego żebra. Wierząc w stworzenie Adama okazuje się on pierwszym stworzeniem, zanim zostały stworzone zwierzęta. Połączenie dwóch cyklów przerywa pierwszy, więc nie dochodzi do stworzenia człowieka na obraz i podobieństwo' jak również przekazanie takiemu człowiekowi panowania nad zwierzętami. Brak oddania władzy w ręce człowieka, bo takiego człowieka nie ma i nigdy nie było. Wiadomo, że nie był to Adam, bo Adam został przeklęty, a nie błogosławiony. No i w ten sposób władza nadal znajduje się w rękach Boga ale nie Boga Adama, bo pewnie ten Bóg rządzi, który pierwszy spuścił deszcz np;, żeby były ryby, powiedzmy już do tego dnia stworzenia Adama. Poza tym, w stworzeniu świata dla Adama ciągle brakuje marchewki, koperku, kartofli, kapusty, sałaty, pomidorów, rzodkiewki itd.

Portret użytkownika Madziunia

A mnie się nie podoba

A mnie się nie podoba zakończenie Objawienia Jana. Miało być tak pięknie, a tu zabójcy i kłamcy

Obj. 22:15
15. Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je,
(BW)

I to by była ta banda wybranych co Aramagedon przeżyła i teraz wystarczy, że wypiorą szaty swoje?

Obj. 22:14
14. Błogosławieni, którzy piorą swoje szaty, aby mieli prawo do drzewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta.
(BW)

Wszyscy są na zewnątrz miasta. Banda łotrów. Bardzo źle wybrani ludzie po Armagedonie.

Portret użytkownika Madziunia

A mnie się nie podoba

A mnie się nie podoba zakończenie Objawienia Jana. Miało być tak pięknie, a tu zabójcy i kłamcy

Obj. 22:15
15. Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je,
(BW)

I to by była ta banda wybranych co Aramagedon przeżyła i teraz wystarczy, że wypiorą szaty swoje?

Obj. 22:14
14. Błogosławieni, którzy piorą swoje szaty, aby mieli prawo do drzewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta.
(BW)

Wszyscy są na zewnątrz miasta. Banda łotrów. Bardzo źle wybrani ludzie po Armagedonie.

Portret użytkownika kolo21

Ile to już było krwawych

Ile to już było krwawych księżyców, setki i nadal nima a ni mesjasza rabiego a ni wojny czy apokaliptyka. Wojny to się rozpętywało poprzednim stuleciu, teraz można kraj wykupić na własnośc, a ludziskom homonto na pysk załozyć i dac orać na nowych panów.

kolo21

Portret użytkownika Jenot

Nie Chrześcijanie, tylko

Nie Chrześcijanie, tylko Katolicy boją się krawego Księżyca. Jeśli ktoś nie widzi między nimi różnicy, to znaczy że matoł jest. Katolicy boją się piekła, Lucka, księży pedofili i wszystkiego co tylko kościół wymyśli.

Portret użytkownika smiać mi sie chce :)

Dz 2:20 "(20) Słońce się

Dz 2:20 "(20) Słońce się zaćmi, a księżyc stanie się czerwony jak krew, zanim nadejdzie dzień Pański wielki i wspaniały."

Mysle ze chrzescijanie podobnie jak ten co to napisal uwazaja ze wtedy nadejdzie Wielki I wspaniały dzień Pański Smile  Maranatcha .. Reszta niech sie boi Wink

Strony

Skomentuj